Promovat
ID 3648 Apartament 3 camere - DE VANZARE - Cartier Neptun
15
3

ID 3648 Apartament 3 camere - DE VANZARE - Cartier Neptun

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament situat în cartierul Neptun, într-o zonă liniștită și accesibilă. Deși figurează în acte cu 3 camere, spațiul a fost reamenajat inteligent pentru a oferi un confort sporit și o bucătărie mult mai spațioasă. COMPARTIMENTARE ȘI DOTĂRI: Apartamentul este ...

1263 EUR/m2 | 38 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere zona Pacii
9
2

Apartament 3 camere zona Pacii

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere zona Ultracentrala,etaj 1,decomandat,suprafata totala 68 mp,fara imbunatatiri,gaz la usa,pret 75000 euro,tel.0747698898

1154 EUR/m2 | 65 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere,str.Pacii,etaj 1
9

Apartament 3 camere,str.Pacii,etaj 1

Oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat , situat Central , zona Piata Noua , la etajul 1 , intr-un bloc turn . Suprafata utila 64 mp , suprafata totala 68 mp . Imobilul este liber si nu prezinta imbunatatiri . Cheia in Agentie ! PRET 75000 EURO Va asteptam la vizionare !

1172 EUR/m2 | 64 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Studio,BLOC NOU, etaj 2, 42 mp
8
4

Studio,BLOC NOU, etaj 2, 42 mp

Oferim spre vanzare un Garsoniera tip Studio , situata in zona Kaufland , la etajul 2 , intr-un bloc nou . Suprafata totala 42mp , suprafata utila 37 mp . Incalzire proprie : centrala pe gaz . Blocul este prevazut cu lift . Actele imobilului sunt pregatite pentru vanzare . PRET 61500 EURO Va asteptam ...

1464 EUR/m2 | 42 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

ID 20019 Apartament 2 camere   Strada Podgoriilor
10

ID 20019 Apartament 2 camere Strada Podgoriilor

LUX Imobiliare va prezinta spre VANZARE un apartament cu 2 camere, situat pe Strada PODGORIILOR. Locuinta este ideală pentru cei care vor să aibă la îndemână tot ce este necesar pentru un stil de viață relaxat (Institutii de invatamant, magazine, farmacii, parc, etc) fiind aproape de punctele de interes ...

1241 EUR/m2 | 54 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere zona Str.Podgoriilor
12

Apartament 2 camere zona Str.Podgoriilor

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Str.Podgoriilor, etaj 4,decomandat,suprafata totala 53 mp,suprafata utila 50 mp.mobilat utilat,centrala gaz,pret 65000 euro,tel.07 arata numarul

1300 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

 Casă cochetă în inima Deltei Dunării   Mahmudia
10
3

Casă cochetă în inima Deltei Dunării Mahmudia

Casă cochetă în inima Deltei Dunării Mahmudia Dacă visezi la liniște, aer curat și un colț de natură unde fiecare zi începe cu ciripitul păsărilor, această casă din Mahmudia te așteaptă să-i spui acasă ! Cu o amprentă la sol de 100 mp și o mansardă spațioasă de 70 mp utili, locuința oferă confortul ...

1600 EUR/m2 | 100 m2

Mahmudia, Tulcea

Apartament 3 camere zona Str,Victoriei
12

Apartament 3 camere zona Str,Victoriei

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere zona Str.Victoriei,etaj 1,suprafata totala 88,9mp,suprafata utila 73,3 mp,decomandat,mobilat utilat,centrala gaz,aer conditionat,pret 140000 euro,tel.07 arata numarul

1818 EUR/m2 | 77 m2

Tulcea, Tulcea

Vand casa
2
2

Vand casa

Vând casa în Carcaliu : -Casa se afla situata pe strada Bisericii romane, -Nu dispune de apa potabila și curent electric -Are o suprafață de 471 mp -6 camere, bucătărie și hol Preț: 18 000 euro

38 EUR/m2 | 471 m2

Carcaliu, Tulcea

Casă de vanzare
10
47

Casă de vanzare

Vând casă cu gradina 2000 m, în localitatea Slava Rusa județul Tulcea. Casa este parțial renovata, are apă curentă, doua dormitoare, bucătărie, baie, sufragerie,boiler electric.

19 EUR/m2 | 2,000 m2

Slava Rusa, Tulcea

casa de vinzare
5

casa de vinzare

casa de vinzare în orasi Babadag str col andoniu lingă școală gn3 pret88000 nr tel

166 EUR/m2 | 530 m2

Babadag, Tulcea

OCAZIE :  teren MAHMUDIA 12 euro/m.p. Suprafata 5000 m.p.
10

OCAZIE : teren MAHMUDIA 12 euro/m.p. Suprafata 5000 m.p.

Terenul este situat la numai 300 mertri de intravilanul Comunei Mahmudia , dar este autentic deltaic prin peisaje , vegetatie si liniste . Este ideal pentru case de vacanta , pensiune /hotel sau alte activitati turistice. Utilitati ( apa si energie electrica ) in vecinatate. Exista Plan Urbanistic Zonal ...

Mahmudia, Tulcea

ID 20020 Apartament 2 camere - Strada Podgoriilor
8

ID 20020 Apartament 2 camere - Strada Podgoriilor

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament situat într-una dintre cele mai apreciate și sigure zone din Tulcea: Strada Victoriei. Este locația ideală atât pentru o familie tânără, cât și pentru investiție, fiind înconjurat de toate punctele de interes majore. LOCALIZARE PREMIUM (TOTUL LA CÂȚIVA ...

1226 EUR/m2 | 53 m2

Tulcea, Tulcea

ID 3650 Apartament 3 camere - Cartier E3
8

ID 3650 Apartament 3 camere - Cartier E3

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament situat într-una dintre cele mai practice locații din cartierul E3. Dacă îți dorești confort și zero timp pierdut în trafic, aceasta este locuința ideală! AVANTAJELE PROPRIETĂȚII: LOCALIZARE IMBATABILĂ: Situat pe Strada Meduzei, fix lângă Școala Nr. ...

1574 EUR/m2 | 68 m2

Tulcea, Tulcea

De vânzare   Proprietate industrială cu potențial ridicat
2

De vânzare Proprietate industrială cu potențial ridicat

Se oferă spre vânzare proprietate industrială ideală pentru depozitare, producție, service sau activități comerciale, amplasată pe un teren generos ce permite extindere sau dezvoltare ulterioară. Detalii proprietate: Hală din BCA 434 mp suprafață construită Hală metalică 106 mp Suprafață totală ...

67 EUR/m2 | 2,326 m2

Tulcea, Tulcea

Teren Delta Dunării zona Castalia
3
2

Teren Delta Dunării zona Castalia

Vand teren DELTA DUNĂRII in suprafata de 30.000 mp (3 ha) , zona Sarinasuf chiar langa Pensiunea Castalia, zona foarte frumoasa cu priveliste la lacul Razelm ( 1 oră pana la Marea Neagră la gura Portitei sau Periteasca sau pana la Holbina, Dranov sau Dunare - Brațul Sf. Gheorghe). Toate actele sunt ...

30,000 m2

Tulcea, Tulcea

Casa de vânzare
1

Casa de vânzare

Casă de vânzare 2700 metri pătrați

2,700 m2

Salcioara, Tulcea

Teren intravilan de vanzare Jurilovca 1925m
3

Teren intravilan de vanzare Jurilovca 1925m

Teren intravilan de vanzare Jurilovca. Strada asfaltata,iluminat, apa, canalizare la poarta. terenul este gol, liber de constructii.

Jurilovca, Tulcea

Vânzare teren intravila

Vânzare teren intravila

Vând 1000 mp intravilan la intrare in com. Somova,jud. Tulcea la preț 35 euromp

Somova, Tulcea

Spațiu comercial prestări servicii de vânzare în Tulcea, Zona Monumentului. 285.000
10
1

Spatiu comercial in imobil nou, Zona Monumentului, cu deschidere stradală de 26 m și teren aferent în suprafață toată de 1.366 mp. Vă propun spre vânzare, Spațiu comercial modern, ideal pentru afacerea ta acces rapid la Dunăre și Delta Dunării. Dacă ești în căutarea unui spațiu perfect pentru a-ți ...

2227 EUR/m2 | 128 m2

Monumentului, Tulcea, Tulcea

Vând teren zona CAP Tulcea
1
2

Vând teren zona CAP Tulcea

Vând teren zona CAP Tulcea. Suprafața 500 mp. Utilități în proximitate.

500 m2

Tulcea, Tulcea

Casa de vanzare - 4 cam. - 120mp - 2000 mp - M. Kogalniceanu - Tulcea
10
6

Casa are o arhitectură inteligentă, cu spații foarte generoase si o suprafata de 120 mp. Este situată intr-o zonă linistită si foarte accesibilă. Casa este proiectată pentru a oferi un echilibru perfect între estetică și funcționalitate: Casa este compusa din: 4 camere luminoase si spatioase si 2 ...

717 EUR/m2 | 120 m2

Mihail Kogalniceanu, Tulcea

Teren Maliuc
3
2

Teren Maliuc

Teren de vânzare în Comuna Maliuc,Sat Gorgova,Județul Tulcea o zonă superbă a Deltei ! TERENUL este situat pe malul drept al Brațului Sulina! Are o deschidere de 12,4 m (acces pentru parcare inclusiv Bărci) și o suprafața toată de 1905 m! Pe teren se află o casă bătrânească care poate fi reconsolidata ...

1,905 m2

Gorgova, Tulcea

Vânzare teren oportunitate excelenta de investiții 1

Vânzare teren oportunitate excelenta de investiții

Locație:Valea Nucarilor Jud Tulcea Suprafață: 1700mp Categorie: Intravilan Destinație: Construcții rezidențiale industrial ,agricol etc Preț: negociabil Descriere: Teren situat la stradă, cu acces direct din drum public asfaltat, ideal pentru construcții rezidențiale ,casă de vacanță ,pensiune,investiție. ...

Valea Nucarilor, Tulcea

ID 3626 EXCLUSIVITATE   Apartament 3 camere   Strada 1848
17

ID 3626 EXCLUSIVITATE Apartament 3 camere Strada 1848

LUX IMOBILIARE vă prezintă, în exclusivitate, un apartament cu 3 camere, situat pe Strada 1848, într-una dintre cele mai bine conectate și apreciate zone din Tulcea. Zona este ideală pentru familii sau investiție, fiind aproape de magazine, școli, stații de autobuz și alte puncte de interes. Apartamentul ...

1200 EUR/m2 | 80 m2

Tulcea, Tulcea

Casa de vanzare 2 corpuri
1
3

Casa de vanzare 2 corpuri

Teren total 226mp. Spatiu comercial 12mp la strada. Corp 1: - camera - hol cu usa spre exterior - camera - hol cu usa spre exterior - baie Corp 2: - hol intrare separata - bucatarie - baie - camera Mai este o gradina in spate. Strada Mircea Voda.

603 EUR/m2 | 141 m2

Tulcea, Tulcea

ID 7901 EXCLUSIVITATE - Teren intravilan în Cataloi
8

ID 7901 EXCLUSIVITATE - Teren intravilan în Cataloi

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare în #EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE un teren intravilan situat în Satul Cataloi, la doar 8 km de municipiul Tulcea, aproximativ 7 minute de mers cu mașina. Terenul are o suprafață de 1.500 mp și beneficiază de un front stradal de 18,58 ml, cu acces din stradă pietruită, ...

1,500 m2

Cataloi, Tulcea

Teren Intravilan Com,Somova Jud.Tulcea
2

Teren Intravilan Com,Somova Jud.Tulcea

Agentia Imobilara Aura Intermediar vinde teren Intravilan Com.Somova Jud.Tulcea,suprafata totala 1238mp,deschidere mare ,utilitati,drum acces,pret 27000 euro,tel.07 arata numarul

1,238 m2

Somova, Tulcea

Teren Intravilan Oras Babadag Jud.Tulcea
1

Teren Intravilan Oras Babadag Jud.Tulcea

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde teren intravilan in Oras Babadag Jud.Tulcea ,suprafata totala 780 mp,langa padure,utilitati in apropiere,drum acces,pret 20000 euro,tel.07 arata numarul

780 m2

Babadag, Tulcea

Casă de vânzare urgent
10
5

Casă de vânzare urgent

Vând urgent casă spațioasă , are 4 camere living, baie, bucătărie și dormitor. Sunt 2600 m și se află în comuna stejaru județul Tulcea prețul este de 28000 ușor negociabil. Pentru mai multe detalii vă rog să sunați la numărul din anunț.

11 EUR/m2 | 2,600 m2

Stejaru, Tulcea

Apartament 2 camere zona Kaufland
8
1

Apartament 2 camere zona Kaufland

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere bloc nou,zona Kaufland,etaj 2,suprafata totala 57 mp,suprafata utila 46 mp,centrala gaz,lift,pret 76000 euro ,tel.

1652 EUR/m2 | 46 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere zona Spitalului
15

Apartament 2 camere zona Spitalului

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Spitalului,etaj 4 cu pod,suprafata totala 63 mp,decomandat,renovat total ,mobilat utilat,centrala gaz,boxa pe palier,pret 92000 euro,tel.0747698898

1460 EUR/m2 | 63 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 3 camere zona Mircea Voda
18

Apartament 3 camere zona Mircea Voda

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere zona centrala ,etaj 4,decomandat,surafata totala 75,2 mp,suprafata utila 65,mp,fara imbunatatiri,boxa la subsol de 6 mp in proprietate,debransat caldura,gaz la usa,pret 60000 euro neg.tel.0747698898

923 EUR/m2 | 65 m2

Tulcea, Tulcea

Casa Sat.Lastuni Com.Mihail Kogalniceanu Jud.Tulcea
12
3

Casa Sat.Lastuni Com.Mihail Kogalniceanu Jud.Tulcea

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde casa in Sat Lastuni Com.Mihail Kogalniceanu,Jud.Tulcea, din chirpic ,tencuita,suprafata teren 4612 mp,suprafata construita 125 mp, decomandata ,1 hol mare ,sufragerie ,3 dormitoare ,plus anexa formata din 1 bucatarie ,plus 2 camere,imbunatatita cu termopane ,gresie ...

280 EUR/m2 | 125 m2

Lastuni, Tulcea

Apartament 2 camere zona Victoriei
20

Apartament 2 camere zona Victoriei

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere zona Victoriei ,etaj 5,suprafata totala 80,7 mp,suprafata utila 65,7 mp,decomandat,centrala gaz,aer conditionat,2 bai,boxa privata la parter,pret 78000 euro,tel.0747698898

1182 EUR/m2 | 66 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 3 camere zona E3,etaj 2
17

Apartament 3 camere zona E3,etaj 2

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere cartier E3,etaj 2,suprafata totala 70 mp,decomandat,mobilat utilat,2 bai,gaz la usa,pret 85000 euro,tel.0747698898

1308 EUR/m2 | 65 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 3 camere Str.Sabinelor
17

Apartament 3 camere Str.Sabinelor

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere Str.Sabinelor,etaj 8 10.lift nou,decomandat,suprafata totala 70 mp,renovat complet,centrala gaz,pret 78000 euro .tel.0747698898

1114 EUR/m2 | 70 m2

Tulcea, Tulcea

Ofer spre vânzare grădină 2.000 m pătrați
8

Ofer spre vânzare grădină 2.000 m pătrați

Grădină de vânzare în sat Vișina, comuna Jurilovca, județul Tulcea. Adresa: Strada Căminului, nr. 10. Grădina are ieșire la stradă. Aceasta se află la o distanță față de șoseaua principală de circa 200m. Strada va fi asfaltată, se vor realiza canalizări și montare de rețea de gaze. Prețul grădinii este ...

