Promovat
ID 127 EXCLUSIVITATE   Pensiunea Lebăda, Mineri - Tulcea
22

ID 127 EXCLUSIVITATE Pensiunea Lebăda, Mineri - Tulcea

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE LUX Imobiliare vă oferă spre vânzare, în exclusivitate, un complex turistic complet echipat și funcțional Pensiunea Lebăda. O oportunitate unică de investiție, pe profit, pregătită pentru preluare imediată! Situată strategic, la doar câțiva kilometri de Tulcea, pe drumul ...

Mineri, Tulcea

Promovat
ID 7863 EXCLUSIVITATE - Teren intravilan la 6 minute de Tulcea
4
3

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE Lux Imobiliare vă prezintă spre vânzare în EXCLUSIVITATE teren intravilan cu suprafața de 615 mp, ideal pentru construcția casei tale sau pentru investiție! Situat la 100 m de Șoseaua Agighiol (km - DN222, la doar 6 minute cu mașina de Tulcea. Categoria: CURȚI CONSTRUCȚII Două ...

615 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 7835 DE VÂNZARE - Teren intravilan Sat CATALOI
3
1

ID 7835 DE VÂNZARE - Teren intravilan Sat CATALOI

DE VÂNZARE - TEREN INTRAVILAN în Sat CATALOI, Comuna FRECAȚEI! La doar 10 km de Municipiul Tulcea! Suprafață teren: 806 mp Front stradal: 29,45 ml Acces: Stradă pietruită, foarte aproape de DN22A Utilități disponibile: Apă și curent electric Teren ideal pentru construcție casă, investiție sau casă de ...

806 m2

Cataloi, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,zona Eden
10
1

Apartament 2 camere,zona Eden

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , decomandat , situat la etajul 4 , pe str.Viitorului,zona Eden . Suprafata totala 54 mp . Se vinde mobilat si utilat . Incalzire : debransat . Gaz la usa. Ocupabil imediat ! PRET 53000 EURO Va asteptam la vizionare !

1060 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

615 m2

Tulcea, Tulcea

Teren intravilan de vânzare   5.000 m2 , Mineri - posibilitate parcelare lot
4
2

Teren intravilan de vânzare 5.000 m2 , Mineri - posibilitate parcelare lot

Locație: Mineri Suprafață: 5.000 m Categorie: Teren intravilan Utilități: Apă și curent electric în apropiere Front stradal : 50m liniari Ideal pentru: Construcție casă de vacanță sau rezidențială Investiție pe termen lung pentru parcelare si constructie cartier Activitate agricolă Activitate ...

5,000 m2

Mineri, Tulcea

Promovat
Casa +Teren 414 mp
15
8

Casa +Teren 414 mp

Oferim spre vanzare , Casa batraneasca din chiripic tencuita si izolata exterior , situata inntr-o zona linistita , zona Primaverii . Suprafata totala 414 mp , suprafata construita 103 mp . Este compusa din 5 camere , bucatarie , baie si 3 holuri . Detine 2 garaje . Teava de gaz la poarta . Cheia in ...

583 EUR/m2 | 103 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Garsoniera confort 1 zona Piata Noua
7
1

Garsoniera confort 1 zona Piata Noua

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Garsoniera confort 1 zona Piata Noua,etaj 2.suprafata totala 32 mp,imbunatatita,mobilata utilata ,aparat aer conditionat,lift nou,pret 45500 euro,tel.0747698898

1422 EUR/m2 | 32 m2

Tulcea, Tulcea

Se vinde teren
2

Se vinde teren

Îți propun un teren de vânzare 35 metru cu o suprafață de 1,286mp in somova jd tulcea. Terenul este situat în zonă urbană, având acces pavat și asfaltat. Este ideal pentru construcții, fiind înconjurat de un gard. În apropiere, beneficiezi de diverse facilități: Bar "Terasa Adi" la doar 290 m Magazin ...

1,286 m2

Somova, Tulcea

Promovat
ID 6657 EXCLUSIVITATE - Vila de tip P+M+pod de vanzare
20
4

ID 6657 EXCLUSIVITATE - Vila de tip P+M+pod de vanzare

SUPER OFERTĂ PREȚ REDUS! Alege varianta care ți se potrivește: 128.000 EURO Mobilată și utilată complet (Gata de mutare!) 122.000 EURO Nemobilată COMISION 0% PENTRU CUMPĂRĂTOR! Vă doriți o locuinta care să asigure un mediu ideal pentru toată familia? Agentia LUX Imobiliare vă propune spre vanzare ...

