Promovat
ID 7909 EXCLUSIVITATE - Construiește-ți viitorul în Cataloi
7

ID 7909 EXCLUSIVITATE - Construiește-ți viitorul în Cataloi

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE Cauți locul perfect pentru casa visurilor tale, aproape de Tulcea, dar departe de agitația orașului? LUX Imobiliare îți prezintă în exclusivitate o proprietate cu un potențial uriaș, situată în Sat Cataloi (Comuna Frecăței), pe strada Sânzienelor nr. 4B, la doar 10 minute ...

794 m2

Cataloi, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere zona Vest
7
3

Apartament 2 camere zona Vest

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Vest,etaj 3,decomandat,suprafata totala 55 mp,2 balcoane,gaz la usa,pret 65000 euro,tel.0747698898

1327 EUR/m2 | 49 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Ultracentral - Piata Civica, casa individuala cu teren 387 mp, centrala gaz
20
1

Agentia Dobrogea Imobiliare va ofera spre vanzare o casă individuală situată în zonă ULTRACENTRALA, aproape de Piata Civica, amplasată pe un teren de 387 mp, cu front stradal de 10,06 ml, ideală atât pentru locuință multifamilială, cât și pentru investiție. Imobilul este construit din materiale mixte ...

893 EUR/m2 | 140 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 7863 EXCLUSIVITATE - Teren intravilan la 6 minute de Tulcea
4
3

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE Lux Imobiliare vă prezintă spre vânzare în EXCLUSIVITATE teren intravilan cu suprafața de 615 mp, ideal pentru construcția casei tale sau pentru investiție! Situat la 100 m de Șoseaua Agighiol (km - DN222, la doar 6 minute cu mașina de Tulcea. Categoria: CURȚI CONSTRUCȚII Două ...

615 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren agricol
9
10

Teren agricol

Teren agricol 5ha in Murighiol-Colina .Terenul este foarte bun pentru agricultura dar se preteaza si la eoliene sau fotovoltaice.Cine este interesat putem negocia prețul.

50,000 m2

Murighiol, Tulcea

Casa cu teren de vanzare
10
7

Casa cu teren de vanzare

Casa este tip apartament,3camere,bucătărie,baie cu boiler iarna si vara de la solar apa calda, centrala pe lemne ,gradina cu pământ feril,foișor, baie de vara afara ,anexe ,magazie ,gospodărie în toată regula.De reținut, locatia trebuie vizitata pentru a va face o impresie corecta.Este situata în zona ...

1600 EUR/m2 | 100 m2

Sfantu Gheorghe, Tulcea

 URGENT teren 3000mp intravilan ,deschidere 60ml Dj
4

URGENT teren 3000mp intravilan ,deschidere 60ml Dj

vand teren in Dobrogea in zona superba , in triunghiul manastirilor Dobrogene, plus multe alte obiective turistice si de relaxare. Suprafata 3000mp cu deschidere 60ml la drum judetean care merge de la Niculitel- Valea Teilor- Iulia... Toate utilitățile la strada: curent, apa, internet+TV, momentan nu ...

3,000 m2

Alba, Tulcea

ID 3609 Apartament 3 camere - ULTRACENTRAL
15

ID 3609 Apartament 3 camere - ULTRACENTRAL

LUX Imobiliare vă prezintă spre VÂNZARE un apartament cu 3 camere, COMPLET RENOVAT în 2026, situat într-o locație de top: ULTRACENTRAL! O locuință ideală pentru o familie care apreciază confortul și accesul facil la multiple facilități urbane: instituții bancare, magazine, faleză, Piața Civică și multe ...

1498 EUR/m2 | 60 m2

Tulcea, Tulcea

Teren vânzare lacul Golovița 4

Teren vânzare lacul Golovița

Teren extravilan suprafața 9.5 ha in loc.Lunca jud Tulcea.Unic proprietar,cadastru,intabulare. Multiple posibilităti de exploatare. Terenul se afla in Lunca spre lacul Golovița din complexul lagunar Reazelm Sinoe.

Lunca, Tulcea

Teren Delta Dunarii
4
3

Teren Delta Dunarii

Vand teren extravilan suprafata 9.5 ha in Delta Dunarii.Deschidere spre lacul Golovita.Contact 0766676285

10 m2

Ceamurlia de Jos, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,str.Isaccei,renovat total
10
1

Apartament 2 camere,str.Isaccei,renovat total

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , modern , decomandat , situat pe str. Isaccei , central , la etajul 4 . Suprafata totala 50 mp . Incalzire proprie centrala pe gaz . Apartamentul se vinde mobilat si utilat complet , conform pozelor . PRET 75000 EURO Va asteptam la vizionare !

1500 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 5018 Duplex ULTRACENTRAL - Strada Babadag
20
4

ID 5018 Duplex ULTRACENTRAL - Strada Babadag

SUPER PREȚ - 83.000 EURO - 108 MP LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament tip duplex, amplasat ultracentral, pe Strada Babadag o zonă de top, ideală pentru cei care apreciază confortul, spațiul și accesul rapid la toate punctele de interes din oraș. Suprafață totală: 108 mp Etaje: 4 și ...

