Promovat
ID 6657 EXCLUSIVITATE - Vila de tip P+M+pod de vanzare
20
5

ID 6657 EXCLUSIVITATE - Vila de tip P+M+pod de vanzare

SUPER OFERTĂ PREȚ REDUS! Alege varianta care ți se potrivește: 128.000 EURO Mobilată și utilată complet (Gata de mutare!) 122.000 EURO Nemobilată COMISION 0% PENTRU CUMPĂRĂTOR! Vă doriți o locuinta care să asigure un mediu ideal pentru toată familia? Agentia LUX Imobiliare vă propune spre vanzare ...

968 EUR/m2 | 126 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Zona Gloriei, teren 500 mp, 32 ml deschidere
6

Zona Gloriei, teren 500 mp, 32 ml deschidere

Dobrogea Imobiliare va prezinta spe vanzare un teren situat in zona Str. Gloriei. Terenul are suprafata de 500 mp cu deschidere stradala de 32 ml. Pe teren se afla o constructie demolabila. Proprietatea dispune de urmatoarele utilitati: curent electric, apa, canalizare. ❗️❗️Va așteptam la vizionare! ...

500 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 3403 Apartament 3 camere - Strada VICTORIEI
12
3

ID 3403 Apartament 3 camere - Strada VICTORIEI

Agentia LUX Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament deosebit, cu 3 camere, unde spațiul generos și confortul sunt la ordinea zilei. Imobilul este situat la etajul 3, într-o zonă liniștită, dar aproape de principalele puncte de interes ale orașului. Detalii locuință: Suprafață utilă: 90 mp Compartimentare: ...

1256 EUR/m2 | 90 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere Str.Babadag
12

Apartament 3 camere Str.Babadag

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere, Str.Babadag,etaj 5 , lift,suprafata totala 76 mp,gaz la usa ,pret 110000 euro neg.tel.0747698898

1447 EUR/m2 | 76 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

ID 7918 DE VÂNZARE: Teren intravilan cu DUBLU acces
2

ID 7918 DE VÂNZARE: Teren intravilan cu DUBLU acces

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un teren intravilan cu o poziționare strategică în satul Nicolae Bălcescu, Comuna Nalbant. Este o oportunitate excelentă atât pentru construcția unei locuințe, cât și pentru o investiție cu profil comercial, datorită vizibilității de la strada principală. Detalii ...

1,978 m2

Nicolae Balcescu, Tulcea

ID 7917 TEREN INTRAVILAN - 3.615 MP - Deschidere la DN
2

ID 7917 TEREN INTRAVILAN - 3.615 MP - Deschidere la DN

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un teren intravilan strategic poziționat în Satul Nicolae Bălcescu (Comuna Nalbant), o locație ideală pentru cei care caută vizibilitate maximă sau un spațiu vast pentru o gospodărie de vis. LOCALIZARE ȘI ACCES: POZIȚIONARE: Situat chiar pe STRADA PRINCIPALĂ (DRUMUL ...

3,615 m2

Nicolae Balcescu, Tulcea

ID 3596 Apartament 3 camere   Strada Sabinelor
9

ID 3596 Apartament 3 camere Strada Sabinelor

SUPER PRET! SUPER OFERTA! LUX Imobiliare vă prezintă spre VÂNZARE apartament cu 3 camere, situat pe Strada Sabinelor. Locația este ideală pentru cei care vor să aibă la îndemână tot ce este necesar pentru un stil de viață relaxat: Piata Noua, Liceul de Arte George Georgescu, mijloace de transport in ...

1044 EUR/m2 | 68 m2

Tulcea, Tulcea

SOMOVA- CASA  P+1+M , SUPRAFATA 200 MP, TEREN 640 MP
9

SOMOVA- CASA P+1+M , SUPRAFATA 200 MP, TEREN 640 MP

Dobrogea Imobiliare propune spre vanzare o casa P+1+M, in Somova. Constructie : BCA Suprafata utila 200 mp suprafata teren 640 mp, deschidere stradala 16 ml Compartimentare : accesul in casa se realizeaza prin 2 intrari separate (parter - separat, etajul 1 -separat) Fiecare etaj este compus din sufragerie, ...

925 EUR/m2 | 200 m2

Somova, Tulcea

Garsonieră vest
4
2

Garsonieră vest

Vând garsonieră cartier Vest etajul 3 cu vedere pe spate, zonă liniștită,recent renovată complet (2025) Se vinde mobilat-utilat având mașină de spălat, aragaz, frigider și aer condiționat Mai multe detalii și informații WhatsApp

1350 EUR/m2 | 10 m2

Vest, Tulcea, Tulcea

CASA 5 CAMERE , SUPRAFATA TOTALA 90 MP , TEREN 512 MP, DESCHIDERE  15 ML
9

CASA 5 CAMERE , SUPRAFATA TOTALA 90 MP , TEREN 512 MP, DESCHIDERE 15 ML

Dobrogea Imobiliare propune spre vanzare o casa batraneasca din chirpic, cu un teren 512 mp. Casa formata din 5 camere ,o anexa cu beci, suprafata utila 90 mp, necesita renovare. Teren de 512mp, deschidere 15 ml, in zona buna cu vecini linistiti. Pe teren se afla un foisor construit in anul 2024. Utilitati: ...

1667 EUR/m2 | 90 m2

Tulcea, Tulcea

Teren Delta Dunarii pentru Turism
4
55

Teren Delta Dunarii pentru Turism

Vand teren in suprafata de 30000 mp (3 ha) in Delta dunarii, zona Sarinasuf chiar langa Pensiunea Castalia. zona foarte frumoasa cu priveliste la lacul razelm. Terenul este amplasat chiar langa Canalul Lipoveni si lacul Razelm cu acces in toata delta dunarii ( 1 ora pana la Marea Neagra la gura Portitei ...

30,000 m2

Sarinasuf, Tulcea

Teren intravilan comuna Frecatei Tulcea

Teren intravilan comuna Frecatei Tulcea

Teren 2500 m pătrați situat în proximitatea Drumului Expres Constanța 'Tulcea și casă (nelocuibila dar care nu mai necesita autorizație de construcție)

Tulcea, Tulcea

Vănd teren cu casă
10

Vănd teren cu casă

Vând teren 512 mp cu deschidere 15 ml în zonă bună cu vecini liniștiți. Pe teren se află un foișor construit în anul 2024, o casă din chirpic ce necesită renovare și o anexă cu beci. Utilitați: apă, curent, canalizare și gaze la poartă. Actele sunt pregatite, nu dorim schimb.

1667 EUR/m2 | 90 m2

Tulcea, Tulcea

E3- 4 CAMERE DECOMANDAT, PARTER, CENTRALA GAZ
14

E3- 4 CAMERE DECOMANDAT, PARTER, CENTRALA GAZ

Dobrogea Imobiliare propune spre vanzare un apartament cu 4 camere decomandat in zona E3. Situat la parter, cu o suprafata utila de 84,25 mp; Apartament recent renovat dispune de centrala proprie pe gaz. Acces facil la scoli, magazine, spital, etc Va așteptam la vizionare! Ne puteți vizita la sediul ...

1424 EUR/m2 | 84 m2

Tulcea, Tulcea

Intravilan 1600m
4
2

Intravilan 1600m

Vând teren INTRAVILAN in satul Mineri cu o suprafață totală de 1600m și o deschidere generoasă de 29m liniari la șoseaua E 87 drumul national Distanța de la Tulcea la proprietate este de 7km Zonă ideală pentru conztrucți de case sau pensiune etc Acces direct la șosea Utilități în apropiere negociabil ...

