Casa zona Pacii
10
3

Casa zona Pacii

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Casa zona Pacii,suprafata totala 230 mp,suprafata utila 100 mp,deschidere 9 ml,loc parcare in curte ,2 intrari ,2 corpuri,un corp mobilat utilat complet,un corp necesita renovare,centrala gaz pe butelii,gaz la poarta ,pret 77000 euro,tel.

770 EUR/m2 | 100 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
C5- Liceul Pedagogic, 2 camere + mansarda locuibila, centrala gaz
12
2

Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament de 2 camere in zona C5, aproape de Liceul Pedagogic. Apartamentul este decomandat, are o suprafata totala de 53 mp, situat la etajul 4 si este compartimentat astfel: sufragerie, dormitor, hol, baie, bucatarie si balcon, plus beneficiaza de o ...

1415 EUR/m2 | 53 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Garsoniera confort 1 zona Piata Noua
7
2

Garsoniera confort 1 zona Piata Noua

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Garsoniera confort 1 zona Piata Noua,etaj 2.suprafata totala 32 mp,imbunatatita,mobilata utilata ,aparat aer conditionat,lift nou,pret 45500 euro,tel.0747698898

1422 EUR/m2 | 32 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 6607 EXCLUSIVITATE - Casă lângă Tribunal
15
1

ID 6607 EXCLUSIVITATE - Casă lângă Tribunal

LOCAȚIE PREMIUM TRIBUNAL | #EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE Cauți o proprietate centrală, gata de utilizare, într-o zonă de prestigiu? LUX Imobiliare îți prezintă o oportunitate rară pe Strada Aureliana, chiar lângă Tribunalul Tulcea! De ce să alegi această proprietate? + Locație strategică: Situată în ...

1413 EUR/m2 | 92 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren agricol Chilia Veche 8

Teren agricol Chilia Veche

1,7 ha teren agricol, in com Chilia Veche jud Tulcea, 12750 euro ( 7500 euro ha). Terenul este format din 3 parcele, 2 de cate 6000 mp și 1 de 5000 mp. Se pot vinde și separat.

Babadag, Tulcea

Promovat
Teren intravilan 4367 mp – Salcioara – deschidere la lac
3

Teren intravilan 4367 mp – Salcioara – deschidere la lac

Se ofera spre vanzare teren intravilan in suprafata de 4367 mp, situat in satul Salcioara (Comuna Julilovca, Jud. Tulcea), str. Baltii, cu deschidere la lac. Proprietatea se afla: • la 3 km de Jurilovca • in apropierea Cetatii Enisala • intr-o zona turistica in dezvoltare Terenul are: • deschidere ...

4,367 m2

Salcioara, Tulcea

Vand ap.2 camere ,E3
8
2

Vand ap.2 camere ,E3

Vand apartament 2 camere,zona E3,,decomandat,etaj 2,zona linistita,incercuit de :parc copii,scoala ,spital,magazine si farmacii. Exclus intermediari .Rog seriozitate!

1322 EUR/m2 | 59 m2

E3, Tulcea, Tulcea

Casa de vânzare Sălcioara TL
6
7

Casa de vânzare Sălcioara TL

Vând Casă în localitatea Sălcioara Comuna Jurilovca Tulcea.Casa este amplasata pe o suprafață de 3800mp.dispune de 4 camere,2 holuri,baie,bucătărie,debara,2 garaje,pivniță,Solar,plus o cladire adiacenta,constructie nouă etc.Mai multe detalii la Nr.de Mobil: Z0ero ș7apte p4atru c5inci p4atruzeci și ș7apte ...

17 EUR/m2 | 3,800 m2

Salcioara, Tulcea

 ocazie rară   garsonieră cât un apartament + boxă generoasă, tulcea
9
1

ocazie rară garsonieră cât un apartament + boxă generoasă, tulcea

Dacă îți dorești mai mult decât o simplă garsonieră, ai ajuns unde trebuie! Îți propunem spre vânzare o locuință practică și surprinzător de spațioasă, situată în Tulcea, pe Aleea Cristina (blocuri MApN), la parter ideală pentru locuit sau investiție. Detalii principale: Suprafață utilă garsonieră: ...

1448 EUR/m2 | 48 m2

E3, Tulcea, Tulcea

Vând apartament
1

Vând apartament

Apartament 2 camere situat pe strada Rosmarin. Se află la etajul 3 4 si are o suprafață de 33m . Este izolat termic atât interior cât și exterior. Are jaluzele exterioare la sufragerie și dormitor. Instalația de gaz este pe palier la aproximativ 1m de ușă. În vecinătate sunt : creșe, grădinițe, ...

1212 EUR/m2 | 33 m2

Big, Tulcea, Tulcea

Vând casa Jurilovca
11
6

Vând casa Jurilovca

Vând casa în comuna Jurilovca Situata pe str 1 Mai situata la 3 case distanta de Căminul Cultural și de Gradinita Casa are 3 camere spațioase, o bucătărie, o baie și un hol spatios Proprietatea are și o anexa tip magazie și un garaj auto

559 EUR/m2 | 85 m2

Jurilovca, Tulcea

Casa de vanzare - Agighiol
4
19

Casa de vanzare - Agighiol

Vand casa 6 camere in Agighiol, str. Pompelor. Casa este batraneasca dar consolidata, din ceamur si acoperita cu tabla, cu apa curenta si electricitate, in suprafata de 126 mp si teren de 2000 mp. Pret 20.000 euro.

159 EUR/m2 | 126 m2

Valea Nucarilor, Tulcea

Apartament de vanzare 3

Apartament de vanzare

Vand apartament 2 camere mobilat, zona centrala Tulcea

1477 EUR/m2 | 44 m2

Tulcea, Tulcea

CASA moderna 470 mp = D+P+M = ultracentral in sat Cataloi, judet. Tulcea
20
2

De vanzare casa de locuit D+P+M, cu acces direct din soseaua nationala DN 22A E87, cu o priveliste deosebita catre biserica din sat ( ideala pentru 2 familii), 2 accese separate, deschidere stradala = 20 ml, suprafata construita la sol 189 mp, suprafata totala desfasurata = 472 mp, suprafata construita ...

617 EUR/m2 | 470 m2

Cataloi, Tulcea

Casa D+P+2E+M zona Viticulturii (fostul CAP) Tulcea
7
1

Casa D+P+2E+M zona Viticulturii (fostul CAP) Tulcea

Casa zona Viticulturii (fostul CAP) Tulcea, avand suprafata construita de 740 mp,regimul de inaltime D+P+2E+M si suprafata terenului de 2000 mp. Infrastructura este alcatuita din fundatii continue si pereti din beton armat in timp ce suprastructura este alcatuita din zidarie portanta de BCA de 30 cm, ...

905 EUR/m2 | 580 m2

Tulcea, Tulcea

Casă de vânzare

Casă de vânzare

Vând casă în loc garvan cu teren 2330m,,str scolii nr 80,facilități, curent electric, apa curenta, fântână în curte, posibilitate racordare gaze conducta gaze în fata porții, str asfaltată, unic proprietar, taxe plătite la zi la 15 minute de pod Brăila și 10 de bac IC.bratianu

11 EUR/m2 | 2,330 m2

Garvan, Tulcea

teren extravilan 9

teren extravilan

vând teren extravilan în localitatea somova suprafață 15000mp preț 8000 euro/ha

Tulcea, Tulcea

Promovat
De vânzare
1
10

De vânzare

Se vinde casă bătrâneasca cu teren aproximativ 2000 mp la poalele parcului Național munți Măcin in comuna Greci județul Tulcea strada bujorului. Locație de vis pentru casă de vacanță sau pensiune deoarece zona este in plină dezvoltare turistică. Preț 20 mp

800 EUR/m2 | 50 m2

Greci, Tulcea

Promovat
ID 7748 Teren Zona VARD - 9683 MP
1

ID 7748 Teren Zona VARD - 9683 MP

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un teren intravilan cu o suprafață totală de 9.683 mp, situat în Zona VARD, una dintre cele mai dinamice și atractive zone din Tulcea. - Front stradal: 159 ml la stradă asfaltată acces facil pentru vehicule de mare tonaj și vizibilitate excelentă - Utilități: ...

9,683 m2

Tulcea, Tulcea

Vand teren
1
5

Vand teren

Vand 2001mp. teren intravilan in suburbia Tudor Vladimirescu -Tulcea . Este situat in centrul satului cu intrare din str. principala .Terenul este cadastrat si intabulat . Are apa potabila trasa in curte .

2,001 m2

Tudor Vladimirescu, Tulcea

Promovat
ID 7857 EXCLUSIVITATE - Teren intravilan cu priveliște în Somova
4
6

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un TEREN INTRAVILAN situat pe Strada Sălciilor nr. 11, Somova, cu suprafața de 1.133,77 mp și front stradal de 20 ml la stradă asfaltată. La doar 10,7 km (aprox. 13 minute cu mașina) de Tulcea La numai 100 m de Complexul Lacustru Somova ...

1,134 m2

Somova, Tulcea

Promovat
Duplex zona Centrala
17
1

Duplex zona Centrala

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament tip dublex zona Centrala,etaj 3 si 4,cu pod ,suprafata totala 108 mp,decomandat,etajul 3:living mare ,baie ,bucatarie,balcon,debara,etaj 4:2 dormitoare ,baie,hol ,balcon,mobilat utilat,centrala gaz,3 aparate aer conditionat,pret 155000 euro neg.tel.07 ...

1435 EUR/m2 | 108 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 3648 Apartament 3 camere - DE VANZARE - Cartier Neptun
15
3

ID 3648 Apartament 3 camere - DE VANZARE - Cartier Neptun

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament situat în cartierul Neptun, într-o zonă liniștită și accesibilă. Deși figurează în acte cu 3 camere, spațiul a fost reamenajat inteligent pentru a oferi un confort sporit și o bucătărie mult mai spațioasă. COMPARTIMENTARE ȘI DOTĂRI: Apartamentul este ...

1263 EUR/m2 | 38 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 7866 Teren pentru construcție bloc - Cartier Vest
1

ID 7866 Teren pentru construcție bloc - Cartier Vest

Lux Imobiliare vă prezintă spre vânzare un teren intravilan de 827 mp, situat pe Strada Isaccei, între blocuri, cu două fronturi stradale de 21 m și 13 m. Terenul are două construcții existente ce necesită demolare, oferind libertatea de a planifica și construi exact cum doriți. Datorită amplasamentului ...

827 m2

Tulcea, Tulcea

Categorii

Județe

Tulcea
Salvează căutarea