Promovat
Apartament cu 2 camere, semidecomandat, bloc nou, zona Soarelui
9

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament modern cu 2 camere semidecomandat, confort 1, zona Soarelui Imobilul se intinde pe o suprafata utila de 57 mp utili + balcon 8 mp si este compartimentat astfel: - hol - living - dormitor - bucatarie open space - baie - terasa de 8mp Confortul termic ...

2754 EUR/m2 | 57 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Vilă cu potențial comercial și rezidențial in zona Sinaia Timisoara
13

Apostu Estate vă propune spre achiziție o proprietate situată în zona Sinaia din Timișoara, într-o locație apreciată pentru accesibilitate, arhitectură și apropierea față de centrul orașului. Poziționarea oferă acces rapid către restaurante, parcuri, zone comerciale și puncte de interes urban, fiind ...

1507 EUR/m2 | 418 m2

Sinaia, Timisoara, Timis

Promovat
TWIN Residence - Un Nou Reper Pe Piata Imobiliara Din Timisoara
19

NEO Imobiliare Situat in partea de Nord a orasului, Twin Residence se defineste prin calitate si eleganta si ofera un stil de viata premium pentru locuit. Oferim spre vanzare apartamente cu 2 camere cu suprafete utile de 52- 53 mp si terase de la 4 mp la 22 mp; Apartamentele beneficiaza de: -incalzire ...

1887 EUR/m2 | 53 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Oportunitate! Proprietate industrială de vânzare în zona de sud a Timișoarei
5
1

Teren intravilan 5.190 mp + construcții SC 2.424 mp, SCD 4.186 mp. Localizare excelentă într-o zonă mixtă industrial-comercială, lângă Arabesque, Dedeman, Leroy Merlin, Metro. Potrivită pentru activități industriale, logistice sau dezvoltări comerciale.

166 EUR/m2 | 4,186 m2

sud, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Spatiu comercial 4 incaperi I Fabric
6

Spatiu comercial 4 incaperi I Fabric

District Real Estate va propune spre vanzare un spațiu SAD pretabil pentru magazin, situat pe artera principala, intrare din strada, vitrina, avand in proximitate numeroase puncte de interes. Spatiul se desfășoară pe o suprafață utila de 73 mp si prezinta urmatoarea compartimentare - 4 incaperi - 1 ...

1616 EUR/m2 | 73 m2

fabric, Timisoara, Timis

Apartament cu 4 camere renovat integral | Etaj 3 | Calea Sagului
19
1

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 4 camere situat la etajul 3 din 10, într-un bloc cu structura din beton, în zona Calea Șagului. Anul acesta, apartamentul a beneficiat de o renovare integrală (tamplărie, finisaje, instalații termice, electrice și de apă). Imobilul se desfășoară ...

1866 EUR/m2 | 78 m2

sagului, Timisoara, Timis

2 cam bloc nou loc de parcare mobilat zona Dumbravita Decathlon
10

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat in localitatea Dumbravita, la 100 metri de Timișoara, cu suprafața utilă de 49,5 mp plus balcon de 4,6 mp și un loc de parcare inclus, blocul are curte comuna cu spatiu verde, loc de parcare inclus, apartamentul se vinde mobilat și utilat, centrala in condensare ...

2298 EUR/m2 | 50 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

2 cam parter zona Cetatii Iulius Mall
8

2 cam parter zona Cetatii Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, situat la parter, posibilitate de montare a centralei proprii, instalatia electrica schimbata, zona Cetatii. Pret: 78500 euro Tel: 0736170308

1963 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

2 cam etaj 3 gaz contorizat zona Sagului Kaufland
8

2 cam etaj 3 gaz contorizat zona Sagului Kaufland

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40, situat la etajul 3, gaz contorizat, zona Sagului. Pret: 71500 euro Tel: 0736170308

1788 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 cam cf 1 etaj intermediar bl izolat centr pr zona Girocului
9

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 3 din 5, bloc izolat, centrala proprie, clima, bucataria si baia mobilate, zona Girocului. Pret: 92500 euro Tel: 0736170308

2102 EUR/m2 | 44 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament deosebit cu 3 camere | Spitalul Județean
5

Apartament deosebit cu 3 camere | Spitalul Județean

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament semidecomandat cu 3 camere situat in zona Spitalului Judetean. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 60mp fiind situat la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje. Compartimentarea apartamentului este urmatoarea: - Hol acces cu spații ...

1867 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Apartamente deosebite cu 2 camere | Lipovei
6
2

Apartamente deosebite cu 2 camere | Lipovei

District Real Estate va propune spre vanzare apartamente deosebite cu 2 camere, situate in zona Lipovei. Apartamentele impresioneaza printr-un interior bine compartimentat si elegant, ce asigura confortul de zi cu zi, fiind alegerea ideala pentru cei care cauta un spatiu modern, luminos si generos. Apartamentele ...

