Promovat
Teren intravilan 4367 mp – Salcioara – deschidere la lac
3

Teren intravilan 4367 mp – Salcioara – deschidere la lac

Se ofera spre vanzare teren intravilan in suprafata de 4367 mp, situat in satul Salcioara (Comuna Julilovca, Jud. Tulcea), str. Baltii, cu deschidere la lac. Proprietatea se afla: • la 3 km de Jurilovca • in apropierea Cetatii Enisala • intr-o zona turistica in dezvoltare Terenul are: • deschidere ...

4,367 m2

Salcioara, Tulcea

Promovat
ID 3648 Apartament 3 camere - DE VANZARE - Cartier Neptun
15
2

ID 3648 Apartament 3 camere - DE VANZARE - Cartier Neptun

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament situat în cartierul Neptun, într-o zonă liniștită și accesibilă. Deși figurează în acte cu 3 camere, spațiul a fost reamenajat inteligent pentru a oferi un confort sporit și o bucătărie mult mai spațioasă. COMPARTIMENTARE ȘI DOTĂRI: Apartamentul este ...

1263 EUR/m2 | 38 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere zona Vest,la X-uri.
12
1

Apartament 2 camere zona Vest,la X-uri.

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Vest,etaj 2,semidecomandat,suprafata totala 50 mp,mobilat,centrala gaz,pret 62000 euro,tel.0747698898

1240 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament renovat,str.Sabinelor
13
3

Apartament renovat,str.Sabinelor

Oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere , decomandat , luminos , situat in zona Piata Noua , str. Sabinelor , la etajul 8 din 10 , cu lift nou functionabil . Suprafata totala 70 mp . Incalzire : centrala proprie pe gaz noua. Apartamentul a fost renovat complet in urma cu 1 an , inclusiv instalatia ...

1086 EUR/m2 | 70 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

ID 20028 Apartament 2 camere - Strada Eternitatii
7

ID 20028 Apartament 2 camere - Strada Eternitatii

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat pe Strada Eternității. Această proprietate este ideală pentru cineva care caută un apartament situat la parter, cu o suprafață exterioară suplimentară rară pentru acest tip de imobil. SUPRAFAȚĂ: 38 mp utili + un balcon spațios de ...

1316 EUR/m2 | 38 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 127 EXCLUSIVITATE   Pensiunea Lebăda, Mineri - Tulcea
22

ID 127 EXCLUSIVITATE Pensiunea Lebăda, Mineri - Tulcea

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE LUX Imobiliare vă oferă spre vânzare, în exclusivitate, un complex turistic complet echipat și funcțional Pensiunea Lebăda. O oportunitate unică de investiție, pe profit, pregătită pentru preluare imediată! Situată strategic, la doar câțiva kilometri de Tulcea, pe drumul ...

Mineri, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,str.Mircea Voda,renovat
12
1

Apartament 2 camere,str.Mircea Voda,renovat

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , spatios , modern , situat pe str. Mircea Voda , la etajul 3+pod . Living cu bucatarie open space in suprafata de 34 mp . Renovat complet : instalatii termice sanitare electrice , noi , parchet, usa metalica exterior, acoperis nou) , aparat de aer conditionat ...

1452 EUR/m2 | 62 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere,str.Babadag
13
2

Apartament 3 camere,str.Babadag

Oferim spre vanzare un Apartament cu 3 camere , tip Duplex , situat Ultracentral , pe str.Babadag , la etajul 4 . Suprafata totala 108 mp . Detine 2 balcoane si 2 bai . Incalzire proprie centrala pe gaz . Parter este compus din living cu hol open space , bucatarie , 1 balcon si baie iar Etajul este ...

1250 EUR/m2 | 108 m2

Tulcea, Tulcea

Garsoniera mare MIRCEA VODA
13

Garsoniera mare MIRCEA VODA

Vanzare : GARSONIERA Cf.1 suprafata totala 33,44mp + boxa 9,64mp= 42,65mp Adresa str MIRCEA VODA ETAJUL 4 Pret : 42.000 euro CONTACT : 0751 584 242 Detalii : Garsoniera este situata la etajul 4 din 4 (izolat la acoperis) tot acoperisul blocului este izolat este in plina renovare ( bucataria ...

1235 EUR/m2 | 34 m2

Babadag, Tulcea, Tulcea

Teren agricol 2.6ha, Tulcea, Valea Nucărilor
9
5

Teren agricol 2.6ha, Tulcea, Valea Nucărilor

Teren de vânzare în Tulcea, Valea Nucărilor, 2.6ha, lângă lacul Razim, arabil, împărțit în 3 loturi, 2 de 10.000mp și unul de 6000mp. Deschiderea la drum este de 17m, respectiv 22m. propietar numărul cadastral 31725, 9400 euro ha DIRECT PROPRIETAR maps.app.goo.gl Ecg41iKo51XLm5k1A

Valea Nucarilor, Tulcea

Apartament cu 2 camere de vanzare zona 23 August Tulcea
8

Apartament cu 2 camere de vanzare zona 23 August Tulcea

EXCLUSIVITATE! Europa Imobiliare va ofera spre vanzare, apartament cu 2 camere, zona 23 August Tulcea, disponibil la etajul 3 din 4 avand suprafata totala de 35,76 mp. Apartamentul este semidecomandat si beneficiaza de urmatoarea compartimentare: living, dormitor, hol, baie, bucatarie. Imobilul ...

1333 EUR/m2 | 36 m2

23 august, Tulcea, Tulcea

Teren construibil com.Mahmudia  la 500m de Dunare
3

Teren construibil com.Mahmudia la 500m de Dunare

Teren Construibil com. MAHMUDIA jud Tulcea Fa-ti timp si pentru sufletul tau ! Alege sa-ti petreti timpul intr-o zona turistica, la nici 500mp de DUNARE, sa te relaxezi si sa ai propia ta casuta ! Noi iti oferim TERENUL TU CONSTRUIESTI ! ai teren 1200mp teren cu iesire la drum asfaltat si drum ...

Mahmudia, Tulcea

Apartament 3 camere (spatiu   salon ) str ISACCEI
10

Apartament 3 camere (spatiu salon ) str ISACCEI

Te-ai gandit sa ai propiul SALON de INFRUMUSETARE ? Noi iti oferim un APARTAMENT ce-ti ofera tot confortul pentru a-ti deschide propia afacere. Imobilul este situat pe str Isaccei CU VAD, cu ieșire stradala, in apropiere de Sala de Sport POHARIU. Apartamentul dispune de 3 camere, ce pot fi ...

1281 EUR/m2 | 57 m2

Vest, Tulcea, Tulcea

Teren intravilan in Delta -loc BALTENII DE JOS
17

Teren intravilan in Delta -loc BALTENII DE JOS

Teren -Baltenii de Jos | iesire la DUNARE 1032Mp |com. BESTEPE jud Tulcea CEL MAI IEFTIN TEREN din Delta Dunarii ! Zona exceptionala pentru pescuit! Locatie superba pentru o minivacanta ! Vindem, teren intravilan in inima Deltei, situat in Loc. Baltenii de Jos, com. Bestepe, jud. Tulcea. Locatie ...

Baltenii de Jos, Tulcea

Apartament ---4 camere E3 - -etajul 3-MOBILAT
15

Apartament ---4 camere E3 - -etajul 3-MOBILAT

APARTAMENT - 4 CAMERE |Etajul 3 Cartier E3 -Tulcea | 86Mp Vindem, apartament cu 4 camere situat in Tulcea, in CARTIER E3, etajul 3 din 4. Blocul este MIXT, si SITUAT in CEA MAI CAUTA ZONA DIN TULCEA, construit in anii 85-90, in totalitate din bca. Amplasarea blocului este in apropiere de : banci, ...

1453 EUR/m2 | 86 m2

E3, Tulcea, Tulcea

Casa constructie  LA ROSU -BCA -2018-- NICULITEL
16

Casa constructie LA ROSU -BCA -2018-- NICULITEL

VANZARE : CASA CONSTRUCTIE BCA Constructie 2018 la ROSU ADRESA : Loc. NICULITEL jud Tulcea Pret : 65000 euro negociabil VIZIONARI Whatsapp : 0751.807.190 -suprafata teren 529 mp -suprafata construita 180 mp totali -suprafata construita pe amprenta 90 mp -imobil compus din parter si mansarda inalta Parter ...

