Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara
9
2

Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 2 camere, mobilat, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul are o suprafata de 40 mp utili si este situat la etajul 4 din 4. - Hol de acces - Bucatarie - Living - Dormitor - Baie - Balcon Confortul termic este ...

1850 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera zona Modern
7
63

De vanzare garsoniera zona Modern

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Modern! Garsoniera este aproape de Lidl, Kaufland, gradinita!! Complet mobilata si utilata, garsoniera are o suprafata de 23mp, semidecomandata, la etajul 2 al blocului. Are de asemenea si AC. Pentru vizionari sau alte detalii va rugam sunati la numarul de telefon ...

1360 EUR/m2 | 25 m2

Modern, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera et 2 clima
5
4

Garsoniera et 2 clima

Vand garsoniera confort 2, etaj 2, zona Dâmbovița, amenajata, aer condiționat, încălzire colterm. Pret 45000euro. Tel 0743100796

2045 EUR/m2 | 22 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Casa de vanzare, 7 camere si 4 bai, centrala proprie, zona Odobescu
20
1

Apostu Estate ofera spre vanzare o casa impunatoare cu 7 camere si 4 bai, situata pe un teren de 520 mp, in zona Odobescu, Timișoara, Timis. Proprietatea se afla la doar cateva minute de statii de autobuz, market-uri, parc si la 15 minute de mers pe jos fata de centrul vechi al orasului. Casa, construita ...

3047 EUR/m2 | 150 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartamente deosebite cu 3 camere si 2 bai | Lipovei
9

Apartamente deosebite cu 3 camere si 2 bai | Lipovei

District Real Estate va propune spre vanzare apartamente deosebite cu 3 camere si 2 bai, situate in zona Lipovei. Apartamentele impresioneaza printr-un interior bine compartimentat si elegant, ce asigura confortul de zi cu zi, fiind alegerea ideala pentru cei care cauta un spatiu modern, luminos si generos, ...

2003 EUR/m2 | 75 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament superb cu 3 camere, mobilat si utilat | Girocului | Profi
13
1

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament modern, eficient și pregătit pentru un stil de viață confortabil cu 3 camere și o terasa de 50mp situat in Timișoara, zona Girocului, langa Profi, mijloace de transport in comun, Școală Gimnaziala nr. 25 si multe alte puncte de interes. Apartamentul ...

2307 EUR/m2 | 65 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament deosebit cu o camera 36 mp | Aradului
8

Apartament deosebit cu o camera 36 mp | Aradului

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament superb cu o camera. Apartamentul este situat in zona lipovei intr-un bloc de apartamente finalizat in 2025. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 36mp. Pozele sunt cu caracter orientativ, apartamentul se vinde la cheie fara mobilier. Compartimentarea ...

2654 EUR/m2 | 39 m2

aradului, Timisoara, Timis

2 camere etaj intermediar Nord One Parcul Botanic
6

2 camere etaj intermediar Nord One Parcul Botanic

De vanzare un apartament cu 2 camere, situat într-un imobil nou construit, în vecinătatea Iulius Mall si Piața Unirii. Apartamentul este format dintr-un living cu zonă de bucătărie, un dormitor, o baie și o terasă. Caracteristicile apartamentului și ale imobilului sunt -clasa energetică A; -clasa confort ...

3273 EUR/m2 | 55 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat totul nou cu materiale de Inalt calitate Zona Dambovita
14
2

Apartament cu 2 camere decomandat, totul nou, contor gaz, țeavă este în apartament, su: 47 mp, et. 6 din 10 cu lift, bloc anvelopare Preț: 86500 Euro. Tel: ...

1840 EUR/m2 | 47 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie zona Parcul Doja-Maria
11
3

2 cam dec centrala proprie zona Parcul Doja-Maria

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, etaj 4 4 cu pod înalt, situat in proximitatea Parcului Doja, su 57 mp, centrala proprie pe gaz, hol intrare spațios, bucătărie, baie cu cabina de dus masaj, debara; cu boxa la demisol, pod înalt, acoperiș cu țigle, și curte in jurul blocului, ...

2175 EUR/m2 | 57 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere decomandat | Etaj 2 | Zona Lipovei
13
3

Apartament 2 camere decomandat | Etaj 2 | Zona Lipovei

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în zona Lipovei, la doar câteva minute de Iulius Mall, într-o zonă foarte căutată și bine conectată. Apartamentul este poziționat la etajul 2 din 4 + mansardă, într-un bloc anvelopat, oferind un confort termic sporit. Suprafață ...

2111 EUR/m2 | 45 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Langa Judetean. Etaj 2. Bloc izolat!
18

Langa Judetean. Etaj 2. Bloc izolat!

