Promovat
ID 6674 Vindem casa pe Strada Mircea Voda - ULTRACENTRAL
20
1

ID 6674 Vindem casa pe Strada Mircea Voda - ULTRACENTRAL

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE PREȚ BOMBA: 83.000 EURO SUB 1.000 EURO mp o oportunitate rară pentru o locație ULTRACENTRALĂ! LUX Imobiliare vă prezintă spre vânzare exclusivă o proprietate cu potențial extraordinar, situată pe Str. Mircea Vodă nr. 20C, una dintre cele mai căutate zone din Tulcea. Locație ...

847 EUR/m2 | 98 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere zona Vest,la X-uri.
12
1

Apartament 2 camere zona Vest,la X-uri.

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Vest,etaj 2,semidecomandat,suprafata totala 50 mp,mobilat,centrala gaz,pret 62000 euro,tel.0747698898

1240 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 7848 Teren în Dunăvățu de Jos DE VÂNZARE
2
2

ID 7848 Teren în Dunăvățu de Jos DE VÂNZARE

TEREN INTRAVILAN DE VÂNZARE DUNAVĂȚU DE JOS, INIMA DELTEI DUNĂRII Agenția LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un teren intravilan cu potențial excepțional, situat în pitorescul sat Dunavățu de Jos, comuna Murighiol, în inima spectaculoasei Delte a Dunării un loc de poveste unde natura este la ...

686 m2

Dunavatu de Jos, Tulcea

Promovat
Casa zona Pacii
10
3

Casa zona Pacii

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Casa zona Pacii,suprafata totala 230 mp,suprafata utila 100 mp,deschidere 9 ml,loc parcare in curte ,2 intrari ,2 corpuri,un corp mobilat utilat complet,un corp necesita renovare,centrala gaz pe butelii,gaz la poarta ,pret 77000 euro,tel.

770 EUR/m2 | 100 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Loc de casa cartier CASLITA -Mineri
2
1

Loc de casa cartier CASLITA -Mineri

LOC de CASA in Caslita -Mineri comuna SOMOVA. Vindem lot de teren in suprafata de 841mp intravilan . LOCALIZARE -Caslita Mineri Utilitati : apa si curent pe strada Este liber, acte la zi ! Telefon 0751 584 242

Tulcea, Tulcea

TEREN -Slava Cercheza langa Popas Monte Grego
6

TEREN -Slava Cercheza langa Popas Monte Grego

TEREN ARABIL | SLAVA CERCHEZA | TULCEA Vindem 2 loturi a cate 1650mp fiecare, situat la sosea, intre Slava Cercheza si Popas Monte Grego. Terenul are iesire la paraul satului si sosea. PUZ in demers. ESTE PRETABIL : LOTURI-CASA, pentru PECO, PENSIUNE, PARCARE, CASA DE VACANTA Pret 35.000 euro ...

Slava Cercheza, Tulcea

Apartament 4 camere str BABADAG - zona PECO
2

Apartament 4 camere str BABADAG - zona PECO

Vanzare - APARTAMENT Str Babadag Apartament 4 camere = 83Mp. Pret VANZARE 66.000 EURO Vindem, apartament cu 4 camere, in suprafata totala de 83Mp, situat in Tulcea pe str Babadag. Apartamentul este localizat in zona PECO, la etajul 4 din 4, intr-un bloc rezidential, construit in totalitate ...

795 EUR/m2 | 83 m2

Peco, Tulcea, Tulcea

CASA batraneasca SATU NOU jud Tulcea
6

CASA batraneasca SATU NOU jud Tulcea

CASA DE VANZARE - SATU NOU jud Tulcea - teren 3447mp --Agentie imobiliara vindem, casa batraneasca 128mp construiti pe o suprafata teren 3447mp. Casa este construita in totalitate din CHIRPIC cu fundatie solida din piatra de rau. -- Peretii casei sunt grosi si fara pic de crapaturi. Nu exista mucegai ...

250 EUR/m2 | 128 m2

Satu Nou, Tulcea

Teren zona INDUSTRIALA cartier viticulturii
5

Teren zona INDUSTRIALA cartier viticulturii

Vanzare :TEREN INTRAVILAN -zona CAP Suprafata masurata 6300mp, pozitionat in zona cimitirului. Pe teren se afla o constructie in suprafata de 300mp. Utilitati : apa si curentul la strada. Cu iesire in strada Mesteceni. Pret fix 65000 euro info 0751.584.242 ANGISS IMOBILIARE

Carierei, Tulcea, Tulcea

Teren cu GRAJD in AGIGHIOL la strada principala
3

Teren cu GRAJD in AGIGHIOL la strada principala

Vindem proprietate intabulata si cadastrata cu o suprafata totala de 5638mp, situata la strada principala. Terenul este ingadit in totalitate cu un gard din beton. Pe teren se afla 2 constructi mari, un grajd si o constructie noua. Utilitati : curent 220V si apa potabila. Pentru mai multe detalii reveniti ...