361 EUR/m2 | 180 m2

Niculitel, Tulcea

Lot de Casa str Livezilor
4

Lot de Casa str Livezilor

LOT DE CASA - str Livezilor cartier 9 MAI 500mp x 130E mp negociabil Mai multe detalii la telefon 0751 584 242

Tulcea, Tulcea

Apartament 4 camere str FRASINULUI -86.5Mp
4

Apartament 4 camere str FRASINULUI -86.5Mp

4 CAMERE -86.50Mp str FRASINULUI Se vinde apartament cu 4 camere situat in cartier E3 la etajul 4 din 4. Intabulat cu o suprafata de 86mp Locuinta beneficiaza de 4 camere bucatarie 2 bai si un balcon Proprietatea necesita reconditionare de la zero. Pentru o vizionare sunati la 0751.584.242

1221 EUR/m2 | 86 m2

Tulcea, Tulcea

130  euro   mp   LOT  500mp -pentru CASA - cartier 9 MAI    AL. LIVEZILOR
6

130 euro mp LOT 500mp -pentru CASA - cartier 9 MAI AL. LIVEZILOR

Cauti de mult timp un TEREN pe care sa construiesti casa visurilor tale ? str LIVEZILOR Cartier 9MAI -Tulcea Noi iti oferim teren care sa-ti indeplinesca toate conditiile ! sunt 500mp intravilan cartierul este REZIDENTIAL lotul este drept ai toate utilitatile ...

Tulcea, Tulcea

Loc de casa cartier CASLITA -Mineri
2

Loc de casa cartier CASLITA -Mineri

LOC de CASA in Caslita -Mineri comuna SOMOVA. Vindem lot de teren in suprafata de 841mp intravilan . LOCALIZARE -Caslita Mineri Utilitati : apa si curent pe strada Este liber, acte la zi ! Telefon 0751 584 242

Tulcea, Tulcea

TEREN -Slava Cercheza langa Popas Monte Grego
6

TEREN -Slava Cercheza langa Popas Monte Grego

TEREN ARABIL | SLAVA CERCHEZA | TULCEA Vindem 2 loturi a cate 1650mp fiecare, situat la sosea, intre Slava Cercheza si Popas Monte Grego. Terenul are iesire la paraul satului si sosea. PUZ in demers. ESTE PRETABIL : LOTURI-CASA, pentru PECO, PENSIUNE, PARCARE, CASA DE VACANTA Pret 35.000 euro ...

Slava Cercheza, Tulcea

Apartament 4 camere str BABADAG - zona PECO
2

Apartament 4 camere str BABADAG - zona PECO

Vanzare - APARTAMENT Str Babadag Apartament 4 camere = 83Mp. Pret VANZARE 66.000 EURO Vindem, apartament cu 4 camere, in suprafata totala de 83Mp, situat in Tulcea pe str Babadag. Apartamentul este localizat in zona PECO, la etajul 4 din 4, intr-un bloc rezidential, construit in totalitate ...

795 EUR/m2 | 83 m2

Peco, Tulcea, Tulcea

CASA batraneasca SATU NOU jud Tulcea
6

CASA batraneasca SATU NOU jud Tulcea

CASA DE VANZARE - SATU NOU jud Tulcea - teren 3447mp --Agentie imobiliara vindem, casa batraneasca 128mp construiti pe o suprafata teren 3447mp. Casa este construita in totalitate din CHIRPIC cu fundatie solida din piatra de rau. -- Peretii casei sunt grosi si fara pic de crapaturi. Nu exista mucegai ...

250 EUR/m2 | 128 m2

Satu Nou, Tulcea

Apartament 4 camere --E3 -(MEDUZEI ) etajul 3
16

Apartament 4 camere --E3 -(MEDUZEI ) etajul 3

APARTAMENT - 4 CAMERE | 89Mp ZONA-str MEDUZEI -Tulcea | etajul 3 Vindem, apartament cu 4 camere situat in Tulcea in cartier E3, pozitionat la etajul 3 din 4 intr-un bloc rezidential, construit din bca si dat in folosinta in anul 1992. COMPARTIMENTARE -decomandat- 3 dormitoare, camera de zi cu bucatarie ...

1348 EUR/m2 | 89 m2

E3, Tulcea, Tulcea

Salvează căutarea