Promovat
Apartament cu 3 camere decomandat, 69mp utili, zona Sagului, Timisoara
12
1

Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandate, situat la mansarda unui imobil cu 4 etaje + mansarda, afla in zona Sagului, in Timisoara. Apartamentul are o suprafata utila de 69mp, compartimentata astfel: - 2 dormitoare - 1 sufragerie - 1 bucatarie spatioasa - ...

1377 EUR/m2 | 69 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Ap. 6 D -1 camera-Future Residence-Zona Torontal-Direct de la dezvoltator
20

Apartament 1 camera | 39,61mp utili | Terasă 8 mp | Îți prezentăm un apartament cu 1 camera, situat la parter în corpul C3 din cadrul complexului privat Future Residence Torontal – un proiect modern, aproape finalizat. Cu o suprafață utilă de 39.61 mp și o terasă generoasă de 8 mp, acest apartament ...

2082 EUR/m2 | 39 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
DE VANZARE Apartament doua camere cu pozitie excelenta
4
1

DE VANZARE Apartament doua camere cu pozitie excelenta

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere , situat in unul dintre cele mai moderne ansambluri din zona de nord a orasului Timisoara, cu accesibilitate excelenta. Suprafata utila: 53,25 mp + 3,95 mp balcon Compartimentare eficienta – zona de zi spatioasa, bucatarie generoasa, baie ...

2276 EUR/m2 | 53 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spatios si luminos | 67 mp | 3 camere si 2 bai | Lipovei
20

Evand Homes va propune spre vanzare un apartament primitor si bine compartimentat, ideal pentru cei care isi doresc un camin gata de mutare, intr-o zona apreciata din Timisoara-Lipovei. Cu o suprafata utila totala de 67 mp, locuinta ofera un echilibru perfect intre spatiu si confort. Cele 3 camere sunt ...

1642 EUR/m2 | 67 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Langa benzinaria ESO, disponibil imediat, mobilat si utilat.
10
1

La vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului langa ESO, bloc din 2019, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, aer conditionat, loc de parcare, posibilitate usoara de a se inchide bucataria, aproape de mijloace de transport in comun si magazine, ...

2064 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim. Pompa de caldura si panouri solare. Zid dublu cu izolatie fonica.
19
2

De vanzare un duplex in cartierul Braytim, cu zid dublu de 60 cm si izolatie fonica intre ele, la strada asfaltata, disponibil imediat, finisaje de calitate superioara, cu o suprafata utila de 130 mp, cu 4 dormitoare si 3 bai, ca si dotari ar fi pompa de caldura cu termostate de ambient in fiecare incapere, ...

2454 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Casa mare de vanzare in Calea Sagului
5
5

Casa mare de vanzare in Calea Sagului

Proprietar Persoana fizica va ofera spre vanzare, casa individuala cu garaj, curte si gradina situat in Calea Sagului, Zona Kiriac. Anul constructiei parterului este 1960, iar etajul finalizat in 1990 structura beton, material, fundatia din piatra si zidaria caramida In anul 2016 casa a fost izolata ...

1582 EUR/m2 | 208 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Bloc nou finalizat. Etaj 2. Construit excelent, dotari premium.
12
3

ZONA BRAYTIM De vanzare apartament cu 2 camere in bloc finalizat, cu TVA 21% inclus, 52 mp utili, centrala termica proprie, aer conditionat, termostate de ambient in fiecare camera, rulouri electrice, loc de parcare. Pret: 99.000 Eur. Tel: 0750283339

1904 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc izolat termic exterior. Etaj 2. DIsponibil imediat ! Langa Judetean !
18
3

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Girocului, langa spitalul judetean, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, la etajul 2, dotat cu aer conditionat, masina de spalat haine, masina de spalat vase, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 120.000 Euro. Tel: 0750283339

1818 EUR/m2 | 66 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.
11
2

Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.

Spre vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc langa Penny, la etajul 1 decomandat, cu bucatarie inchisa din constructie, centrala termica proprie, loc de parcare privat, disponibil imediat, pret 89.000 Eur, negociabil. Tel: 0750283339

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera zona Iosefin
3
16

De vanzare garsoniera zona Iosefin

Va prezentam spre vanzare o garsoniera la etajul 1 in zona Iosefin. Dispune de o suprafata utila de 25mp. Aproape de Bega, mijloace de tranport in comun, Gara Timisoara. Se vinde complet mobilata si utilata, cu centrala proprie si AC. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat!

1680 EUR/m2 | 25 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !
12
5

Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !

Zona Girocului - Hotel IQ - Langa statia de transport in comun ! Vand apartament cu 2 camere la etajul 1, decomandat, finisaje calitative de la Tempini, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, balcon spatios, loc de parcare in CF. Pret: 89.000 Euro cu TVA de 21% inclus. Tel: 0750283339 Se ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie inchisa. Finisat complet. Incalzire in pardoseala.
9
3

De vanzare apartament cu 2 camere disponibil imediat, in spatele hotelului IQ din Giroc, cu bucatarie inchisa, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, baie cu geam, pret 88.000 euro. Tel: 0750283339

1833 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
BRAYTIM. Dormitor la parter. 3 bai. Mobilata si utilata complet.
20
8

De vanzare casa in Braytim, disponibila imediat, complet mobilata si utilata, dotata cu centrala termica proprie si incalzire prin pardoseala pe ambele niveluri, aer conditionat, cu toate utilitatile (gaz, apa, canalizare, iluminat stradal, curent, internet). Casa are 4 dormitoare si 3 bai, living si ...

2450 EUR/m2 | 100 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Aradului
20
2

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Aradului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Aradului, aflat la mansarda, intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 2012, structura beton, ...

1971 EUR/m2 | 48 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare zona Freidorf
3
1

Garsoniera de vanzare zona Freidorf

Vand garsoniera mobilata si utilata complet avand o suprafata de 45 mp, aflandu se la etajul 3. Teava de gaz se afla la intrarea in apartament

Freidorf, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 3 camere Bucovina
7
15

De vanzare apartament cu 3 camere Bucovina

Se vinde apartament cu 3 camere in zona Bucovina, aproape de Parcul Bucovina, mijloace de transport in comun si magazine. Apartamentul este chiar la etajul 3 al blocului si are o suprafata utila de 61mp. Se vinde incepand cu data de 1 si este complet mobilat si utilat. Alte detalii la numarul de telefon ...