Promovat
 ID 7589 EXCLUSIVITATE - Teren pentru casă - Aleea Gemma
3

ID 7589 EXCLUSIVITATE - Teren pentru casă - Aleea Gemma

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare, în EXCLUSIVITATE, un teren intravilan situat într-una dintre cele mai căutate zone ale municipiului Tulcea zona 9 Mai, pe Aleea Gemma. Terenul are o suprafață de 529 mp și un front stradal de 7 ml, fiind ideal pentru construirea locuinței mult dorite. Proprietatea ...

529 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere,str.Babadag
13
2

Apartament 3 camere,str.Babadag

Oferim spre vanzare un Apartament cu 3 camere , tip Duplex , situat Ultracentral , pe str.Babadag , la etajul 4 . Suprafata totala 108 mp . Detine 2 balcoane si 2 bai . Incalzire proprie centrala pe gaz . Parter este compus din living cu hol open space , bucatarie , 1 balcon si baie iar Etajul este ...

1250 EUR/m2 | 108 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 6711 Vila modernă D+P+E+M în Zona Alexandru cel Bun
20
6

ID 6711 Vila modernă D+P+E+M în Zona Alexandru cel Bun

LUX Imobiliare vă prezintă spre vânzare o vilă impresionantă, situată în zona Alexandru cel Bun, unde confortul, relaxarea și funcționalitatea se îmbină perfect. Construită în 2019, din cărămidă, cu izolație exterioară de 10 cm și placare cu piatră naturală, acoperiș din țiglă și finisaje de calitate, ...

782 EUR/m2 | 275 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 1380 Garsonieră în Cartier Vest - DE VÂNZARE
4
3

ID 1380 Garsonieră în Cartier Vest - DE VÂNZARE

LUX Imobiliare îți propune spre vânzare o garsonieră confort 2, situată în Cartierul Vest, zonă ce oferă avantajul de a avea absolut toate facilitățile necesare la doar câțiva pași distanță: piață, numeroase magazine, farmacii, instituții bancare, restaurante și Parcul Ciuperca pentru momentele de relaxare. De ...

1182 EUR/m2 | 11 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

 De vanzare . 2

De vanzare .

Teren agricol extravilan6500m2 tarlaua44 parcela264

6,500 m2

Carcaliu, Tulcea

Vand teren extravilan 1ha, Valea Nucarilor,Tulcea
2

Vand teren extravilan 1ha, Valea Nucarilor,Tulcea

Vand teren extravilan arabil calitatea antai. Loc. Valea Nucarilor, Jud.Tulcea 1ha (10000 mp.) pret 8000 euro negociabil.

10,000 m2

Valea Nucarilor, Tulcea

Vand teren 1,5 Ha in extravilan Luncavita, jud Tulcea

Vand teren 1,5 Ha in extravilan Luncavita, jud Tulcea

Vand teren in suprafata de 1,5 ha, situat in extravilanul localitatii Luncavita , judetul Tulcea. Terenul este situat intr-o sola compacta ( sola 30 ) , este intabulat si are taxele platite la zi. Preț total 12000 euro( 8000 euro ha ).

Luncavita, Tulcea

Casa confortabila si solida- finantabila cu credit bancar
10
17

Casa confortabila si solida- finantabila cu credit bancar

Proprietar, vand casa solida in Tulcea, str.Craitelor, parter-sc143 mp- 5 dormitoare, sufragerie, bucatarie, 2 dressing-uri, 2 bai. Separat, anexa -5 mp- in curte cu functie de depozitare si toaleta pt exterior, și beci tencuit. Casa are doua intrari. Amprenta totala a terenului este 231 mp. Pot ...

1080 EUR/m2 | 125 m2

Tulcea, Tulcea

vand teren in Delta Dunarii-cu iesire la bratul Sulina-sat Vulturu, com.Maliuc, jud.Tulcea
5
5

Proprietar, vand 3675 mp teren intravilan in sat Vulturu, com.Maliuc, jud.Tulcea, pe malul bratului Sulina, cu deschidere la drum 23 mp, vis a vis de Pensiunea Aqua Villa. Terenul este imprejmuit si are curentul electric la poarta. Accesul se poate si cu autovehicul cu trecere bac la Nufaru.

