Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara
9
2

Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 2 camere, mobilat, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul are o suprafata de 40 mp utili si este situat la etajul 4 din 4. - Hol de acces - Bucatarie - Living - Dormitor - Baie - Balcon Confortul termic este ...

1875 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Direct Dezvoltator -Parcare Privata - Lift - Torontalului - TVA Inclus
9
2

NEO Imobiliare - Direct Dezvoltator Oferim spre vanzare apartamente moderne si bine compartimentate, cu 2 camere situate in Calea Torontalului. Apartamentele se afla la parter, etajul 1, etajul 2 si etajul retras, intr-o cladire care este prevazuta cu lift si au suprafata utila de 52 mp, 60.5 mp sau ...

1896 EUR/m2 | 52 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament nou cu 1 camera decomandat in Zona Torontalului COMISION 0
14

COMISION 0! Apartament cu 1 cameră decomandat, etaj 1 din 4, intr-un Complex Rezidențial modern cu lift in zona Torontalului! Suprafața utilă este de 48 mp, compartimentarea fiind practică, cu bucătărie închisă, oferind confort și intimitate. Compartimentare: -hol -bucatarie inchisa -camera -baie -balcon Apartamentul ...

1708 EUR/m2 | 48 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere | Girocului
12

Apartament cu 3 camere | Girocului

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat in Calea Girocului, avand acces facil la mijloace de transport in comun, fiind aproape de McDonald's si spitalul Judetean. Acesta se desfășoară pe o suprafață utilă de 67 mp + balcon inchis de 6mp. Compartimentarea este ...

1716 EUR/m2 | 67 m2

girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Mircea cel Batran, 4 camere, et 3
20
2

Mircea cel Batran, 4 camere, et 3

Va oferim spre vanzare un apartament cu 4 camere situat in zona Mircea cel Batran la etajul 3 din 4 avand o suprafata de 90 mp, 2 bai(una cu dus si una cu vana) Dispune de parchet de lemn, geamuri tip termopan, incalzirea de la Colterm (exista posibilitatea montarii centralei proprii), vedere pe 2 ...

1667 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Fabric
6

Apartament 1 camera zona Fabric

Spre vanzare apartament cu o camera la etajul 2, suprafata de 38 mp, complet mobilat si utilat. Oferim si cerem seriozitate. Se vinde complet mobilat si utilat ca in poze. Va asteptam sa ne sunati la numarul de telefon pentru mai multe detalii si pentru vizionari.

1395 EUR/m2 | 38 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Circumvalatiunii-Gh.Lazar 3 camere cf1centrala gaz
7
3

Circumvalatiunii-Gh.Lazar 3 camere cf1centrala gaz

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii - Gh Lazar confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata utila de 62 mp cu 1 baie cu geam1 balcon centrala termica prima camera la intrare. Blocul cu lift. Pret solicitat de proprietar de 99000 euro. Se percepe comision. ...

1650 EUR/m2 | 60 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 camere zona Modern - Lidl parter inalt
8

2 camere zona Modern - Lidl parter inalt

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandat in zona Simion Barnutiu-Modern aproape de magazinul Lidl. Apartamentul este la un parter inalt peste garaje cu suprafata utila 51+boxa 4 m fara balcon amenajat cum se vede si in poze. Geamuri tip termopan usa de metal la intrare usi interiori ...

1843 EUR/m2 | 51 m2

lugojului, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera  in zona  Blajcovici
6
26

De vanzare garsoniera in zona Blajcovici

Garsoniera de vanzare pe strada Barzava, o zona linistita de case, cu mai multe spatii verzi in imprejurimea blocului.Garsoniera se situeaza la parter intr-un bloc de 4 etaje cu 4 pe etaj. Suprafata este de 27mp.Este utilata si mobilata. Pentru mai multe infornatii sunati la numarul de telefon afisat! ...

1481 EUR/m2 | 27 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

Aradului, 3 camere decomandat, 2 bai
20
2

Aradului, 3 camere decomandat, 2 bai

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandate in zona Aradului Vest pe str Dej. Apartamentul se afla la etajul 4 cu acoperis de tigla, 2 apartamente pe nivel, la et 4 exista si o uscatorie. Locuinta are urmatoarele caracteristici: este model confort 1, cu vedere pe 2 parti, dispune ...

1636 EUR/m2 | 66 m2

aradului, Timisoara, Timis

Complex studentesc, apartament 1 cameră la curte comună
8
1

Complex studentesc, apartament 1 cameră la curte comună

Va propunem spre vanzare un apartament cu o cameră in zona Complexului Studențesc (vis a vis de Rompetrol), in clădire istorică renovată la curte comună, cu vecini civilizati. Apartamentul este la un parter inalt din 1 cu acoperis de tigla, suprafata de 25 mp. Dispune de spațiu de depozitare la demisol ...

2400 EUR/m2 | 25 m2

Timisoara, Timis

Aradului, 2 camere decomandate, et 3, centrala proprie
20
1

Aradului, 2 camere decomandate, et 3, centrala proprie

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandate in zona Aradului Vest, langa P-ta Verde. Apartamentul este model confort 1 si se afla la etajul 3 din 4 cu acoperis de tigla intr-o scara foarte curata bine intretinuta cu vecini buni. Apartamentul este intr-o stare foarte buna si dispune ...

1917 EUR/m2 | 48 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Aradului, etaj 1- Ap 1 camera decomandat
10

Aradului, etaj 1- Ap 1 camera decomandat

Va oferim spre vanzare un apartament cu 1 camera, decomandat, mobilat si utilat cu suprafata de 35 mp + 4mp balconul, este situat la etajul 1 al unui imobil cu 4 etaje, izolat termic. Bucatarie mobilata si utilata cu electrocasnice aproape noi(unele chiar in garantie), camera generoasa cu balcon deschis. Apartamentul ...

2171 EUR/m2 | 35 m2

aradului, Timisoara, Timis

5 cam 120 mp 2 bai centrala proprie zona Balcescu parcul Carmen Sylva
10
12

De vanzare, apartament cu 5 camere, su 120 mp, boxa chiar sub bucatarie, geamuri la strada, curte interioara de 90 mp, in CF, zona Balcescu, langa parcul Carmen Sylva. Pret: 195000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1625 EUR/m2 | 120 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat 2 bai 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran
13
1

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, sporit, decomandat, 2 bai, 3 balcoane, posibilitate de montare centrala proprie, su 70 mp, etaj 3 din 4, , amenajari clasice, termopane, gresie, faianta, parchet, geam la baia mare,2 apartamente pe nivel, zona Mircea cel Batran. Pret: 114900 euro , usor ...

1715 EUR/m2 | 67 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Bucovina
4
3

Garsoniera de vanzare in zona Bucovina

Oferim spre vanzare o garsoniera, zona Bucovina Matei Basarab, mobilat si utilat. Situat la 1-2 minute de mers pe jos de Parcul Bucovina. Garsoniera este chiar la etajul 2 si are o suprafata utila de 27mp. Se vinde exact ca in poze. Se accepta si credit. Pentru mai multe informatii sunati la numarul ...

1852 EUR/m2 | 27 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Blascovici
5
48

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Blascovici

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Blascovici. Zona este linistita, apartamentul aflandu-se la cateva minute fata de parc, scoala sau statia de autobuz. Apartamentul se afla la etajul 2 si are o suprafata de 57 mp

1277 EUR/m2 | 47 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland
8
1

2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 49 mp, aer conditionat, amenajat si mobilat, situat la parter inalt, zona Sagului langa Kaufland. Pret: 98000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera centrala proprie Cladire Istorica Marasti Unirii
8
1

De vanzare, apartament cu 1 camera, intr-o cladire istorica din caramida, situat in zona Piata Marasti, la 3 min de piata Unirii. Suprafata: 43 mp Etaj: 2 din 2 Compartimentare: - Hol spatios - Camera mare si inalta, cu zona la supanta (dormitor la inaltime) - Bucatarie - Baie - Spatiu tehnic - Loc ...

2651 EUR/m2 | 43 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie zona Complex Studentesc
10
4

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane inchise in termopan, boxa, aer conditionat, centrala proprie, su 70 mp, mobilat si utilat, situat la etajul 4 din 4, intr-un bloc izolat 2025, cu acoperis, zona Complex Studentesc. Pret: 125900 euro Tel: 0736173096, ...

1799 EUR/m2 | 70 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Casa individuala 4 camere - teren 900 mp - Zona Bogdanestilor Timisoara
8

ID Intern: P2651 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare o casa individuala , pe parter, cu 4 camere, 98 mp utili, 900 mp teren, anul constructiei 1985, situata in Zona Bogdăneștilor, Timișoara Imobilul este compartimentat astfel: -hol acces -baie cu cada -bucătărie închisă -living -2 dormitoare În ...

1826 EUR/m2 | 98 m2

Timisoara, Timis

2 cam amenajat bloc caramida centrala proprie zona Tipografilor
5

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, su 62 mp, centrala proprie cu incalzirea prin pardoseala, situat la etajul 2 din 3, bloc de caramida cu curte proprie, instalatii schimbate, mobilat si utilat, zona Tipografilor. Pret: 136000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2194 EUR/m2 | 62 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua
10
4

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, centrala proprie, su 61 mp, clima, boxa la subsol, situat la parter, fara balcon, renovat, mobilat, zona Lipovei. Pret: 120000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 3 camere zona Girocului
6
27

De vanzare apartament cu 3 camere zona Girocului

Va propunm spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat la etajul 3 a unui bloc format din 4 etaje. Avand o suprafata utila de 60 mp. Confortul termic se realizeaza cu ajutorul centralei termice pe gaz si a aparatului de aer conditionat. Apartamentul se afla la 10 minute de mers pe jos de ...

1500 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea