Promovat
Apartament 2 camere zona Centrala
15

Apartament 2 camere zona Centrala

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Centrala Str.Isaccei,etaj 4,suprafata totala 50 mp,decomandat,mobilat utilat,centrala gaz,pret 80000 euro,tel.0747698898

1600 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Casa zona Pacii
14
3

Casa zona Pacii

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Casa zona Pacii,suprafata totala 230 mp,suprafata utila 100 mp,deschidere 9 ml,loc parcare in curte ,2 intrari ,2 corpuri,un corp mobilat utilat complet,un corp necesita renovare,centrala gaz pe butelii,gaz la poarta ,pret 85000 euro,tel.0747698898

850 EUR/m2 | 100 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere, zona E3,etaj 2
8
2

Apartament 2 camere, zona E3,etaj 2

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Kaufland , la etajul 2 , intr-un bloc nou . Suprafata totala 57 mp , suprafata utila 46 mp . Incalzire proprie : centrala pe gaz . Blocul este prevazut cu lift . Actele imobilului sunt pregatite pentru vanzare . PRET 79000 EURO Va asteptam ...

1386 EUR/m2 | 57 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Spațiu comercial de vânzare   Tulcea, parter stradal
10

Spațiu comercial de vânzare Tulcea, parter stradal

Vând spațiu comercial situat în municipiul Tulcea, la intersecția străzilor Spitalului cu 1848, la parterul blocului A1, nr. 12. Spațiul este poziționat foarte bine, are ieșire la stradă, acces stradal, intrare separată și rampă de acces prin spate, fiind potrivit pentru diverse activități comerciale. Suprafața ...

1234 EUR/m2 | 77 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere de vanzare
17

Apartament 2 camere de vanzare

str ALUNISULUI - etajul 2 Agentie Imobiliara vindem, apartament de 43mp, situat in Tulcea pe str Alunisului. Apartamentul cuprinde 2 camere semidecomandate, hol, baie bucatarie si balcon. Apartamentul este imbunatatit : usa noua intrare, termopane in stare buna,parchet in toata casa nou, gresie ...

1349 EUR/m2 | 43 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere -bloc nou
17

Apartament 2 camere -bloc nou

APARTAMENT 2 CAMERE -CARTIER E3 PRET- 113.000Euro Negociabil --Agentie imobiliara vindem un apartament deosebit, situat in apropiere de supermarket Kaufland si Cartier E3. --Apartamentul cuprinde o camera de zi, bucătărie, baie, dormitor și un balcon generos. Blocul este receptionat in 2025, cu lift, ...

1883 EUR/m2 | 60 m2

Tulcea, Tulcea

apartament 2 camere podgoriilor
18

apartament 2 camere podgoriilor

--Vindem apartament cu 2 camere, situat in Tulcea pe str Podgoriilor. Apartamentul cuprinde camera de zi, hol, bucatarie, baie, dormitor si balcon. Intabulat cu o suprafata totala de 52Mp. --Blocul este amplasat in apropiere de parc, Lidl, Moisil, si scoala 10. --Pozitionat intr-un bloc din 1980, cu ...

1327 EUR/m2 | 52 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere ultracentral -PRIMARIE (poti obtine o chirie de 300E
12

OFERTA mai 2025 CERE DETALII 0751 584 242 APARTAMENT 2 CAMERE ULTRACENTRAL COMPLET MOBILAT-UTILAT -intabulat cu 56,35mp -balcon mare inchis la sufragerie -semi-decomandat etajul 3 din 4 -pozitie ultracentrala -bucatarie generoasa -baie mare cu geam -sufragerie spatioasa si dormitor mare ...

1339 EUR/m2 | 56 m2

Ultracentral, Tulcea, Tulcea

Garsoniera dallas - 25mp renovata
1

Garsoniera dallas - 25mp renovata

Vanzare-GARSONIERA 25Mp str VIITORULUI -Dallas- TULCEA Se vinde garsoniera IMPECABILA, situata in Tulcea pe str Viitorului la etajul 1 din 4 in cartier Dallas. Blocul este doar de garsoniere si pozitionat in apropiere de Liceul Economic si Liceul Anghel Saligny. In locuinta s-au investit multi bani, ...

1520 EUR/m2 | 25 m2

Dallas, Tulcea, Tulcea

Casa  spatiu centru
16

Casa spatiu centru

CASA SPATIU | TULCEA PRET 87.000 EURO Vindem casa situata in Tulcea pe o strada central pozitionata. Casa este construita din caramida, an 1978. DETALII TEHNICE *SUBSOL -2 beciuri *DEMISOL - 2 camere + baie (MOBILATE) *PARTER - 3 camere +baie TEREN 121Mp Construiti 159Mp (amprenta 74Mp) SURSA ...

547 EUR/m2 | 159 m2

Central, Tulcea, Tulcea

Apartament 3 camere | str babadag et.2 -mobilat utilat
12

Apartament 3 camere | str babadag et.2 -mobilat utilat

APARTAMENT | 90Mp | str BABADAG | Etaj-2 Cauti sa TE MUTI IMEDIAT ? Avem pentru tine un apartament cu 3 camere GATA UTILAT, situat in apropiere de SCOALA 5 PROPRIETATEA arata IMPECABIL, RECONDITIONATA DE LA ZERO. INFORMATII UTILE : instalatie cupru, sanaitare schimbate, termopane foarte bune, ...