Vulturu, Tulcea

Casă de vânzare în loc. Macin județul Tulcea Str. Vânători , nr. 34
7
2

Suprafața totală teren 1041 m.p; suprafață construită 162 m.p. Preț în euro 57000Euro- merită văzută Casa are gaze, și toate utilitățile; Persiană de contact: Tel:

352 EUR/m2 | 162 m2

Central, Macin, Tulcea

Vand teren intravilan 2000mp in Babadag - jud Tulcea

Vand teren intravilan 2000mp in Babadag - jud Tulcea

Este situat în zona taberei de copii din Babadag 25 mp

2,000 m2

Babadag, Tulcea

Vanzare teren Somova, Tulcea
3
3

Vanzare teren Somova, Tulcea

Persoana fizica, proprietar vand teren intravilan, 600mp, ingrădit, încadrat vecini case, cu toate utilitatile la poarta, toate actele la zi, construibil, pretabil constructii casa vacanta. Pret vânzare 14700Eur

600 m2

Somova, Tulcea

teren Mineri
2
7

teren Mineri

vand teren intravilant in Mineri in spate la Moara Lidas, 591 MP . pret 9000 e fix.

591 m2

Tulcea, Tulcea

Vând teren
6
2

Vând teren

Vând teren în suprafață de 600 mp, situat în intravilan Mineri, str Jupiter, cu vedere spre balta. Dețin certificat de urbanism. Preț 25900 Euro, negociabil . Tel

600 m2

Mineri, Tulcea

Vând casă în Ceamurlia de sus
10
5

Vând casă în Ceamurlia de sus

Vând casă în Cemurlia de Sus Comuna Baia jud Tulcea , teren aproximativ 5000 m,

9 EUR/m2 | 5,000 m2

Ceamurlia de Sus, Tulcea

Teren intravilan Somova
1

Teren intravilan Somova

Teren 4000 mp Somova parcelabil, ideal construcții Vând teren intravilan în Somova, cu suprafață totală de 4000 mp, ideal pentru construcție casă sau investiție. Terenul este parcelabil (loturi de 1000 mp, 1300mp 1500mp) 16 euro mp Acces facil la drum Zonă liniștită, în dezvoltare Ideal ...

4,000 m2

Somova, Tulcea

Teren intravilan Dunavatu de Sus , Delta Dunarii (deschidere mare la apa)
2
1

Terenul este intravilan. Deschiderea la apa este de 108,82m si la drum este de 55,6m. Suprafata este 10800 mp. Pretul nu este negociabil. Telefon

10,800 m2

Dunavatu de Sus, Tulcea

Crisan, Delta Dunarii 21

Crisan, Delta Dunarii

Vand sau schimb 2000 mp intravilan, vis-a-vis de Primarie, pe partea cealalta a Dunarii, deschidere la Dunare 50 m. Stai pe proprietatea ta și pescuiești! 20 eur mp!

2,000 m2

Tulcea, Tulcea

Oportunitate de investiție!
3
2

Oportunitate de investiție!

De vânzare teren intravilan cu o suprafață de 2200 mp, în Valea Nucarilor județul Tulcea. Deschidere la două străzi, actele la zi. Preț 16.000 E, negociabil!

2,200 m2

Valea Nucarilor, Tulcea

Vand  apartament 2 camere  Gavrilov Corneliu, Piata Noua, Tulcea
15
3

Vand apartament 2 camere Gavrilov Corneliu, Piata Noua, Tulcea

58.000 Euro, negociabil DIRECT DE LA PROPRIETAR, se vinde apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 54m2, utila 50m2, situat in zona CENTRALA, pe strada Gavrilov Corneliu, langa Piata Noua. * etaj 4 4, acoperis refacut in iulie ...

1160 EUR/m2 | 50 m2

Piata%252525252bNoua, Tulcea, Tulcea

Teren + casa batraneasca

Teren + casa batraneasca

Se vinde casa batraneasca cu teren 4000 m2 in sat Telita, jud. Tulcea

Telita, Tulcea

Promovat
Pensiune amenajata de vanzare, 10 camere, 10 bai, 2 bucatarii, Delta Dunarii
20
3

Oportunitate rara in Delta Dunarii – Crisan Reprezentare EXCLUSIVA, Comision 0 fata de cumparator! Pensiune premium de vanzare in Delta Dunarii – afacere la cheie cu brand, prezenta online si portofoliu clienti activi. Proprietatea este listata in continuare pe Booking, iar noul proprietar va beneficia ...

1417 EUR/m2 | 300 m2

Crisan, Tulcea

Teren + fundație + toate utilitățile | gata de construit | Cataloi
8
1

Teren intravilan cu fundație și utilități în Cataloi Vă propunem spre vânzare un teren intravilan situat în sat Cataloi, comuna Frecăței, județul Tulcea, într-o zonă rezidențială nouă, amplasată în spatele școlii din localitate. Caracteristici proprietate: Suprafață teren: 795 mp Teren intravilan, pretabil ...

