Duplex zona Centrala
17
1

Duplex zona Centrala

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament tip dublex zona Centrala,etaj 3 si 4,cu pod ,suprafata totala 108 mp,decomandat,etajul 3:living mare ,baie ,bucatarie,balcon,debara,etaj 4:2 dormitoare ,baie,hol ,balcon,mobilat utilat,centrala gaz,3 aparate aer conditionat,pret 155000 euro neg.tel.07 ...

1435 EUR/m2 | 108 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere Str.Babadag
12

Apartament 3 camere Str.Babadag

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere, Str.Babadag,etaj 5 , lift,suprafata totala 76 mp,gaz la usa ,pret 110000 euro neg.tel.0747698898

1447 EUR/m2 | 76 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Casă de Vânzare 2000 mp
5
17

Casă de Vânzare 2000 mp

Vând Casă la Munte, are curent electric, racordat la ApaCanal și fântână în propria curte, apa din fântână este de o calitate foarte bună de băut, prin grădină curge Râul Slava... Suprafața teren Total 2000mp. Casă cu o suprafața utilă de 121mp. cu 4 camere si Hol. Casa necesită renovare! Deschidere ...

182 EUR/m2 | 121 m2

Slava Rusa, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,zona Eden
10
1

Apartament 2 camere,zona Eden

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , decomandat , situat la etajul 4 , pe str.Viitorului,zona Eden . Suprafata totala 54 mp . Se vinde mobilat si utilat . Incalzire : debransat . Gaz la usa. Ocupabil imediat ! PRET 53000 EURO Va asteptam la vizionare !

1060 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 4 camere str FRASINULUI -86.5Mp
4

Apartament 4 camere str FRASINULUI -86.5Mp

4 CAMERE -86.50Mp str FRASINULUI Se vinde apartament cu 4 camere situat in cartier E3 la etajul 4 din 4. Intabulat cu o suprafata de 86mp Locuinta beneficiaza de 4 camere bucatarie 2 bai si un balcon Proprietatea necesita reconditionare de la zero. Pentru o vizionare sunati la 0751.584.242

1221 EUR/m2 | 86 m2

Tulcea, Tulcea

130  euro   mp   LOT  500mp -pentru CASA - cartier 9 MAI    AL. LIVEZILOR
6

130 euro mp LOT 500mp -pentru CASA - cartier 9 MAI AL. LIVEZILOR

Cauti de mult timp un TEREN pe care sa construiesti casa visurilor tale ? str LIVEZILOR Cartier 9MAI -Tulcea Noi iti oferim teren care sa-ti indeplinesca toate conditiile ! sunt 500mp intravilan cartierul este REZIDENTIAL lotul este drept ai toate utilitatile ...

Tulcea, Tulcea

Loc de casa cartier CASLITA -Mineri
2

Loc de casa cartier CASLITA -Mineri

LOC de CASA in Caslita -Mineri comuna SOMOVA. Vindem lot de teren in suprafata de 841mp intravilan . LOCALIZARE -Caslita Mineri Utilitati : apa si curent pe strada Este liber, acte la zi ! Telefon 0751 584 242

Tulcea, Tulcea

TEREN -Slava Cercheza langa Popas Monte Grego
6

TEREN -Slava Cercheza langa Popas Monte Grego

TEREN ARABIL | SLAVA CERCHEZA | TULCEA Vindem 2 loturi a cate 1650mp fiecare, situat la sosea, intre Slava Cercheza si Popas Monte Grego. Terenul are iesire la paraul satului si sosea. PUZ in demers. ESTE PRETABIL : LOTURI-CASA, pentru PECO, PENSIUNE, PARCARE, CASA DE VACANTA Pret 35.000 euro ...

Slava Cercheza, Tulcea

Apartament 4 camere str BABADAG - zona PECO
2

Apartament 4 camere str BABADAG - zona PECO

Vanzare - APARTAMENT Str Babadag Apartament 4 camere = 83Mp. Pret VANZARE 66.000 EURO Vindem, apartament cu 4 camere, in suprafata totala de 83Mp, situat in Tulcea pe str Babadag. Apartamentul este localizat in zona PECO, la etajul 4 din 4, intr-un bloc rezidential, construit in totalitate ...

