Promovat
Apartament cu 2 camere in zona Bucovina
6
5

Apartament cu 2 camere in zona Bucovina

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere si 2 balcoane, aflat la etajul 3 din 4 al unui bloc ce beneficiazade acoperis din tigla, situat in zona Bucovina. Apartamentul se afla la cateva minute distanta fata market, parc, scoala si statia de autobuz. Apartamentul are o suprafata utila de 60 mp, ...

1500 EUR/m2 | 60 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
Teren de vânzare Parța   1930 mp, asfalt, utilități, acces rapid Timișoara
4

Teren de vânzare Parța 1930 mp, asfalt, utilități, acces rapid Timișoara

COBALT Imobiliare vă propune spre vânzare teren Parța, lângă Timișoara O alegere inspirată atât pentru construcția unei locuințe, cât și pentru investiție. Teren intravilan situat în Parța, la aproximativ 10 km de Timișoara, amplasat într-o zonă cu potențial ridicat de dezvoltare. Caracteristici: Suprafață: ...

1,930 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere FINISAJE DE CALITATE la doar 1 minut de mag  Profi  Braytim
20

Apartament cu 2 camere FINISAJE DE CALITATE la doar 1 minut de mag Profi Braytim

Va propunem spre vanzare apartamente intr-un bloc nou finalizat în 2025. Suprafață utilă: 52 mp, 47 mp, 42 mp Disponibilitate: Etaj 1, et. 2,et. 3 Loc de parcare inclus Dotări și finisaje: Finisaje de înaltă calitate, atent alese până în cele mai mici detalii. Centrală termică proprie. Încălzire ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Casa moderna de vanzare Ciarda Rosie Timisoara
20
3

Casa moderna de vanzare Ciarda Rosie Timisoara

Apostu Estate va propune spre vanzare, in exclusivitate, cu comision zero la cumparator, o casa individuala, situata in Timisoara, zona Ciarda Rosie, intr-un cadru rezidential linistit si elegant. Aceasta proprietate se remarca prin designul arhitectural modern, finisajele premium si dotarile de ultima ...

1945 EUR/m2 | 256 m2

Ciarda Rosie, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 1 camera de vanzare in zona Take Ionescu
5
20

Apartament cu 1 camera de vanzare in zona Take Ionescu

Apartament cu 1 cameră de vânzare în zona Take Ionescu, 25 mp, etaj 4. Proprietatea este situată într-o zonă centrală apreciată,cu acces rapid către principalele artere ale orașului,fiind ideală pentru studenți sau ca investiție. Pentru mai multe informații, vă rugăm să ne contactați.

1960 EUR/m2 | 25 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, zona Soarelui, ideal locuinta sau investitie
7

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Soarelui. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Soarelui, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1985, structura beton, material ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

de vanzare apartament cu 2 camere zona Modern
5
15

de vanzare apartament cu 2 camere zona Modern

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Modern,la etajul 4,semidecomandat,suparafata de 46 mp, se vinde complet utilat si mobilat. In apropiere se afla magazine,centre comerciale,scoli,gradinite,banci,farmacii,etc. Acesta se vinde mobilat modern,recent zugravit si cu loc de parcare. Persoanele ...

1587 EUR/m2 | 46 m2

Modern, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere 90mp util+garaj, Complet mobilat,Str Mures, direct de la proprietar 149.500 euro
10
1

Apartament 3 camere suprafata 90mp,complet mobilat-modern, bucatarie moderna open space-complet utilata (plita,cuptor, hota, chiuveta antracit), centrala gaz, senzor gaz, clima, tamplarie PVC, rulouri , usi lemn masiv, dressing mobilat, baie principala 10mp, vana pe colt, baie de serviciu, balcon inchis, ...

1661 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

5800 mp Teren Intravilan Remetea Mare 197.200 eur Negociabil
3
5

Vand parcela 5800 mp teren in intravilanul extins Remetea Mare, FS 30 m, situat pe partea stanga pe drumul spre Bucovat, vis-a -vis de cartierul Maria Residence, categoria de folosinta Curti Constructii,certificat urbanism 40% POT, pret 34 euro mp negociabil.

5,800 m2

Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Complexul Studentesc
6
16

De vanzare apartament 2 camere Complex Studentesc, pretabil investitie, cu o suprafata utila 47mp, compus din dormitor si living, baie cu geam si bucatarie, balcon inchis, apartamentul este situat la parter din 4, clasa energetica B. Aproape de puncte de interes cum ar fi facultatile, resturantele, marketurile ...

1447 EUR/m2 | 47 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

Apartament langa Medicina-Bastion-Punctele Cardinale
10

Apartament langa Medicina-Bastion-Punctele Cardinale

Propietar vînd apartament cu 3 camere decomandat,bloc de cărămidă în asociație vedere pe 3 părți, langa Medicină și Bastion recent renovat,centrală pe gaz. Imobilul dispune de o grădină de aprox. 1200mp. NU DORESC SĂ FIU CONTACTAT DE FIRME...

