Promovat
ID 2970 Apartament 2 camere în bloc nou
13
1

ID 2970 Apartament 2 camere în bloc nou

LUX Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament modern, situat într-un bloc nou, cu lift, în Cartier E3. Detalii apartament: Suprafață: 70 mp Compartimentare: hol de intrare, living, bucătărie, dormitor, baie și balcon Stare: se predă exact ca în poze Preț: 75.000 Un apartament luminos și spațios, ...

1071 EUR/m2 | 70 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,zona Centrala,etaj 3
10
2

Apartament 2 camere,zona Centrala,etaj 3

Apartament 2 camere , decomandat , situat in zona Piata Noua , str.Gavrilov Corneliu , la etajul 3 . Suprafata toala 54 mp . Detine living cu bucatarie open space .Incalzire : debransat gaz la usa . Apartamentul este liber ,ocupabil imediat . PRET 65000 EURO Va asteptam la vizionare !

1204 EUR/m2 | 54 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 3623 DE VÂNZARE Apartament 3 camere - CARTIER C5
14

ID 3623 DE VÂNZARE Apartament 3 camere - CARTIER C5

LUX IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament spațios, situat în Cartier C5, într-o zonă liniștită, aproape de Lidl, Jysk, parcuri pentru copii, magazine și restaurante. Apartamentul se află la etajul 2 și are o suprafață totală de 80,2 mp. În prezent este amenajat ca spațiu de birouri și compartimentat ...

1358 EUR/m2 | 81 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere, zona E3,etaj 2
8
2

Apartament 2 camere, zona E3,etaj 2

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Kaufland , la etajul 2 , intr-un bloc nou . Suprafata totala 57 mp , suprafata utila 46 mp . Incalzire proprie : centrala pe gaz . Blocul este prevazut cu lift . Actele imobilului sunt pregatite pentru vanzare . PRET 79000 EURO Va asteptam ...

1386 EUR/m2 | 57 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere de vanzare zona 23 August Tulcea
8

Apartament cu 2 camere de vanzare zona 23 August Tulcea

EXCLUSIVITATE! Europa Imobiliare va ofera spre vanzare, apartament cu 2 camere, zona 23 August Tulcea, disponibil la etajul 3 din 4 avand suprafata totala de 35,76 mp. Apartamentul este semidecomandat si beneficiaza de urmatoarea compartimentare: living, dormitor, hol, baie, bucatarie. Imobilul ...

1333 EUR/m2 | 36 m2

23 august, Tulcea, Tulcea

Teren construibil com.Mahmudia  la 500m de Dunare
3

Teren construibil com.Mahmudia la 500m de Dunare

Teren Construibil com. MAHMUDIA jud Tulcea Fa-ti timp si pentru sufletul tau ! Alege sa-ti petreti timpul intr-o zona turistica, la nici 500mp de DUNARE, sa te relaxezi si sa ai propia ta casuta ! Noi iti oferim TERENUL TU CONSTRUIESTI ! ai teren 1200mp teren cu iesire la drum asfaltat si drum ...

Mahmudia, Tulcea

Apartament 3 camere (spatiu   salon ) str ISACCEI
10

Apartament 3 camere (spatiu salon ) str ISACCEI

Te-ai gandit sa ai propiul SALON de INFRUMUSETARE ? Noi iti oferim un APARTAMENT ce-ti ofera tot confortul pentru a-ti deschide propia afacere. Imobilul este situat pe str Isaccei CU VAD, cu ieșire stradala, in apropiere de Sala de Sport POHARIU. Apartamentul dispune de 3 camere, ce pot fi ...

1281 EUR/m2 | 57 m2

Vest, Tulcea, Tulcea

Teren intravilan in Delta -loc BALTENII DE JOS
17

Teren intravilan in Delta -loc BALTENII DE JOS

Teren -Baltenii de Jos | iesire la DUNARE 1032Mp |com. BESTEPE jud Tulcea CEL MAI IEFTIN TEREN din Delta Dunarii ! Zona exceptionala pentru pescuit! Locatie superba pentru o minivacanta ! Vindem, teren intravilan in inima Deltei, situat in Loc. Baltenii de Jos, com. Bestepe, jud. Tulcea. Locatie ...

Baltenii de Jos, Tulcea

Apartament ---4 camere E3 - -etajul 3-MOBILAT
15

Apartament ---4 camere E3 - -etajul 3-MOBILAT

APARTAMENT - 4 CAMERE |Etajul 3 Cartier E3 -Tulcea | 86Mp Vindem, apartament cu 4 camere situat in Tulcea, in CARTIER E3, etajul 3 din 4. Blocul este MIXT, si SITUAT in CEA MAI CAUTA ZONA DIN TULCEA, construit in anii 85-90, in totalitate din bca. Amplasarea blocului este in apropiere de : banci, ...

1453 EUR/m2 | 86 m2

E3, Tulcea, Tulcea

Casa constructie  LA ROSU -BCA -2018-- NICULITEL
16

Casa constructie LA ROSU -BCA -2018-- NICULITEL

VANZARE : CASA CONSTRUCTIE BCA Constructie 2018 la ROSU ADRESA : Loc. NICULITEL jud Tulcea Pret : 65000 euro negociabil VIZIONARI Whatsapp : 0751.807.190 -suprafata teren 529 mp -suprafata construita 180 mp totali -suprafata construita pe amprenta 90 mp -imobil compus din parter si mansarda inalta Parter ...

361 EUR/m2 | 180 m2

Niculitel, Tulcea

Lot de Casa str Livezilor
4

Lot de Casa str Livezilor

LOT DE CASA - str Livezilor cartier 9 MAI 500mp x 130E mp negociabil Mai multe detalii la telefon 0751 584 242

Tulcea, Tulcea

Apartament 4 camere str FRASINULUI -86.5Mp
4

Apartament 4 camere str FRASINULUI -86.5Mp

4 CAMERE -86.50Mp str FRASINULUI Se vinde apartament cu 4 camere situat in cartier E3 la etajul 4 din 4. Intabulat cu o suprafata de 86mp Locuinta beneficiaza de 4 camere bucatarie 2 bai si un balcon Proprietatea necesita reconditionare de la zero. Pentru o vizionare sunati la 0751.584.242

1221 EUR/m2 | 86 m2

Tulcea, Tulcea

130  euro   mp   LOT  500mp -pentru CASA - cartier 9 MAI    AL. LIVEZILOR
6

130 euro mp LOT 500mp -pentru CASA - cartier 9 MAI AL. LIVEZILOR

Cauti de mult timp un TEREN pe care sa construiesti casa visurilor tale ? str LIVEZILOR Cartier 9MAI -Tulcea Noi iti oferim teren care sa-ti indeplinesca toate conditiile ! sunt 500mp intravilan cartierul este REZIDENTIAL lotul este drept ai toate utilitatile ...

Tulcea, Tulcea

Loc de casa cartier CASLITA -Mineri
2

Loc de casa cartier CASLITA -Mineri

LOC de CASA in Caslita -Mineri comuna SOMOVA. Vindem lot de teren in suprafata de 841mp intravilan . LOCALIZARE -Caslita Mineri Utilitati : apa si curent pe strada Este liber, acte la zi ! Telefon 0751 584 242

Tulcea, Tulcea

TEREN -Slava Cercheza langa Popas Monte Grego
6

TEREN -Slava Cercheza langa Popas Monte Grego

TEREN ARABIL | SLAVA CERCHEZA | TULCEA Vindem 2 loturi a cate 1650mp fiecare, situat la sosea, intre Slava Cercheza si Popas Monte Grego. Terenul are iesire la paraul satului si sosea. PUZ in demers. ESTE PRETABIL : LOTURI-CASA, pentru PECO, PENSIUNE, PARCARE, CASA DE VACANTA Pret 35.000 euro ...

Slava Cercheza, Tulcea

Apartament 4 camere str BABADAG - zona PECO
2

Apartament 4 camere str BABADAG - zona PECO

Vanzare - APARTAMENT Str Babadag Apartament 4 camere = 83Mp. Pret VANZARE 66.000 EURO Vindem, apartament cu 4 camere, in suprafata totala de 83Mp, situat in Tulcea pe str Babadag. Apartamentul este localizat in zona PECO, la etajul 4 din 4, intr-un bloc rezidential, construit in totalitate ...

795 EUR/m2 | 83 m2

Peco, Tulcea, Tulcea

CASA batraneasca SATU NOU jud Tulcea
6

CASA batraneasca SATU NOU jud Tulcea

CASA DE VANZARE - SATU NOU jud Tulcea - teren 3447mp --Agentie imobiliara vindem, casa batraneasca 128mp construiti pe o suprafata teren 3447mp. Casa este construita in totalitate din CHIRPIC cu fundatie solida din piatra de rau. -- Peretii casei sunt grosi si fara pic de crapaturi. Nu exista mucegai ...

250 EUR/m2 | 128 m2

Satu Nou, Tulcea

Apartament 4 camere --E3 -(MEDUZEI ) etajul 3
16

Apartament 4 camere --E3 -(MEDUZEI ) etajul 3

APARTAMENT - 4 CAMERE | 89Mp ZONA-str MEDUZEI -Tulcea | etajul 3 Vindem, apartament cu 4 camere situat in Tulcea in cartier E3, pozitionat la etajul 3 din 4 intr-un bloc rezidential, construit din bca si dat in folosinta in anul 1992. COMPARTIMENTARE -decomandat- 3 dormitoare, camera de zi cu bucatarie ...

1348 EUR/m2 | 89 m2

E3, Tulcea, Tulcea

Apartament ---3 CAMERE  impecabil --- MOBILAT
10

Apartament ---3 CAMERE impecabil --- MOBILAT

APARTAMENT -3 CAMERE |118.000E 69Mp | str MEDUZEI -E3 -Tulcea Vindem, apartament SUPERB de 3 camere, pozitionat la etajul 4 din 4 cu POD deasupra blocului. ACOPERISUL este construit din lemn și tabla, inalt si bine izolat. (in garantie ) Bloc cu 4 nivele rezidential, dat in folosinta in anul ...

1643 EUR/m2 | 70 m2

E3, Tulcea, Tulcea

Teren zona INDUSTRIALA cartier viticulturii
5

Teren zona INDUSTRIALA cartier viticulturii

Vanzare :TEREN INTRAVILAN -zona CAP Suprafata masurata 6300mp, pozitionat in zona cimitirului. Pe teren se afla o constructie in suprafata de 300mp. Utilitati : apa si curentul la strada. Cu iesire in strada Mesteceni. Pret fix 65000 euro info 0751.584.242 ANGISS IMOBILIARE