795 EUR/m2 | 83 m2

Peco, Tulcea, Tulcea

CASA batraneasca SATU NOU jud Tulcea
6

CASA batraneasca SATU NOU jud Tulcea

CASA DE VANZARE - SATU NOU jud Tulcea - teren 3447mp --Agentie imobiliara vindem, casa batraneasca 128mp construiti pe o suprafata teren 3447mp. Casa este construita in totalitate din CHIRPIC cu fundatie solida din piatra de rau. -- Peretii casei sunt grosi si fara pic de crapaturi. Nu exista mucegai ...

250 EUR/m2 | 128 m2

Satu Nou, Tulcea

Apartament 4 camere --E3 -(MEDUZEI ) etajul 3
16

Apartament 4 camere --E3 -(MEDUZEI ) etajul 3

APARTAMENT - 4 CAMERE | 89Mp ZONA-str MEDUZEI -Tulcea | etajul 3 Vindem, apartament cu 4 camere situat in Tulcea in cartier E3, pozitionat la etajul 3 din 4 intr-un bloc rezidential, construit din bca si dat in folosinta in anul 1992. COMPARTIMENTARE -decomandat- 3 dormitoare, camera de zi cu bucatarie ...

1348 EUR/m2 | 89 m2

E3, Tulcea, Tulcea

Apartament ---3 CAMERE  impecabil --- MOBILAT
10

Apartament ---3 CAMERE impecabil --- MOBILAT

APARTAMENT -3 CAMERE |118.000E 69Mp | str MEDUZEI -E3 -Tulcea Vindem, apartament SUPERB de 3 camere, pozitionat la etajul 4 din 4 cu POD deasupra blocului. ACOPERISUL este construit din lemn și tabla, inalt si bine izolat. (in garantie ) Bloc cu 4 nivele rezidential, dat in folosinta in anul ...

1643 EUR/m2 | 70 m2

E3, Tulcea, Tulcea

Teren zona INDUSTRIALA cartier viticulturii
5

Teren zona INDUSTRIALA cartier viticulturii

Vanzare :TEREN INTRAVILAN -zona CAP Suprafata masurata 6300mp, pozitionat in zona cimitirului. Pe teren se afla o constructie in suprafata de 300mp. Utilitati : apa si curentul la strada. Cu iesire in strada Mesteceni. Pret fix 65000 euro info 0751.584.242 ANGISS IMOBILIARE

Carierei, Tulcea, Tulcea

Apartament -3 camere ETAJUL 2 - cartier E3
12

Apartament -3 camere ETAJUL 2 - cartier E3

APARTAMENT -3 CAMERE |111.000E 75Mp| str. cartier E3 -Tulcea Vindem, apartament cu 3 camere situat la etajul 2 din 4, in mijlocul cartierului -E3. Proprietatea face parte dintr-un bloc cu 4 nivele rezidential, construit in anul 1990, cu un singur balcon mare la bucatarie si dormitor. Amplasarea ...

1480 EUR/m2 | 75 m2

E3, Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere - NEPTUN | 49Mp
14

Apartament 2 camere - NEPTUN | 49Mp

APARTAMENT 2 CAMERE -49Mp Vindem, apartament RECONDITIONAT TOTAL, in suprafata totala de 49Mp. Blocul este construit în totalitate din cărămidă plină, și este amplasat in apropiere de TAXE -IMPOZITE locale. Locuinta se vinde complet mobilata si utilata . ETAJ- 4 din 4 cu POD inalt (spatiu de ...

1214 EUR/m2 | 49 m2

Tulcea, Tulcea

Teren cu GRAJD in AGIGHIOL la strada principala
3

Teren cu GRAJD in AGIGHIOL la strada principala

Vindem proprietate intabulata si cadastrata cu o suprafata totala de 5638mp, situata la strada principala. Terenul este ingadit in totalitate cu un gard din beton. Pe teren se afla 2 constructi mari, un grajd si o constructie noua. Utilitati : curent 220V si apa potabila. Pentru mai multe detalii reveniti ...

17 EUR/m2 | 5,638 m2

Tulcea, Tulcea

Garsoniera ultra-imbunatatita -bloc nou
11

Garsoniera ultra-imbunatatita -bloc nou

Cauti o LOCUINTA in Tulcea ultra-modernizata ? ANGISS iti recomanda ! Iti oferim o locuinta, SUPERBA, situata pe str.VICTORIEI, intr-un bloc mai nou. Amenajata, elegant, practic si modern. Este un studio in suprafata de 40mp, ce ofera o camera mare cu loc de dinning si ...

2275 EUR/m2 | 40 m2

Central, Tulcea, Tulcea

Casa Bca Agighiol-constructie noua
7
1

Casa Bca Agighiol-constructie noua

--Se oferă spre vânzare o casa noua solida, receptionata recent, situata central, fix lângă scoala generala din AGIGHIOL. Proprietatea beneficiază de acces facil si rapid către oraș, fiind ideala atât pentru locuit cat si pentru activitate economica. --Imobilul are o suprafață construita de 119mp ...

700 EUR/m2 | 100 m2

Agighiol, Tulcea

Casa Mineri  100 mp
18
1

Casa Mineri 100 mp

Vindem 460mp casa + teren in Mineri jud Tulcea. Casa este amplasata central aproape de drum asfaltat, magazine și mijloc de transport. Poziționată la nici 7 min de oraș. --CASA are o suprafață construita cca 100mp, și cuprinde 4 dormitoare, camera de zi, bucătărie, baie, camera tehnica și 2 anexe. ...

900 EUR/m2 | 100 m2

Mineri, Tulcea

Apartament 2 camere de vanzare
17

Apartament 2 camere de vanzare

str ALUNISULUI - etajul 2 Agentie Imobiliara vindem, apartament de 43mp, situat in Tulcea pe str Alunisului. Apartamentul cuprinde 2 camere semidecomandate, hol, baie bucatarie si balcon. Apartamentul este imbunatatit : usa noua intrare, termopane in stare buna,parchet in toata casa nou, gresie ...

1349 EUR/m2 | 43 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere -bloc nou
17

Apartament 2 camere -bloc nou

APARTAMENT 2 CAMERE -CARTIER E3 PRET- 113.000Euro Negociabil --Agentie imobiliara vindem un apartament deosebit, situat in apropiere de supermarket Kaufland si Cartier E3. --Apartamentul cuprinde o camera de zi, bucătărie, baie, dormitor și un balcon generos. Blocul este receptionat in 2025, cu lift, ...

1883 EUR/m2 | 60 m2

Tulcea, Tulcea

apartament 2 camere podgoriilor
18

apartament 2 camere podgoriilor

--Vindem apartament cu 2 camere, situat in Tulcea pe str Podgoriilor. Apartamentul cuprinde camera de zi, hol, bucatarie, baie, dormitor si balcon. Intabulat cu o suprafata totala de 52Mp. --Blocul este amplasat in apropiere de parc, Lidl, Moisil, si scoala 10. --Pozitionat intr-un bloc din 1980, cu ...

1327 EUR/m2 | 52 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere ultracentral -PRIMARIE (poti obtine o chirie de 300E
12

OFERTA mai 2025 CERE DETALII 0751 584 242 APARTAMENT 2 CAMERE ULTRACENTRAL COMPLET MOBILAT-UTILAT -intabulat cu 56,35mp -balcon mare inchis la sufragerie -semi-decomandat etajul 3 din 4 -pozitie ultracentrala -bucatarie generoasa -baie mare cu geam -sufragerie spatioasa si dormitor mare ...

1339 EUR/m2 | 56 m2

Ultracentral, Tulcea, Tulcea

Garsoniera dallas - 25mp renovata
1

Garsoniera dallas - 25mp renovata

Vanzare-GARSONIERA 25Mp str VIITORULUI -Dallas- TULCEA Se vinde garsoniera IMPECABILA, situata in Tulcea pe str Viitorului la etajul 1 din 4 in cartier Dallas. Blocul este doar de garsoniere si pozitionat in apropiere de Liceul Economic si Liceul Anghel Saligny. In locuinta s-au investit multi bani, ...

1520 EUR/m2 | 25 m2

Dallas, Tulcea, Tulcea

Categorii

Județe

Tulcea
Salvează căutarea