Promovat
Apartament 3 camere zona Big
8
3

Apartament 3 camere zona Big

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere zona Big,etaj 4 cu hidroizolatie,suprafata totala 46 mp,semidecomandat,izolat exterior,instalatie electrica sanitara schimbate,centrala gaz,partial mobilat(bucataria si dormitorul ,matrimonial raman mobilate),aparat aer conditionat,pret 61000 ...

1326 EUR/m2 | 46 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere Str.Babadag
12

Apartament 3 camere Str.Babadag

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere, Str.Babadag,etaj 5 , lift,suprafata totala 76 mp,gaz la usa ,pret 110000 euro neg.tel.0747698898

1447 EUR/m2 | 76 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere zona Pacii
9
2

Apartament 3 camere zona Pacii

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere zona Ultracentrala,etaj 1,decomandat,suprafata totala 68 mp,fara imbunatatiri,gaz la usa,pret 75000 euro,tel.0747698898

1154 EUR/m2 | 65 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere zona Vest
7
3

Apartament 2 camere zona Vest

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Vest,etaj 3,decomandat,suprafata totala 55 mp,2 balcoane,gaz la usa,pret 65000 euro,tel.0747698898

1327 EUR/m2 | 49 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa batraneasca cu teren 3000 mp
7
2

Casa batraneasca cu teren 3000 mp

Vand casa batraneasca in com. Ostrov jud. Tulcea cu teren 3000 mp. utilitati : apa , curent ,baie cu toaleta , fosa septica inregistrata la primarie , Cadastru si acte in regula , impozitul platit pe acest an . Sistem de supraveghere instalat zona A centrala la strada principala , relatii la telefon ...

10 EUR/m2 | 2,900 m2

Ostrov, Tulcea

Teren extravilan 1500 mp (viitor intravilan) loc. Telita, comuna Frecatei, jud. Tulcea
8

. Vand teren extravilan la granite cu intravilanul localitatii TELITA, la 28 km de municipiul Tulcea, in zona TRIUNGHIULUI MANASTIRILOR CELIC DERE (3 KM), SAON (9 KM, CU IESIRE LA DUNARE) SI COCOSU (19 KM). VEZI GOOGLE MAPS. Trenul va trece in viitorul apropiat in intravilanul localitatii ( pentru ...

Telita, Tulcea

Casă   Vilă la roșu de vânzare   Băltenii de Sus, Delta Dunării
2
1

Casă Vilă la roșu de vânzare Băltenii de Sus, Delta Dunării

Casă Vilă la roșu de vânzare Băltenii de Sus, Delta Dunării 216 mp construiți | teren 3.488 mp | ideală pentru locuință sau pensiune Se oferă spre vânzare proprietate deosebită situată în Băltenii de Sus, într-o zonă liniștită, cu peisaj deschis și vedere spre apă, ideală atât pentru locuință permanentă, ...

131 EUR/m2 | 216 m2

Tulcea, Tulcea

teren intravilan loc. Maliuc, jud Tulcea 2

teren intravilan loc. Maliuc, jud Tulcea

VÂND teren intravilan în suprafaţă de 269 mp în loc. Maliuc, jud. Tulcea, la preţul de 40 euro mp.

Tulcea, Tulcea

Promovat
Casa P+E,Zona Victoriei
17

Casa P+E,Zona Victoriei

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Casa P+E,zona Victoriei,constructie Bca,an 2001,suprafata totala 355 mp,amprenta la sol 100 mp,suprafata utila 175 mp,deschidere 18 ml,centrala gaz,panouri fotovoltaice,aer conditionat,Garaj,pret 270000 euro neg.,tel.0747698898

1543 EUR/m2 | 175 m2

Tulcea, Tulcea

Delta Dunării - de vânzare, casă bătrânească și teren, loc. Vulturu - Maliuc Tulcea
3
15

Terenul are 1890 mp, cu deschidere de 23 metri la brațul Sulina. Casa are suprafața de 40 mp și este racordată la rețeaua electrică. Locația se află lângă pensiunea Harttas. Acces : pe uscat sau pe apă.

1,890 m2

Vulturu, Tulcea

Dunavatu de Sus teren extravilan - 2,3Ha 4.500 euro  ha direct de la proprietar
4
10

Dunavatu de Sus teren extravilan - 2,3Ha 4.500 euro ha direct de la proprietar

Va oferim spre vanzare 2,3 HA teren extravilan in apropierea satelor Dunavatul de sus (3km) si Dunavatul de Jos in inima Deltei Dunarii. Terenul face parte din fondul extravilan Dunavatul de Sus, comuna Murighiol. Terenul este marginit de padure pe o latura, are deschidere de 37 m si se afla la 500 ...

Dunavatu de Sus, Tulcea

ID 7854 EXCLUSIVITATE   Teren cu casă și ieșire la canal
9

ID 7854 EXCLUSIVITATE Teren cu casă și ieșire la canal

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE Teren cu casă și ieșire la canal, Strada Orizontului, nr. 181 Într-un colț liniștit al orașului Tulcea, pe Strada Orizontului, vă prezentăm o proprietate cu un farmec aparte, ideală pentru cei care caută intimitate, spațiu, dar și apropierea de natură și apă. Terenul are ...

737 m2

Tulcea, Tulcea

ULTRACENTRAL-2 CAMERE DECOMANDAT  ,CENTRALA GAZ, ETAJ 3, VEDERE DUNARE
11

ULTRACENTRAL-2 CAMERE DECOMANDAT ,CENTRALA GAZ, ETAJ 3, VEDERE DUNARE

Agenția Dobrogea Imobiliare va oferă spre vanzare un apartament de 2 camere decomandat, in zona ULTRACENTRALA. Situat la etajul 3, zona excelenta vedere spre Dunare. Suprafata de 52,70 mp. Incalzire prin centrala pe gaz, dispune de aer conditionat. Apartamentul este potrivit atât pentru locuință personală, ...

1461 EUR/m2 | 53 m2

Tulcea, Tulcea

Casa de vânzare Delta Dunării Crișan
8
1

Casa de vânzare Delta Dunării Crișan

CASA + TEREN, CRIȘAN, TULCEA, DELTA DUNĂRII 3 camere cu intrări separate, băi proprii + cameră tehnică. Imobil renovat în anul 2017. Teren 1500 mp, cu deschidere la Dunăre. Terenul are întindere de la strada principală, până la canalul dinspre baltă, cu ieșire la lacul Iacub, Puiu. Proprietatea dispune ...

79 EUR/m2 | 1,500 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament renovat,str.Sabinelor
13
3

Apartament renovat,str.Sabinelor

Oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere , decomandat , luminos , situat in zona Piata Noua , str. Sabinelor , la etajul 8 din 10 , cu lift nou functionabil . Suprafata totala 70 mp . Incalzire : centrala proprie pe gaz noua. Apartamentul a fost renovat complet in urma cu 1 an , inclusiv instalatia ...

1086 EUR/m2 | 70 m2

Tulcea, Tulcea

VIla Moderna  D+P+E+M   Proprietar
5
5

VIla Moderna D+P+E+M Proprietar

Vila impresionanta construita in 2019, situata in zona Alexandru cel Bun. Constructia se intinde pe o suprafata un teren de 209 m2, cu o amprenta la sol de 83,12 m2 si o suprafata totala desfasurata de 275 m2 (D+P+E+M) se vinde mobilata si utilata - gata oricand de locuit DEMISOL generos dotat ...

210 m2

Tulcea, Tulcea

Vilă impresionantă Tulcea
10
1

Vilă impresionantă Tulcea

Vilă modernă, situată în zona Alexandru cel Bun, finalizată în anul 2021, construită din cărămidă. Clădirea se întinde pe un teren de 209 mp, cu o amprentă la sol de 83, 12 mp și o suprafață totală desfășurată de 275 mp ( D+P+E+M). Aceasta se vinde complet mobilată și utilată, gata de a putea fi oricând ...

1029 EUR/m2 | 209 m2

Tulcea, Tulcea

Teren intravilande vanzare
3
4

Teren intravilande vanzare

Tulcea oraș De vanzare teren intravilan in cartierul Green Village, lângă gara de mărfuri, intrare dinspre Dedeman, loturi în proprietate privata, terenul este liber, drumuri de acces intabulate, fiecare lot are carte funciară. P.U.Z. aprobat prin H.C.L. 124 30.05.2017. Loturile sunt între 500 și 1000 ...

Tulcea, Tulcea

Casa și teren intravilan Tulcea
4
4

Casa și teren intravilan Tulcea

Vând casa și teren intravilan generos (550 mp) în Tulcea, pe strada Orizontului, nr. 207 A Necesita renovare totală

494 EUR/m2 | 81 m2

Tulcea, Tulcea

ID 2987 Apartament 2 camere ULTRACENTRAL
6

ID 2987 Apartament 2 camere ULTRACENTRAL

Te invităm să descoperi, alaturi LUX IMOBILIARE acest apartament cu 2 camere, decomandat, situat chiar în centrul orașului, la doar câțiva pași de Catedrală, Piața Civică, Oficiul Poștal și Teatrul Jean Bart o zonă ideală pentru un stil de viață activ, urban și conectat la toate punctele de interes. Proprietatea ...

1375 EUR/m2 | 48 m2

Tulcea, Tulcea

Vand Teren - 7.900 mp - Nufaru, Jud. Tulcea
2

Vand Teren - 7.900 mp - Nufaru, Jud. Tulcea

Se vinde teren in suprafata de 7.900 mp cu o deschidere la sosea de 20 m si o latime pe partea din spate de 40 m Singur proprietar Comision 0%!

7,900 m2

Nufaru, Tulcea

Vând sau schimb teren lângă plaja Sulina
2
18

Vând sau schimb teren lângă plaja Sulina

Vând teren intravilan cu suprafața de 927 mp situat la 200 m de plaja Sulia și la aproximativ 90 m de canalul navigabil ce asigură pentru bărci acces la Dunăre, la brațul Sulina și Marea Neagră. Terenul este pretabil pentru construirea de pensiune/casă de vacanță. Curentul se află la 30-40 m.

Sulina, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere, zona E3,etaj 2
8
2

Apartament 2 camere, zona E3,etaj 2

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Kaufland , la etajul 2 , intr-un bloc nou . Suprafata totala 57 mp , suprafata utila 46 mp . Incalzire proprie : centrala pe gaz . Blocul este prevazut cu lift . Actele imobilului sunt pregatite pentru vanzare . PRET 79000 EURO Va asteptam ...

1386 EUR/m2 | 57 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 4 camere Str.Babadag
18

Apartament 4 camere Str.Babadag

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 4 camere zona Ultracentrala,Etaj 4 cu hidroizolatie noua,decomandat,suprafata totala 86,22 mp,suprafata utila 79,18mp,renovat total,partial mobilat,centrala gaz,izolat exterior,bloc reabilitat total,boxa la subsol,pret 120000 euro neg.tel.07476988 ...

1500 EUR/m2 | 80 m2

Tulcea, Tulcea

Categorii

Județe

Tulcea
Salvează căutarea