Promovat
Apartament 2 camere,zona Eden
10
1

Apartament 2 camere,zona Eden

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , decomandat , situat la etajul 4 , pe str.Viitorului,zona Eden . Suprafata totala 54 mp . Se vinde mobilat si utilat . Incalzire : debransat . Gaz la usa. Ocupabil imediat ! PRET 53000 EURO Va asteptam la vizionare !

1060 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 3403 Apartament 3 camere - Strada VICTORIEI
12
3

ID 3403 Apartament 3 camere - Strada VICTORIEI

Agentia LUX Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament deosebit, cu 3 camere, unde spațiul generos și confortul sunt la ordinea zilei. Imobilul este situat la etajul 3, într-o zonă liniștită, dar aproape de principalele puncte de interes ale orașului. Detalii locuință: Suprafață utilă: 90 mp Compartimentare: ...

1256 EUR/m2 | 90 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 6711 Vila modernă D+P+E+M în Zona Alexandru cel Bun
20
6

ID 6711 Vila modernă D+P+E+M în Zona Alexandru cel Bun

LUX Imobiliare vă prezintă spre vânzare o vilă impresionantă, situată în zona Alexandru cel Bun, unde confortul, relaxarea și funcționalitatea se îmbină perfect. Construită în 2019, din cărămidă, cu izolație exterioară de 10 cm și placare cu piatră naturală, acoperiș din țiglă și finisaje de calitate, ...

782 EUR/m2 | 275 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 6146   DE VÂNZARE 3 spații comerciale și teren
4
1

ID 6146 DE VÂNZARE 3 spații comerciale și teren

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE LUX Imobiliare vă propune spre VÂNZARE o proprietate situată CENTRAL, la doar 600 m de Piața Civică și 450 m de Faleză! Proprietatea este formată din teren de 200 mp și 3 spații comerciale: Spatiul 1: 9 mp 1 cameră Spatiul 2: 37 mp 1 cameră Spatiul 3: 76 mp cameră, birou, ...

1311 EUR/m2 | 122 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren in Tulcea vedere de sus, monument, șenal Dunare.telefon  .
9
3

Teren in Tulcea vedere de sus, monument, șenal Dunare.telefon .

Proprietar, vând teren intravilan 392 metri pătrați cu casă batraneasca nelocuibila în Tulcea, zona1, vedere panoramică oraș, monument, șenal Dunare, șantier naval. Preț 127 euro metru pătrat. Utilități: curent,apă, canalizare, gaze. zero șapte doi unu cinci opt opt patru opt șapte.

Tulcea, Tulcea

 URGENT teren 3000mp intravilan ,deschidere 60ml Dj
1

URGENT teren 3000mp intravilan ,deschidere 60ml Dj

vand teren in Dobrogea in zona superba , in triunghiul manastirilor Dobrogene, plus multe alte obiective turistice si de relaxare. Suprafata 3000mp cu deschidere 60ml la drum judetean care merge de la Niculitel- Valea Teilor- Iulia... Toate utilitățile la strada: curent, apa, internet+TV, momentan nu ...

3,000 m2

Alba, Tulcea

Vand  apartament 2 camere  Gavrilov Corneliu, Piata Noua, Tulcea
15
3

Vand apartament 2 camere Gavrilov Corneliu, Piata Noua, Tulcea

58.000 Euro, negociabil DIRECT DE LA PROPRIETAR, se vinde apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 54m2, utila 50m2, situat in zona CENTRALA, pe strada Gavrilov Corneliu, langa Piata Noua. * etaj 4 4, acoperis refacut in iulie ...

1160 EUR/m2 | 50 m2

Piata%252525252bNoua, Tulcea, Tulcea

Teren
1

Teren

Teren intravilan,Uzlina,Murighiol,3500 mp,intabulat,unic proprietar,la o distanță aprox.200 m de Hotel Cormoran,15 euro mp negociabil.

3,500 m2

Uzlina, Tulcea

Vand teren agricol extravilan
3

Vand teren agricol extravilan

Vand teren agricol extravilan,1 ha, in comuna Văcăreni, judetul Tulcea.

10,000 m2

Vacareni, Tulcea

Teren agricol Chilia Veche 8

Teren agricol Chilia Veche

1,7 ha teren agricol, in com Chilia Veche jud Tulcea, 12750 euro ( 7500 euro ha). Terenul este format din 3 parcele, 2 de cate 6000 mp și 1 de 5000 mp. Se pot vinde și separat.

Babadag, Tulcea

Promovat
Teren intravilan 4367 mp – Salcioara – deschidere la lac
3

Teren intravilan 4367 mp – Salcioara – deschidere la lac

Se ofera spre vanzare teren intravilan in suprafata de 4367 mp, situat in satul Salcioara (Comuna Julilovca, Jud. Tulcea), str. Baltii, cu deschidere la lac. Proprietatea se afla: • la 3 km de Jurilovca • in apropierea Cetatii Enisala • intr-o zona turistica in dezvoltare Terenul are: • deschidere ...

4,367 m2

Salcioara, Tulcea

Vand ap.2 camere ,E3
8
2

Vand ap.2 camere ,E3

Vand apartament 2 camere,zona E3,,decomandat,etaj 2,zona linistita,incercuit de :parc copii,scoala ,spital,magazine si farmacii. Exclus intermediari .Rog seriozitate!

1322 EUR/m2 | 59 m2

E3, Tulcea, Tulcea

Casa de vânzare Sălcioara TL
6
7

Casa de vânzare Sălcioara TL

Vând Casă în localitatea Sălcioara Comuna Jurilovca Tulcea.Casa este amplasata pe o suprafață de 3800mp.dispune de 4 camere,2 holuri,baie,bucătărie,debara,2 garaje,pivniță,Solar,plus o cladire adiacenta,constructie nouă etc.Mai multe detalii la Nr.de Mobil: Z0ero ș7apte p4atru c5inci p4atruzeci și ș7apte ...

17 EUR/m2 | 3,800 m2

Salcioara, Tulcea

 ocazie rară   garsonieră cât un apartament + boxă generoasă, tulcea
9
1

ocazie rară garsonieră cât un apartament + boxă generoasă, tulcea

Dacă îți dorești mai mult decât o simplă garsonieră, ai ajuns unde trebuie! Îți propunem spre vânzare o locuință practică și surprinzător de spațioasă, situată în Tulcea, pe Aleea Cristina (blocuri MApN), la parter ideală pentru locuit sau investiție. Detalii principale: Suprafață utilă garsonieră: ...

1448 EUR/m2 | 48 m2

E3, Tulcea, Tulcea

Vând apartament
1

Vând apartament

Apartament 2 camere situat pe strada Rosmarin. Se află la etajul 3 4 si are o suprafață de 33m . Este izolat termic atât interior cât și exterior. Are jaluzele exterioare la sufragerie și dormitor. Instalația de gaz este pe palier la aproximativ 1m de ușă. În vecinătate sunt : creșe, grădinițe, ...

1212 EUR/m2 | 33 m2

Big, Tulcea, Tulcea

Vând casa Jurilovca
11
6

Vând casa Jurilovca

Vând casa în comuna Jurilovca Situata pe str 1 Mai situata la 3 case distanta de Căminul Cultural și de Gradinita Casa are 3 camere spațioase, o bucătărie, o baie și un hol spatios Proprietatea are și o anexa tip magazie și un garaj auto

559 EUR/m2 | 85 m2

Jurilovca, Tulcea

Casa de vanzare - Agighiol
4
19

Casa de vanzare - Agighiol

Vand casa 6 camere in Agighiol, str. Pompelor. Casa este batraneasca dar consolidata, din ceamur si acoperita cu tabla, cu apa curenta si electricitate, in suprafata de 126 mp si teren de 2000 mp. Pret 20.000 euro.

159 EUR/m2 | 126 m2

Valea Nucarilor, Tulcea

Apartament de vanzare 3

Apartament de vanzare

Vand apartament 2 camere mobilat, zona centrala Tulcea

1477 EUR/m2 | 44 m2

Tulcea, Tulcea

CASA moderna 470 mp = D+P+M = ultracentral in sat Cataloi, judet. Tulcea
20
2

De vanzare casa de locuit D+P+M, cu acces direct din soseaua nationala DN 22A E87, cu o priveliste deosebita catre biserica din sat ( ideala pentru 2 familii), 2 accese separate, deschidere stradala = 20 ml, suprafata construita la sol 189 mp, suprafata totala desfasurata = 472 mp, suprafata construita ...

617 EUR/m2 | 470 m2

Cataloi, Tulcea

Casa D+P+2E+M zona Viticulturii (fostul CAP) Tulcea
7
1

Casa D+P+2E+M zona Viticulturii (fostul CAP) Tulcea

Casa zona Viticulturii (fostul CAP) Tulcea, avand suprafata construita de 740 mp,regimul de inaltime D+P+2E+M si suprafata terenului de 2000 mp. Infrastructura este alcatuita din fundatii continue si pereti din beton armat in timp ce suprastructura este alcatuita din zidarie portanta de BCA de 30 cm, ...

905 EUR/m2 | 580 m2

Tulcea, Tulcea

Casă de vânzare

Casă de vânzare

Vând casă în loc garvan cu teren 2330m,,str scolii nr 80,facilități, curent electric, apa curenta, fântână în curte, posibilitate racordare gaze conducta gaze în fata porții, str asfaltată, unic proprietar, taxe plătite la zi la 15 minute de pod Brăila și 10 de bac IC.bratianu

11 EUR/m2 | 2,330 m2

Garvan, Tulcea

teren extravilan 9

teren extravilan

vând teren extravilan în localitatea somova suprafață 15000mp preț 8000 euro/ha

Tulcea, Tulcea

Promovat
De vânzare
1
10

De vânzare

Se vinde casă bătrâneasca cu teren aproximativ 2000 mp la poalele parcului Național munți Măcin in comuna Greci județul Tulcea strada bujorului. Locație de vis pentru casă de vacanță sau pensiune deoarece zona este in plină dezvoltare turistică. Preț 20 mp

800 EUR/m2 | 50 m2

Greci, Tulcea

Promovat
ID 7748 Teren Zona VARD - 9683 MP
1

ID 7748 Teren Zona VARD - 9683 MP

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un teren intravilan cu o suprafață totală de 9.683 mp, situat în Zona VARD, una dintre cele mai dinamice și atractive zone din Tulcea. - Front stradal: 159 ml la stradă asfaltată acces facil pentru vehicule de mare tonaj și vizibilitate excelentă - Utilități: ...

9,683 m2

Tulcea, Tulcea

Vand teren
1
5

Vand teren

Vand 2001mp. teren intravilan in suburbia Tudor Vladimirescu -Tulcea . Este situat in centrul satului cu intrare din str. principala .Terenul este cadastrat si intabulat . Are apa potabila trasa in curte .

2,001 m2

Tudor Vladimirescu, Tulcea

Promovat
ID 7857 EXCLUSIVITATE - Teren intravilan cu priveliște în Somova
4
6

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un TEREN INTRAVILAN situat pe Strada Sălciilor nr. 11, Somova, cu suprafața de 1.133,77 mp și front stradal de 20 ml la stradă asfaltată. La doar 10,7 km (aprox. 13 minute cu mașina) de Tulcea La numai 100 m de Complexul Lacustru Somova ...

1,134 m2

Somova, Tulcea

Promovat
Duplex zona Centrala
17
1

Duplex zona Centrala

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament tip dublex zona Centrala,etaj 3 si 4,cu pod ,suprafata totala 108 mp,decomandat,etajul 3:living mare ,baie ,bucatarie,balcon,debara,etaj 4:2 dormitoare ,baie,hol ,balcon,mobilat utilat,centrala gaz,3 aparate aer conditionat,pret 155000 euro neg.tel.07 ...

1435 EUR/m2 | 108 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 3648 Apartament 3 camere - DE VANZARE - Cartier Neptun
15
3

ID 3648 Apartament 3 camere - DE VANZARE - Cartier Neptun

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament situat în cartierul Neptun, într-o zonă liniștită și accesibilă. Deși figurează în acte cu 3 camere, spațiul a fost reamenajat inteligent pentru a oferi un confort sporit și o bucătărie mult mai spațioasă. COMPARTIMENTARE ȘI DOTĂRI: Apartamentul este ...

1263 EUR/m2 | 38 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 7866 Teren pentru construcție bloc - Cartier Vest
1

ID 7866 Teren pentru construcție bloc - Cartier Vest

Lux Imobiliare vă prezintă spre vânzare un teren intravilan de 827 mp, situat pe Strada Isaccei, între blocuri, cu două fronturi stradale de 21 m și 13 m. Terenul are două construcții existente ce necesită demolare, oferind libertatea de a planifica și construi exact cum doriți. Datorită amplasamentului ...

827 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Zona centrala - Casa batraneasca, teren 690 mp
7

Zona centrala - Casa batraneasca, teren 690 mp

Agentia Dobrogea Imobiliare va prerzinta spre vanzare o caza batraneasca in zona Centrala, cu o suprafata aprox de 80 mp, situata pe un teren de 690 mp si o deschidere stradala de 11 ml. Imobilul are perete comun cu o alta proprietate, este compus din 3 camere, plus anexe, incalzirea se face cu sobe, ...

863 EUR/m2 | 80 m2

Tulcea, Tulcea

Casa de vanzare
7
5

Casa de vanzare

Oferim spre vânzare casa locuibila, amprenta casa 149mp, 4 camere, construcții anexa 24mp, teren suprafață totală 389mp, apa, curent, canalizare, beci, bazin colectare apa de ploaie, acoperiș casa din tabla. Șosea asfaltata, cu iluminat stradal in fata porții, locuința se află la 100m de port și la 100m ...

403 EUR/m2 | 149 m2

Jurilovca, Tulcea

Apartament 2 camere, Str. Isaccei Bl Pelican, Decomandat   Proprietar   Liber
10
3

Apartament 2 camere, Str. Isaccei Bl Pelican, Decomandat Proprietar Liber

COMISION 0% | VÂNDUT DIRECT DE PROPRIETAR Vă propun spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat într-o zonă ultracentrală, pe strada Isaccei, nr. 57, în blocul Pelican, la etajul 2, cu vedere către Lacul Ciuperca. Apartamentul beneficiază de o compartimentare decomandată, practică și ...

1238 EUR/m2 | 50 m2

Pelican, Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 7903 Teren în Murighiol - DE VÂNZARE
2
2

ID 7903 Teren în Murighiol - DE VÂNZARE

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un teren intravilan în Murighiol cu suprafața de 520 mp. Terenul este INTRAVILAN, îngrădit, cu 2 FRONTURI STRADALE de 14 ml, respectiv 32,11 ml, și utilități în zonă: apă și curent electric pe stradă. Localizare excelentă: - La doar 35 km de Tulcea (32 min cu mașina) - ...

520 m2

Murighiol, Tulcea

Casa bătrânesca demolabila 1

Casa bătrânesca demolabila

Vând casa bătrânesca cu teren în Jurilovca cu deschidere la 2 străzi, terenul are 2000m se afla situat lângă spital detalii pe wathsapp la

Jurilovca, Tulcea

Teren delta 18

Teren delta

Vand teren in delta,loc.Uzlina,com.Murighiol.Terenul se afla in vecinatatea complexului turistic Cormoran.

1,000 m2

Uzlina, Tulcea

Casa Delta Dunarii - Patlageanca
10
56

Casa Delta Dunarii - Patlageanca

Vând casă (2012) si teren 7000 m2 cu pomi fructiferi si vita de vie în sat Patlageanca, judetul Tulcea.

500 EUR/m2 | 60 m2

Patlageanca, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere zona Pacii
9
2

Apartament 3 camere zona Pacii

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere zona Ultracentrala,etaj 1,decomandat,suprafata totala 68 mp,fara imbunatatiri,gaz la usa,pret 75000 euro,tel.0747698898

1154 EUR/m2 | 65 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere,str.Pacii,etaj 1
9

Apartament 3 camere,str.Pacii,etaj 1

Oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat , situat Central , zona Piata Noua , la etajul 1 , intr-un bloc turn . Suprafata utila 64 mp , suprafata totala 68 mp . Imobilul este liber si nu prezinta imbunatatiri . Cheia in Agentie ! PRET 75000 EURO Va asteptam la vizionare !

1172 EUR/m2 | 64 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere zona Centrala
15

Apartament 2 camere zona Centrala

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Centrala Str.Isaccei,etaj 4,suprafata totala 50 mp,decomandat,mobilat utilat,centrala gaz,pret 80000 euro,tel.0747698898

1600 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Teren intravilan de vânzare!
7
6

Teren intravilan de vânzare!

Vând teren intravilan 1500 mp. în sat Sălcioara com. Jurilovca jud.Tulcea,str. Bălții nr.36 (la 4 km de Jurilovca,gura portiței)

Salcioara, Tulcea

Promovat
ID 6143 Spațiu comercial de vânzare în centrul Luncaviței
3
1

ID 6143 Spațiu comercial de vânzare în centrul Luncaviței

Lux Imobiliare vă propune spre VÂNZARE un spațiu comercial cu potențial de investiție, situat în centrul localității Luncavița, la doar 50 km ( 45 min) de Tulcea. Poziționat strategic, în apropiere de DN22 E87, proprietatea beneficiază de vizibilitate excelentă și acces facil. Detalii proprietate: Amprentă ...

480 EUR/m2 | 250 m2

Luncavita, Tulcea

Vanzare teren intravilan in Jurilovca - Tulcea
5
3

Vanzare teren intravilan in Jurilovca - Tulcea

De vanzare teren intravilan 1100 mp categoria de folosinta arabil localizat excelent chiar in Com.Jurilovca (Tulcea) cu potential turistic remarcabil (punct de plecare in excursii catre Gura Portitei si Delta Dunarii cu ambarcatiuni din port). Are deschidere de 31,41 m la strada in curs de asfaltare, ...

1,100 m2

Jurilovca, Tulcea

 Teren pentru agricultura, panouri fotovoltaice/eoliene, hala, langa asfalt, apa trasa , 18600mp 10

Teren pentru agricultura, panouri fotovoltaice/eoliene, hala, langa asfalt, apa trasa , 18600mp

Vand teren cu deschidere la asfalt (drumul Tulcea-Murighiol), la intrare in satul Victoria, la 13 km de orasul Tulcea, cu retea electrica la hotar si cu apa trasa din sat, inclusiv conducta pe 300 m pe lungimea terenului. Pe teren este o fundatie cu suprafata de 20 mp., suprafata totala: 18600Acces: ...

18,600 m2

Victoria, Tulcea

Casa de vânzare!
4
2

Casa de vânzare!

Casă cu 3 camere , living spațios cu bucătărie open space , 2 bai , beci , garaj. Suprafața utilă 130 mp și teren 500 mp.

1538 EUR/m2 | 130 m2

E3, Tulcea, Tulcea

Casa cu teren
19
5

Casa cu teren

Vând teren intravilan 2806mp cu Casa .Incalzire cu lemne,posibil deschiderea activității ,Suprafata Construita 222 Mp.si arabil 999 Mp. Wc in casă și în curte.Se poate închiria si vara la turisti in cealalta parte a casei, pretul de 75.000 Negociabil. TEl: Casa este in comuna Mahmudia/Județul Tulcea ...

