Promovat
 ID 7589 EXCLUSIVITATE - Teren pentru casă - Aleea Gemma
3

ID 7589 EXCLUSIVITATE - Teren pentru casă - Aleea Gemma

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare, în EXCLUSIVITATE, un teren intravilan situat într-una dintre cele mai căutate zone ale municipiului Tulcea zona 9 Mai, pe Aleea Gemma. Terenul are o suprafață de 529 mp și un front stradal de 7 ml, fiind ideal pentru construirea locuinței mult dorite. Proprietatea ...

529 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 2964 Apartament 2 camere - BLOC NOU
15
1

ID 2964 Apartament 2 camere - BLOC NOU

LUX Imobiliare vă prezintă spre vânzare un apartament cu 2 camere, amplasat într-un bloc nou cu lift, situat lângă Kaufland o locație excelentă, aproape de tot ce ai nevoie! Apartamentul este nou și se predă la cheie, cu finisaje moderne: gresie, faianță, parchet, uși interioare din lemn, baie complet ...

1362 EUR/m2 | 58 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,str.Gradinarilor
8

Apartament 2 camere,str.Gradinarilor

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , decomandat , situat pe str.Gradinarilor , la etajul 4 . Suprafata total 52 mp . Apartamentul este liber, si necesita renovare totala . PRET 43000 EURO, negociabil Va asteptam la vizionare !

878 EUR/m2 | 49 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere,str.Pacii,etaj 1
9

Apartament 3 camere,str.Pacii,etaj 1

Oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat , situat Central , zona Piata Noua , la etajul 1 , intr-un bloc turn . Suprafata utila 64 mp , suprafata totala 68 mp . Imobilul este liber si nu prezinta imbunatatiri . Cheia in Agentie ! PRET 75000 EURO Va asteptam la vizionare !

1172 EUR/m2 | 64 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 4 camere str BABADAG - zona PECO
2

Apartament 4 camere str BABADAG - zona PECO

Vanzare - APARTAMENT Str Babadag Apartament 4 camere = 83Mp. Pret VANZARE 66.000 EURO Vindem, apartament cu 4 camere, in suprafata totala de 83Mp, situat in Tulcea pe str Babadag. Apartamentul este localizat in zona PECO, la etajul 4 din 4, intr-un bloc rezidential, construit in totalitate ...

795 EUR/m2 | 83 m2

Peco, Tulcea, Tulcea

CASA batraneasca SATU NOU jud Tulcea
6

CASA batraneasca SATU NOU jud Tulcea

CASA DE VANZARE - SATU NOU jud Tulcea - teren 3447mp --Agentie imobiliara vindem, casa batraneasca 128mp construiti pe o suprafata teren 3447mp. Casa este construita in totalitate din CHIRPIC cu fundatie solida din piatra de rau. -- Peretii casei sunt grosi si fara pic de crapaturi. Nu exista mucegai ...

250 EUR/m2 | 128 m2

Satu Nou, Tulcea

Apartament 4 camere --E3 -(MEDUZEI ) etajul 3
16

Apartament 4 camere --E3 -(MEDUZEI ) etajul 3

APARTAMENT - 4 CAMERE | 89Mp ZONA-str MEDUZEI -Tulcea | etajul 3 Vindem, apartament cu 4 camere situat in Tulcea in cartier E3, pozitionat la etajul 3 din 4 intr-un bloc rezidential, construit din bca si dat in folosinta in anul 1992. COMPARTIMENTARE -decomandat- 3 dormitoare, camera de zi cu bucatarie ...

1348 EUR/m2 | 89 m2

E3, Tulcea, Tulcea

Apartament ---3 CAMERE  impecabil --- MOBILAT
10

Apartament ---3 CAMERE impecabil --- MOBILAT

APARTAMENT -3 CAMERE |118.000E 69Mp | str MEDUZEI -E3 -Tulcea Vindem, apartament SUPERB de 3 camere, pozitionat la etajul 4 din 4 cu POD deasupra blocului. ACOPERISUL este construit din lemn și tabla, inalt si bine izolat. (in garantie ) Bloc cu 4 nivele rezidential, dat in folosinta in anul ...

1643 EUR/m2 | 70 m2

E3, Tulcea, Tulcea

Teren zona INDUSTRIALA cartier viticulturii
5

Teren zona INDUSTRIALA cartier viticulturii

Vanzare :TEREN INTRAVILAN -zona CAP Suprafata masurata 6300mp, pozitionat in zona cimitirului. Pe teren se afla o constructie in suprafata de 300mp. Utilitati : apa si curentul la strada. Cu iesire in strada Mesteceni. Pret fix 65000 euro info 0751.584.242 ANGISS IMOBILIARE

Carierei, Tulcea, Tulcea

Apartament -3 camere ETAJUL 2 - cartier E3
12

Apartament -3 camere ETAJUL 2 - cartier E3

APARTAMENT -3 CAMERE |111.000E 75Mp| str. cartier E3 -Tulcea Vindem, apartament cu 3 camere situat la etajul 2 din 4, in mijlocul cartierului -E3. Proprietatea face parte dintr-un bloc cu 4 nivele rezidential, construit in anul 1990, cu un singur balcon mare la bucatarie si dormitor. Amplasarea ...

1480 EUR/m2 | 75 m2

E3, Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere - NEPTUN | 49Mp
14

Apartament 2 camere - NEPTUN | 49Mp

APARTAMENT 2 CAMERE -49Mp Vindem, apartament RECONDITIONAT TOTAL, in suprafata totala de 49Mp. Blocul este construit în totalitate din cărămidă plină, și este amplasat in apropiere de TAXE -IMPOZITE locale. Locuinta se vinde complet mobilata si utilata . ETAJ- 4 din 4 cu POD inalt (spatiu de ...

1214 EUR/m2 | 49 m2

Tulcea, Tulcea

Teren cu GRAJD in AGIGHIOL la strada principala
3

Teren cu GRAJD in AGIGHIOL la strada principala

Vindem proprietate intabulata si cadastrata cu o suprafata totala de 5638mp, situata la strada principala. Terenul este ingadit in totalitate cu un gard din beton. Pe teren se afla 2 constructi mari, un grajd si o constructie noua. Utilitati : curent 220V si apa potabila. Pentru mai multe detalii reveniti ...

17 EUR/m2 | 5,638 m2

Tulcea, Tulcea

Garsoniera ultra-imbunatatita -bloc nou
11

Garsoniera ultra-imbunatatita -bloc nou

Cauti o LOCUINTA in Tulcea ultra-modernizata ? ANGISS iti recomanda ! Iti oferim o locuinta, SUPERBA, situata pe str.VICTORIEI, intr-un bloc mai nou. Amenajata, elegant, practic si modern. Este un studio in suprafata de 40mp, ce ofera o camera mare cu loc de dinning si ...

2275 EUR/m2 | 40 m2

Central, Tulcea, Tulcea

Casa Bca Agighiol-constructie noua
7
1

Casa Bca Agighiol-constructie noua

--Se oferă spre vânzare o casa noua solida, receptionata recent, situata central, fix lângă scoala generala din AGIGHIOL. Proprietatea beneficiază de acces facil si rapid către oraș, fiind ideala atât pentru locuit cat si pentru activitate economica. --Imobilul are o suprafață construita de 119mp ...

700 EUR/m2 | 100 m2

Agighiol, Tulcea

Casa Mineri  100 mp
18
1

Casa Mineri 100 mp

Vindem 460mp casa + teren in Mineri jud Tulcea. Casa este amplasata central aproape de drum asfaltat, magazine și mijloc de transport. Poziționată la nici 7 min de oraș. --CASA are o suprafață construita cca 100mp, și cuprinde 4 dormitoare, camera de zi, bucătărie, baie, camera tehnica și 2 anexe. ...

900 EUR/m2 | 100 m2

Mineri, Tulcea

Apartament 2 camere de vanzare
17

Apartament 2 camere de vanzare

str ALUNISULUI - etajul 2 Agentie Imobiliara vindem, apartament de 43mp, situat in Tulcea pe str Alunisului. Apartamentul cuprinde 2 camere semidecomandate, hol, baie bucatarie si balcon. Apartamentul este imbunatatit : usa noua intrare, termopane in stare buna,parchet in toata casa nou, gresie ...

1349 EUR/m2 | 43 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere -bloc nou
17

Apartament 2 camere -bloc nou

APARTAMENT 2 CAMERE -CARTIER E3 PRET- 113.000Euro Negociabil --Agentie imobiliara vindem un apartament deosebit, situat in apropiere de supermarket Kaufland si Cartier E3. --Apartamentul cuprinde o camera de zi, bucătărie, baie, dormitor și un balcon generos. Blocul este receptionat in 2025, cu lift, ...

1883 EUR/m2 | 60 m2

Tulcea, Tulcea

apartament 2 camere podgoriilor
18

apartament 2 camere podgoriilor

--Vindem apartament cu 2 camere, situat in Tulcea pe str Podgoriilor. Apartamentul cuprinde camera de zi, hol, bucatarie, baie, dormitor si balcon. Intabulat cu o suprafata totala de 52Mp. --Blocul este amplasat in apropiere de parc, Lidl, Moisil, si scoala 10. --Pozitionat intr-un bloc din 1980, cu ...

1327 EUR/m2 | 52 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere ultracentral -PRIMARIE (poti obtine o chirie de 300E
12

OFERTA mai 2025 CERE DETALII 0751 584 242 APARTAMENT 2 CAMERE ULTRACENTRAL COMPLET MOBILAT-UTILAT -intabulat cu 56,35mp -balcon mare inchis la sufragerie -semi-decomandat etajul 3 din 4 -pozitie ultracentrala -bucatarie generoasa -baie mare cu geam -sufragerie spatioasa si dormitor mare ...

1339 EUR/m2 | 56 m2

Ultracentral, Tulcea, Tulcea

Garsoniera dallas - 25mp renovata
1

Garsoniera dallas - 25mp renovata

Vanzare-GARSONIERA 25Mp str VIITORULUI -Dallas- TULCEA Se vinde garsoniera IMPECABILA, situata in Tulcea pe str Viitorului la etajul 1 din 4 in cartier Dallas. Blocul este doar de garsoniere si pozitionat in apropiere de Liceul Economic si Liceul Anghel Saligny. In locuinta s-au investit multi bani, ...

1520 EUR/m2 | 25 m2

Dallas, Tulcea, Tulcea

Casa  spatiu centru
16

Casa spatiu centru

CASA SPATIU | TULCEA PRET 87.000 EURO Vindem casa situata in Tulcea pe o strada central pozitionata. Casa este construita din caramida, an 1978. DETALII TEHNICE *SUBSOL -2 beciuri *DEMISOL - 2 camere + baie (MOBILATE) *PARTER - 3 camere +baie TEREN 121Mp Construiti 159Mp (amprenta 74Mp) SURSA ...

547 EUR/m2 | 159 m2

Central, Tulcea, Tulcea

Apartament 3 camere | str babadag et.2 -mobilat utilat
12

Apartament 3 camere | str babadag et.2 -mobilat utilat

APARTAMENT | 90Mp | str BABADAG | Etaj-2 Cauti sa TE MUTI IMEDIAT ? Avem pentru tine un apartament cu 3 camere GATA UTILAT, situat in apropiere de SCOALA 5 PROPRIETATEA arata IMPECABIL, RECONDITIONATA DE LA ZERO. INFORMATII UTILE : instalatie cupru, sanaitare schimbate, termopane foarte bune, ...

1433 EUR/m2 | 90 m2

Babadag, Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere - LA BELEDERE -TULCEA
10

Apartament 2 camere - LA BELEDERE -TULCEA

Vânzare:APARTAMENT 2 CAMERE LA BELVEDERE -Tulcea Agentie imobiliara vindem, apartament in TULCEA - DEOSEBIT de 60mp, situat la etajul 1 din 4 . Apartamentul este situat ultracentral, in cel mai cunoscut loc din oras. Vedere superba la Piata Civica Etajul foarte bun- 1 din 4 Apartamentul il face ...

1650 EUR/m2 | 60 m2

Ultracentral, Tulcea, Tulcea

vand teren intravilan sfistofca si in rate!
1
33

vand teren intravilan sfistofca si in rate!

vand 1700 mp teren intravilan in Sfistofca, deschidere pe 3 laturi la 3 strazi, pretabil pentru orice constructie sau chiar lotizare. Accesul se face doar cu barca, nu exista acces auto. Se poate vinde si pe loturi mai mici, si in rate . proprietar persoana fizica.

Sfistofca, Tulcea

Salvează căutarea