Promovat
Apartament cu 3 camere | Girocului
12
1

Apartament cu 3 camere | Girocului

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat in Calea Girocului, avand acces facil la mijloace de transport in comun, fiind aproape de McDonald's si spitalul Judetean. Acesta se desfășoară pe o suprafață utilă de 67 mp + balcon inchis de 6mp. Compartimentarea este ...

1716 EUR/m2 | 67 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Cu Centrala Proprie, Decomandat,In Zona Odobescu,Modelul Mare,Merita Văzut,Neg
18
1

Proprietar, Odobescu !!! Am Acum De Vânzare în Zona Odobescu, la 1 Km și Ceva de Centrul orașului, Un apartament cu 2 Camere confort 1 decomandat Modelul foarte Spațios ,este situat la etajul 4 din 5, este pe 3 părți cu 2 Balcoane,56 mp utili in Certificatul Energetic Fara Balcoane și 64 mp cu cele ...

1750 EUR/m2 | 56 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Dorobantilor! Suprafata utila Generoasa!
12
12

Dorobantilor! Suprafata utila Generoasa!

1 2 duplex in zona Dorobantilor, cu regim de inaltime Parter + Etaj + Mansarda, finalizata in 2009, suprafata utila de 175 mp. Ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, termoizolata exterior, acoperis de tigla, parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, ...

1251 EUR/m2 | 175 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere in zona Sagului
8

Apartament cu 2 camere in zona Sagului

Estate group va propune spre vanzare apartament cu 2 camere, in zona Calea Șagului lângă Shopping City Suprafata utila de 54 mp, situat la mansardă, într-o zonă foarte căutată din Calea Șagului , la doar câteva minute de Shopping City Timișoara. Ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție Compartimentare: • ...

1389 EUR/m2 | 54 m2

sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
2 cam dec etaj intermediar Torontalului  Iulius Mall
8
1

2 cam dec etaj intermediar Torontalului Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Aradului
7
13

Apartament cu 2 camere in zona Aradului

Vand apartament format din 2 camere decomandate, cu o suprafata de 50 mp, mobilat si utilat complet cu centrala pe gaz, apartamentul se afla la etajul 4

1400 EUR/m2 | 50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam etaj intermediar mobilat si utilat Aradului
10
1

2 cam etaj intermediar mobilat si utilat Aradului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, baie cu geam, su aprox 55 mp, mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala proprie, situat la atajul 3 din 4, zona Aradului Est. Pret: 94500 euro, usor neg Tel: 07 arata numarul

1718 EUR/m2 | 55 m2

Aradului+Est, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 Centrala Proprie BLOC IZOLAT zona Circumvalatiunii Ghe Lazar
10

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la parter, cu balcon mare, tip logie, dechis pe camera, centrala proprie, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Circumvalatiunii Ghe Lazar. Pret:98000 euro, neg usor Tel: 0736173096, 0729057644

1815 EUR/m2 | 54 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 centrala proprie ETAJ 1 langa Spitalul Judetean
11
5

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp plus balcon, situat la etajul 1, centrala proprie, renovat, mobilat si utilat, la 2 minute de Spitalul Judetean. Pret: 103000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

2289 EUR/m2 | 45 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat 2 bai 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran
13
1

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, sporit, decomandat, 2 bai, 3 balcoane, posibilitate de montare centrala proprie, su 70 mp, etaj 3 din 4, , amenajari clasice, termopane, gresie, faianta, parchet, geam la baia mare,2 apartamente pe nivel, zona Mircea cel Batran. Pret: 114900 euro , usor ...

1715 EUR/m2 | 67 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de o camera Complex Studentesc
3
13

Apartament de o camera Complex Studentesc

Se vinde un apartament de o camera aflat la etajul 1 din 5 si compartimentat astfel: -hol de acces -baie -bucatarie -dormitor Dispune de 25 mp utili Se vinde complet mobilat si utilat, usor negociabil

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland
8
1

2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 49 mp, aer conditionat, amenajat si mobilat, situat la parter inalt, zona Sagului langa Kaufland. Pret: 98000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera centrala proprie Cladire Istorica Marasti Unirii
8
2

De vanzare, apartament cu 1 camera, intr-o cladire istorica din caramida, situat in zona Piata Marasti, la 3 min de piata Unirii. Suprafata: 43 mp Etaj: 2 din 2 Compartimentare: - Hol spatios - Camera mare si inalta, cu zona la supanta (dormitor la inaltime) - Bucatarie - Baie - Spatiu tehnic - Loc ...

2651 EUR/m2 | 43 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie zona Complex Studentesc
10
4

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane inchise in termopan, boxa, aer conditionat, centrala proprie, su 70 mp, mobilat si utilat, situat la etajul 4 din 4, intr-un bloc izolat 2025, cu acoperis, zona Complex Studentesc. Pret: 125900 euro Tel: 0736173096, ...