1,600 m2

Mineri, Tulcea

Casă de vânzare + teren - construcție nouă neterminată
6

Casă de vânzare + teren - construcție nouă neterminată

Se vinde casă nouă neterminată, împreună cu teren generos. Suprafață totală teren: 2026 mp Suprafață casă: 160 mp Loc ideal pentru amenajarea unei locuințe moderne, într-un cadru liniștit și spațios oferind posibilitatea de a fi personalizată după gustul viitorilor proprietari. Pentru mai multe ...

17 EUR/m2 | 2,026 m2

Lunca, Tulcea

Casa P+M de vanzare zona centrala Tulcea
20
1

Casa P+M de vanzare zona centrala Tulcea

EXCLUSIVITATE-pret redus de la 180.000euro -la 165.000euro Agentia imobiliara Europa va ofera spe vanzare casa P+M situata in zona centrala a orasului Tulcea. Imobilul are amprenta la sol de 115 mp cu structura din beton si peretii din chirpic, acoperita cu tabla. Suprafata utila totala este de 155 ...

1065 EUR/m2 | 155 m2

central, Tulcea, Tulcea

De vanzare teren intravilan - sat Lunca, jud Tulcea - 10.000 euro
4
1

Vând teren intravilan ,750 mp, în localitatea Lunca, judetul Tulcea. Terenul este situat într-o zona foarte liniștită a localității! Ideal pentru construirea unei pensiuni sau a unei case. Strada asfaltata, iluminata, inclusiv instalația de apa + canalizare. Pret: 10.000 euro Relatii la telefon:

Lunca, Tulcea

Apartament 2 camere zona Str.Alunisului
8

Apartament 2 camere zona Str.Alunisului

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Str.Alunisului,etaj 2,suprafata totala 34 mp,semidecomandat,aparat aer conditionat,gaz la usa,pret 48000 euro,tel.07 arata numarul

1412 EUR/m2 | 34 m2

Tulcea, Tulcea

Casa zona Monument
4

Casa zona Monument

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde casa Str,Gloriei,suprafata totala 230 mp,suprafata utila 50 mp,deschidere 7ml,2 camere,bucatarie,hol,anexa,foisor,pret 85000 euro,tel.0747698898

1700 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Teren de vânzare + casă în Mahmudia 3663 m
6
3

Teren de vânzare + casă în Mahmudia 3663 m

Vindem terenul + casa din Mahmudia, situate într-una din cele mai căutate zone din Delta Dunării, pe malul Brațului Sf.Gheorghe, cu acces direct la Dunăre (str.Dunarii, nr 37). Terenul este compus din 2656 m în față, iar în spatele casei 1007 m. Suprafața totală:3663 m. Într-o zonă în continuă dezvoltare, ...

3,663 m2

Mahmudia, Tulcea

Teren Delta Dunării pretabil casă de vacanță
3
1

Teren Delta Dunării pretabil casă de vacanță

Terenul se află pe Dunărea veche în a doua buclă, în zona denumită "punct demagnetizare". Se află la mică distanță de Crișan, Letea, Sulina. Accesul se face doar pe apă Deschidere mare la apă, atât pe partea dinspre Dunăre căt și în spate la canal. Nu există utilități dar pentru curent se poate ...

4,000 m2

Crisan, Tulcea

Tere intravilan Somova Tulcea
2
1

Tere intravilan Somova Tulcea

Vand loc intravilan Localitatea Somova jud Tulcea linga magazinul lui Eugen Locul are 471 de m2 gard bun la drum apa trasa poarta de 5 m cu poartita de 1 m încorporata poarta este pe role foarte stabila hazna cofrata si betonata de 1,5x1,5 cu adincime 3 m pe loc se afla si o camera din casa batraneasca ...

470 m2

Somova, Tulcea

teren extravilan
9

teren extravilan

Vând teren 6700 mp extravilan lipit de intravilan, împărțit în 4 loturi lipite: 2000 mp 1900 mp 1100 mp 1700 mp la 200 m de vile la ieșire din Babadag spre Enisala la 150 de sosea, ideal pentru grădini sau microferme de vie, livada etc. , cu case de vacanta. Zona este foarte frumoasa înconjurată ...