Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara
12
2

Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara

APOSTU ESTATE are placerea de a va prezenta un apartament spectaculos de 2 camere, situat la etajul 2 al unui imobil nou, dotat cu lift si loc de parcare inclus. Cu o suprafata generoasa de 63 mp, locuinta se remarca printr-un design contemporan, realizat cu atentie la detalii si finisaje de cea mai ...

2302 EUR/m2 | 63 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Casă Individuală cu Potențial   Aleea Ghirodei (CF Timișoara)
7
15

Casă Individuală cu Potențial Aleea Ghirodei (CF Timișoara)

Casă individuală situată într-o zonă extrem de căutată, la intrarea în Ghiroda, pe cunoscuta Aleea Ghirodei. Proprietatea dispune de CF de Timișoara și reprezintă pânza albă perfectă pentru cei care își doresc o casă pe care să o renoveze după propriul gust. Detalii Teren și Construcție: Suprafață ...

1230 EUR/m2 | 100 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Promovat
Girocului, garsoniera, etaj intermediar
10

Girocului, garsoniera, etaj intermediar

Va propunem spre vanzare o garsoniera in zona Girocului la etajul 3 din 4, suprafata de 28 mp, mobilat si utilat cum se vede si in poze, balcon. 4 apartamente pe nivel. Pret solicitat de proprietar de 62500 euro. Se percepe comision. Pentru mai multe detalii si vizionari sunati la: 0728857135

2232 EUR/m2 | 28 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, garaj, zona Girocului, Timisoara
5

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 3, intr-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 70 mp. Compartimentare: - Hol de acces - ...

1929 EUR/m2 | 70 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

 Teren de vanzare intravilan de 1600 mp in Calea Sagului
1
1

Teren de vanzare intravilan de 1600 mp in Calea Sagului

Teren intravilan pretabil constructii industrial de vanzare in Calea Sagului. FOXFORT propune teren intravilan 1600 mp – ideal pentru constructii industriale sau de depozitare cu suprafata totala pana la 6.400 mp, situat intr-o zona in dezvoltare, pretabil pentru constructia de hale industriale sau ...

1,600 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Spitalului Judetean
5
14

Apartament cu o camera in zona Spitalului Judetean

Va prezentam un apartament cu o camera situat la etajul 3 cu o suprafata de 32 mp, se afla in apropierea mijloacelor de transport in comun. Apartamentul se vinde conform pozelor

1563 EUR/m2 | 32 m2

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vanzare Sagului
6
11

Apartament 2 camere de vanzare Sagului

Oferim apartament cu 2 camere, 52 mp, etaj 2, spatios, mobilat si utilat. Zona calea sagului, str ana ipatescu, langa mijloacele de transport.

1192 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere zona Bucovina
4
9

Apartament cu 2 camere zona Bucovina

Dam spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Bucovina,etaj 2 din 4, suprafata de 45 mp,cu centrala proprie. Apartamentul este proaspat renovat si utilat, cu mobilier nou, modern, izolat si zugravit. Aproape de mijloace de transport, scoli, magazine. Va asteptam la vizionare

1489 EUR/m2 | 45 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Aradului
4
16

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Aradului

Va propune spre vanzare, in exclusivitate, un apartament situat in zona Aradului din Timisoara, una dintre cele mai solicitate zone ale orasului, pe o strada linistita, cu acces facil catre mijloacele de transport si toate punctele de interes. Apartamentul este amplasat la etajul 2 din 4 al unui imobil ...

1540 EUR/m2 | 50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere | langa Parc Padurice | Etaj 3
7
2

Apartament 3 Camere | langa Parc Padurice | Etaj 3

De vanzare - Apartament cu 3 camere, situat chiar langa Parcul Padurice. Apartamentul se afla la etajul 3 al unui imobil cu 4 etaje Compartimentare: (Semidecomandat Confort 1) Suprafata utila 64,3 mp + balcon , total su = 68,7 mp Apartamentul beneficiaza de o configuratie practica: desi livingul ...

1625 EUR/m2 | 64 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vand apartament 4 camere
10
9

Vand apartament 4 camere

Cu suprafata generoasă de 111mp utili,et.1,curte comuna,hol de acces,baie si toaleta de serviciu,bucătărie, cămară de alimente si rafturi,gresie,faianță,parchet,geamuri termopane si jaluzele aluminiu,plasa,usa siguranta cu închidere in patru parti,centrala gaz dar si teracote,una Gioconda,terasa si garaj(suprafata ...