Apartament situat in bloc izolat termic exterior Etaj 2 4 + Mansarda, 4 apartamente pe nivel Model cu vedere pe o singura parte; Model cu o baie, un balcon inchis cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan Amenajare interioara : parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam ...

1894 EUR/m2 | 66 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam zona Tipografilor Medicina ,str.Bucuresti
1
10

2 cam zona Tipografilor Medicina ,str.Bucuresti

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 4, bloc cu acoperis de tigla, su 50 mp, balcon, renovat, centrala proprie, zona Tipografilor-Medicina. Pret:110000 euro, usor neg Tel: 0736170308

2200 EUR/m2 | 50 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

2 cam ETAJ 1 centrala proprie cladire istorica GARAJ zona Maria
10
6

De vanzare, 2 camere, etaj 1, suprafață utilă de 82 mp, plus boxa 9 mp și un garaj de 18 mp. centrala proprie schimbata anul trecut, clima. imobilul este situat nu departe de centru-zona Maria. Pret: 160000 euro Tel: 0736170308

1951 EUR/m2 | 82 m2

Maria, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spațios cu 3 camere si balcon de 15mp | Modern | Dorobantilor
14
1

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in zona Modern, una dintre cele mai apreciate zone din Timisoara, cu acces facil catre centrul orasului si numeroase puncte de interes precum Profi, OMV, Prospero, mijloace de transport in comun, farmacii, restaurante si alte ...

1558 EUR/m2 | 77 m2

Timisoara, Timis

4 cam dec etaj 1suprafata utila 140 mp centrala proprie zona Centrala
7
8

De vanzare, apartament cu 4 camere, decomandat, vedere oe 2 parti, su 140 mp, situat la etajul 1 din 2, 2 bai, balcon, pivnita, posibilitate de montare centrala proprie, tevi noi, zona Centrala, langa Parcul Regina Maria si Liceul Shakespeare. Pret: 250000 euro Tel: 0736170308

1786 EUR/m2 | 140 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

2 cam CENTRALA PROPRIE Boxa etaj intermediar zona Ultracentrala-Piata Victoriei
6
6

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 7, lift modernizat, centrală pe gaz, aer condiționat, geamuri termopan, mobilat, cu frigider, mașină de spălat rufe, suprafață 49mp, compus din 2 holuri, 2 camere, bucătărie, baie, balcon, cu boxă în subsol, zona UltracentralaPiata ...

2143 EUR/m2 | 49 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

4 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie zona Sagului Shopping City
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane, su 78 mp, et 3 din 10, Instalație electrică complet schimbată, rețea de gaz nouă, centrala pe gaz, calorifere noi, finisaje moderne, zona Calea Sagului, langa Shopping City. Pret: 145000 euro Tel:

1859 EUR/m2 | 78 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
4 cam dec centrala proprie bloc izolat parcare in curte zona Centrala
7
1

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 3 din 4, intr-un bloc izolat, su 78 mp, centrala proprie, avand urmatoarea compartimentare: 4 camere decomandate bucătărie separată 1 baie balcon hol generos Avantaje: etaj intermediar bloc reabilitat termic centrală curte interioară ...

1782 EUR/m2 | 78 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

2 cam etaj 1 zona Parcul Botanic Piata Marasti
5

2 cam etaj 1 zona Parcul Botanic Piata Marasti

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, balcon, etaj 1, posibilitate montare centrala proprie, zona Centrala, langta Parcul Botanic, la 1 min de Iulius Mall. Pret: 96000 euro, fix Tel: O736170308

2400 EUR/m2 | 40 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere centrala proprie Calea Sagului
10

Apartament cu 2 camere centrala proprie Calea Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la parter, situat pe artera principala Calea Sagului. Suprafata utila este de 43, 69 mp + 3.29mp balcon. Interiorul are finisaje moderne, cu pereti albi si parchet de lemn. Dispune de clima. Baia are finisaje de calitate, cu ceramica ...

2038 EUR/m2 | 39 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Sagului
6
36

De vanzare apartament cu o camera in zona Sagului

va propune spre vanzare un apartament cu o camera, complet mobilat si utilat, situat in zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 1 si are o suprafata de 30 mp. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes precum: acces rapid si usor la mijloacele de transport in comun, mall-ul ...

1667 EUR/m2 | 30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat Lipovei amenajat mobilat centrala proprie
7
1

Avem placerea de a va oferi un apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, cu o suprafata utila de 56 mp si o suprafata totala de 60 mp, la etajul 4 in cadrul unui bloc cu 4 etaje si acoperis tigla,in apropiere de Piata Agoalimentara, zona Lipovei,pozitionat cu vederea spre parcul de langa bloc. Apartamentul ...

1518 EUR/m2 | 56 m2

Lipovei, Timisoara, Timis