17 EUR/m2 | 5,638 m2

Tulcea, Tulcea

Garsoniera ultra-imbunatatita -bloc nou
11

Garsoniera ultra-imbunatatita -bloc nou

Cauti o LOCUINTA in Tulcea ultra-modernizata ? ANGISS iti recomanda ! Iti oferim o locuinta, SUPERBA, situata pe str.VICTORIEI, intr-un bloc mai nou. Amenajata, elegant, practic si modern. Este un studio in suprafata de 40mp, ce ofera o camera mare cu loc de dinning si ...

2275 EUR/m2 | 40 m2

Central, Tulcea, Tulcea

Casa Bca Agighiol-constructie noua
7
1

Casa Bca Agighiol-constructie noua

--Se oferă spre vânzare o casa noua solida, receptionata recent, situata central, fix lângă scoala generala din AGIGHIOL. Proprietatea beneficiază de acces facil si rapid către oraș, fiind ideala atât pentru locuit cat si pentru activitate economica. --Imobilul are o suprafață construita de 119mp ...

860 EUR/m2 | 100 m2

Agighiol, Tulcea

Casa Mineri  100 mp
18
1

Casa Mineri 100 mp

Vindem 460mp casa + teren in Mineri jud Tulcea. Casa este amplasata central aproape de drum asfaltat, magazine și mijloc de transport. Poziționată la nici 7 min de oraș. --CASA are o suprafață construita cca 100mp, și cuprinde 4 dormitoare, camera de zi, bucătărie, baie, camera tehnica și 2 anexe. ...

900 EUR/m2 | 100 m2

Mineri, Tulcea

Apartament 2 camere de vanzare
17

Apartament 2 camere de vanzare

str ALUNISULUI - etajul 2 Agentie Imobiliara vindem, apartament de 43mp, situat in Tulcea pe str Alunisului. Apartamentul cuprinde 2 camere semidecomandate, hol, baie bucatarie si balcon. Apartamentul este imbunatatit : usa noua intrare, termopane in stare buna,parchet in toata casa nou, gresie ...

1349 EUR/m2 | 43 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere -bloc nou
17

Apartament 2 camere -bloc nou

APARTAMENT 2 CAMERE -CARTIER E3 PRET- 113.000Euro Negociabil --Agentie imobiliara vindem un apartament deosebit, situat in apropiere de supermarket Kaufland si Cartier E3. --Apartamentul cuprinde o camera de zi, bucătărie, baie, dormitor și un balcon generos. Blocul este receptionat in 2025, cu lift, ...

1883 EUR/m2 | 60 m2

Tulcea, Tulcea

apartament 2 camere podgoriilor
18

apartament 2 camere podgoriilor

--Vindem apartament cu 2 camere, situat in Tulcea pe str Podgoriilor. Apartamentul cuprinde camera de zi, hol, bucatarie, baie, dormitor si balcon. Intabulat cu o suprafata totala de 52Mp. --Blocul este amplasat in apropiere de parc, Lidl, Moisil, si scoala 10. --Pozitionat intr-un bloc din 1980, cu ...

1327 EUR/m2 | 52 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere ultracentral -PRIMARIE (poti obtine o chirie de 300E
12

OFERTA mai 2025 CERE DETALII 0751 584 242 APARTAMENT 2 CAMERE ULTRACENTRAL COMPLET MOBILAT-UTILAT -intabulat cu 56,35mp -balcon mare inchis la sufragerie -semi-decomandat etajul 3 din 4 -pozitie ultracentrala -bucatarie generoasa -baie mare cu geam -sufragerie spatioasa si dormitor mare ...

1339 EUR/m2 | 56 m2

Ultracentral, Tulcea, Tulcea

Pf vand teren în Luncavița, Tulcea
3

Pf vand teren în Luncavița, Tulcea

Terenul are o suprafață totală de 3000 m, împrejmuit total, vecini, 2 min până în centrul satului, apă și curent trase pe teren, canalizarea și gazele la poartă.

3,000 m2

Luncavita, Tulcea

Teren intravilan cu casă şi teren intravilan Ceamurlia de Jos Tulcea 3

Teren intravilan cu casă şi teren intravilan Ceamurlia de Jos Tulcea

Teren intravilan suprafata 3860 mp in Ceamurlia de Jos, Tulcea, la prețul pieței. Şi un teren intravil cu casă renovabila in suprafata de 5570 mp.

Ceamurlia de Jos, Tulcea