Teren intravilan Somova
1

Teren intravilan Somova

Teren 4000 mp Somova parcelabil, ideal construcții Vând teren intravilan în Somova, cu suprafață totală de 4000 mp, ideal pentru construcție casă sau investiție. Terenul este parcelabil (loturi de 1000 mp, 1300mp 1500mp) 16 euro mp Acces facil la drum Zonă liniștită, în dezvoltare Ideal ...

4,000 m2

Somova, Tulcea

Promovat
C5- Liceul Pedagogic, 2 camere + mansarda locuibila, centrala gaz
12
2

Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament de 2 camere in zona C5, aproape de Liceul Pedagogic. Apartamentul este decomandat, are o suprafata totala de 53 mp, situat la etajul 4 si este compartimentat astfel: sufragerie, dormitor, hol, baie, bucatarie si balcon, plus beneficiaza de o ...

1415 EUR/m2 | 53 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 6657 EXCLUSIVITATE - Vila de tip P+M+pod de vanzare
20
4

ID 6657 EXCLUSIVITATE - Vila de tip P+M+pod de vanzare

SUPER OFERTĂ PREȚ REDUS! Alege varianta care ți se potrivește: 128.000 EURO Mobilată și utilată complet (Gata de mutare!) 122.000 EURO Nemobilată COMISION 0% PENTRU CUMPĂRĂTOR! Vă doriți o locuinta care să asigure un mediu ideal pentru toată familia? Agentia LUX Imobiliare vă propune spre vanzare ...

968 EUR/m2 | 126 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 3403 Apartament 3 camere - Strada VICTORIEI
12
3

ID 3403 Apartament 3 camere - Strada VICTORIEI

Agentia LUX Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament deosebit, cu 3 camere, unde spațiul generos și confortul sunt la ordinea zilei. Imobilul este situat la etajul 3, într-o zonă liniștită, dar aproape de principalele puncte de interes ale orașului. Detalii locuință: Suprafață utilă: 90 mp Compartimentare: ...

1256 EUR/m2 | 90 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

ID 7851 EXCLUSIVITATE - Teren intravilan în Mineri
8

ID 7851 EXCLUSIVITATE - Teren intravilan în Mineri

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE Teren intravilan ideal pentru locuință sau investiție Sat Mineri, Strada Stupinei Preț: 30 mp Ai visat vreodată la o casă într-o zonă liniștită, aproape de oraș, dar în mijlocul naturii? Lux Imobiliare îți oferă în EXCLUSIVITATE un teren intravilan generos, situat în ...

Mineri, Tulcea

ID 7897 EXCLUSIVITATE - Teren pentru casă - Zona 9 Mai
2

ID 7897 EXCLUSIVITATE - Teren pentru casă - Zona 9 Mai

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare, în EXCLUSIVITATE, teren intravilan ideal pentru construcție Zona 9 Mai, situat pe ALEEA GEMMA, într-un cartier rezidențial apreciat pentru liniște și acces facil către punctele de interes ale orașului. Terenul este alegerea perfectă pentru cei care își doresc ...

408 m2

Tulcea, Tulcea

ZONA  ALEXANDRU CEL BUN -  VILA P+1 ,TEREN 280 MP
18
1

ZONA ALEXANDRU CEL BUN - VILA P+1 ,TEREN 280 MP

Agenția Dobrogea Imobiliare vă propune spre vanzare o vilă individuală modernă P+1, proiectată pentru confort, spațiu situată într-o zonă liniștită.,in zona Alexandru cel Vila se vinde la alb, fiind necesare lucrari de finisare. Suprafață și compartimentare: • 198 mp construiți • 170 mp utili • teren ...

778 EUR/m2 | 180 m2

Tulcea, Tulcea

Casa  in delta dunarii
7
1

Casa in delta dunarii

Vand casa in localitatea Dunavatul de Sus cu teren in suprafata de 2500 mp cu acces direct la canalul Dunavat de 35 ml ,casa e compusa din doua corpuri fiecare in suprafata de 40 mp ,bucatarie complet utilata,supraveghere video