Promovat
ID 4224 DE VÂNZARE   Apartament cu 4 camere, Strada Victoriei
16
1

ID 4224 DE VÂNZARE Apartament cu 4 camere, Strada Victoriei

LUX Imobiliare vă oferă un apartament deosebit de spațios, situat la etajul 2, pe una dintre cele mai apreciate zone din Tulcea Strada Victoriei. Zona este căutată pentru apartamentele mari și bine compartimentate, dar și pentru proximitatea față de: școli, parc, magazine, farmacii, restaurante, Lacul ...

1205 EUR/m2 | 112 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 6146   DE VÂNZARE 3 spații comerciale și teren
4
1

ID 6146 DE VÂNZARE 3 spații comerciale și teren

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE LUX Imobiliare vă propune spre VÂNZARE o proprietate situată CENTRAL, la doar 600 m de Piața Civică și 450 m de Faleză! Proprietatea este formată din teren de 200 mp și 3 spații comerciale: Spatiul 1: 9 mp 1 cameră Spatiul 2: 37 mp 1 cameră Spatiul 3: 76 mp cameră, birou, ...

1311 EUR/m2 | 122 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Casa zona Pacii
10
3

Casa zona Pacii

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Casa zona Pacii,suprafata totala 230 mp,suprafata utila 100 mp,deschidere 9 ml,loc parcare in curte ,2 intrari ,2 corpuri,un corp mobilat utilat complet,un corp necesita renovare,centrala gaz pe butelii,gaz la poarta ,pret 77000 euro,tel.

770 EUR/m2 | 100 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,str.Mircea Voda,renovat
12
1

Apartament 2 camere,str.Mircea Voda,renovat

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , spatios , modern , situat pe str. Mircea Voda , la etajul 3+pod . Living cu bucatarie open space in suprafata de 34 mp . Renovat complet : instalatii termice sanitare electrice , noi , parchet, usa metalica exterior, acoperis nou) , aparat de aer conditionat ...

1452 EUR/m2 | 62 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren intravilan Murighiol 28

Teren intravilan Murighiol

Ofer spre vinzare teren intravilan suprafata 500 m cu deschidere la soseaua principala 9m . Terenul se afla pe malul lacului Murighiol, suprafata totala: 500, Front stradal: 9Alte caracteristici: Destinatie: De vacantaAlte caracteristici: Acces auto, La sosea, Oportunitati de investitie Acces: Amenajare ...

500 m2

Murighiol, Tulcea

ZONA 23 AUGUST  -  2 CAMERE, ETAJ 3
8

ZONA 23 AUGUST - 2 CAMERE, ETAJ 3

Agenția Dobrogea Imobiliare vă propune spre vanzare un apartament 2 camere situat in zona 23 August. Situat la etajul 3 are o suprafata de 33m . Este izolat termic atat interior cat si exterior. Are jaluzele exterioare la sufragerie si dormitor. Instalatia de gaz este pe palier la aproximativ 1m ...

1212 EUR/m2 | 33 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 7848 Teren în Dunăvățu de Jos DE VÂNZARE
2
1

ID 7848 Teren în Dunăvățu de Jos DE VÂNZARE

TEREN INTRAVILAN DE VÂNZARE DUNAVĂȚU DE JOS, INIMA DELTEI DUNĂRII Agenția LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un teren intravilan cu potențial excepțional, situat în pitorescul sat Dunavățu de Jos, comuna Murighiol, în inima spectaculoasei Delte a Dunării un loc de poveste unde natura este la ...

686 m2

Dunavatu de Jos, Tulcea

Casa de vanzare - 4 camere, pivnita - 120mp - teren 2000 mp - M. Kogalniceanu - Tulcea - 86.000 Euro
10
3

Casa are o arhitectură inteligentă, cu spații foarte generoase si o suprafata de 120 mp. Este situată intr-o zonă linistită si foarte accesibilă. Casa este proiectată pentru a oferi un echilibru perfect între estetică și funcționalitate. Casa este compusa din: 4 camere luminoase si spatioase, bucatarie ...

717 EUR/m2 | 120 m2

Mihail Kogalniceanu, Tulcea

Teren de vanzare in Parches, jud. Tulcea
2
2

Teren de vanzare in Parches, jud. Tulcea

De vanzare teren intravilan in Parches, jud. Tulcea in suprafata de 2197 mp. Terenul are deschidere atat la strada asfaltata cat si la balta, utilitati la poarta.

Parches, Tulcea

Casa pe malul Dunarii
5
5

Casa pe malul Dunarii

Din lipsa de timp sunt nevoit sa vand aceasta proprietate situata pe malul Dunarii, pe bratul Macin, localitatea Peceneaga, Tulcea. Casa are o amprenta de aproximativ 64 metri patrati, compusa din 2 camere, baie si bucatarie.Langa casa este si o anexa de 40 mp ca si magazie. Casa este mobilata si se ...

625 EUR/m2 | 64 m2

Peceneaga, Tulcea

Casa de vanzare Comuna Nufăru,Tulcea
1
8

Casa de vanzare Comuna Nufăru,Tulcea

De vănzare casa bătrăneasca Comuna Nufaru,judetul Tulcea,4-5camere,110m2,electricitate,geamuri noi,usi exterioare noi,baie interior echipată,functionabila,2 surse de apa,2 apometre,2canalizari,,se poate amenaja dupa bunul plac,camerele necesita renovare,gard bca nefinalizat,teren 1622m2,se poate parcela ...

545 EUR/m2 | 110 m2

Nufaru, Tulcea

Promovat
ID 6146   DE VÂNZARE 3 spații comerciale și teren
4
1

ID 6146 DE VÂNZARE 3 spații comerciale și teren

1311 EUR/m2 | 122 m2

Tulcea, Tulcea

MINERI - CASA 4 CAMERE SUPRAFATA 97 MP, TEREN 3300 MP
19

MINERI - CASA 4 CAMERE SUPRAFATA 97 MP, TEREN 3300 MP

Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare o casa batraneasca in Mineri. Formata din: 4 camere,bucatarie baie,hol. Suprafata construita de 97 mp, doua anexe suprafata de 48 mp Teren aferent 3300 mp. Pret doar teren 20 E/mp Utilitati incluse: apa, curent ,canalizarea pe strada fantana in curte. Iesire ...

1021 EUR/m2 | 97 m2

Mineri, Tulcea

casa +spatiu comercial
4
21

casa +spatiu comercial

De vânzare spațiu comercial(care se poate transforma in camere), garaj, camere, curte. pt alte detalii . pe strada Mahmudiei

293 EUR/m2 | 188 m2

Tulcea, Tulcea

Vând teren 2

Vând teren

Vand teren intravilan in Delta Dunarii in comuna Murighiol, sat Uzlina, langa Hotel Cormoran. 3500

3,500 m2

Tulcea, Tulcea

ID 2999 Apartament 2 camere - 42.000 EURO
9

ID 2999 Apartament 2 camere - 42.000 EURO

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat pe strada Rosmarin, într-o zonă liniștită și bine conectată la facilitățile orașului. Apartamentul este amplasat la etajul 3, are o compartimentare semidecomandată și o suprafață de 33,3 mp, fiind o alegere potrivită atât pentru ...

1235 EUR/m2 | 34 m2

Tulcea, Tulcea

Teren 2093 mp in Slava Rusa
9
9

Teren 2093 mp in Slava Rusa

Teren 2093 mp in Slava Rusa Terenul este intravilan de forma dreptunghiulara cu dimeniunile aproximative : 28 x 72 m Apa este pe teren Energia electrica a fost debransata intrucat acolo nu mai locuieste nimeni de o perioada lunga de timp Terenul este situat pe strada Veterani, nr 155 si are iesire si ...

275 EUR/m2 | 80 m2

Slava Rusa, Tulcea

Casa de vinzare
2
2

Casa de vinzare

Casă de vânzare în Mălcoci, județul Tulcea zonă liniștită, aproape de Dunăre Se vinde casă la roșu, ideală pentru cine dorește să o finalizeze după propriul gust. Suprafață utilă: 70 mp Teren: 500 mp Compartimentare: 2 dormitoare living + bucătărie open space 1 baie demisol acces exterior ...

929 EUR/m2 | 70 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament Luncavita Tulcea
9
3

Apartament Luncavita Tulcea

De vanzare apártament frumos renovat in centrul Luncaviței. Luncavița Tulcea DORMITOR 10.89 SUPRAFATA UTILA DORMITOR 9.90 SUPRAFATA UTILA BAIE 4.41 SUPRAFATA UTILA HOL 10.45 SUPRAFATA UTILZA SUFRAGERIE 18.55 SUPRAFATA UTILA BUCATARIE 9.60 SUPRAFATA UTILA BALCON 3.52 SUPRAFATA UTILA TOTAL SUPRAFATA ...

609 EUR/m2 | 69 m2

Luncavita, Tulcea

Apartament de vânzare
8
1

Apartament de vânzare

Apartament 2 camere, cartier E3, izolat interior și exterior, încălzire centrala gaz, aer condiționat, geamuri termopan, suprafață utila 52mp. Etaj 4 cu pod izolat. Preț 68000 euro

1385 EUR/m2 | 52 m2

E3, Tulcea, Tulcea

Teren in Tulcea vedere de sus, monument, șenal Dunare.telefon  .
9
3

Teren in Tulcea vedere de sus, monument, șenal Dunare.telefon .

Proprietar, vând teren intravilan 392 metri pătrați cu casă batraneasca nelocuibila în Tulcea, zona1, vedere panoramică oraș, monument, șenal Dunare, șantier naval. Preț 127 euro metru pătrat. Utilități: curent,apă, canalizare, gaze. zero șapte doi unu cinci opt opt patru opt șapte.

Tulcea, Tulcea

Vand  apartament 2 camere  Gavrilov Corneliu, Piata Noua, Tulcea
15
3

Vand apartament 2 camere Gavrilov Corneliu, Piata Noua, Tulcea

58.000 Euro, negociabil DIRECT DE LA PROPRIETAR, se vinde apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 54m2, utila 50m2, situat in zona CENTRALA, pe strada Gavrilov Corneliu, langa Piata Noua. * etaj 4 4, acoperis refacut in iulie ...

1160 EUR/m2 | 50 m2

Piata%252525252bNoua, Tulcea, Tulcea

Teren
1

Teren

Teren intravilan,Uzlina,Murighiol,3500 mp,intabulat,unic proprietar,la o distanță aprox.200 m de Hotel Cormoran,15 euro mp negociabil.

3,500 m2

Uzlina, Tulcea

Teren agricol Chilia Veche 8

Teren agricol Chilia Veche

1,7 ha teren agricol, in com Chilia Veche jud Tulcea, 12750 euro ( 7500 euro ha). Terenul este format din 3 parcele, 2 de cate 6000 mp și 1 de 5000 mp. Se pot vinde și separat.

Babadag, Tulcea

Categorii

Județe

Tulcea
Salvează căutarea