1799 EUR/m2 | 70 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

2 cam ETAJ 1 centrala proprie zona Ultracentrala
10

2 cam ETAJ 1 centrala proprie zona Ultracentrala

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, etaj 1, curte interioana, su 45 mp, centrala proprie, clima, zona Ultracentrala. Pret: 140000 euro, neg Tel:

3111 EUR/m2 | 45 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Lipovei
4
10

Garsoniera de vanzare in zona Lipovei

Spre vanzare garsoniera in zona Lipovei,la etajul 1 din 3,cu o suprafata utila de 33 mp,se vinde recent renovata. Garsoniera este pozitionata intr-o zona privilegiata,avand numeroase puncte de interes precum diverse centre comerciale,Iulius Mall,magazine,banci,farmacii,localuri,etc. Cei interesati sunt ...

1818 EUR/m2 | 33 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Lipovei decomandat amenajat modern centrala proprie langa Piata Noua
8

De vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat in Calea Lipovei,langa Piata Noua. Apartamentul se afla la parter inalt, intr-un bloc cu 4 etaje (construit în anii 80). Avand o suprafata utila de 61 mp, apartamentul este compus din 3 camere, 2 bai(baia mare cu aerisire naturala), o bucatarie si ...

1959 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

1 cam parter inalt centrala proprie zona Aradului
7

1 cam parter inalt centrala proprie zona Aradului

De vanzare, apartament cu 1 camera, decomandat, situat la parter inalt cu balcon inchis in termopan si unit cu camera. Apartamentul este proaspat renovat, cu termopane, gresie, faianta, parchet, rulouri la geam, instalatie electrica si sanitara shimbate, centrala proprie, aer conditionat. Apartamentul ...

2014 EUR/m2 | 36 m2

Aradului Est, Timisoara, Timis

Promovat
Casa noua-3 dormitoare+living+birou-100 mp- Calea Urseni,langa Zone Cafe 2- 155.000 euro(TVA inclus)
19
3

Se ofera spre vanzare o casa in triplex situata in Calea Urseni, aproape de Zone Cafe, cu suprafata de 100 mp, dispus pe 2 niveluri. Este compartimentat astfel: - la parter se afla holul de intrare, baie cu dus, birou (poate fi folosit ca dormitor), living cu bucatarie open space cu posibilitate de ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Apartament de vanzare, cu 2 camere, 62 mp, zona Aradului
4
1

Apartament de vanzare, cu 2 camere, 62 mp, zona Aradului

Blitz va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere. ✨ Detalii generale: Suprafață utilă: 62 mp Terasă generoasă: 133 mp 2 locuri de parcare incluse în CF Etaj: Parter Locație excelentă – zona Aradului, aproape de mijloace de transport, magazine, școli și alte facilități. Compartimentare eficientă: Living ...

2242 EUR/m2 | 62 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament istoric deosebit în Palatul Ágoston Galgon – Timișoara, Ultracentral
10
4

Blitz Imobiliare vă invită într-o poveste din Timișoara veche… Pe una dintre cele mai frumoase străzi ale Timișoarei, în inima orașului vechi, se ridică semeț un palat cu suflet – Palatul Ágoston Galgon, martor tăcut al peste 100 de ani de istorie, artă și rafinament urban. Aici, la etajul său nobil, ...

3537 EUR/m2 | 95 m2

Timisoara, Timis

2 cam curte privata GARAJ boxa zona Maria
8

2 cam curte privata GARAJ boxa zona Maria

De vanzare, apartament cu 2 camere, centrala proprie, situat la etajul 2 2, su 70 mp, avand compartimentarea: 2 camere, baie, bucătărie, hol, curte privată cu acces controlat (telecomandă), boxă la subsol in suprafata de 12 mp, garaj cu cf separat inclus în preț, zona Maria. Pret: 180000 euro Tel: ...

2571 EUR/m2 | 70 m2

Maria, Timisoara, Timis

 Apartament de vanzare, cu 3 camere, 55 mp, zona Lipovei
15
3

Apartament de vanzare, cu 3 camere, 55 mp, zona Lipovei

Blitz va propune spre vânzare un apartament semidecomandat, cu 2 dormitoare, situat într-o zonă liniștită, cu acces rapid și dublă intrare – atât din scară, cât și direct prin spatele blocului (ideal pentru flexibilitate sau chirie separată). Suprafață utilă: 55 mp + balcon 2 intrări – una prin bloc, ...

2000 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Soarelui
10
3

Apartament 3 camere Soarelui

Apartament cu 2 dormitoare, living, bucătărie, baie și hol de intrare, având o suprafață utilă de 58 mp, situat la etajul 4. Proprietatea este complet mobilată și utilată, fiind renovată integral în 2023, ceea ce asigură confort sporit și un aspect modern. În imediata apropiere se află magazine alimentare, ...

1897 EUR/m2 | 58 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea