Promovat
Teren intravilan 4367 mp – Salcioara – deschidere la lac
3

Teren intravilan 4367 mp – Salcioara – deschidere la lac

Se ofera spre vanzare teren intravilan in suprafata de 4367 mp, situat in satul Salcioara (Comuna Julilovca, Jud. Tulcea), str. Baltii, cu deschidere la lac. Proprietatea se afla: • la 3 km de Jurilovca • in apropierea Cetatii Enisala • intr-o zona turistica in dezvoltare Terenul are: • deschidere ...

4,367 m2

Salcioara, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere,str.Babadag
13
2

Apartament 3 camere,str.Babadag

Oferim spre vanzare un Apartament cu 3 camere , tip Duplex , situat Ultracentral , pe str.Babadag , la etajul 4 . Suprafata totala 108 mp . Detine 2 balcoane si 2 bai . Incalzire proprie centrala pe gaz . Parter este compus din living cu hol open space , bucatarie , 1 balcon si baie iar Etajul este ...

1250 EUR/m2 | 108 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 2965 Apartament transformat inteligent în 3 camere
11
2

ID 2965 Apartament transformat inteligent în 3 camere

LUX Imobiliare vă prezintă o locuință care combină spațiul, confortul și modernul. Situat la etajul 4, cu pod, acest apartament de 63 mp a fost transformat din 2 camere în 3 camere luminoase și bine compartimentate. Decomandat și izolat, cu centrală termică pe gaz și rulouri exterioare la geamuri, pentru ...

1349 EUR/m2 | 63 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 7850 EXCLUSIVITATE - Teren intravilan la Super PREȚ
15
2

ID 7850 EXCLUSIVITATE - Teren intravilan la Super PREȚ

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE TEREN CU POTENȚIAL DEOSEBIT 1679 MP STR. PRUNILOR, MIHAIL KOGĂLNICEANU, JUD. TULCEA Lux Imobiliare îți prezintă în EXCLUSIVITATE un teren intravilan generos de 1679 mp, situat pe Strada Prunilor nr. 9, în localitatea Mihail Kogălniceanu, județul Tulcea. SUPER PREȚ: 15 ...

1,679 m2

Mihail Kogalniceanu, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Teren intravilan Somova
1

Teren intravilan Somova

Teren 4000 mp Somova parcelabil, ideal construcții Vând teren intravilan în Somova, cu suprafață totală de 4000 mp, ideal pentru construcție casă sau investiție. Terenul este parcelabil (loturi de 1000 mp, 1300mp 1500mp) 16 euro mp Acces facil la drum Zonă liniștită, în dezvoltare Ideal ...

4,000 m2

Somova, Tulcea

Crisan, Delta Dunarii
2
4

Crisan, Delta Dunarii

De vânzare casă bătrânească cu teren - 1941 m2, Comuna Crișan, județul Tulcea. Amplasare pe drumul principal, deschidere la Dunăre aproximativ 23 m, lungime teren aprox. 80 m, racordată la curent electric. Preț 37 euro m2.

1,941 m2

Crisan, Tulcea

De vânzare teren extravilan Mahmudia Tulcea 2

De vânzare teren extravilan Mahmudia Tulcea

Vând teren extravilan Mahmudia Tulcea, 3000-12000mp peste drum de stadion

Mahmudia, Tulcea

Promovat
ID 1260 Garsoniera confort 1 - Zona KAUFLAND
8
2

ID 1260 Garsoniera confort 1 - Zona KAUFLAND

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare o garsonieră modernă, confort 1, spațioasă și luminoasă, amplasată într-o zonă liniștită, în apropiere de Kaufland una dintre cele mai apreciate zone rezidențiale din Tulcea, la un ETAJ INFERIOR acces facil și confort sporit! Suprafață totală: 42 mp Compartimentare: ...

1464 EUR/m2 | 42 m2

Tulcea, Tulcea

Casă de vânzare în loc. Macin județul Tulcea Str. Vânători , nr. 34
7

Suprafața totală teren 1041 m.p; suprafață construită 162 m.p. Preț în euro 57000Euro- merită văzută Casa are gaze, și toate utilitățile; Persiană de contact: Tel:

352 EUR/m2 | 162 m2

Central, Macin, Tulcea

Promovat
ID 2806 Apartament 2 camere - PIATA NOUA
9

ID 2806 Apartament 2 camere - PIATA NOUA

Lux Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în zona Piața Nouă o locație centrală și foarte bine conectată la toate facilitățile. Apartamentul este poziționat la etajul 2, într-un bloc solid, cu acces rapid către mijloace de transport în comun, Piața Nouă, școli, ...

1364 EUR/m2 | 55 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Casa zona Pacii
14
3

Casa zona Pacii

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Casa zona Pacii,suprafata totala 230 mp,suprafata utila 100 mp,deschidere 9 ml,loc parcare in curte ,2 intrari ,2 corpuri,un corp mobilat utilat complet,un corp necesita renovare,centrala gaz pe butelii,gaz la poarta ,pret 85000 euro,tel.0747698898

850 EUR/m2 | 100 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 2700 Apartament 2 camere de vânzare - Cartier E3
10

ID 2700 Apartament 2 camere de vânzare - Cartier E3

Nu mai căuta! Ai găsit! O locuință doar a ta! Agenția LUX Imobiliare vă propune spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona E3, lângă Hypermarket-ul Kaufland, la un ETAJ INFERIOR ideal pentru confort și acces facil! Poziționarea blocului este foarte accesibilă, aproape de mijloacele de transport ...

1414 EUR/m2 | 58 m2

Tulcea, Tulcea

Buna ziua ! Vand casa in comuna ,Dunavat de Sus ,Tulcea !
6
2

Buna ziua ! Vand casa in comuna ,Dunavat de Sus ,Tulcea !

Buna ziua ! Vand casa in Dunvat de Sus ,Tulcea ! Casa este locuibila ,dispune de 4 camere spatioase ,hol , bucatarie ,baie ! Este racordata la apa ,curent electric ! Terenul este de 600 m2 ! Casa se afla in apropiera canalului la 100 m ,nu are iesire directa in canal ! Casa de afla pe coltu ,are iesire ...

30 EUR/m2 | 600 m2

Dunavatu de Sus, Tulcea

Vând teren intravilan Mineri

Vând teren intravilan Mineri

Vând teren intravilan în cartierul de vile de la Mineri. Sunt doua lucruri a câte 500M am toate actele pregătite pentru vânzare. Tel.

500 m2

Zona Industrială Est, Tulcea, Tulcea

Teren de vanzare
10
11

Teren de vanzare

Teren situat în Com. Sf.Gheorghe,Delta zona A,in suprafata de 266mp .Pe teren sunt construite un foișor,grup sanitar cu apa calda pe timp de vara,o magazie.Are toate utilitatile.Pretul este 50000euro pana pe 1mai 2026,dupa va fi 60000 euro.

266 m2

Sfantu Gheorghe, Tulcea

Teren agricol
9
10

Teren agricol

Teren agricol 5ha in Murighiol-Colina .Terenul este foarte bun pentru agricultura dar se preteaza si la eoliene sau fotovoltaice.Cine este interesat putem negocia prețul.

50,000 m2

Murighiol, Tulcea

Casa cu teren de vanzare
10
7

Casa cu teren de vanzare

Casa este tip apartament,3camere,bucătărie,baie cu boiler iarna si vara de la solar apa calda, centrala pe lemne ,gradina cu pământ feril,foișor, baie de vara afara ,anexe ,magazie ,gospodărie în toată regula.De reținut, locatia trebuie vizitata pentru a va face o impresie corecta.Este situata în zona ...

1600 EUR/m2 | 100 m2

Sfantu Gheorghe, Tulcea

Promovat
ID 6712 Vilă P+M - Mineri
20
1

ID 6712 Vilă P+M - Mineri

Lux Imobiliare vă propune spre vânzare o proprietate situată în Mineri, la doar 5,6 km de Tulcea (7 minute cu mașina) și la 100 m de Str. Brăilei DN22-E87. Detalii proprietate: Teren: 2.564 mp, cu front stradal de 20 ml la drum asfaltat Casă P+M (la roșu), structură din BCA, acoperită cu țiglă, cu ...

597 EUR/m2 | 335 m2

Mineri, Tulcea

Vând casă la țară în localitatea Zebil judetul Tulcea
3
7

Vând casă la țară în localitatea Zebil judetul Tulcea

Casă cu trei camere,locuibila,de 60 mp utili și 550mp total. Casa are toate utilitățile, 100 m deschidere la strada asfaltata și la 200 m de lacul Babadag

320 EUR/m2 | 60 m2

Zebil, Tulcea

Casă la țară în localitatea Zebil judetul Tulcea 4

Casă la țară în localitatea Zebil judetul Tulcea

Vând casă bătrânească, locuibila. Are curent electric, apă curentă, scurgere. Casa are bucătărie,hol, dormitor și sufragerie ( neamenajată) total locuibil-60mp. Total casă+teren -550mp. Are deschidere de 100m la șosea asfaltată.anexe pentru păsări și lemne. Locația se află la 200 de metri de lacul Babadag ...

319 EUR/m2 | 60 m2

Zebil, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,str.Isaccei,renovat total
10

Apartament 2 camere,str.Isaccei,renovat total

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , modern , decomandat , situat pe str. Isaccei , central , la etajul 4 . Suprafata totala 50 mp . Incalzire proprie centrala pe gaz . Apartamentul se vinde mobilat si utilat complet , conform pozelor . PRET 75000 EURO Va asteptam la vizionare !

1500 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 5018 Duplex ULTRACENTRAL - Strada Babadag
20
4

ID 5018 Duplex ULTRACENTRAL - Strada Babadag

SUPER PREȚ - 83.000 EURO - 108 MP LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament tip duplex, amplasat ultracentral, pe Strada Babadag o zonă de top, ideală pentru cei care apreciază confortul, spațiul și accesul rapid la toate punctele de interes din oraș. Suprafață totală: 108 mp Etaje: 4 și ...

769 EUR/m2 | 108 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 7833 EXCLUSIVITATE - Teren cu priveliste superba
11
3

ID 7833 EXCLUSIVITATE - Teren cu priveliste superba

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE Oportunitate unică! Teren INTRAVILAN în EXCLUSIVITATE! Agentia LUX Imobiliare îți propune spre vânzare, în EXCLUSIVITATE, un teren situat pe Strada Fulgerului, Sat Mineri, Comuna Somova, la doar 8 minute cu mașina de orașul Tulcea (5 km)! Suprafața terenului: 500 mp, cu ...

500 m2

Mineri, Tulcea

Apartament 3 Camere Faleza
1

Apartament 3 Camere Faleza

De vânzare apartament mobilat, utilat, cu centrala termica pe gaz, decomandat cu 3 camere pe strada Gării, 65.2mp utili plus doua balcoane de 6.5mp, respectiv 3.2mp, 2 bai, bucatarie separata, spațioasă, Construcție 1982, reabilitat 2025, lift nou.

1420 EUR/m2 | 75 m2

Faleza, Tulcea, Tulcea

Categorii

Județe

Tulcea
Salvează căutarea