769 EUR/m2 | 108 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 7833 EXCLUSIVITATE - Teren cu priveliste superba
11
3

ID 7833 EXCLUSIVITATE - Teren cu priveliste superba

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE Oportunitate unică! Teren INTRAVILAN în EXCLUSIVITATE! Agentia LUX Imobiliare îți propune spre vânzare, în EXCLUSIVITATE, un teren situat pe Strada Fulgerului, Sat Mineri, Comuna Somova, la doar 8 minute cu mașina de orașul Tulcea (5 km)! Suprafața terenului: 500 mp, cu ...

500 m2

Mineri, Tulcea

Vand casa la tara - comuna Ciucurova jud Tulcea

Vand casa la tara - comuna Ciucurova jud Tulcea

Vand casa la tara- Comuna Ciucurova , Tulcea Vand casa situata in comuna Ciucurova jud Tulcea. 3 camere + bucatarie Teren generos : 3000 MP Ideala pentru cei care cauta liniste , aer curat si spatiu verde.. Locuinta este perfecta pentru o familie , casa de vacanta sau chiar investitie in agroturism. ...

90 EUR/m2 | 500 m2

Ciucurova, Tulcea

Teren intravilan 513 m2 Tulcea
2

Teren intravilan 513 m2 Tulcea

513 m2 teren intravilan in zona Viticulturii, orasul Tulcea, Str Fizician Nicolae Dinulescu, teren construibil. Locatie aproape de natura, incantatoare si linistita. Acces auto si pietonal facil prin aripa de sud. contact Maria 07patru3 8cinci1 6unu1 Rafael 07cinci7 1sase7 3zero2

513 m2

Cartier C5, Tulcea, Tulcea

De vânzare teren + casă 3200mp
2
1

De vânzare teren + casă 3200mp

Terenul se afla la intrarea în Com. Murighiol lângă Pensiunea Cristiana.

3,200 m2

Murighiol, Tulcea

615 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Casa +Teren 414 mp
15
9

Casa +Teren 414 mp

Oferim spre vanzare , Casa batraneasca din chiripic tencuita si izolata exterior , situata inntr-o zona linistita , zona Primaverii . Suprafata totala 414 mp , suprafata construita 103 mp . Este compusa din 5 camere , bucatarie , baie si 3 holuri . Detine 2 garaje . Teava de gaz la poarta . Cheia in ...

583 EUR/m2 | 103 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Garsoniera confort 1 zona Piata Noua
7
2

Garsoniera confort 1 zona Piata Noua

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Garsoniera confort 1 zona Piata Noua,etaj 2.suprafata totala 32 mp,imbunatatita,mobilata utilata ,aparat aer conditionat,lift nou,pret 45500 euro,tel.0747698898

1422 EUR/m2 | 32 m2

Tulcea, Tulcea

Vand teren agricol la padure, langa Cetatuia!
3

Vand teren agricol la padure, langa Cetatuia!

Vand teren agricol la padure, langa Cetatuia, doua hectare lipite, 33m deschidere la șosea, padure in fața, padure in spate. Nu este arendat. Toate actele sunt in regula. Pretul este de 20 000 euro, nu schimb. Pentru detalii, schițe, etc va stau la dispoziție.

Luncavita, Tulcea

Ter intrav2000mp  intre case desc18m Topolog Tulcea
10
4

Ter intrav2000mp intre case desc18m Topolog Tulcea

Vând teren intrav. , situat intre case, apa, curent, la intrarea în teren, 2000 mp , zonă frumoasă , liniștită, drum asfaltat, , deschidere 18 m la drumul stradal , acces către diverse puncte de interes ( Jurilovca, Corbu, Năvodari, Tulcea, Histria , Murighiol, Nufăru, Crișan , Lacul Iacobdeal) ...

2,000 m2

Topolog, Tulcea

Promovat
ID 6657 EXCLUSIVITATE - Vila de tip P+M+pod de vanzare
20
5

ID 6657 EXCLUSIVITATE - Vila de tip P+M+pod de vanzare

SUPER OFERTĂ PREȚ REDUS! Alege varianta care ți se potrivește: 128.000 EURO Mobilată și utilată complet (Gata de mutare!) 122.000 EURO Nemobilată COMISION 0% PENTRU CUMPĂRĂTOR! Vă doriți o locuinta care să asigure un mediu ideal pentru toată familia? Agentia LUX Imobiliare vă propune spre vanzare ...

968 EUR/m2 | 126 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere Str.Babadag
12

Apartament 3 camere Str.Babadag

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere, Str.Babadag,etaj 5 , lift,suprafata totala 76 mp,gaz la usa ,pret 110000 euro neg.tel.0747698898

1447 EUR/m2 | 76 m2

Tulcea, Tulcea

Casa pe malul Dunarii
5
5

Casa pe malul Dunarii

Din lipsa de timp sunt nevoit sa vand aceasta proprietate situata pe malul Dunarii, pe bratul Macin, localitatea Peceneaga, Tulcea. Casa are o amprenta de aproximativ 64 metri patrati, compusa din 2 camere, baie si bucatarie.Langa casa este si o anexa de 40 mp ca si magazie. Casa este mobilata si se ...

625 EUR/m2 | 64 m2

Peceneaga, Tulcea

Categorii

Județe

Tulcea
Salvează căutarea