1433 EUR/m2 | 90 m2

Babadag, Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere - LA BELEDERE -TULCEA
10

Apartament 2 camere - LA BELEDERE -TULCEA

Vânzare:APARTAMENT 2 CAMERE LA BELVEDERE -Tulcea Agentie imobiliara vindem, apartament in TULCEA - DEOSEBIT de 60mp, situat la etajul 1 din 4 . Apartamentul este situat ultracentral, in cel mai cunoscut loc din oras. Vedere superba la Piata Civica Etajul foarte bun- 1 din 4 Apartamentul il face ...

1650 EUR/m2 | 60 m2

Ultracentral, Tulcea, Tulcea

Pf vand teren în Luncavița, Tulcea
3

Pf vand teren în Luncavița, Tulcea

Terenul are o suprafață totală de 3000 m, împrejmuit total, vecini, 2 min până în centrul satului, apă și curent trase pe teren, canalizarea și gazele la poartă.

3,000 m2

Luncavita, Tulcea

Casa de vanzare plus teren loc. Satu Nou, Judetul Tulcea
4
4

Casa de vanzare plus teren loc. Satu Nou, Judetul Tulcea

Vand casa batraneasca locuibila + teren cu suprafata totala de 3447 mp in localitatea Satu Nou, judetul Tulcea. Casa are o suprafata utila de 128 mp cu bucatarie, magazie cu beci si 4 camere de locuit. Casa se afla pe strada asfaltata si iluminata cu iesire la 2 strazi. De asemenea este racordata la ...

234 EUR/m2 | 128 m2

Satu Nou, Tulcea

Teren intravilan cu casă şi teren intravilan Ceamurlia de Jos Tulcea 3

Teren intravilan cu casă şi teren intravilan Ceamurlia de Jos Tulcea

Teren intravilan suprafata 3860 mp in Ceamurlia de Jos, Tulcea, la prețul pieței. Şi un teren intravil cu casă renovabila in suprafata de 5570 mp.

Ceamurlia de Jos, Tulcea

Vand proprietate in comuna Chilia Veche judet Tulcea
10
1

Vand proprietate in comuna Chilia Veche judet Tulcea

Vand proprietate in Delta Dunarii, in intravilanul comunei Chilia Veche, strada Dunarii, nr.61, cu o suprafata a terenului de 900 mp. Proprietatea se compune din casa de locuit, compusa din living mare, bucatarie utilata complet, baie, hol si doua dormitoare, foisor, gratar nou cu plita si chiuveta, ...

689 EUR/m2 | 90 m2

Chilia Veche, Tulcea

Casa Sfântul Gheorghe, Tulcea
10
6

Casa Sfântul Gheorghe, Tulcea

Construcție 2009, caramida, 200m2, teren 1000m2. 3 dormitoare, 2 bai, bucătărie, living 35m2, terasa inchisa+terasa deschisa, cămară, camera tehnica, magazie lemne, încălzire centrala termica lemn, boiler electric, aere condiționate,platforma parcare .

1150 EUR/m2 | 200 m2

Sfantu Gheorghe, Tulcea

6000 mp Ilgani de sus, Dunare
2
3

6000 mp Ilgani de sus, Dunare

vand 6000 mp teren cu deschidere la drum Dunare, intabulat, peste Dunare de Partizani.

Ilganii de Sus, Tulcea

vand teren intravilan sfistofca si in rate!
1
33

vand teren intravilan sfistofca si in rate!

vand 1700 mp teren intravilan in Sfistofca, deschidere pe 3 laturi la 3 strazi, pretabil pentru orice constructie sau chiar lotizare. Accesul se face doar cu barca, nu exista acces auto. Se poate vinde si pe loturi mai mici, si in rate . proprietar persoana fizica.

Sfistofca, Tulcea

vand casa de vacanta la Dunare in Partizani
3
4

vand casa de vacanta la Dunare in Partizani

vând casă cu 7 dormitoare, P+M, 2 livinguri, bucătărie, construcții anexe, 3000 mp, deschidere la Dunăre , locație izolată, racordată la curent, pompă de căldură, acces auto, multe alte îmbunătățiri .

567 EUR/m2 | 300 m2

Partizani, Tulcea

Vand teren arabil Dunavatu de jos-in rate 17

Vand teren arabil Dunavatu de jos-in rate

Vand teren extravilan in Dunavatu de jos, vecinatate padure, 1.55 Hectare, deschidere la drum 30 metri liniari Tarlaua 75 Parcela A546 . Terenul se afla in spatele satului, pe drumul negru, cu o latura aproape de sat . Acceptam plata in rate. Nu percepem comision.

15,500 m2

Dunavatu de Jos, Tulcea

vand 500 mp la Dunare
3
12

vand 500 mp la Dunare

vand 500 mp teren extravilan cu 7 ml deschidere la Dunare, brat Sfantu Gheorghe, acces auto cu bac prin Nufaru. terenul se afla la Ceatal, aproape de intersectia de unde se despart bratele. Sunt disponibile 2 loturi.

Nufaru, Tulcea

vand casa de protocol-vacanta la Dunare
5
9

vand casa de protocol-vacanta la Dunare

Suprafața teren 2894 mp, suprafața construită casa 263 mp, 1 etaj, terasa închisă + foișor, Bucătărie vara, beci, magazii - 6 dormitoare + living + Bucătărie + 2 bai - livada, solar, magazii an construcție 2010 preț 300.000 euro

103 EUR/m2 | 2,900 m2

Baltenii de Jos, Tulcea

vand 1000 mp la Dunare 7

vand 1000 mp la Dunare

vand 1000 mp teren agricol cu deschidere directa la Dunare, Br Sf. Gheorghe, 8,80 metri liniari. Accesul se realizeaza doar cu barca. Terenul este ideal pt pescari, aflandu se la 150 metri de canal Litov. Are carte funciara.

Baltenii de Sus, Tulcea

Categorii

Județe

Tulcea
Salvează căutarea