Promovat
Apartament Deosebit cu 4 Camere Decomandat Centrala Proprie 2 Bai Boxa Etaj 1 Zona Andrei Saguna
8
4

Apartament cu 4 camere, mobilat si utilat, confort 1, decomandat, CLASA ENERGETICA A, su 90 mp, 2 balcoane de 7 mp, boxa de 7 mp, la subsol, 2 bai, una cu geam, amenajat, situat la etajul 1din 4, centrala proprie, clima, zona Andrei Saguna. Disponibil imediat. Pret: 135000 Euro Tel: 0726649775

1392 EUR/m2 | 97 m2

SAGUNA, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Casa P+M din 2000,Zona Freidorf-Inainte de Liceul Auto,Merita Văzută Sigur,243.000 E Neg
20
7

PROPRIETAR, Am acum de Vânzare în Zona Freidorf Înainte de Liceul Auto,Casa Tip Vila P+M+Pod înalt Izolat cu Spuma Poliuretanica+Vata Bazaltica,construita in anul 2000 ,este din Cărămidă Porotherm+Bolțari,Cu urmatoarele Caracteristici : - suprafata utila totala Aprox 166 mp ,{ 83 mp utili jos+83 mp ...

1464 EUR/m2 | 166 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, renovat, zona Lipovei, Timisoara
15
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament renovat cu 3 camere, decomandat, etjul 4/4, situat in zona Lipovei din Timisoara, judetul Timis. Blocul detine acoperis cu tigla reabilitat si izolat recent, pe etaj regasim doar 2 apartamente. Apartamentul este amplasat la etajul4/4 ...

1642 EUR/m2 | 67 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament superb cu 2 camere I Freidorf
5

Apartament superb cu 2 camere I Freidorf

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament superb cu doua camere si finisaje premium situat in Freidorf, avand in proximitate statie de transport in comun si numeroase centre comerciale precum Lidl, Mega Image, Penny. Blocul dispune de lift iar apartamentul este pozitionat la mansarda ...

1920 EUR/m2 | 50 m2

freidorf, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

de vanzare garsoniera aflata in zona Dambovita
5
32

de vanzare garsoniera aflata in zona Dambovita

Oferim spre vanzare o garsoniera aflata in zona Dambovita complet mobilata si utilata. Are o suprafata utila de 30mp si este chiar la PARTER. GARSONIERA IN BLOC DE APARTAMENTE. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

1667 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera zona Modern
7
3

De vanzare garsoniera zona Modern

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Modern! Garsoniera este aproape de Lidl, Kaufland, gradinita!! Complet mobilata si utilata, garsoniera are o suprafata de 23mp, semidecomandata, la etajul 2 al blocului. Are de asemenea si AC. Pentru vizionari sau alte detalii va rugam sunati la numarul de telefon ...

Modern, Timisoara, Timis

1 cam etaj intermediar Take Ionescu Punctele Cardinale
6
3

1 cam etaj intermediar Take Ionescu Punctele Cardinale

De vanzare, apartament cu 1 camera, baie, bucatarie, hol, balcon, su 31 mp, mobilat, situat la etajul 8 10, cu vedere spre Punctele Cardinale. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2581 EUR/m2 | 31 m2

Timisoara, Timis

2 cam doua bai centrala proprie zona Iosefin
9
10

2 cam doua bai centrala proprie zona Iosefin

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat la etajul 1 din 2, centrala proprie, 2 bai, su 76 mp, compus din hol de intrare, 2 camere spațioase, bucatarie, cămara, baie mare și o baie de serviciu, boxa de 25 mp situată la subsolul blocului, zona Iosefin.,apartamentul este in curs de renovare. Pret: 111000 ...

1461 EUR/m2 | 76 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

4 cam centrala proprie boxa Take Ionescu-Medicina
10
6

4 cam centrala proprie boxa Take Ionescu-Medicina

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 2, semidecomandat, situat la etajul 4, cu acoperis de tigla, centrala proprie, su 60 mp+balcon+boxa de 6 mp, mobilat, zona Take Ionescu-Medicina. Pret: 99500 euro,usor negociabil Tel: 0736173096, 0729057644

1658 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

De vanzare apartament  2 camere in zona Bucovina
4
16

De vanzare apartament 2 camere in zona Bucovina

Vand apartament cu 2 camere zona favorabila, suprafata utila de 50 mp, mobilat si utilat, la etajul 3. Are centrala proprie.

1700 EUR/m2 | 50 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie etaj intermediar GARAJ IN PROPRIETATE Piata Operei
8
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, bloc de caramida, vedere pe doua parti, centrala proprie, termopane, su 65 mp, garaj in proprietate in curte, fara amenajari recente, zona Piata Operei. Pret: 165000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2538 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

2 cam dec , zona Favorit 2

2 cam dec , zona Favorit

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat, etaj 10 , izolat,suprafață utila 48 metri pătrați compus din baie, bucatarie, două camere, balcon 2 debarale, zona Circumvalatiunii-Favorit. Pret: 65000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1444 EUR/m2 | 45 m2

FAVORIT, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 3 camere  in zona Lipovei
6
41

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Lipovei

De cumparat apartament 60mp, cu 3 camere decomandate 2 balcoane, Apartamentul e la etajul 3 din 4+mansarda, bloc reabilitat termic, are centrala termica pe gaz. Pentru mai multe detalii si informatii sunati la numarul de telefon afisat! Va asteptam la o vizionare!

