Promovat
ID 7848 Teren în Dunăvățu de Jos DE VÂNZARE
2
1

ID 7848 Teren în Dunăvățu de Jos DE VÂNZARE

TEREN INTRAVILAN DE VÂNZARE DUNAVĂȚU DE JOS, INIMA DELTEI DUNĂRII Agenția LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un teren intravilan cu potențial excepțional, situat în pitorescul sat Dunavățu de Jos, comuna Murighiol, în inima spectaculoasei Delte a Dunării un loc de poveste unde natura este la ...

686 m2

Dunavatu de Jos, Tulcea

Promovat
ID 7863 EXCLUSIVITATE - Teren intravilan la 6 minute de Tulcea
4
3

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE Lux Imobiliare vă prezintă spre vânzare în EXCLUSIVITATE teren intravilan cu suprafața de 615 mp, ideal pentru construcția casei tale sau pentru investiție! Situat la 100 m de Șoseaua Agighiol (km - DN222, la doar 6 minute cu mașina de Tulcea. Categoria: CURȚI CONSTRUCȚII Două ...

615 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 5018 Duplex ULTRACENTRAL - Strada Babadag
20
4

ID 5018 Duplex ULTRACENTRAL - Strada Babadag

SUPER PREȚ - 83.000 EURO - 108 MP LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament tip duplex, amplasat ultracentral, pe Strada Babadag o zonă de top, ideală pentru cei care apreciază confortul, spațiul și accesul rapid la toate punctele de interes din oraș. Suprafață totală: 108 mp Etaje: 4 și ...

769 EUR/m2 | 108 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 6157 DE VÂNZARE - Spațiu comercial în Oraș Babadag
5
1

ID 6157 DE VÂNZARE - Spațiu comercial în Oraș Babadag

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un spațiu comercial strategic, situat într-o zonă cu trafic intens din orașul Babadag. Această proprietate reprezintă o investiție sigură, fiind în prezent închiriată de o instituție bancară de prestigiu (BCR). Suprafață generoasă: 89,17 mp, compartimentați eficient ...

1167 EUR/m2 | 90 m2

Babadag, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
ID 6711 Vila modernă D+P+E+M în Zona Alexandru cel Bun
20
6

ID 6711 Vila modernă D+P+E+M în Zona Alexandru cel Bun

LUX Imobiliare vă prezintă spre vânzare o vilă impresionantă, situată în zona Alexandru cel Bun, unde confortul, relaxarea și funcționalitatea se îmbină perfect. Construită în 2019, din cărămidă, cu izolație exterioară de 10 cm și placare cu piatră naturală, acoperiș din țiglă și finisaje de calitate, ...

782 EUR/m2 | 275 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 2965 Apartament transformat inteligent în 3 camere
11
2

ID 2965 Apartament transformat inteligent în 3 camere

LUX Imobiliare vă prezintă o locuință care combină spațiul, confortul și modernul. Situat la etajul 4, cu pod, acest apartament de 63 mp a fost transformat din 2 camere în 3 camere luminoase și bine compartimentate. Decomandat și izolat, cu centrală termică pe gaz și rulouri exterioare la geamuri, pentru ...

1349 EUR/m2 | 63 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere,str.Babadag
10

Apartament 3 camere,str.Babadag

Oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere , decomandat , situat pe str. Babadag , bloc CORAL PLAZA , la etajul 5 , cu lift .Suprafata totala 76 mp . Este compus din living cu bucatarie open space , 1baie , 2 dormitoare si hol . Gaz la usa . Se poate prelua cu chiriasul existent , pret chirie 500 ...

1447 EUR/m2 | 76 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,str.Gradinarilor
8

Apartament 2 camere,str.Gradinarilor

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , decomandat , situat pe str.Gradinarilor , la etajul 4 . Suprafata total 52 mp . Apartamentul este liber, si necesita renovare totala . PRET 43000 EURO, negociabil Va asteptam la vizionare !

878 EUR/m2 | 49 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 2969 Apartament 2 camere transformat în 3 camere - PARTER
7
3

LUX IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere transformat în apartament cu 3 camere, situat pe Strada Gavrilov Corneliu, la parter. Apartamentul a fost transformat ingenios în 3 camere, prin mutarea bucătăriei pe balcon, oferind astfel un spațiu mai generos și funcțional. Compartimentarea ...