26 EUR/m2 | 2,806 m2

Mahmudia, Tulcea

Teren intravilan Murighiol,iesire Lac Murigiol,zona turistica 15

Teren intravilan Murighiol,iesire Lac Murigiol,zona turistica

Teren intravilan 3000mp,drum asfaltat,loc.Murigiol,judet Tulcea,iesire Lac Murighiol,in vecinatate br.Sf.Gheorghe si Puflene Resort,destinatie turistica/rezidentiala . Pret:22 euro,neg ., suprafata totala: 3000, Front stradal: 30

3,000 m2

Murighiol, Tulcea

  Apartament 4 camere, mobilat complet + centrală proprie   zona Păcii, Tulcea
8

Apartament 4 camere, mobilat complet + centrală proprie zona Păcii, Tulcea

Locație excelentă aproape de școli, magazine și transport public Zonă liniștită, ideală pentru familie Detalii apartament: 4 camere spațioase 2 băi confort și intimitate 2 balcoane perfecte pentru momente de relaxare Suprafață: 89 m Etajul 5 din 10 Izolat costuri ...

1292 EUR/m2 | 89 m2

Tulcea, Tulcea

Somova- Casa batraneasca + teren 3

Somova- Casa batraneasca + teren

Casă bătrânească parțial locuibilă + teren 708mp, situată pe str. Traian Coșovei din com. Somova, la 100 m de baltă, zonă liniștită, cu vedere frumoasă spre baltă.

708 m2

Somova, Tulcea

teren intravilan Sat Posta Com.Frecatei

teren intravilan Sat Posta Com.Frecatei

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde teren pentru casa ,Sat Posta Com.Frecatei,Jud.Tulcea,supfrafata totala 2000mp,deschidere 25 m,utilitati in zona ,teren stradal,pret 23000 euro neg ,tel.0747698898

Posta, Tulcea

Teren Intravilan Somova
1

Teren Intravilan Somova

Agentia Imobiiara Aura Intermediar vinde teren Intravilan Somova,suprafata totala 1800 mp,deschidere 25 m,utilitati la poarta,langa soseaua principala si aprope de lac,pret 30000 euro neg.tel.0747698898

Somova, Tulcea

Teren Intravilan Loc.Cataloi Jud.Tulcea

Teren Intravilan Loc.Cataloi Jud.Tulcea

Agentia Aura Intermediar vinde teren Imtravilan Loc.Cataloi,suprafata totala 2855mp,deschidere 12,71mp,apa curent ,terenul este imprejmuit cu gard din plasa,pret 51000 euro,tel.0747698898

Cataloi, Tulcea

Teren Intravilan Loc.Mineri,Com.Somova
1

Teren Intravilan Loc.Mineri,Com.Somova

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde teren intravilan Loc.Mineri,suprafata totala 800 mp,aproape de soseaua principala,constructii in zona ,utilitati in apropiere,pret 40000 euro neg.tel.0747698898

Mineri, Tulcea

Apartament 4 camere zona Neptun
7

Apartament 4 camere zona Neptun

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 4 camere zona Neptun,etaj 3,semidecomandat,debransat caldura,fara imbunatatiri,suprafata totala 65 mp,pret 53000 euro neg.tel.0747698898

815 EUR/m2 | 65 m2

Tulcea, Tulcea

Vila P+1 Zona C.A.P

Vila P+1 Zona C.A.P

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Vila zona C.A.P,perete comun ,constructie B.C.A,an 2014,suprafata totala 496 mp,suprafata construita 231 mp.Parterul este conpus din:living generos,bucatarie,baie,hol cu spatiu depozitare.Etajul este compus din:3 dormitoare,baie,hol generos(spatiu joaca),plus ...

1299 EUR/m2 | 231 m2

Tulcea, Tulcea

Categorii

Județe

Tulcea
Salvează căutarea