Promovat
ID 3403 Apartament 3 camere - Strada VICTORIEI
12
3

ID 3403 Apartament 3 camere - Strada VICTORIEI

Agentia LUX Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament deosebit, cu 3 camere, unde spațiul generos și confortul sunt la ordinea zilei. Imobilul este situat la etajul 3, într-o zonă liniștită, dar aproape de principalele puncte de interes ale orașului. Detalii locuință: Suprafață utilă: 90 mp Compartimentare: ...

1256 EUR/m2 | 90 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Casa zona Pacii
10
3

Casa zona Pacii

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Casa zona Pacii,suprafata totala 230 mp,suprafata utila 100 mp,deschidere 9 ml,loc parcare in curte ,2 intrari ,2 corpuri,un corp mobilat utilat complet,un corp necesita renovare,centrala gaz pe butelii,gaz la poarta ,pret 77000 euro,tel.

770 EUR/m2 | 100 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 6143 Spațiu comercial de vânzare în centrul Luncaviței
3
1

ID 6143 Spațiu comercial de vânzare în centrul Luncaviței

Lux Imobiliare vă propune spre VÂNZARE un spațiu comercial cu potențial de investiție, situat în centrul localității Luncavița, la doar 50 km ( 45 min) de Tulcea. Poziționat strategic, în apropiere de DN22 E87, proprietatea beneficiază de vizibilitate excelentă și acces facil. Detalii proprietate: Amprentă ...

480 EUR/m2 | 250 m2

Luncavita, Tulcea

Promovat
ID 7864 EXCLUSIVITATE - Teren intravilan - Mineri
4

ID 7864 EXCLUSIVITATE - Teren intravilan - Mineri

Lux Imobiliare vă oferă în #EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE un teren intravilan situat pe STRADA PELINULUI, Sat MINERI, Comuna Somova, la doar 7 km (7 minute) de Tulcea și 300 m de DN22 - Str. Brăilei - E87!! - Suprafață: 811 mp - 2 FRONTURI STRADALE: 7,23 ml la Str. Pelinului și 65,22 ml la Str. Culturii - ...

811 m2

Mineri, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
ID 6657 EXCLUSIVITATE - Vila de tip P+M+pod de vanzare
20
5

ID 6657 EXCLUSIVITATE - Vila de tip P+M+pod de vanzare

SUPER OFERTĂ PREȚ REDUS! Alege varianta care ți se potrivește: 128.000 EURO Mobilată și utilată complet (Gata de mutare!) 122.000 EURO Nemobilată COMISION 0% PENTRU CUMPĂRĂTOR! Vă doriți o locuinta care să asigure un mediu ideal pentru toată familia? Agentia LUX Imobiliare vă propune spre vanzare ...

968 EUR/m2 | 126 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere Str.Babadag
12

Apartament 3 camere Str.Babadag

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere, Str.Babadag,etaj 5 , lift,suprafata totala 76 mp,gaz la usa ,pret 110000 euro neg.tel.0747698898

1447 EUR/m2 | 76 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 7848 Teren în Dunăvățu de Jos DE VÂNZARE
2
2

ID 7848 Teren în Dunăvățu de Jos DE VÂNZARE

TEREN INTRAVILAN DE VÂNZARE DUNAVĂȚU DE JOS, INIMA DELTEI DUNĂRII Agenția LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un teren intravilan cu potențial excepțional, situat în pitorescul sat Dunavățu de Jos, comuna Murighiol, în inima spectaculoasei Delte a Dunării un loc de poveste unde natura este la ...

686 m2

Dunavatu de Jos, Tulcea

23 AUGUST- APARTAMENT 3 CAMERE, ETAJ 1
7

23 AUGUST- APARTAMENT 3 CAMERE, ETAJ 1

Agentia Dobrogea imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament de 3 camere semidecomandat,in zona Neptun. Suprafata totala 39mp,situat la etajul 1. Compartimentare: living, 2 dormitoare, baie si bucatarie. Ideal pentru locuinta sau inchiriere Imbunatatiri: gresie faianta parchet ferestre PVC cu ...