1998 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament superb cu 3 camere I Calea Aradului
11

Apartament superb cu 3 camere I Calea Aradului

District Real Estate vă prezintă spre vânzare un apartament situat la etajul 5/5, într-una dintre cele mai căutate zone din Timișoara – zona de nord, Calea Aradului, la doar câteva minute de Iulius Mall. Principalul avantaj al acestui apartament este locația. Vorbim despre o zonă cu acces rapid către ...

1574 EUR/m2 | 54 m2

aradului, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 amenajat zona Girocului
7
2

2 cam confort 1 amenajat zona Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 56 mp, modelul mare, amenajat, mobilat si utilat, situat la etajul 4, bloc cu acoperis de tigla, posibilitate de montare centrala proprie, renovat de 3 ani, zona Girocului. Pret: 88000 euro Tel: 0736170308

1571 EUR/m2 | 56 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Clădire de birouri cu hala industriala si teren 1464mp | Mehala
18

District Real Estate va propune spre vanzare o cladire de birouri cu hala industriala și regim de înălțime P+M, situată în zona Mehala. Clădirea este pretabilă pentru activități comerciale, clinică, afterschool, showroom, sediu de birouri, depozit pentru vânzari cu birouri. Aceasta se desfășoară pe ...

1116 EUR/m2 | 663 m2

mehala, Timisoara, Timis

Apartament superb cu 2 camere I Freidorf
4

Apartament superb cu 2 camere I Freidorf

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament superb cu doua camere, finisaje premium situat in Freidorf, avand in proximitate statie de transport in comun si numeroase centre comerciale precum Lidl, Mega Image, Penny. Blocul dispune de lift iar apartamentul este pozitionat la mansarda si ...

1920 EUR/m2 | 50 m2

freidorf, Timisoara, Timis

Casă cu 6 apartamente P+2 | Shoping City |
15

Casă cu 6 apartamente P+2 | Shoping City |

District Real Estate va propune o oportunitate unică de investire la 5 minute de mall-ul Shoping City. Este vorba despre o casă cu 2 etaje, compartimentată asemenea unui bloc, fiind împărțită în 2 scări identice, fiecare cu 3 apartamente. Compartimentarea acestora se face în felul următor : •Parter ...

1380 EUR/m2 | 434 m2

sagului, Timisoara, Timis

COM 0% Parcele industriale pentru hale, servicii | Sanandrei
5

Vă propun spre vânzare în exclusivitate doua parcele de teren, situate lângă zona industriala Artemis, alaturată de Sânandrei. Această zonă industrială alăturată de Sânandrei este situată la 9 minute de Timișoara și are în apropiere descărcarea de pe autostrada A1 si centura orașului. Distanța față ...

4,000 m2

aradului, Timisoara, Timis

4 camere confort 1 centrala proprie 2 bai zona Circumvalatiunii
8
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, semidecomandat, sup 81 mp, centrala proprie, 2 bai, etaj 3 din 4, zona Circumvalatiunii. Pret: 150000 euro Tel: 0736170308

1852 EUR/m2 | 81 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Bucovina cu centrala proprie etaj 1
9
2

Apartament 2 camere Bucovina cu centrala proprie etaj 1

OCAZIE!!! Apartament construit in anul 1989,2 camere decomandat in cea mai cautata zona rezidentiala din Timisoara, Bucovina,apartament de mijloc,modelul cel mai mare care exista in bloc in Timisoara,avand balcon la fiecare etaj pe casa scarii ,aproape de tramvai,parcul Bucovina, etaj 1 amenajat super ...

1935 EUR/m2 | 54 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

2 cam dec amenajat zona Dambovita
17
1

2 cam dec amenajat zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736170308

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament superb cu 2 camere si gradina I Freidorf
8

Apartament superb cu 2 camere si gradina I Freidorf

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament superb cu doua camere si gradina de 24 mp, finisaje premium situat in Freidorf, avand in proximitate statie de transport in comun si numeroase centre comerciale precum Lidl, Mega Image, Penny. Blocul dispune de lift iar apartamentul este pozitionat ...

2057 EUR/m2 | 53 m2

freidorf, Timisoara, Timis

De vânzare apartament cu 1 cameră, situat în zona Telegrafului
10

De vânzare apartament cu 1 cameră, situat în zona Telegrafului, la mansardă. Compartimentare: - Bucătărie - Cameră - Baie Confortul termic este asigurat prin centrală proprie pe curent și aer condiționat. Se vinde complet mobilat și utilat, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. ...

1500 EUR/m2 | 40 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

COM 0% Apartament cu 3 camere si boxa in CF | Sagului - Liviu Rebreanu
10

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere situat la etajul 4 din 4 într-un bloc din beton, în zona Calea Șagului, orientat către Liviu Rebreanu. Acesta se desfășoară pe o suprafață utilă de 52 mp, dispune de două balcoane de 2.5 mp fiecare și o boxă la subsol în CF. Apartamentul ...

1287 EUR/m2 | 52 m2

sagului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea