Apartament 2 camere zona Vest
Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Vest,etaj 3,decomandat,suprafata totala 55 mp,2 balcoane,gaz la usa,pret 65000 euro,tel.0747698898
1327 EUR/m2 | 49 m2
Tulcea, Tulcea
ieri 16:13
Anunțuri promovate – Vezi toate
1327 EUR/m2 | 49 m2
Tulcea, Tulcea
ieri 16:13
LUX Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament modern, situat într-un bloc nou, cu lift, în Cartier E3. Detalii apartament: Suprafață: 70 mp Compartimentare: hol de intrare, living, bucătărie, dormitor, baie și balcon Stare: se predă exact ca în poze Preț: 75.000 Un apartament luminos și spațios, ...
1071 EUR/m2 | 70 m2
Tulcea, Tulcea
11 mai
Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere, Str.Babadag,etaj 5 , lift,suprafata totala 76 mp,gaz la usa ,pret 110000 euro neg.tel.0747698898
1447 EUR/m2 | 76 m2
Tulcea, Tulcea
13 mai
Oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere , decomandat , luminos , situat in zona Piata Noua , str. Sabinelor , la etajul 8 din 10 , cu lift nou functionabil . Suprafata totala 70 mp . Incalzire : centrala proprie pe gaz noua. Apartamentul a fost renovat complet in urma cu 1 an , inclusiv instalatia ...
1086 EUR/m2 | 70 m2
Tulcea, Tulcea
14 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Agentia Aura Intermediar vinde teren Imtravilan Loc.Cataloi,suprafata totala 2855mp,deschidere 12,71mp,apa curent ,terenul este imprejmuit cu gard din plasa,pret 51000 euro,tel.0747698898
Cataloi, Tulcea
12 mai
Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde teren intravilan Loc.Mineri,suprafata totala 800 mp,aproape de soseaua principala,constructii in zona ,utilitati in apropiere,pret 40000 euro neg.tel.0747698898
Mineri, Tulcea
12 mai
Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 4 camere zona Neptun,etaj 3,semidecomandat,debransat caldura,fara imbunatatiri,suprafata totala 65 mp,pret 53000 euro neg.tel.0747698898
815 EUR/m2 | 65 m2
Tulcea, Tulcea
12 mai
Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Vila zona C.A.P,perete comun ,constructie B.C.A,an 2014,suprafata totala 496 mp,suprafata construita 231 mp.Parterul este conpus din:living generos,bucatarie,baie,hol cu spatiu depozitare.Etajul este compus din:3 dormitoare,baie,hol generos(spatiu joaca),plus ...
1299 EUR/m2 | 231 m2
Tulcea, Tulcea
12 mai
Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 4 camere zona Str.Victoriei,etaj 1,suprafata totala 88,9mp,suprafata utila 73,3 mp,decomandat,mobilat utilat,centrala gaz,aer conditionat,pret 140000 euro,tel.0747698898
183 EUR/m2 | 763 m2
Tulcea, Tulcea
12 mai
Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde teren intravilan Somova ,langa apa,suprafata totala 1000 mp,deschidere mare ,fosa septica,apa ,stalpi de curent in apropiere ,ideal pentru casute de vacanta, etc ,pret 38000 euro,tel.0747698898
Somova, Tulcea
12 mai
Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde teren intravilan in Sat Lastuni Com.Mihail Kogalniceanu Jud.Tulcea,zona centrala .suprafata totala 2300 mp,deschidere 37,69 ml,asfalt,utilitati la poata,pret 25000 euro,tel.0747698898
Lastuni, Tulcea
12 mai
Apartament 2 camere zona Ultracentrala ,parter,semidecomandat,suprafata totala 50 mp,balcon mare,imbunatatit ,mobilat utilat, centrala gaz noua,pret 68000 euro .tel.0747698898
1360 EUR/m2 | 50 m2
Tulcea, Tulcea
12 mai
Parcela 2000 mp Mahmudia. /3000 Mahmudia./1250 mp Nufăru
2,000 m2
Mahmudia, Tulcea
12 mai
Ponton de acostare ( 9 m/2.6m/1.2m) 9000 euro. Ponton de acostare (21m/6.3m/1.68m/ 24000euro. Barje transport piatră ,nisip cereale .. ponton acostare 31.8m/8.73m/. 98000 euro. ...
Tulcea, Tulcea
12 mai
Vand casa batraneasca in localitatea Plopu, comuna Murighiol , judetul Tulcea (zona turistica). Casa se afla la marginea localitatii cu acces rapid de la soseaua principala (DJ222C), este construita in anul 1958, detine 3 dormitoare, hol, bucatarie si baie. Intreaga suprafata a terenului este 1887 metri ...
11 EUR/m2 | 1,887 m2
Plopul, Tulcea
12 mai
Proprietar, vând sau schimb teren extravilan agricol 4 hectare din Iazurile Valea Nucarilor Tulcea în deltă. Terenul în proprietate are 4,65 hectare dar vând doar 4 hectare din total. Terenul poate trece în intravilan. Are o poziție excelentă pentru turism. Terenul poate fi adecvat pentru un complex ...
40,000 m2
Iazurile, Tulcea
12 mai
Vand apartament decomandat 4 camere,, vest, U-uri, et.4, foarte ingrijit, izolatii interior/exterior,,incalzire centrala gaz, foarte spatios, se poate vinde mobilat,,
966 EUR/m2 | 88 m2
Tulcea, Tulcea
12 mai
Vand doua terenuri in Jurilovca de 2000mp cu deschidere de 22ml si respectiv 1000mp cu deschidere de 13,5ml Terenurile au toate utilitatile si sunt situate la strada asfaltata. Ideal pentru casa de vacanta,pensiune,restaurant etc.pretul este de 50e mp. Pentru mai multe detali nu ezitati sa ma contactati. ...