968 EUR/m2 | 126 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere Str.Babadag
12

Apartament 3 camere Str.Babadag

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere, Str.Babadag,etaj 5 , lift,suprafata totala 76 mp,gaz la usa ,pret 110000 euro neg.tel.0747698898

1447 EUR/m2 | 76 m2

Tulcea, Tulcea

Teren intravilan Murighiol 28

Teren intravilan Murighiol

Ofer spre vinzare teren intravilan suprafata 500 m cu deschidere la soseaua principala 9m . Terenul se afla pe malul lacului Murighiol, suprafata totala: 500, Front stradal: 9Alte caracteristici: Destinatie: De vacantaAlte caracteristici: Acces auto, La sosea, Oportunitati de investitie Acces: Amenajare ...

500 m2

Murighiol, Tulcea

ZONA 23 AUGUST  -  2 CAMERE, ETAJ 3
8

ZONA 23 AUGUST - 2 CAMERE, ETAJ 3

Agenția Dobrogea Imobiliare vă propune spre vanzare un apartament 2 camere situat in zona 23 August. Situat la etajul 3 are o suprafata de 33m . Este izolat termic atat interior cat si exterior. Are jaluzele exterioare la sufragerie si dormitor. Instalatia de gaz este pe palier la aproximativ 1m ...

1212 EUR/m2 | 33 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 7848 Teren în Dunăvățu de Jos DE VÂNZARE
2
1

ID 7848 Teren în Dunăvățu de Jos DE VÂNZARE

TEREN INTRAVILAN DE VÂNZARE DUNAVĂȚU DE JOS, INIMA DELTEI DUNĂRII Agenția LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un teren intravilan cu potențial excepțional, situat în pitorescul sat Dunavățu de Jos, comuna Murighiol, în inima spectaculoasei Delte a Dunării un loc de poveste unde natura este la ...

686 m2

Dunavatu de Jos, Tulcea

Casa de vanzare - 4 camere, pivnita - 120mp - teren 2000 mp - M. Kogalniceanu - Tulcea - 86.000 Euro
10
3

Casa are o arhitectură inteligentă, cu spații foarte generoase si o suprafata de 120 mp. Este situată intr-o zonă linistită si foarte accesibilă. Casa este proiectată pentru a oferi un echilibru perfect între estetică și funcționalitate. Casa este compusa din: 4 camere luminoase si spatioase, bucatarie ...

717 EUR/m2 | 120 m2

Mihail Kogalniceanu, Tulcea

Teren de vanzare in Parches, jud. Tulcea
2
2

Teren de vanzare in Parches, jud. Tulcea

De vanzare teren intravilan in Parches, jud. Tulcea in suprafata de 2197 mp. Terenul are deschidere atat la strada asfaltata cat si la balta, utilitati la poarta.

Parches, Tulcea

Casa pe malul Dunarii
5
5

Casa pe malul Dunarii

Din lipsa de timp sunt nevoit sa vand aceasta proprietate situata pe malul Dunarii, pe bratul Macin, localitatea Peceneaga, Tulcea. Casa are o amprenta de aproximativ 64 metri patrati, compusa din 2 camere, baie si bucatarie.Langa casa este si o anexa de 40 mp ca si magazie. Casa este mobilata si se ...

625 EUR/m2 | 64 m2

Peceneaga, Tulcea

Casa de vanzare Comuna Nufăru,Tulcea
2
8

Casa de vanzare Comuna Nufăru,Tulcea

De vănzare casa bătrăneasca Comuna Nufaru,judetul Tulcea,4-5camere,110m2,electricitate,geamuri noi,usi exterioare noi,baie interior echipată,functionabila,2 surse de apa,2 apometre,2canalizari,,se poate amenaja dupa bunul plac,camerele necesita renovare,gard bca nefinalizat,teren 1622m2,se poate parcela ...

545 EUR/m2 | 110 m2

Nufaru, Tulcea

Teren intravilan 1837 mp la Dunăre, în Peceneaga, Tulcea
9
1

Teren intravilan 1837 mp la Dunăre, în Peceneaga, Tulcea

Rezumat: - Teren intravilan 1837 mp, la Dunăre, în localitatea Peceneaga, Tulcea; - Deschidere generoasă la 2 străzi; - Acces asfaltat, ușor în orice anotimp; - Utilități: apă, curent, canalizare; - Zonă liniștită, cu natură spectaculoasă; - Ideal pentru casă de vacanță sau pensiune; - Acces rapid din ...