Promovat
Pensiune amenajata de vanzare, 10 camere, 10 bai, 2 bucatarii, Delta Dunarii
20
3

Oportunitate rara in Delta Dunarii – Crisan Reprezentare EXCLUSIVA, Comision 0 fata de cumparator! Pensiune premium de vanzare in Delta Dunarii – afacere la cheie cu brand, prezenta online si portofoliu clienti activi. Proprietatea este listata in continuare pe Booking, iar noul proprietar va beneficia ...

1417 EUR/m2 | 300 m2

Crisan, Tulcea

Promovat
Piata Veche, 13 camere pt muncitori, centrala termica
11

Piata Veche, 13 camere pt muncitori, centrala termica

Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare o casa amenajata pentru muncitori situata in zona Piata Veche. Casa este construita pe un teren cu suprafata de 500 mp si este compartimentata in 13 camere (30 de locuri), fiecare camera beneficiind de baie proprie. Incalzirea casei se face prin centrala ...

517 EUR/m2 | 474 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ZONA CENTRALA-2 CAMERE DECOMANDAT, ETAJ 4, NECESITA RENOVARE
4
3

Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat situat la etajul 4, într-o zonă centrala pe strada SLT.GAVRILOV CORNELIU. Suprafață totală: 50,52 m². Balcon închis cu termopan: 4 m², geamuri pvc, usa metalica Poziționare excelentă – la doar câțiva pași de piata, magazine ...

970 EUR/m2 | 51 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 7903 Teren în Murighiol - DE VÂNZARE
2
3

ID 7903 Teren în Murighiol - DE VÂNZARE

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un teren intravilan în Murighiol cu suprafața de 520 mp. Terenul este INTRAVILAN, îngrădit, cu 2 FRONTURI STRADALE de 14 ml, respectiv 32,11 ml, și utilități în zonă: apă și curent electric pe stradă. Localizare excelentă: - La doar 35 km de Tulcea (32 min cu mașina) - ...

520 m2

Murighiol, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren Intravilan Com,Somova Jud.Tulcea
2

Teren Intravilan Com,Somova Jud.Tulcea

Agentia Imobilara Aura Intermediar vinde teren Intravilan Com.Somova Jud.Tulcea,suprafata totala 1238mp,deschidere mare ,utilitati,drum acces,pret 27000 euro,tel.07 arata numarul

1,238 m2

Somova, Tulcea

Teren Intravilan Oras Babadag Jud.Tulcea
1

Teren Intravilan Oras Babadag Jud.Tulcea

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde teren intravilan in Oras Babadag Jud.Tulcea ,suprafata totala 780 mp,langa padure,utilitati in apropiere,drum acces,pret 20000 euro,tel.07 arata numarul

780 m2

Babadag, Tulcea

Casă de vânzare urgent
10
5

Casă de vânzare urgent

Vând urgent casă spațioasă , are 4 camere living, baie, bucătărie și dormitor. Sunt 2600 m și se află în comuna stejaru județul Tulcea prețul este de 28000 ușor negociabil. Pentru mai multe detalii vă rog să sunați la numărul din anunț.

11 EUR/m2 | 2,600 m2

Stejaru, Tulcea

Apartament 2 camere zona Kaufland
8
1

Apartament 2 camere zona Kaufland

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere bloc nou,zona Kaufland,etaj 2,suprafata totala 57 mp,suprafata utila 46 mp,centrala gaz,lift,pret 76000 euro ,tel.

1652 EUR/m2 | 46 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere zona Spitalului
15

Apartament 2 camere zona Spitalului

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Spitalului,etaj 4 cu pod,suprafata totala 63 mp,decomandat,renovat total ,mobilat utilat,centrala gaz,boxa pe palier,pret 92000 euro,tel.0747698898

1460 EUR/m2 | 63 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 3 camere zona Mircea Voda
18

Apartament 3 camere zona Mircea Voda

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere zona centrala ,etaj 4,decomandat,surafata totala 75,2 mp,suprafata utila 65,mp,fara imbunatatiri,boxa la subsol de 6 mp in proprietate,debransat caldura,gaz la usa,pret 60000 euro neg.tel.0747698898

923 EUR/m2 | 65 m2

Tulcea, Tulcea

Casa Sat.Lastuni Com.Mihail Kogalniceanu Jud.Tulcea
12
3

Casa Sat.Lastuni Com.Mihail Kogalniceanu Jud.Tulcea

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde casa in Sat Lastuni Com.Mihail Kogalniceanu,Jud.Tulcea, din chirpic ,tencuita,suprafata teren 4612 mp,suprafata construita 125 mp, decomandata ,1 hol mare ,sufragerie ,3 dormitoare ,plus anexa formata din 1 bucatarie ,plus 2 camere,imbunatatita cu termopane ,gresie ...

280 EUR/m2 | 125 m2

Lastuni, Tulcea

Apartament 2 camere zona Victoriei
20

Apartament 2 camere zona Victoriei

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere zona Victoriei ,etaj 5,suprafata totala 80,7 mp,suprafata utila 65,7 mp,decomandat,centrala gaz,aer conditionat,2 bai,boxa privata la parter,pret 78000 euro,tel.0747698898

1182 EUR/m2 | 66 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 3 camere zona E3,etaj 2
17

Apartament 3 camere zona E3,etaj 2

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere cartier E3,etaj 2,suprafata totala 70 mp,decomandat,mobilat utilat,2 bai,gaz la usa,pret 85000 euro,tel.0747698898

1308 EUR/m2 | 65 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 3 camere Str.Sabinelor
17

Apartament 3 camere Str.Sabinelor

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere Str.Sabinelor,etaj 8 10.lift nou,decomandat,suprafata totala 70 mp,renovat complet,centrala gaz,pret 78000 euro .tel.0747698898

1114 EUR/m2 | 70 m2

Tulcea, Tulcea

Ofer spre vânzare grădină 2.000 m pătrați
8

Ofer spre vânzare grădină 2.000 m pătrați

Grădină de vânzare în sat Vișina, comuna Jurilovca, județul Tulcea. Adresa: Strada Căminului, nr. 10. Grădina are ieșire la stradă. Aceasta se află la o distanță față de șoseaua principală de circa 200m. Strada va fi asfaltată, se vor realiza canalizări și montare de rețea de gaze. Prețul grădinii este ...

Jurilovca, Tulcea

Apartament
7
1

Apartament

Vând apartament două camere, etaj 2,centrală pe gaz, izolat exterior, 43 m2! Zona Vest!

1279 EUR/m2 | 43 m2

Tulcea, Tulcea

Teren intravilan 2.128 mp + casă bătrânească  Jijila, Tulcea
8
3

Teren intravilan 2.128 mp + casă bătrânească Jijila, Tulcea

Teren situat la strada principală din Jijila, cu acces direct, ideal pentru construcție sau investiție. Se oferă spre vânzare teren intravilan cu suprafață totală de 2.128 mp. Construcție: Casă (C1) Suprafață construită: 144 mp Detalii teren: Suprafață totală: 2.128 mp Utilități: Apa ...

2,128 m2

Loc.%2bJijila%252c%2bStr%2bPrincipala%252c%2bNr.%2b216%252c%2bJud.%2bTulcea, Jijila, Tulcea

ID 3429 Apartament de 3 camere * Str Eternitatii
8

ID 3429 Apartament de 3 camere * Str Eternitatii

Vă doriți o locuință unde vă puteți relaxa după o zi lungă? Avem noi solutia !!!! Lux Imobiliare va propune spre vanzare, apartament cu 3 camere situat la etajul 1, pe strada Eternitatii. - Spatiul de 61 mp al apartamentului este perfect pentru a crea caminul dorit. - Locuința este semidecomandata ...

1164 EUR/m2 | 61 m2

Tulcea, Tulcea

Casă + teren 610 mp Tulcea, Str. Orizontului   utilități complete
7
3

Casă + teren 610 mp Tulcea, Str. Orizontului utilități complete

Casă + teren de vânzare, Tulcea Str. Orizontului nr. 209 Proprietate de 610 mp (casă 100 mp + curte grădină 510 mp) situată în Tulcea, stradă asfaltată, cu toate utilitățile: apă, canalizare, curent electric. Casă bătrânească din chirpici, compusă din 3 camere, baie funcțională, bucătărie, spațiu ...

490 EUR/m2 | 100 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere,str.1848,64 mp
11

Apartament 2 camere,str.1848,64 mp

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , decomandat , situat pe str.1848 , la etajul 3 din 4 . Imobilul a fost transformat in 3 camere . Detine incalzire proprie si se vinde mobilat+utilat . Pozitie excelenta , zona foarte bine cotata pe piata imobiliara . PRET 83500 EURO Va asteptam la vizionare ...

1305 EUR/m2 | 64 m2

Tulcea, Tulcea

ID 20017 EXCLUSIVITATE - Apartament 2 camere - De VÂNZARE
14

ID 20017 EXCLUSIVITATE - Apartament 2 camere - De VÂNZARE

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE LUX Imobiliare vă prezintă o nouă oportunitate imobiliară situată în Cartier Neptun, Str. I.L. Caragiale (Bloc B3). Un apartament primitor, situat la un PARTER ÎNALT (cu boxe la demisol), oferind intimitate și o barieră termică excelentă față de sol. DETALII ȘI COMPARTIMENTARE: SUPRAFAȚĂ: ...

1125 EUR/m2 | 48 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere,zona Centrala,etaj 2
12
1

Apartament 2 camere,zona Centrala,etaj 2

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , decomandat situat pe str. Mircea Voda , la etajul 2 . Incalzire proprie, centrala pe gaz. Suprafata totala 60 mp . Se vinde conform pozelor , mobilat +utilat . Apartamentul este liber , ocupabil imediat . Detine parcare auto . PRET 85000 EURO , NEG . Va ...

1417 EUR/m2 | 60 m2

Tulcea, Tulcea

Vand teren extravilan agricol, 3 ha, Nalbant, Tulcea
6

Vand teren extravilan agricol, 3 ha, Nalbant, Tulcea

Proprietar persoana fizica, am la vanzare 3 parcele de teren agricol extravilan langa localitatea Nalbant, judetul Tulcea. Fiecare parcela are 3 hectare. Deci in total sunt 9 ha. Terenurile se vand la pretul de 7000 euro per hectar. Exceptie face terenul cu acces la drumul principal de pe langa comuna ...

Nalbant, Tulcea

Apartament 2 camere de vanzare zona C5 Tulcea
8

Apartament 2 camere de vanzare zona C5 Tulcea

APARTAMENT 2 CAMERE DECOMANDAT - CARTIER C5 TULCEA - PRET REDUS Europa Imobiliare va prezinta o oportunitate excelenta de investitie sau locuit in cartierul C5 din Tulcea, o zona linistita si cautata. Proprietatea beneficiaza de o reducere substantiala de pret, de la 55.000 euro la 50.000 euro, fiind ...

1042 EUR/m2 | 48 m2

c5, Tulcea, Tulcea

Categorii

Județe

Tulcea
Salvează căutarea