795 m2

Cataloi, Tulcea

Apartament 2 Camere strada Garii bloc Santa Catalina
10
1

Apartament 2 Camere strada Garii bloc Santa Catalina

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, complet mobilat și utilat, exact așa cum se prezintă în poze. Apartamentul este situat la etajul 11, într-un imobil cu lift (acces până la etajul 10), oferind o vedere frumoasă spre oraș. Locuința beneficiază de centrală proprie pe gaz, asigurând confort ...

1214 EUR/m2 | 49 m2

Cartier Vest Blocuri, Tulcea, Tulcea

Teren intravilan Ceatalchioi, loc Plauru/Tulcea
3
1

Teren intravilan Ceatalchioi, loc Plauru/Tulcea

Vă prezentăm un teren intravilan situat în localitatea Plauru, comuna Ceatalchioi, pe Strada Salciilor nr. 4C – o zonă cu potențial turistic ridicat, aflată foarte aproape de Dunăre. Proprietatea are o suprafață totală de 4.400 mp și beneficiază de aproximativ 52 metri liniari deschidere la Strada Salciilor, ...

4,400 m2

Plauru, Tulcea

PENINSULA RESORT-RESORT IN DELTA DUNARII | 39 UNITATI |AQUAPARK  SPA
20

PENINSULA RESORT-RESORT IN DELTA DUNARII | 39 UNITATI |AQUAPARK SPA

În una dintre cele mai spectaculoase destinații naturale din Europa, în localitatea Murighiol – una dintre principalele porți de acces către Delta Dunării – este disponibil spre vânzare Peninsula Resort, un complex turistic complet integrat, dezvoltat pentru operare hotelieră și investiție pe termen ...

1175 EUR/m2 | 2,979 m2

Murighiol, Tulcea

20

1175 EUR/m2 | 2,979 m2

Murighiol, Tulcea

VILA IN MURIGHIOL | IESIRE LA LAC, DELTA DUNARII SI PISCINA | 6 CAMERE
20

Iti propun spre vanzare o proprietate situata in Murighiol, una dintre cele mai cautate porti de acces catre Delta Dunarii – o zona cu flux turistic constant si potential real de dezvoltare in segmentul de cazare. Proprietatea beneficiaza de iesire la lac si este configurata pentru a functiona atat ...

1739 EUR/m2 | 230 m2

Murighiol, Tulcea

Promovat
Spațiu industrial de 5,000mp de vânzare TULCEA 24.000MP intravilan
17

Teren generos situat în satul Niculițel, județul Tulcea, cu acces direct la drum comunal asfaltat. Proprietatea cuprinde un ansamblu de hale și platforme industriale, fiind destinată anterior activităților de service auto și zonelor de producție/depozitare. Pe parcelă există structuri construite, ceea ...

30 EUR/m2 | 5,000 m2

Niculitel, Tulcea

Delta Dunării - de vânzare, casă bătrânească și teren, loc. Vulturu - Maliuc Tulcea
3
15

Terenul are 1890 mp, cu deschidere de 23 metri la brațul Sulina. Casa are suprafața de 40 mp și este racordată la rețeaua electrică. Locația se află lângă pensiunea Harttas. Acces : pe uscat sau pe apă.

1,890 m2

Vulturu, Tulcea

Teren agricol Iazurile
8
4

Teren agricol Iazurile

Vând teren agricol extravilan , cu o suprafață de 30.000mp, situat la șosea la ieșire din satul Iazurile comuna Valea Nucarilor. Teren agricol in suprafață de 30000mp cu acces la drumul DJ 222C Iazurile-Colina și situat pe linia digului, apartinător fostului complex piscicol Iazurile . In proximitate ...

Iazurile, Tulcea

Vând apartament 2 camere decomandat 1

Vând apartament 2 camere decomandat

Vând apartament 2 camere, zona E3, decomandat, situat la etajul 1 din 4 alegerea ideală pentru confortul de zi cu zi sau pentru o investiție sigură. Locuința izolată la exterior este bine compartimentată și oferă un ambient plăcut și luminos: sufragerie spațioasă, perfectă pentru relaxare, dormitor ...

1640 EUR/m2 | 50 m2

E3, Tulcea, Tulcea

Vergu George

Vergu George

vând apartament ultra central cu trei camere cu toate facilitățile plus mobilier

1174 EUR/m2 | 61 m2

Cartier C5, Tulcea, Tulcea

Vand apartament 3 camere in Tulcea

Vand apartament 3 camere in Tulcea

vand apartament 3 camere ,zona Eternitatii BL.R1 SC.B

167 EUR/m2 | 60 m2

ETERNITATII, Tulcea, Tulcea

Teren agricol extravilan 40.000 euro 1

Teren agricol extravilan 40.000 euro

Vând teren agricol extravilan 5 ha, sau, una din cele două sole, în comuna Topolog, jud. Tulcea Terenul este amplasat în două sole diferite, astfel: 2 ha spre hotar Făgăraș; 3 ha spre hotar Măgurele. Preț 8.000 euro Ha (negociabil)

5 m2

Topolog, Tulcea

Vand casa P+ mansarda cu potential turistic in comuna Murighiol
4

Casa este nou construita cu o suprafata totala de 1000 mp dintre care 150 mp construiti. Toate utilitatile trase plus fosa septica bio cu o capacitate de 5000 L. Casa este dotata cu sistem de tevi pentru incalzire, finisaje exterioare, geamuri si usi de termopan. Casa are potential de pensiune agroturistica ...

708 EUR/m2 | 120 m2

Murighiol, Tulcea

Casa de vanzare Ceamurlia de SUS,Jud.TULCEA
9
17

Casa de vanzare Ceamurlia de SUS,Jud.TULCEA

Casa de vanzare, sat.Ceamurlia de Sus,Jud.TULCEA compusa din 3 dormitoare, sufragerie,bucatarie,beci,garaj,dependinte.Casa se vinde mobilata si utilata. Teren total-3342 mp

167 EUR/m2 | 120 m2

Ceamurlia de Sus, Tulcea

Apartament vanzare zona 0
1
1

Apartament vanzare zona 0

Vand apartament 4 camere etaj 4, 99 mp, strada Sabinelor, la E uri, 82.500 Euro usor negociabil, apartamentul este decomandat, centrala gaz noua,2 AC uri ,2 bai, 3 balcoane.Relatii la telefon .

833 EUR/m2 | 99 m2

Tulcea, Tulcea

Delta Dunării - Casă de vacan ă - Ilganii de Sus
10
29

Delta Dunării - Casă de vacan ă - Ilganii de Sus

DELTA DUNARI - BRATUL SULINA -ILGANII DE SUS -CASA DE VACANTA SC STRENGHTS INVEST SRL VA PREZINTA SPRE ACHIZITIE O SUPERBA CASA SITUATA IN DELTA DUNARII , PE MALUL STANG AL DUNARI. NE adresam atat cumparatorilor obisnuiti cu ceva economii cat si : - operatorilor in turism, investitorilor ...

1 EUR/m2 | 330 m2

Ilganii de Sus, Tulcea

Teren intravilan in Tulcea suburbia Tudor Vladimirescu
1

Teren intravilan in Tulcea suburbia Tudor Vladimirescu

Schimb cu garsoniera sau apartament,ofer diferența unde este cazul ,teren situat in Tulcea, suburbia Tudor Vladimirescu aflat la strada principala (Plopilor) terenul are o suprafață de 900 m cu posibilitate de extindere. Deschiderea stradală este de 9.44 m și lungimea este de 96 m

906 m2

Tulcea, Tulcea

Vand teren com. Somova jud. Tulcea 1106 mp
2
6

Vand teren com. Somova jud. Tulcea 1106 mp

Terenul este intravilan, se afla pe strada Bujorului nr. 36 si are deschidere stradala 14,6 metri. Pretul este 17 euro mp negociabil.

Somova, Tulcea

Vânzare casă vacanță Gorgova
5
1

Vânzare casă vacanță Gorgova

Casa vacanță, 4 dormitoare, 2 băi, sufragerie, bucătărie, holuri, 2 terase. Casa se vinde mobilată dotată cu aparate electrocasnice, aparate aer condiționat. Magazie lemn curte.

978 EUR/m2 | 92 m2

Gorgova, Tulcea

Vand casa
2
2

Vand casa

Vând casa în Carcaliu : -Casa se afla situata pe strada Bisericii romane, -Nu dispune de apa potabila și curent electric -Are o suprafață de 471 mp -6 camere, bucătărie și hol Preț: 18 000 euro

38 EUR/m2 | 471 m2

Carcaliu, Tulcea

Promovat
ID 6711 Vila modernă D+P+E+M în Zona Alexandru cel Bun
20
6

ID 6711 Vila modernă D+P+E+M în Zona Alexandru cel Bun

782 EUR/m2 | 275 m2

Tulcea, Tulcea

Spatiu comercial. 1

Spatiu comercial.