1154 EUR/m2 | 39 m2

Tulcea, Tulcea

Casa Ultracentral,210mp
8

Casa Ultracentral,210mp

Oferim spre vanzare casa batranesca situata Ultracentral , zona Piata Noua . Suprafata totala teren 210 mp , deschidere 3 ml .Utilitati : apa , curent, canalizare . Gaz la poarta . PRET 60000 EURO , NEG. Va asteptam la vizionare !

1500 EUR/m2 | 40 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 6146   DE VÂNZARE 3 spații comerciale și teren
4
1

ID 6146 DE VÂNZARE 3 spații comerciale și teren

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE LUX Imobiliare vă propune spre VÂNZARE o proprietate situată CENTRAL, la doar 600 m de Piața Civică și 450 m de Faleză! Proprietatea este formată din teren de 200 mp și 3 spații comerciale: Spatiul 1: 9 mp 1 cameră Spatiul 2: 37 mp 1 cameră Spatiul 3: 76 mp cameră, birou, ...

1311 EUR/m2 | 122 m2

Tulcea, Tulcea

Casa zona Centrala,230 mp
10

Casa zona Centrala,230 mp

EXCLUSIVITATE ! Oferim spre vanzare Casa din chiripic tencuita si izolata exterior , situata in zona Centrala , compusa din 2 camere , 1 baie si 1 bucatarie . Suprafata totala teren 230 mp , suprafata construita 40 mp , deschidere 8 mp . Gaz la poarta . PRET 85000 EURO , NEG. Va asteptam la vizionare ...

2125 EUR/m2 | 40 m2

Tulcea, Tulcea

Teren agricol 2.6ha, Tulcea, Valea Nucărilor
9
5

Teren agricol 2.6ha, Tulcea, Valea Nucărilor

Teren de vânzare în Tulcea, Valea Nucărilor, 2.6ha, lângă lacul Razim, arabil, împărțit în 3 loturi, 2 de 10.000mp și unul de 6000mp. Deschiderea la drum este de 17m, respectiv 22m. propietar numărul cadastral 31725, 9400 euro ha DIRECT PROPRIETAR maps.app.goo.gl Ecg41iKo51XLm5k1A

Valea Nucarilor, Tulcea

SULINA-CASA 4 CAMERE ,TEREN 132 MP
5

SULINA-CASA 4 CAMERE ,TEREN 132 MP

Agentia Dobrogea imobiliare va prezinta spre vanzare o casa batraneasca formata din 4 camere,i n SULINA. Construita din paianta si chirpic, tencuita, acoperita cu placi de azbociment ,compusa din 4 camere, bucatarie, baie si anexe. Suprafata teren 132 mp, cu o deschidere stradala 6,84 ml. Utlitati: ...

547 EUR/m2 | 64 m2

Sulina, Tulcea

1000 mp intravilan construibil
7
1

1000 mp intravilan construibil

Intravilan construibil la intarrea in oras dinspre Braila. Apa curenta, energie electrica. Langa padure parc. Acces nrestrictionat DE 87. Pomastit pe grinzi beton, umplutura de piatra, caramida, nisip, pamant. Cu certif de urbanism.

1,010 m2

Macin, Tulcea

Promovat
Teren intravilan 4367 mp – Salcioara – deschidere la lac
3

Teren intravilan 4367 mp – Salcioara – deschidere la lac

Se ofera spre vanzare teren intravilan in suprafata de 4367 mp, situat in satul Salcioara (Comuna Julilovca, Jud. Tulcea), str. Baltii, cu deschidere la lac. Proprietatea se afla: • la 3 km de Jurilovca • in apropierea Cetatii Enisala • intr-o zona turistica in dezvoltare Terenul are: • deschidere ...