1750 EUR/m2 | 60 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex deosebit cu garaj și subsol
20
1

Duplex deosebit cu garaj și subsol

Duplex deosebit cu garaj și subsol zona Dumbravita în spate la IKEA Tersa de 22 mp la etaj Camera pe parter 3 dormitoare sus la etaj cu 2 bai suprafata utila casa 135 mp suprafta garaj 28 mp Suprafata beci 20 mp Garaj Subsol Bucatarie de vara pe terasa

1913 EUR/m2 | 183 m2

nord, Timisoara, Timis

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului
5

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 34 mp, centrala proprie, renovat, etaj 3, zona Sagului. Pret: 68000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in zona Spital Judetean
4
9

De vanzare apartament 2 camere in zona Spital Judetean

Vand apartament format din 2 camere decomandate, cu o suprafata de 46 mp, mobilat si utilat complet cu centrala pe gaz, apartamentul se afla la etajul 4. Se accepta credit bancar

1522 EUR/m2 | 46 m2

Spitalul%252bJudetean, Timisoara, Timis

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina
17
2

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, centrala proprie, situat la etajul 2 din 2, pod si demisol, cladire inalta de 3 m, din caramida, 3 apartamente pe nivel și 9 pe scara cu pod spațios (posibilă mansardare), boxa de 6 mp, zona Medicina Prefectura. Pret: 255000 euro, neg Tel: 0736173096, ...

3188 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Casa D+P+E 400 mp utili teren 808 mp 2 FRONTURI STRADALE zona Sagului
20

De vanzare casa, cu regimul de inaltime, D+P+E, su 400 mp, suprafata teren 808 mp, 2 fronturi stradale, pe langa corpul principal al casei sunt spatii inchiriate, pretabila pentru diferite activitati comerciale si spatiu de locuit, zona Sagului zona de case. Pret: 550000 euro, neg Tel: 0729057644, ...

1375 EUR/m2 | 400 m2

Sagului, Timisoara, Timis

1 camera bucatarie separata etaj intermediar zona Circumvalatiunii
8
1

De vanzare, 1 camera, baie, bucatarie, balcon, su 27 mp, situat la etajul 3,bloc cu lift, mobilat, utilat, zona Circumvalatiunii. Pret: 65000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2407 EUR/m2 | 27 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam bloc nou PARCARE SUBTERANA mobilat si utilat zona Complex Studentesc
5

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat, suprafața utilă 54 mp + balcon 4 mp - bucatarie deschisa, orientare sud-vest, cu parcare subterana inclusa, complet mobiltat si utilat, centrale gaz Viessmann, aparat climă Mitsubishi, uși Prüm, incălzire în pardoseala Rehau, prize și întrerupătoare Legrand, ...

2869 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera, ATENEO mobilat, Calea Torontalului - direct Proprietar
10
9

Un apartament de tip studio, Et. 3, cu bucătărie generoasă open space cu Electrocasnice incluse (Aragaz,Frigider). Apartamentul se află în cartierul rezidenţial Ateneo, aproape de supermarketul LIDL. Dotările apartamentului includ: Centrală proprie cu încălzire în pardoseală, Baie cu vana, Clima, gresie, ...

3000 EUR/m2 | 40 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere decomandat etajul 1 Dumbravita
5

Apartament cu 2 camere decomandat etajul 1 Dumbravita

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere decomandat, situat la etajul 1 intr-un imobil cochet (P+1E+M, 2007), in Dumbravita, zona linistita cu acces rapid catre Timisoara. Cu o suprafata utila 63 mp + balcon generos 5,7 mp. Compartimentare : hol, bucatarie separata, camere luminoase. Se poate ...

1984 EUR/m2 | 63 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera zona Calea Sagului
5
18

De vanzare garsoniera zona Calea Sagului

Inchiriere garsoniera in zona Calea Sagului mobilata si utilata, ocupabila imediat.Bloc cu acoperis,et.IV, zona linistita. Suprafata 23mp. Va asteptam la o vizionare! Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon!

1296 EUR/m2 | 27 m2

Sagului, Timisoara, Timis

4 cam dec 2 bai ETAJ 1 centrala proprie zona Andrei Saguna
8
2

4 cam dec 2 bai ETAJ 1 centrala proprie zona Andrei Saguna

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, CLASA ENERGETICA A, su 90 mp, 2 balcoane de 7 mp, boxa la subsol, 2 bai, una cu geam, amenajat, situat la etajul 1, centrala proprie, clima, zona Andrei Saguna. Pret: 135000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1500 EUR/m2 | 90 m2

SAGUNA, Timisoara, Timis

Salvează căutarea