Promovat
Apartament 3 camere, semicentral, zona Nokia
8
1

Apartament 3 camere, semicentral, zona Nokia

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 3 camere in Timisoara, semicentral, langa Nokia si aproape de Centru cu o pozitie excelenta, situat la etajul 8 intr-un imobil P+8 cu pod pentru depozitare. Apartamentul este compartimentat astfel: - Living - Bucatarie - 2 dormitoare - 1 baie ...

2088 EUR/m2 | 68 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0% Apartament 4 camere decomandat 91 mp utili, zona Plavat II
20
13

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Plavat II, aproape de Girocului FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 4 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Plavat II, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Subsol + Parter + 3 Etaje. Anul constructiei ...

1395 EUR/m2 | 91 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartamente noi de vanzare, cu 2 camere, decomandate, Calea Urseni, Giroc
6
12

Apostu Estate va ofera spre vanzare 9 apartamente noi, situate intr-un imobil din judetul Timis, localitatea Grioc, zona Calea Urseni. Aproximativ 1 km distanta fata de Zone Cafe 2 si Mega Image Calea Urseni Timisoara. Acces facil la centura ocolitoare a orasului. Doar 300 m fata de prima statie a mijloacelor ...

1226 EUR/m2 | 53 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala de vanzare, teren de 900 mp, Bogdanestilor, Timisoara
20
2

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare o casa individuala spatioasa cu 4 camere si 2 bai, situata intr-o zona linistita si bine cotata – Bogdanestilor, cu acces facil catre centrul Timisoarei, judetul Timis. Proprietatea dispune de un teren generos de 903 mp, oferind intimitate, spatiu ...

2075 EUR/m2 | 120 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament superb cu 2 camere langa Esso I Giroc
6

Apartament superb cu 2 camere langa Esso I Giroc

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere langa benzinaria Esso din Giroc. Acestea se desfasoara pe o suprafata utila de 56mp si terasa de 14 mp. Compartimentarea este urmatoarea: - Hol - Living - Dormitor - Bucatarie deschisa, cu posibilitatea de inchidere - Debara - Baie ...

1873 EUR/m2 | 56 m2

braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament decomandat cu 2 camere | Renovat | Dâmbovița
6

Apartament decomandat cu 2 camere | Renovat | Dâmbovița

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament decomandat cu 2 camere, 1 balcoan închis și bucătărie situat pe Bulevardul Dâmbovița la 5 minute de Shopping City, Dedeman restaurante și magazine. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 47mp fiind situat la etajul 6 al unui bloc ...

1840 EUR/m2 | 47 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamente premium cu 2 camere | Piscina | Torontalului
11

Apartamente premium cu 2 camere | Piscina | Torontalului

District Real Estate vă propune spre vânzare un ansamblu rezidențial premium care redefinește conceptul de locuire modernă în Timișoara. Aici, eleganța urbană se împletește armonios cu liniștea unei oaze verzi, iar fiecare detaliu arhitectural este gândit pentru confortul și rafinamentul celor care caută ...

2094 EUR/m2 | 53 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Teren cu vizibilitate excepțională, 3 fronturi stradale | Zona Lunei
4

District Real Estate propune spre vânzare un teren rar disponibil în zona Lunei, pe Strada Nouă nr. 1, cu 3 fronturi stradale generoase: 36 ml / 32 ml / 21 ml, ideal pentru proiecte cu expunere maximă și acces facil. Suprafață totală: 905 mp Terenul este încadrat în subzonă de instituții și servicii ...

905 m2

lunei, Timisoara, Timis

1 cam dec centrala proprie mobilat si utilat Steaua
8
2

1 cam dec centrala proprie mobilat si utilat Steaua

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 36 mp, centrala proprie, aer conditionat, situat la etajul 4 cu inca un etaj deasupra pentru acces in pod, mobilat si utilat, zona Steaua. Pret: 65000 euro, neg Tel: 0736170308

1806 EUR/m2 | 36 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camera | Ultracentral | Piața Sf. Gheorge
8

Apartament cu 1 camera | Ultracentral | Piața Sf. Gheorge

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament cu 1 camera situat la etajul 1 al unui bloc cu 3 etaje aflata în curs de renovare. Apartamentul prezinta acces facil catre mijloace de transport, Piata Libertatii, Piata Unirii, Facultatea de Medicina, Facultatea de Litere, Facultatea de Arte, ...

2556 EUR/m2 | 45 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Teren intravilan locuinte colective 1522mp | Torontalului
5

Teren intravilan locuinte colective 1522mp | Torontalului

District Real Estate va propune spre vanzare un teren intravilan de locuinte colective si functiuni complementare, in Timisoara, zona Torontalului. Suprafata: 1522mp Front stradal: 35ml Adancime: 42.6 ml Regim de inaltime: (S)+P+2E+Er(M) Utilitati: Gaz, Curent, Canalizare, Apa. Pe parcela se pot ...

1,522 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
COM 0% Apartament cu o camera si vedere catre Bega | Spl. N. Titulescu
13

District Real Estate vă propune spre vânzare în exclusivitate un apartament renovat integral cu o cameră situat la etajul 2 într-un bloc cu cu 2 etaje și pod, în zona Iosefin pe Splaiul Nicolae Titulescu nr. 21 Acesta se desfășoară pe o suprafață utilă de 41mp. Apartamentul a fost renovat integral, ...

1683 EUR/m2 | 41 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Teren Intravilan 8341mp | Plopi | COMISION 0%
7

Teren Intravilan 8341mp | Plopi | COMISION 0%

District Real Estate vă propune spre vânzare două parcele intravilane alăturate în Timișoara, zona Plopi – lângă DepoTM, ideale pentru dezvoltare rezidențială sau proiecte mixte. Amplasament: Plopi, lângă DepoTM, acces rapid către principalele artere ale orașului. Parcela 1 - 1.540 mp Parcela 2 6.801 ...

8,340 m2

plopi, Timisoara, Timis

Promovat
Com 0% Apartament cu o camera, parcare in curte | Piata Victoriei
5

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament cu o cameră situat la etajul 3 într-un bloc din beton, în Piața Victoriei. Acesta este poziționat chiar în centrul Timișoarei, având la îndemână orice facilitate și serviciu. Clădirea din care face parte nu este monument istoric, dispune de ...

2737 EUR/m2 | 38 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 amenajat bloc izolat langa Spitalul Judetean
8

2 cam cf 1 amenajat bloc izolat langa Spitalul Judetean

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 55 mp, situat la etajul 4 intr-un bloc cu 5 etaje, aer conditionat, posibilitate montare centrala proprie, orientat spre Nord, bloc izolat, mobilat si utilat, la 1 min de Spitalul Judetean. Pret: 98000 euro Tel: 0736170308

1782 EUR/m2 | 55 m2

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0% | Apartament decomandat 2 camere | Mehala
10

Comision 0% | Apartament decomandat 2 camere | Mehala

District Real Estate va ofera spre vanzare un apartament decomandat cu 2 camere, situat in zona Mehala. Locuinta se afla la etajul 1 al unui imobil cu 3 etaje, intr-un complex rezidential nou, care dispune de piste pentru biciclete, terenuri de sport, locuri de joaca pentru copii si spatii verzi destinate ...

2450 EUR/m2 | 48 m2

mehala, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere 2 Bai Etaj 2 Zona Girocului la cateva minute de mers pe jos de Spitalul Judetean
8
1

Apartament cu 3 camere, semi-decomandat, confort 1, model mare, mobilat si utilat, parchet de stejar, 2 bai, 1 Wc de serviciu si o baie cu cada si geam, cu posibilitate de centrala proprie, ceas de gaz independent, su: 65 mp cu balcon inchis in termopan, etaj 2 din 4, bloc anvelopat, se vinde exact asa ...

1777 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament superb cu 2 camere si gradina I Freidorf
9

Apartament superb cu 2 camere si gradina I Freidorf

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament superb cu doua camere si gradina de 34 mp, finisaje premium situat in Freidorf, avand in proximitate statie de transport in comun si numeroase centre comerciale precum Lidl, Mega Image, Penny. Blocul dispune de lift iar apartamentul este pozitionat ...

2150 EUR/m2 | 40 m2

freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament decomandat cu 5 camere si 2 bai, etaj 2 | Buziasului
16

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament de-a dreptul deosebit, cu 5 camere, situat la etajul 2, într-o zonă de mare interes din Timișoara – Calea Buziașului. Localizarea reprezintă unul dintre marile avantaje ale proprietății. Apartamentul beneficiază de acces rapid către Complexul ...

2104 EUR/m2 | 95 m2

soarelui, Timisoara, Timis

4 camere decomandat Etaj 1 GARAJ IN CF langa Facultatea de Medicina
5

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, vedere pe 3 parti, 2 bai, balcon, garaj in cf, bloc din caramida, renovat in 2009, clima, zona Fac de Medicina. Pret: 230000 euro, neg Tel: 0736170308

2644 EUR/m2 | 87 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spațios cu 2 camere si terasa | Giroc | ESO
6

Apartament spațios cu 2 camere si terasa | Giroc | ESO

District Real Estate va propune spre vanzare un apartamente cu 2 camere si terasa, situat intr-un complex de blocuri noi, in Giroc, foarte aproape de ESO, Profi, Luna Caffe, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 53mp. Compartimentarea ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

braytim, Timisoara, Timis

2 cam et intermediar bloc caramida zona Tipografilor
5

2 cam et intermediar bloc caramida zona Tipografilor

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, su 62 mp, centrala proprie cu incalzirea prin pardoseala, situat la etajul 2 din 3, bloc de caramida cu curte proprie, instalatii schimbate, mobilat si utilat, zona Tipografilor. Pret: 126000 euro Tel:

2032 EUR/m2 | 62 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex superb cu 3 camere | Calea Urseni | Premium Residence
11

District Real Estate va prezinta spre vanzare un duplex modern cu 3 camere si 2 bai, situat in Calea Urseni, foarte aproape de Zone 2, centura Timisoara, supermarketuri (Mega Image, Profi), farmacie si de mijloace de transport in comun. Duplexul se desfasoara pe o suprafata utila de 76mp și este amplasata ...

2170 EUR/m2 | 76 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Decomandat Zona Steaua Shopping City
9

Apartament 2 Camere Decomandat Zona Steaua Shopping City

Apartament cu 2 camere, decomandat, mobilat si utilat, cu posibilitate de centrala proprie, teava de gaz fiind la aragaz, su: 57 mp, aer conditionat, baie cu cada, et.2 din 4, disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 95000 Euro Tel: 0726649775

1667 EUR/m2 | 57 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Salvează căutarea