Jurilovca, Tulcea

Apartament
7
1

Apartament

Vând apartament două camere, etaj 2,centrală pe gaz, izolat exterior, 43 m2! Zona Vest!

1279 EUR/m2 | 43 m2

Tulcea, Tulcea

Teren intravilan 2.128 mp + casă bătrânească  Jijila, Tulcea
8
3

Teren intravilan 2.128 mp + casă bătrânească Jijila, Tulcea

Teren situat la strada principală din Jijila, cu acces direct, ideal pentru construcție sau investiție. Se oferă spre vânzare teren intravilan cu suprafață totală de 2.128 mp. Construcție: Casă (C1) Suprafață construită: 144 mp Detalii teren: Suprafață totală: 2.128 mp Utilități: Apa ...

2,128 m2

Loc.%2bJijila%252c%2bStr%2bPrincipala%252c%2bNr.%2b216%252c%2bJud.%2bTulcea, Jijila, Tulcea

ID 3429 Apartament de 3 camere * Str Eternitatii
8

ID 3429 Apartament de 3 camere * Str Eternitatii

Vă doriți o locuință unde vă puteți relaxa după o zi lungă? Avem noi solutia !!!! Lux Imobiliare va propune spre vanzare, apartament cu 3 camere situat la etajul 1, pe strada Eternitatii. - Spatiul de 61 mp al apartamentului este perfect pentru a crea caminul dorit. - Locuința este semidecomandata ...

1164 EUR/m2 | 61 m2

Tulcea, Tulcea

Casă + teren 610 mp Tulcea, Str. Orizontului   utilități complete
7
3

Casă + teren 610 mp Tulcea, Str. Orizontului utilități complete

Casă + teren de vânzare, Tulcea Str. Orizontului nr. 209 Proprietate de 610 mp (casă 100 mp + curte grădină 510 mp) situată în Tulcea, stradă asfaltată, cu toate utilitățile: apă, canalizare, curent electric. Casă bătrânească din chirpici, compusă din 3 camere, baie funcțională, bucătărie, spațiu ...

490 EUR/m2 | 100 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere,str.1848,64 mp
11

Apartament 2 camere,str.1848,64 mp

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , decomandat , situat pe str.1848 , la etajul 3 din 4 . Imobilul a fost transformat in 3 camere . Detine incalzire proprie si se vinde mobilat+utilat . Pozitie excelenta , zona foarte bine cotata pe piata imobiliara . PRET 83500 EURO Va asteptam la vizionare ...

1305 EUR/m2 | 64 m2

Tulcea, Tulcea

ID 20017 EXCLUSIVITATE - Apartament 2 camere - De VÂNZARE
14

ID 20017 EXCLUSIVITATE - Apartament 2 camere - De VÂNZARE

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE LUX Imobiliare vă prezintă o nouă oportunitate imobiliară situată în Cartier Neptun, Str. I.L. Caragiale (Bloc B3). Un apartament primitor, situat la un PARTER ÎNALT (cu boxe la demisol), oferind intimitate și o barieră termică excelentă față de sol. DETALII ȘI COMPARTIMENTARE: SUPRAFAȚĂ: ...

1125 EUR/m2 | 48 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere,zona Centrala,etaj 2
12
1

Apartament 2 camere,zona Centrala,etaj 2

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , decomandat situat pe str. Mircea Voda , la etajul 2 . Incalzire proprie, centrala pe gaz. Suprafata totala 60 mp . Se vinde conform pozelor , mobilat +utilat . Apartamentul este liber , ocupabil imediat . Detine parcare auto . PRET 85000 EURO , NEG . Va ...