1802 EUR/m2 | 111 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Promovat
2 Cam-Sagului-7 Min Spitalul Judetean-Mobilat-Centrala-54 MP-75.000 Euro Negociabil!
16
1

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat , situat intr-o zona linistita, in zona Sagului, este asezat central, la o distanta de 3 minute de Centrul Comercial Shopping City Timisoara, respectiv la 5 minute fata de alte puncte importante ale orasului ...

1389 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Ap.3 camere spațios cu centrala termica zona Complexul Studentesc-Olimpia
10

De vânzare apartament cu 3 camere spațios, compus din : hol intrare, bucătărie , sufragerie, hol intermediar 2 dormitoare, 1 baie, 1 balcon. Apartamentul are suprafata utila de 67 mp + balcon, este situat într-un bloc cu lift etaj intermediar, în zona Complexul Studentesc - Olimpia , pozitie foarte ...

1896 EUR/m2 | 67 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului
20
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open space, situat in localitatea Timisoara, zona Aradului, aflat la etajul 9, intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 10 Etaje. Anul constructiei 2019, structura beton, material ...

2578 EUR/m2 | 53 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1. 2 bai
6
4

Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1. 2 bai

Apartament cu 3 camere, in bloc nou, etaj 1 2, zona Braytim, pozitie excelenta, model cu 2 bai, CENTRALA termica PROPRIE cu incalzire prin pardoseala, clima, bucataria mobilata si utilata, 124.000 eur, tel. 0750182615

1908 EUR/m2 | 65 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare, zona Girocului
8
1

Apartament cu 3 camere de vanzare, zona Girocului

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Girocului, aproape de Spitalul Judetean, aflat la etajul 8 intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 10 Etaje. Anul constructiei ...

1600 EUR/m2 | 70 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Zona Mircea cel Batran, model mare,garaj .
16
2

Zona Mircea cel Batran, model mare,garaj .

De vânzare apartament cu patru camere mari, confort I, etajul 3 ,decomandat, două bai si doua balcoane unul deschis cu vedere spre spațiu verde iar celalalt este închis si are vedere spre strada ,85 mp suprafață utilă. Apartament se află la etajul 3 iar ca și îmbunătăți are;geamuri termopan, uși ...

1765 EUR/m2 | 85 m2

Mircea cel Batran, Timisoara, Timis

Promovat
Teren mare cu casa,ideal dezvoltare imobiliara,Freidorf
7
4

Teren mare cu casa,ideal dezvoltare imobiliara,Freidorf

De vânzare casă cu trei camere, teren mare 2900 mp ,front stradal 18 m.Ideal pentru construcții înșiruite .Prețul solicitat de proprietari, 260000 euro.Tel 0745126783.

2,600 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Apartament o camera Bucovina spre vanzare
3
7

Apartament o camera Bucovina spre vanzare

Vand apartament cu 1 camera, foarte aproape de mijloacele de transport in comun, aflandu se la etajul 3 si o suprafata de 30 mp.

Bucovina, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare - Girocului
3
2

Apartament de vanzare - Girocului

Vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului,la etajul 1,suprafata de 44 mp,decomandat. Apartamentul este la cateva minute pe jos de mijloacele de transport in comun,piata si supermarket. Se accepta plata prin credit banacar sau cash ! Anul constuctiei :1998 Mai multe detalii telefonic!

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc nou-lux,Calea Urseni
13
11

Bloc nou-lux,Calea Urseni

De vânzare apartament cu două camere mari, etajul 3,bloc nou în zona Calea Urseni, proiect deosebit, 56 mp,plus terasa mare si loc de parcare inclus. Prețul solicitat de proprietar este de 900000 euro. Tel 0745126783

1643 EUR/m2 | 56 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Promovat
Vilă mare-individuală,Dumbrăvița
20
5

Vilă mare-individuală,Dumbrăvița

De vanzare vila individuala,deosebita ,construita in anul 2012,cu 5 camere,3 bai,garaj dublu ,sala hobby cu baie,piscina.Casa este ideala pentru o familie si pregatita complet spre a fi predata cu toate cele necesare. Materiale de construcie, finisaje si obiecte de mobilier de inalta calitate. Atentie ...