Spatiu cimercial: suprafata construita 480 mp; teren: 4000 mp. ; utilitati: 380 V; canalizare interioara, fose septice, put forat apa potabila, bransament apa reteaua comunala (sat Garvan, com. Jijila, jud. Tulcea, la 15 km de Galati). Pretabil amenajare punct de lucru (pentru lucrari pod peste dunare). ...

144 EUR/m2 | 450 m2

Garvan, Tulcea

Vând teren agricol Jud. Tulcea. 8

Vând teren agricol Jud. Tulcea.

Vând teren agricol la șoseaua națională localitatea Zebil,Jud.Tulcea,cu sistem de irigații și cu stâlp de electricitate. Suprafața : 4 ha. -

Tulcea, Tulcea

teren intravilan loc. Maliuc, jud Tulcea 2

teren intravilan loc. Maliuc, jud Tulcea

VÂND teren intravilan în suprafaţă de 269 mp în loc. Maliuc, jud. Tulcea, la preţul de 40 euro mp.

Tulcea, Tulcea

ID 4229 DE VÂNZARE   Apartament 4 camere   Piata Noua
18

ID 4229 DE VÂNZARE Apartament 4 camere Piata Noua

Agentia LUX Imobiliare vă prezintă spre vânzare un apartament generos, cu 4 camere, situat în zona Piața Nouă, o locație apreciată pentru accesul rapid către școli, supermarketuri, farmacii, instituții bancare și mijloace de transport. Amplasat la etajul 5 al unui imobil cu lift, apartamentul este ...

1307 EUR/m2 | 88 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 2965 Apartament transformat inteligent în 3 camere
11
2

ID 2965 Apartament transformat inteligent în 3 camere

LUX Imobiliare vă prezintă o locuință care combină spațiul, confortul și modernul. Situat la etajul 4, cu pod, acest apartament de 63 mp a fost transformat din 2 camere în 3 camere luminoase și bine compartimentate. Decomandat și izolat, cu centrală termică pe gaz și rulouri exterioare la geamuri, pentru ...

1349 EUR/m2 | 63 m2

Tulcea, Tulcea

CASA moderna 470 mp = D+P+M = ultracentral in sat Cataloi, judet. Tulcea
20
2

De vanzare casa de locuit D+P+M, cu acces direct din soseaua nationala DN 22A E87, cu o priveliste deosebita catre biserica din sat ( ideala pentru 2 familii), 2 accese separate, deschidere stradala = 20 ml, suprafata construita la sol 189 mp, suprafata totala desfasurata = 472 mp, suprafata construita ...

617 EUR/m2 | 470 m2

Cataloi, Tulcea

ID 1384 Garsonieră confort 1 DE VÂNZARE
11

ID 1384 Garsonieră confort 1 DE VÂNZARE

LUX Imobiliare vă prezintă spre vânzare o garsonieră confort 1, renovată complet, ideală pentru mutare imediată! Situată în cartier E3, la etajul 3, locuința are o suprafață de 36 mp și beneficiază de o compartimentare practică și eficientă. Compartimentare: hol, cameră, balcon, bucătărie și baie ...

1611 EUR/m2 | 36 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere,str.Babadag
10

Apartament 3 camere,str.Babadag

Oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere , decomandat , situat pe str. Babadag , bloc CORAL PLAZA , la etajul 5 , cu lift .Suprafata totala 76 mp . Este compus din living cu bucatarie open space , 1baie , 2 dormitoare si hol . Gaz la usa . Se poate prelua cu chiriasul existent , pret chirie 500 ...

1447 EUR/m2 | 76 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,str.Gradinarilor
8

Apartament 2 camere,str.Gradinarilor

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , decomandat , situat pe str.Gradinarilor , la etajul 4 . Suprafata total 52 mp . Apartamentul este liber, si necesita renovare totala . PRET 43000 EURO, negociabil Va asteptam la vizionare !

878 EUR/m2 | 49 m2

Tulcea, Tulcea

Casa si teren Murighiol
7
1

Casa si teren Murighiol

Vând teren intravilan în suprafață de 715 mp., în "zona 0" a com. Murighiol, jud. Tulcea. Terenul cuprinde o casă și o anexă și sunt situate în centrul comunei, la 50 m. de primărie și la 300 m. de lacul Murighiol. Terenul este pretabil pentru reconstruirea unei vile de vacanță sau pentru construirea ...

84 EUR/m2 | 715 m2

Murighiol, Tulcea

Categorii

Județe

Tulcea
Salvează căutarea