1417 EUR/m2 | 60 m2

Tulcea, Tulcea

Vând casa pe bra?ul sulinei din delta dunarii 8

Vând casa pe bra?ul sulinei din delta dunarii

Casă și teren=5000 m pătrați. Casa are 3 camere, anexă, bucătărie, beci și magazie.

60 EUR/m2 | 1,000 m2

Maliuc, Tulcea

Vand teren extravilan agricol, 3 ha, Nalbant, Tulcea
6

Vand teren extravilan agricol, 3 ha, Nalbant, Tulcea

Proprietar persoana fizica, am la vanzare 3 parcele de teren agricol extravilan langa localitatea Nalbant, judetul Tulcea. Fiecare parcela are 3 hectare. Deci in total sunt 9 ha. Terenurile se vand la pretul de 7000 euro per hectar. Exceptie face terenul cu acces la drumul principal de pe langa comuna ...

Nalbant, Tulcea

Vând garsoniera
2
3

Vând garsoniera

Vând garsoniera pe Strada Alunisului, etaj 1 ,cu baie . Rămâne mobilata .

1458 EUR/m2 | 12 m2

Tulcea, Tulcea

Oportunitate RARĂ în Delta Dunării   Pensiunea  Floarea dintre ape
10

Oportunitate RARĂ în Delta Dunării Pensiunea Floarea dintre ape

Oportunitate RARĂ în Delta Dunării Pensiunea "Floarea dintre ape" din Crișan, Tulcea Dacă ai visat vreodată la o afacere turistică într-un loc unde natura îți bate la ușă, acum este momentul. Se vinde pensiunea "Floarea dintre ape", amplasată direct pe Brațul Sulina, cu acces propriu la apă și ponton. De ...

1379 EUR/m2 | 290 m2

Crisan, Tulcea

Vând teren care are1000 metri pătrați.

Vând teren care are1000 metri pătrați.

Terenul este situat în Jurilovca, Județul Tulcea. Prețul este fix,50 euro pe metrul pătrat. Numărul de contact este .

1,000 m2

Jurilovca, Tulcea

Apartament 2 camere de vanzare zona C5 Tulcea
8

Apartament 2 camere de vanzare zona C5 Tulcea

EXCLUSIVITATE - PRET Redus de la 55.000 euro la 50.000 euro Agentia Imobiliara Europa va prezinta Apartament cu 2 camere de vanzare situat in cartierul C5 - Tulcea, intr-un imobil construit in anul 1982, disponibil la etajul 4 din 4. Imobilul este decomandat fiind compartimentat in felul urmator: -sufragerie ...

1042 EUR/m2 | 48 m2

c5, Tulcea, Tulcea

Hala industriala 500 mp

Hala industriala 500 mp

Vand hala industriala in suprafata de 500 mp situata in incinta BATMA, Tulcea

400 EUR/m2 | 450 m2

Tulcea, Tulcea

ZONA ALEXANDRU CEL BUN  -  CASA 4 CAMERE ,TEREN 216 MP
15
1

ZONA ALEXANDRU CEL BUN - CASA 4 CAMERE ,TEREN 216 MP

Agentia Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare o casa construcție din ceamur, tencuita exterior, acoperis azbest, ferestre: tamplarie pvc cu geam termopan. in zona Alexandru Cel Bun. Compartimentare: sufragerie, 3 dormitoare, bucatarie, baie si balcon. Dispune de doua intrari Suprafață construită: ...

872 EUR/m2 | 86 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 3 camere de vanzare
5
6

Apartament 3 camere de vanzare

Apartament 3 camere,semidecomandat,Loc Mahmudia,central,etaj 1,termopan,aer condiționat,gresie,faianta,apa calda,cablu tv

727 EUR/m2 | 55 m2

Mahmudia, Tulcea

Categorii

Județe

Tulcea
Salvează căutarea