Apartament 2 camere zona Vest
Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Vest,etaj 3,decomandat,suprafata totala 55 mp,2 balcoane,gaz la usa,pret 65000 euro,tel.0747698898
1327 EUR/m2 | 49 m2
Tulcea, Tulcea
ieri 16:13
Anunțuri promovate – Vezi toate
1327 EUR/m2 | 49 m2
Tulcea, Tulcea
ieri 16:13
Oferim spre vanzare un Apartament cu 3 camere , tip Duplex , situat Ultracentral , pe str.Babadag , la etajul 4 . Suprafata totala 108 mp . Detine 2 balcoane si 2 bai . Incalzire proprie centrala pe gaz . Parter este compus din living cu hol open space , bucatarie , 1 balcon si baie iar Etajul este ...
1250 EUR/m2 | 108 m2
Tulcea, Tulcea
18 mai
Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Vest,etaj 2,semidecomandat,suprafata totala 50 mp,mobilat,centrala gaz,pret 62000 euro,tel.0747698898
1240 EUR/m2 | 50 m2
Tulcea, Tulcea
ieri 15:06
Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , decomandat , situat pe str.Gradinarilor , la etajul 4 . Suprafata total 52 mp . Apartamentul este liber, si necesita renovare totala . PRET 43000 EURO, negociabil Va asteptam la vizionare !
878 EUR/m2 | 49 m2
Tulcea, Tulcea
21 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Agentia Aura Intermediar vinde teren Imtravilan Loc.Cataloi,suprafata totala 2855mp,deschidere 12,71mp,apa curent ,terenul este imprejmuit cu gard din plasa,pret 51000 euro,tel.0747698898
Cataloi, Tulcea
12 mai
Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde teren intravilan Loc.Mineri,suprafata totala 800 mp,aproape de soseaua principala,constructii in zona ,utilitati in apropiere,pret 40000 euro neg.tel.0747698898
Mineri, Tulcea
12 mai
Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 4 camere zona Neptun,etaj 3,semidecomandat,debransat caldura,fara imbunatatiri,suprafata totala 65 mp,pret 53000 euro neg.tel.0747698898
815 EUR/m2 | 65 m2
Tulcea, Tulcea
12 mai
Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Vila zona C.A.P,perete comun ,constructie B.C.A,an 2014,suprafata totala 496 mp,suprafata construita 231 mp.Parterul este conpus din:living generos,bucatarie,baie,hol cu spatiu depozitare.Etajul este compus din:3 dormitoare,baie,hol generos(spatiu joaca),plus ...
1299 EUR/m2 | 231 m2
Tulcea, Tulcea
12 mai
Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 4 camere zona Str.Victoriei,etaj 1,suprafata totala 88,9mp,suprafata utila 73,3 mp,decomandat,mobilat utilat,centrala gaz,aer conditionat,pret 140000 euro,tel.0747698898
183 EUR/m2 | 763 m2
Tulcea, Tulcea
12 mai
Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde teren intravilan Somova ,langa apa,suprafata totala 1000 mp,deschidere mare ,fosa septica,apa ,stalpi de curent in apropiere ,ideal pentru casute de vacanta, etc ,pret 38000 euro,tel.0747698898
Somova, Tulcea
12 mai
Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde teren intravilan in Sat Lastuni Com.Mihail Kogalniceanu Jud.Tulcea,zona centrala .suprafata totala 2300 mp,deschidere 37,69 ml,asfalt,utilitati la poata,pret 25000 euro,tel.0747698898
Lastuni, Tulcea
12 mai
Apartament 2 camere zona Ultracentrala ,parter,semidecomandat,suprafata totala 50 mp,balcon mare,imbunatatit ,mobilat utilat, centrala gaz noua,pret 68000 euro .tel.0747698898
1360 EUR/m2 | 50 m2
Tulcea, Tulcea
12 mai
Vand doua terenuri in Jurilovca de 2000mp cu deschidere de 22ml si respectiv 1000mp cu deschidere de 13,5ml Terenurile au toate utilitatile si sunt situate la strada asfaltata. Ideal pentru casa de vacanta,pensiune,restaurant etc.pretul este de 50e mp. Pentru mai multe detali nu ezitati sa ma contactati. ...
2,000 m2
Jurilovca, Tulcea
12 mai
Persoana fizica Vând urgent teren ( nevoie de bani)2035 metri deschidere : 21,37 m ideal pentru construcție său investiție zonă bună, preț 27euro mp, ușor negociabil. Tulcea Str viticulturii lângă poligon ,50 metri până la kia Prețul este în Euro Mugur
2,035 m2
Tulcea, Tulcea
12 mai
DE VÂNZARE GARAJ PE STR. MIRCEA VODĂ Locație excelentă! La demisolul unui bloc, pe Strada Mircea Vodă o zonă centrală și accesibilă. Suprafață utilă: 12,53 mp Important: Garajul NU poate fi demolat o investiție sigură și durabilă! Utilități - apa, curent si canalizare ++ Garaj cu spațiu în podea ...
Tulcea, Tulcea
12 mai
apartament îngrijit , cu centrala proprie pe gaze, izolat interior și exterior, geamuri termopan mahon , instalații electrice și sanitare schimbate, uși de interior din lemn, cu acoperiș stil șarpantă, nu necesită investiții , ideal pentru o familie cu, copii.
1141 EUR/m2 | 64 m2
Tulcea, Tulcea
12 mai
Teren platforma intravilan construibil 11862mp, la 5km de Maliuc, energie electrica. Access pe apa cat si pe uscat (dig). Canal navigabil, se poate intra si cu gabara chiar si la nivel scazut al Dunarii. Se poate ajunge pe apa direct din Tulcea prin Partizani -> Canal Arhipenco -> Canal Ciobangarla, ...