Promovat
ID 6607 EXCLUSIVITATE - Casă lângă Tribunal
15
1

ID 6607 EXCLUSIVITATE - Casă lângă Tribunal

LOCAȚIE PREMIUM TRIBUNAL | #EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE Cauți o proprietate centrală, gata de utilizare, într-o zonă de prestigiu? LUX Imobiliare îți prezintă o oportunitate rară pe Strada Aureliana, chiar lângă Tribunalul Tulcea! De ce să alegi această proprietate? + Locație strategică: Situată în ...

1413 EUR/m2 | 92 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Garsoniera confort 1 zona Piata Noua
7
2

Garsoniera confort 1 zona Piata Noua

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Garsoniera confort 1 zona Piata Noua,etaj 2.suprafata totala 32 mp,imbunatatita,mobilata utilata ,aparat aer conditionat,lift nou,pret 45500 euro,tel.0747698898

1422 EUR/m2 | 32 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 2965 Apartament transformat inteligent în 3 camere
11
2

ID 2965 Apartament transformat inteligent în 3 camere

LUX Imobiliare vă prezintă o locuință care combină spațiul, confortul și modernul. Situat la etajul 4, cu pod, acest apartament de 63 mp a fost transformat din 2 camere în 3 camere luminoase și bine compartimentate. Decomandat și izolat, cu centrală termică pe gaz și rulouri exterioare la geamuri, pentru ...

1349 EUR/m2 | 63 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Piata Veche, 13 camere pt muncitori, centrala termica
11

Piata Veche, 13 camere pt muncitori, centrala termica

Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare o casa amenajata pentru muncitori situata in zona Piata Veche. Casa este construita pe un teren cu suprafata de 500 mp si este compartimentata in 13 camere (30 de locuri), fiecare camera beneficiind de baie proprie. Incalzirea casei se face prin centrala ...

517 EUR/m2 | 474 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apartament 2 camere
10
5

Vând apartament 2 camere

Direct proprietar 67 000 Euro centrala noua pe gaz vând apartament 2 camere zona hotel Delta, etaj 4 cu pod, 48 m2 sau schimb cu casa zona Caslita sau Mineri. Apartamentul este renovat modern in proporție de 80%, instalație electrica noua, se vinde mobilat si utilat, vedere superba spre dunare, geamuri ...

1396 EUR/m2 | 48 m2

Tulcea, Tulcea

Vând casa și teren, Oras Sulina, Str 6 nr66A
10
2

Vând casa și teren, Oras Sulina, Str 6 nr66A

Teren situat în centru, aproape de punctul de acostare Nava clasica, la 1 km de plaja, cu toate utilitățile pe proprietate, cu acces pe ambele părți

3,654 m2

Sulina, Tulcea

Vanzare teren 9

Vanzare teren

Vand teren intravilan in Delta Dunarii in comuna Murighiol, sat Uzlina, langa Hotel Cormoran. 3500 mp

Murighiol, Tulcea

teren arabil extravilan 1

teren arabil extravilan

Teren extravilan in suprafaţă de 30.000 mp.teren arabil, la intersecţia Zebil - Satul Nou, pe drumul din Babadag către Tulcea.Este situat între Balta Toprachioi si șoseaua Satul Nou.Facilități: acces auto, la șosea, oportunități de investiții, parcelabil. Amenajare strazi: asfaltare, acces mijloace ...

Babadag, Tulcea

Casă de vânzare (Turcoaia) + teren (1300 mp)
9
3

Casă de vânzare (Turcoaia) + teren (1300 mp)

Casă de vânzare + teren (1300 mp), com. Turcoaia, jud. Tulcea, str. Troesmis, nr. 71, dispune de 2 camere și 1 living + bucătărie și baie, foișor cu grătar, bucătărie de vară, garaj și 2 beciuri (de depozitat lucruri), pentru mai multe detalii nu ezitați să sunați!

29 EUR/m2 | 1,300 m2

Turcoaia, Tulcea

Teren malul Dunarii - Baltenii de Jos

Teren malul Dunarii - Baltenii de Jos

Teren in suprafata de 8.000 mp : -situat pe malul stang al bratului Sf.Gheorghe, langa gura canalului Litcov -deschidere de peste 100 m liniari de-a lungul bratului Dunarii -are in componenta un bazin piscicol de cca 2.000 mp ideal acvacultura -terenul nu este inundabil, ideal constructii -vegetatie ...

Baltenii de Sus, Tulcea

Casa pensiune Delta Dunarii Mahmudia 5 camere living 60mp 2 bucatarii
8
2

Mai multe poze: tinyurl.com yckync33 Locatia exacta: maps.app.goo.gl sciyRghMKGWqPGj67?g_st=com.google.maps.preview.copy Se pune la vanzare un imobil P+1 in Delta Dunarii, construit in anul 2016. Este situat pe str.Eternitatii, nr.7, in localitatea Mahmudia, judetul Tulcea; aprox. 32 km de la Mun.Tulcea. 100 ...

786 EUR/m2 | 140 m2

Mahmudia, Tulcea

Vând casa la țară în localitatea Zebil.
3
13

Vând casa la țară în localitatea Zebil.

Casă locuibila, cu teren, având o suprafață totală de 3100mp.Casa este in curs de renovare, având toate unitățile. Pe teren se afla pomi fructiferi,vita de vie și gazon.

450 EUR/m2 | 80 m2

Zebil, Tulcea

Teren 2000 mp Delta Dunarii - Dunavatul de  Jos !!!
9
1

Teren 2000 mp Delta Dunarii - Dunavatul de Jos !!!

De vanzare teren 2.000 mp in loc Dunavatul de Jos(la intrarea in localitate pe partea stanga-langa statia Peco). Deschidere la sosea - 50 ML Se vinde cu tot cu proiect care consta in pensiune cu 13 camere+bucatarie+restaurant(vezi proiectul in imaginile atasate) Foarte important !!! - Terenul nu este ...

Tulcea, Tulcea

 De vânzare teren 5000mp, sat Posta, comuna Frecatei, Tulcea
2
1

De vânzare teren 5000mp, sat Posta, comuna Frecatei, Tulcea

Se oferă spre vânzare un teren intravilan generos cu construcții, situat în sat Posta, comuna Frecăței, județul Tulcea, ideal pentru locuire permanentă sau casă de vacanță. Localizare: Comuna Frecăței, Județul Tulcea Suprafață totală teren: 5000 mp (conform măsurătorilor cadastrale), deschidere pe ...

5,000 m2

Posta, Tulcea

casă vinzare
5
3

casă vinzare

casă vinzare(balabancea,tulcea)zonă superbă,satul inconjurat de pădure,casa cu 3 camere plus dependinte,mai multe detalii la

19 EUR/m2 | 110 m2

Balabancea, Tulcea

De vanzare
10
62

De vanzare

Vand casa compusa din 5 camere +teren extravilan 3000mp din care 1500mp este cu vita de vie iar 1500mp este teren liber. (preț teren 3,500euro) Localitatea Rachelu județul Tulcea.

22 EUR/m2 | 716 m2

Rachelu, Tulcea

Apartament 4 camere,str.1848,etaj 2
12

Apartament 4 camere,str.1848,etaj 2

Apartament 4 camere , decomandat , cu 2 bai , situat pe str.1848 , zona E3 , la etajul 2 . Incalzire proprie , centrala pe gaz . Suprafata utila 82,5 mp , suprafata totala 88,8 mp . Detine balcon in suprafata de 6,3 mp . Apartamentul este , liber si nu prezinta imbunatatiri . PRET 90000 EURO , NEG. Va ...

1098 EUR/m2 | 82 m2

Tulcea, Tulcea

Vand Casa de vacanta In inima Deltei Dunarii
7

Vand Casa de vacanta In inima Deltei Dunarii

Această casă mobilă,de vacanță mobilata si utilata redefinește conceptul de locuință compactă, oferind confort și funcționalitate într-un design modern și elegant amplasata pe un teren in suprafata de 400 m in inima DELTEI DUNARII . Spațiu inteligent, confort maxim conectata la utilitati : Apa ,Curent, ...

1633 EUR/m2 | 30 m2

Partizani, Tulcea

Apartament 4 camere zona e3
16
1

Apartament 4 camere zona e3

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 4 camere zona e3,etaj 2,suprafata totala 88,8mp,suprafata utila 82,5mp,decomandat,centrala gaz,fara imbunatatiri,pret 90000 euro neg.tel.0747698898

1084 EUR/m2 | 83 m2

Tulcea, Tulcea

Casă de vânzare
6
1

Casă de vânzare

Vând casă în comuna Valea Nucarilor județul Tulcea compusă din 3 dormitoare, bucătărie, hol,baie,dependințe + anexe suprafața 125mp. Teren 4000mp. Număr de contact

304 EUR/m2 | 125 m2

Valea Nucarilor, Tulcea

Vand Teren 1000mp Tulcea
5
1

Vand Teren 1000mp Tulcea

Vand teren cu suprafata de 1000mp in Tulcea Terenul este intravilan cu toate utilitatile la limita de proprietate (canalizare,apa,gaze) Terenul se afla la strada principala Issaciei( vis a vis de Petrom

1,000 m2

Tulcea, Tulcea

Vand Apartament cu 2 camere in Tulcea pret 57000 euro negociabil
9
1

Vand apartament 2 camere semidecomandat, cu suprafata utila de 34 m2, zona Neptun , etaj 2 din 4,Apartamentul este dotat cu boiler, calorifere din aluminiu, aer conditionat,usa metalica securizata, ,geamuri termopan, jalujele verticale, frigider, televizor, usile sunt din termopan ,mobilat, proaspat ...

1676 EUR/m2 | 34 m2

Central, Tulcea, Tulcea

Apartament 4 camere,str.Marasesti,Central
12

Apartament 4 camere,str.Marasesti,Central

Oferim spre vanzare un apartament cu 4 camere , decomandat , situat Ultracentral , str.Marasesti , la etajul 4 , cu hidroizolatie . Suprafata totala 77 mp . Detine boxa in proprietate in suprafata totala de 30 mp . Dispune de 1 balcon generos si 2 bai . Apartamentul este liber , debransat de la caldura ...

1104 EUR/m2 | 77 m2

Tulcea, Tulcea

Gospodarie cu Livada, 2900 mp,Com.IZVOARELE
15
1

Gospodarie cu Livada, 2900 mp,Com.IZVOARELE

Oferim spre vanzare o frumoasa gospodarie situata in satul Iulia, Com. Izvoarele, jud. Tulcea la 30 de km distanta de oras. Proprietatea are o suprafata totala de teren de 2900 mp, o suprafata construita de 90 mp si o deschidere de 40 de mL. Este racordata la reteaua de apa potabila, detine fantana ...

467 EUR/m2 | 90 m2

Iulia, Tulcea

Categorii

Județe

Tulcea
Salvează căutarea