1081 EUR/m2 | 62 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Casa zona Ultracentrala,305 mp
11
1

Casa zona Ultracentrala,305 mp

EXCLUSIVITATE Oferim spre vanzare Casa din chiripic tencuita si izolata exterior situata pe str.Silvestru , compusa din 4 camere + anexe . Suprafata totala a terenului 305 mp , suprafata construita 151 mp , deschidere stradala 9 ml . Detine acoperis nou Lindab si garaj in suprafata de 24 mp . Pe ...

1250 EUR/m2 | 100 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 3623 DE VÂNZARE Apartament 3 camere - CARTIER C5
14

ID 3623 DE VÂNZARE Apartament 3 camere - CARTIER C5

LUX IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament spațios, situat în Cartier C5, într-o zonă liniștită, aproape de Lidl, Jysk, parcuri pentru copii, magazine și restaurante. Apartamentul se află la etajul 2 și are o suprafață totală de 80,2 mp. În prezent este amenajat ca spațiu de birouri și compartimentat ...

1358 EUR/m2 | 81 m2

Tulcea, Tulcea

ID 7924 Teren intravilan - SOMOVA - la malul apei
2

ID 7924 Teren intravilan - SOMOVA - la malul apei

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un TEREN INTRAVILAN de excepție în Somova (doar 10,7 km, aproximativ 13 minute cu mașina de orașul Tulcea), ideal pentru o reședință cu vedere panoramică! - Suprafață: 2951 mp - Deschidere: 27,44 ml la drumul de pe malul apei. +++ Chiar pe malul Complexului Lacustru ...

2,951 m2

Somova, Tulcea

Promovat
Casa P+E,Zona Victoriei
17

Casa P+E,Zona Victoriei

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Casa P+E,zona Victoriei,constructie Bca,an 2001,suprafata totala 355 mp,amprenta la sol 100 mp,suprafata utila 175 mp,deschidere 18 ml,centrala gaz,panouri fotovoltaice,aer conditionat,Garaj,pret 270000 euro neg.,tel.0747698898

1543 EUR/m2 | 175 m2

Tulcea, Tulcea

FALEZA- 3 CAMERE DECOMANDAT ,ETAJ 7, CENTRALA GAZ, MOBILAT SI UTILAT
1

Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament de 3 camere decomandat pe strada Garii. Dispune de centrala termica pe gaz. Suprafata utila 65.2mp plus doua balcoane de 6.5mp, respectiv 3.2mp, 2 bai, bucatarie separata, spatioasa, Constructie 1982, reabilitat 2025, lift nou. Se vinde mobilat ...

1638 EUR/m2 | 65 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament renovat,str.Sabinelor
13
3

Apartament renovat,str.Sabinelor

Oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere , decomandat , luminos , situat in zona Piata Noua , str. Sabinelor , la etajul 8 din 10 , cu lift nou functionabil . Suprafata totala 70 mp . Incalzire : centrala proprie pe gaz noua. Apartamentul a fost renovat complet in urma cu 1 an , inclusiv instalatia ...

1086 EUR/m2 | 70 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere - LA BELEDERE -TULCEA
10

Apartament 2 camere - LA BELEDERE -TULCEA

Vânzare:APARTAMENT 2 CAMERE LA BELVEDERE -Tulcea Agentie imobiliara vindem, apartament in TULCEA - DEOSEBIT de 60mp, situat la etajul 1 din 4 . Apartamentul este situat ultracentral, in cel mai cunoscut loc din oras. Vedere superba la Piata Civica Etajul foarte bun- 1 din 4 Apartamentul il face ...

1650 EUR/m2 | 60 m2

Ultracentral, Tulcea, Tulcea

Garsoniera dallas - 25mp renovata
1

Garsoniera dallas - 25mp renovata

Vanzare-GARSONIERA 25Mp str VIITORULUI -Dallas- TULCEA Se vinde garsoniera IMPECABILA, situata in Tulcea pe str Viitorului la etajul 1 din 4 in cartier Dallas. Blocul este doar de garsoniere si pozitionat in apropiere de Liceul Economic si Liceul Anghel Saligny. In locuinta s-au investit multi bani, ...

1520 EUR/m2 | 25 m2

Dallas, Tulcea, Tulcea

Apartament 3 camere | str babadag et.2 -mobilat utilat
12

Apartament 3 camere | str babadag et.2 -mobilat utilat

APARTAMENT | 90Mp | str BABADAG | Etaj-2 Cauti sa TE MUTI IMEDIAT ? Avem pentru tine un apartament cu 3 camere GATA UTILAT, situat in apropiere de SCOALA 5 PROPRIETATEA arata IMPECABIL, RECONDITIONATA DE LA ZERO. INFORMATII UTILE : instalatie cupru, sanaitare schimbate, termopane foarte bune, ...

1433 EUR/m2 | 90 m2

Babadag, Tulcea, Tulcea

ID 1372 DE VÂNZARE - Garsonieră confort 1 - BLOC NOU
5

ID 1372 DE VÂNZARE - Garsonieră confort 1 - BLOC NOU

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare o garsonieră modernă, confort 1, spațioasă și luminoasă, amplasată într-o zonă liniștită, în apropiere de Kaufland una dintre cele mai apreciate zone rezidențiale din Tulcea, la un ETAJ INFERIOR acces facil și confort sporit! Suprafață totală: 37 mp Compartimentare: ...

1351 EUR/m2 | 37 m2

Tulcea, Tulcea

Casa  spatiu centru
16

Casa spatiu centru

CASA SPATIU | TULCEA PRET 87.000 EURO Vindem casa situata in Tulcea pe o strada central pozitionata. Casa este construita din caramida, an 1978. DETALII TEHNICE *SUBSOL -2 beciuri *DEMISOL - 2 camere + baie (MOBILATE) *PARTER - 3 camere +baie TEREN 121Mp Construiti 159Mp (amprenta 74Mp) SURSA ...

547 EUR/m2 | 159 m2

Central, Tulcea, Tulcea

Teren agricol 2.6ha, Tulcea, Valea Nucărilor
9
5

Teren agricol 2.6ha, Tulcea, Valea Nucărilor

Teren de vânzare în Tulcea, Valea Nucărilor, 2.6ha, lângă lacul Razim, arabil, împărțit în 3 loturi, 2 de 10.000mp și unul de 6000mp. Deschiderea la drum este de 17m, respectiv 22m. propietar numărul cadastral 31725, 9400 euro ha DIRECT PROPRIETAR maps.app.goo.gl Ecg41iKo51XLm5k1A

Valea Nucarilor, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere, zona E3,etaj 2
8
2

Apartament 2 camere, zona E3,etaj 2

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Kaufland , la etajul 2 , intr-un bloc nou . Suprafata totala 57 mp , suprafata utila 46 mp . Incalzire proprie : centrala pe gaz . Blocul este prevazut cu lift . Actele imobilului sunt pregatite pentru vanzare . PRET 79000 EURO Va asteptam ...

1386 EUR/m2 | 57 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 4 camere Str.Babadag
18

Apartament 4 camere Str.Babadag

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 4 camere zona Ultracentrala,Etaj 4 cu hidroizolatie noua,decomandat,suprafata totala 86,22 mp,suprafata utila 79,18mp,renovat total,partial mobilat,centrala gaz,izolat exterior,bloc reabilitat total,boxa la subsol,pret 120000 euro neg.tel.07476988 ...

1500 EUR/m2 | 80 m2

Tulcea, Tulcea

vând casa vacanta crisan delta dunarii
8
1

vând casa vacanta crisan delta dunarii

SC Sanoroexclusive SRL vinde casa de vacanta Crisan inima Deltei mal stang, suprf teren 1260 mp Sc 170 mp Sd 290 mp. Compusa din trei camere + living, terasa, spatii depozitare, 3 toalete. Pompe apa, sistem sanitar cu doua fose ecologice. Teren de tenis cu nocturna, Piscina cu tobogan, pompa si filtre ...

1293 EUR/m2 | 290 m2

Crisan, Tulcea

Salvează căutarea