3643 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Casa de vânzare sat Tes jud Timis
6
23

Casa de vânzare sat Tes jud Timis

Vând casă la 40 km de Timișoara 4km de autostradaA1 Renovata interior.1500 mp

200 EUR/m2 | 200 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Complex Studentesc cu centrala proprie
3
9

De vanzare apartament cu o camera semi-central, in zona Complexului Studentesc, foarte aproape de mijloacele de transport in comun, magazine, facultati, centru. Apartamentul se afla la etajul 3,avand o suprafata de 40mp ,se vinde mobilat si utilat, centrala proprie. Se accepta si credit.

1625 EUR/m2 | 40 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

COMISION 0% Casa Individuala cu teren de 3143 mp in Timisoara zona Girocului
14
6

Casa individuala de poveste in Timisoara – 3143 mp de teren FOXFORT propune spre vanzare locul unde visele tale imobiliare prind viata. Iti prezentam o proprietate unica in zona Girocului, pe Calea Martirilor – o casa individuala cu un teren impresionant de 3143 mp, ideala pentru cei care cauta spatiu, ...

6081 EUR/m2 | 74 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vînd teren intravilan construibil
10
15

Vînd teren intravilan construibil

Plec din țară,Teren intravilan Construibil,intre case, Dragsina, curent electric cu contor 220 v pe parcela i ,737 mp, front 18 m, apă Aquatim pe parcela Eventual schimb,etc ..26550 E.. schimb cu mașina,etc ..ofer primesc diferență Primesc casa cărămidă,renovabila, max ,25 km de Timișoara,ofer diferență ...

737 m2

Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu  o camere zona Circumvalatiunii
4
14

De vanzare apartament cu o camere zona Circumvalatiunii

Oferim spre vanzare apartament cu o camera, decomandat, confort 1, situat pe strada Circumvalatiunii la 1 minut de Kaufland. Apartamentul este situat la etajul 8 8 si are o suprafata de 35mp plus un balcon. Pozitionarea la 5 minute de mers pe jos de Piata Unirii, Iulius Mall, Piata 700 si accesul facil ...

1771 EUR/m2 | 35 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandate Lipovei
4
2

Apartament 2 camere decomandate Lipovei

Vand apartament format din 2 camere decomandate, cu o suprafata de 50 mp, mobilat si utilat complet cu centrala pe gaz, apartamentul se afla la etajul 4

1310 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

COMISION 0% Casa individuala de vanzare in Timisoara - Bogdanestilor
13
30

Casa individuala cu 3 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Bogdanestilor. FOXFORT propune de vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + Pod situata in Timisoara, zona Bogdanestilor, avand un numar de 3 camere, cu o suprafata utila de 91 mp si teren 708 mp. Anul constructiei ...

1868 EUR/m2 | 91 m2

Timisoara, Timis

3 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Circumvalatiunii
7
1

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 110000 euro,usor negociabil Tel: 0729057644, 0736173096

1746 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei
10
5

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, balcon, centrala proprie, etaj 3, mobilat si utilat, zona Lipovei. Pret: 99000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1980 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Vând casa individuală Timișoara-Ronaț făra schimburi
10
15

Vând casa individuală Timișoara-Ronaț făra schimburi

Vând casă individuală cu un regim de înălțime P+M, situată în Timișoara zona Ronaț. Casa dispune de bucătărie ,living ,birou ,trei dormitoare curte și grădină, având o suprafață construită de 138 m . În curte este și o anexă cu magazie terasă exterioară și cameră tehnică. Imobilul se află în stare bună,are ...

16 EUR/m2 | 138 m2

Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Bucovina
3
20

De vanzare apartament cu o camera in zona Bucovina

Oferim spre vanzare 1 apartament cu 1 camera, zona Bucovina Matei Basarab, mobilat si utilat. Bloc anvelopat, incalzire centralizata, situat la 1-2 minute de mers pe jos de Parcul Bucovina. Apartamentul este chiar la etajul 4 al unui bloc cu 5 etaje si are o suprafata utila de 30mp. Pentru mai multe ...

1667 EUR/m2 | 30 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului
7
6

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului

De vanzare, apartament cu 3 camere, bloc nou 2018, centrala proprie, loc de parcare, etaj 7 din 8, su 60 mp, mobilat si utilat, zona Aradului. Pret: 116000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1933 EUR/m2 | 60 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai CENTRALA PROPRIE zona Bucovina
8
4

3 cam dec 2 bai CENTRALA PROPRIE zona Bucovina

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 64 mp, 2 bai, geam la baia mare, centrala proprie, aer conditionat, bloc izolat, mobilat si utilat, situat la parter inalt, zona Bucovina. Pret: 125000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1953 EUR/m2 | 64 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Salvează căutarea