Promovat
ID 3624 EXCLUSIVITATE   Apartament 3 camere   Strada Babadag
20

ID 3624 EXCLUSIVITATE Apartament 3 camere Strada Babadag

LUX IMOBILIARE vă prezintă, în exclusivitate, un apartament cu 3 camere, situat pe Strada Babadag, într-una dintre cele mai bine conectate și apreciate zone din Tulcea. Zona este ideală pentru familii sau investiție, fiind aproape de magazine, școli, stații de autobuz și alte puncte de interes. Apartamentul ...

1190 EUR/m2 | 71 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 2970 Apartament 2 camere în bloc nou
13
1

ID 2970 Apartament 2 camere în bloc nou

LUX Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament modern, situat într-un bloc nou, cu lift, în Cartier E3. Detalii apartament: Suprafață: 70 mp Compartimentare: hol de intrare, living, bucătărie, dormitor, baie și balcon Stare: se predă exact ca în poze Preț: 75.000 Un apartament luminos și spațios, ...

1071 EUR/m2 | 70 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Casa P+E,Zona Victoriei
17

Casa P+E,Zona Victoriei

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Casa P+E,zona Victoriei,constructie Bca,an 2001,suprafata totala 355 mp,amprenta la sol 100 mp,suprafata utila 175 mp,deschidere 18 ml,centrala gaz,panouri fotovoltaice,aer conditionat,Garaj,pret 270000 euro neg.,tel.0747698898

1543 EUR/m2 | 175 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere zona Vest,la X-uri.
12
1

Apartament 2 camere zona Vest,la X-uri.

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Vest,etaj 2,semidecomandat,suprafata totala 50 mp,mobilat,centrala gaz,pret 62000 euro,tel.0747698898

1240 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

ID 3609 Apartament 3 camere - ULTRACENTRAL
15

ID 3609 Apartament 3 camere - ULTRACENTRAL

LUX Imobiliare vă prezintă spre VÂNZARE un apartament cu 3 camere, COMPLET RENOVAT în 2026, situat într-o locație de top: ULTRACENTRAL! O locuință ideală pentru o familie care apreciază confortul și accesul facil la multiple facilități urbane: instituții bancare, magazine, faleză, Piața Civică și multe ...

1498 EUR/m2 | 60 m2

Tulcea, Tulcea

Teren Delta Dunarii
4
3

Teren Delta Dunarii

Vand teren extravilan suprafata 9.5 ha in Delta Dunarii.Deschidere spre lacul Golovita.Contact 0766676285

10 m2

Ceamurlia de Jos, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,str.Isaccei,renovat total
10
1

Apartament 2 camere,str.Isaccei,renovat total

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , modern , decomandat , situat pe str. Isaccei , central , la etajul 4 . Suprafata totala 50 mp . Incalzire proprie centrala pe gaz . Apartamentul se vinde mobilat si utilat complet , conform pozelor . PRET 75000 EURO Va asteptam la vizionare !

1500 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 5018 Duplex ULTRACENTRAL - Strada Babadag
20
4

ID 5018 Duplex ULTRACENTRAL - Strada Babadag

SUPER PREȚ - 83.000 EURO - 108 MP LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament tip duplex, amplasat ultracentral, pe Strada Babadag o zonă de top, ideală pentru cei care apreciază confortul, spațiul și accesul rapid la toate punctele de interes din oraș. Suprafață totală: 108 mp Etaje: 4 și ...

769 EUR/m2 | 108 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 7833 EXCLUSIVITATE - Teren cu priveliste superba
11
3

ID 7833 EXCLUSIVITATE - Teren cu priveliste superba

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE Oportunitate unică! Teren INTRAVILAN în EXCLUSIVITATE! Agentia LUX Imobiliare îți propune spre vânzare, în EXCLUSIVITATE, un teren situat pe Strada Fulgerului, Sat Mineri, Comuna Somova, la doar 8 minute cu mașina de orașul Tulcea (5 km)! Suprafața terenului: 500 mp, cu ...

500 m2

Mineri, Tulcea

Promovat
ID 7863 EXCLUSIVITATE - Teren intravilan la 6 minute de Tulcea
4
3

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE Lux Imobiliare vă prezintă spre vânzare în EXCLUSIVITATE teren intravilan cu suprafața de 615 mp, ideal pentru construcția casei tale sau pentru investiție! Situat la 100 m de Șoseaua Agighiol (km - DN222, la doar 6 minute cu mașina de Tulcea. Categoria: CURȚI CONSTRUCȚII Două ...

615 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Casa +Teren 414 mp
15
9

Casa +Teren 414 mp

Oferim spre vanzare , Casa batraneasca din chiripic tencuita si izolata exterior , situata inntr-o zona linistita , zona Primaverii . Suprafata totala 414 mp , suprafata construita 103 mp . Este compusa din 5 camere , bucatarie , baie si 3 holuri . Detine 2 garaje . Teava de gaz la poarta . Cheia in ...

583 EUR/m2 | 103 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Garsoniera confort 1 zona Piata Noua
7
2

Garsoniera confort 1 zona Piata Noua

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Garsoniera confort 1 zona Piata Noua,etaj 2.suprafata totala 32 mp,imbunatatita,mobilata utilata ,aparat aer conditionat,lift nou,pret 45500 euro,tel.0747698898

1422 EUR/m2 | 32 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 6657 EXCLUSIVITATE - Vila de tip P+M+pod de vanzare
20
5

ID 6657 EXCLUSIVITATE - Vila de tip P+M+pod de vanzare

SUPER OFERTĂ PREȚ REDUS! Alege varianta care ți se potrivește: 128.000 EURO Mobilată și utilată complet (Gata de mutare!) 122.000 EURO Nemobilată COMISION 0% PENTRU CUMPĂRĂTOR! Vă doriți o locuinta care să asigure un mediu ideal pentru toată familia? Agentia LUX Imobiliare vă propune spre vanzare ...

968 EUR/m2 | 126 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere Str.Babadag
12

Apartament 3 camere Str.Babadag

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere, Str.Babadag,etaj 5 , lift,suprafata totala 76 mp,gaz la usa ,pret 110000 euro neg.tel.0747698898

1447 EUR/m2 | 76 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 7848 Teren în Dunăvățu de Jos DE VÂNZARE
2
2

ID 7848 Teren în Dunăvățu de Jos DE VÂNZARE

TEREN INTRAVILAN DE VÂNZARE DUNAVĂȚU DE JOS, INIMA DELTEI DUNĂRII Agenția LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un teren intravilan cu potențial excepțional, situat în pitorescul sat Dunavățu de Jos, comuna Murighiol, în inima spectaculoasei Delte a Dunării un loc de poveste unde natura este la ...

686 m2

Dunavatu de Jos, Tulcea

23 AUGUST- APARTAMENT 3 CAMERE, ETAJ 1
7

23 AUGUST- APARTAMENT 3 CAMERE, ETAJ 1

Agentia Dobrogea imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament de 3 camere semidecomandat,in zona Neptun. Suprafata totala 39mp,situat la etajul 1. Compartimentare: living, 2 dormitoare, baie si bucatarie. Ideal pentru locuinta sau inchiriere Imbunatatiri: gresie faianta parchet ferestre PVC cu ...

1154 EUR/m2 | 39 m2

Tulcea, Tulcea

Casa Ultracentral,210mp
8

Casa Ultracentral,210mp

Oferim spre vanzare casa batranesca situata Ultracentral , zona Piata Noua . Suprafata totala teren 210 mp , deschidere 3 ml .Utilitati : apa , curent, canalizare . Gaz la poarta . PRET 60000 EURO , NEG. Va asteptam la vizionare !

1500 EUR/m2 | 40 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 6146   DE VÂNZARE 3 spații comerciale și teren
4
1

ID 6146 DE VÂNZARE 3 spații comerciale și teren

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE LUX Imobiliare vă propune spre VÂNZARE o proprietate situată CENTRAL, la doar 600 m de Piața Civică și 450 m de Faleză! Proprietatea este formată din teren de 200 mp și 3 spații comerciale: Spatiul 1: 9 mp 1 cameră Spatiul 2: 37 mp 1 cameră Spatiul 3: 76 mp cameră, birou, ...

1311 EUR/m2 | 122 m2

Tulcea, Tulcea

Casa zona Centrala,230 mp
10

Casa zona Centrala,230 mp

EXCLUSIVITATE ! Oferim spre vanzare Casa din chiripic tencuita si izolata exterior , situata in zona Centrala , compusa din 2 camere , 1 baie si 1 bucatarie . Suprafata totala teren 230 mp , suprafata construita 40 mp , deschidere 8 mp . Gaz la poarta . PRET 85000 EURO , NEG. Va asteptam la vizionare ...

2125 EUR/m2 | 40 m2

Tulcea, Tulcea

Teren agricol 2.6ha, Tulcea, Valea Nucărilor
9
5

Teren agricol 2.6ha, Tulcea, Valea Nucărilor

Teren de vânzare în Tulcea, Valea Nucărilor, 2.6ha, lângă lacul Razim, arabil, împărțit în 3 loturi, 2 de 10.000mp și unul de 6000mp. Deschiderea la drum este de 17m, respectiv 22m. propietar numărul cadastral 31725, 9400 euro ha DIRECT PROPRIETAR maps.app.goo.gl Ecg41iKo51XLm5k1A

Valea Nucarilor, Tulcea

SULINA-CASA 4 CAMERE ,TEREN 132 MP
5

SULINA-CASA 4 CAMERE ,TEREN 132 MP

Agentia Dobrogea imobiliare va prezinta spre vanzare o casa batraneasca formata din 4 camere,i n SULINA. Construita din paianta si chirpic, tencuita, acoperita cu placi de azbociment ,compusa din 4 camere, bucatarie, baie si anexe. Suprafata teren 132 mp, cu o deschidere stradala 6,84 ml. Utlitati: ...

547 EUR/m2 | 64 m2

Sulina, Tulcea

1000 mp intravilan construibil
7
1

1000 mp intravilan construibil

Intravilan construibil la intarrea in oras dinspre Braila. Apa curenta, energie electrica. Langa padure parc. Acces nrestrictionat DE 87. Pomastit pe grinzi beton, umplutura de piatra, caramida, nisip, pamant. Cu certif de urbanism.

1,010 m2

Macin, Tulcea

Promovat
Teren intravilan 4367 mp – Salcioara – deschidere la lac
3

Teren intravilan 4367 mp – Salcioara – deschidere la lac

Se ofera spre vanzare teren intravilan in suprafata de 4367 mp, situat in satul Salcioara (Comuna Julilovca, Jud. Tulcea), str. Baltii, cu deschidere la lac. Proprietatea se afla: • la 3 km de Jurilovca • in apropierea Cetatii Enisala • intr-o zona turistica in dezvoltare Terenul are: • deschidere ...