4,367 m2

Salcioara, Tulcea

vand teren intravilan sfistofca si in rate!
1
33

vand teren intravilan sfistofca si in rate!

vand 1700 mp teren intravilan in Sfistofca, deschidere pe 3 laturi la 3 strazi, pretabil pentru orice constructie sau chiar lotizare. Accesul se face doar cu barca, nu exista acces auto. Se poate vinde si pe loturi mai mici, si in rate . proprietar persoana fizica.

Sfistofca, Tulcea

Vand teren arabil Dunavatu de jos-in rate 17

Vand teren arabil Dunavatu de jos-in rate

Vand teren extravilan in Dunavatu de jos, vecinatate padure, 1.55 Hectare, deschidere la drum 30 metri liniari Tarlaua 75 Parcela A546 . Terenul se afla in spatele satului, pe drumul negru, cu o latura aproape de sat . Acceptam plata in rate. Nu percepem comision.

15,500 m2

Dunavatu de Jos, Tulcea

vand teren agricol
2
8

vand teren agricol

vând 2000 mp teren agricol, acces auto, în loc Nufaru. se află la circa 200 m de Dunăre. Se poate vinde în rate lunare.

Ilganii de Jos, Tulcea

Promovat
ID 7748 Teren Zona VARD - 9683 MP
1

ID 7748 Teren Zona VARD - 9683 MP

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un teren intravilan cu o suprafață totală de 9.683 mp, situat în Zona VARD, una dintre cele mai dinamice și atractive zone din Tulcea. - Front stradal: 159 ml la stradă asfaltată acces facil pentru vehicule de mare tonaj și vizibilitate excelentă - Utilități: ...

9,683 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 7857 EXCLUSIVITATE - Teren intravilan cu priveliște în Somova
4
7

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un TEREN INTRAVILAN situat pe Strada Sălciilor nr. 11, Somova, cu suprafața de 1.133,77 mp și front stradal de 20 ml la stradă asfaltată. La doar 10,7 km (aprox. 13 minute cu mașina) de Tulcea La numai 100 m de Complexul Lacustru Somova ...

1,134 m2

Somova, Tulcea

Promovat
Duplex zona Centrala
17
1

Duplex zona Centrala

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament tip dublex zona Centrala,etaj 3 si 4,cu pod ,suprafata totala 108 mp,decomandat,etajul 3:living mare ,baie ,bucatarie,balcon,debara,etaj 4:2 dormitoare ,baie,hol ,balcon,mobilat utilat,centrala gaz,3 aparate aer conditionat,pret 155000 euro neg.tel.07 ...

1435 EUR/m2 | 108 m2

Tulcea, Tulcea

Casa zona Piata Noua
8

Casa zona Piata Noua

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde casa zona Piata Noua,pozitie stradala,suprafata teren 350 mp,suprafata construita 70 mp,deschidere 4ml,gaz la poarta,2 camere,baie,bucatarie,hol,magazie,pret 68000 euro,tel.07 arata numarul

971 EUR/m2 | 70 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 3648 Apartament 3 camere - DE VANZARE - Cartier Neptun
15
4

ID 3648 Apartament 3 camere - DE VANZARE - Cartier Neptun

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament situat în cartierul Neptun, într-o zonă liniștită și accesibilă. Deși figurează în acte cu 3 camere, spațiul a fost reamenajat inteligent pentru a oferi un confort sporit și o bucătărie mult mai spațioasă. COMPARTIMENTARE ȘI DOTĂRI: Apartamentul este ...

1263 EUR/m2 | 38 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 7866 Teren pentru construcție bloc - Cartier Vest
1

ID 7866 Teren pentru construcție bloc - Cartier Vest

Lux Imobiliare vă prezintă spre vânzare un teren intravilan de 827 mp, situat pe Strada Isaccei, între blocuri, cu două fronturi stradale de 21 m și 13 m. Terenul are două construcții existente ce necesită demolare, oferind libertatea de a planifica și construi exact cum doriți. Datorită amplasamentului ...

827 m2

Tulcea, Tulcea

Salvează căutarea