Promovat
Apartament 2 camere,zona Eden
10
2

Apartament 2 camere,zona Eden

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , decomandat , situat la etajul 4 , pe str.Viitorului,zona Eden . Suprafata totala 54 mp . Se vinde mobilat si utilat . Incalzire : debransat . Gaz la usa. Ocupabil imediat ! PRET 53000 EURO Va asteptam la vizionare !

1060 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere, zona E3,etaj 2
8
2

Apartament 2 camere, zona E3,etaj 2

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Kaufland , la etajul 2 , intr-un bloc nou . Suprafata totala 57 mp , suprafata utila 46 mp . Incalzire proprie : centrala pe gaz . Blocul este prevazut cu lift . Actele imobilului sunt pregatite pentru vanzare . PRET 79000 EURO Va asteptam ...

1386 EUR/m2 | 57 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 6146   DE VÂNZARE 3 spații comerciale și teren
4
1

ID 6146 DE VÂNZARE 3 spații comerciale și teren

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE LUX Imobiliare vă propune spre VÂNZARE o proprietate situată CENTRAL, la doar 600 m de Piața Civică și 450 m de Faleză! Proprietatea este formată din teren de 200 mp și 3 spații comerciale: Spatiul 1: 9 mp 1 cameră Spatiul 2: 37 mp 1 cameră Spatiul 3: 76 mp cameră, birou, ...

1311 EUR/m2 | 122 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
De vânzare
1
10

De vânzare

Se vinde casă bătrâneasca cu teren aproximativ 2000 mp la poalele parcului Național munți Măcin in comuna Greci județul Tulcea strada bujorului. Locație de vis pentru casă de vacanță sau pensiune deoarece zona este in plină dezvoltare turistică. Preț 20 mp

800 EUR/m2 | 50 m2

Greci, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa zona Centrala,230 mp
10

Casa zona Centrala,230 mp

EXCLUSIVITATE ! Oferim spre vanzare Casa din chiripic tencuita si izolata exterior , situata in zona Centrala , compusa din 2 camere , 1 baie si 1 bucatarie . Suprafata totala teren 230 mp , suprafata construita 40 mp , deschidere 8 mp . Gaz la poarta . PRET 85000 EURO , NEG. Va asteptam la vizionare ...

2125 EUR/m2 | 40 m2

Tulcea, Tulcea

Vânzare teren

Vânzare teren

Vând teren intravilan pentru construcție casă.Suprafața terenului 1600m pătrați lățime 27m , lungime 60m.Terenul se află în centrul comunei Nalbant lângă Primărie.Preț negociabil 15 Euro m pătrat.Desemenea vând și 1hectar teren extravilan la ieșirea din localitate spre localitatea Trestenic judetul ...

1,600 m2

Nalbant, Tulcea

Se vinde teren
2

Se vinde teren

Îți propun un teren de vânzare 35 metru cu o suprafață de 1,286mp in somova jd tulcea. Terenul este situat în zonă urbană, având acces pavat și asfaltat. Este ideal pentru construcții, fiind înconjurat de un gard. În apropiere, beneficiezi de diverse facilități: Bar "Terasa Adi" la doar 290 m Magazin ...

1,286 m2

Somova, Tulcea

Teren in Tulcea vedere de sus, monument, șenal Dunare.telefon  .
9
3

Teren in Tulcea vedere de sus, monument, șenal Dunare.telefon .

Proprietar, vând teren intravilan 392 metri pătrați cu casă batraneasca nelocuibila în Tulcea, zona1, vedere panoramică oraș, monument, șenal Dunare, șantier naval. Preț 127 euro metru pătrat. Utilități: curent,apă, canalizare, gaze. zero șapte doi unu cinci opt opt patru opt șapte.

Tulcea, Tulcea

Vând casa pe bra?ul sulinei din delta dunarii 8

Vând casa pe bra?ul sulinei din delta dunarii

Casă și teren=5000 m pătrați. Casa are 3 camere, anexă, bucătărie, beci și magazie.

60 EUR/m2 | 1,000 m2

Maliuc, Tulcea

Vând teren 2

Vând teren

Vand teren intravilan in Delta Dunarii in comuna Murighiol, sat Uzlina, langa Hotel Cormoran. 3500

3,500 m2

Tulcea, Tulcea

Teren intravilan Mineri

Teren intravilan Mineri

Vand 1259 mp teren intravilan Mineri, casa batraneasca ( nelocuita de multi ani, necesita reconditionare daca se doreste a fi folosita),utilitati: retea apa, canalizare, energie. Strada asfaltata, vedere la balta. Pret: 45000 e.

1,259 m2

Mineri, Tulcea

SULINA-CASA 4 CAMERE ,TEREN 132 MP
5
1

SULINA-CASA 4 CAMERE ,TEREN 132 MP

Agentia Dobrogea imobiliare va prezinta spre vanzare o casa batraneasca formata din 4 camere,i n SULINA. Construita din paianta si chirpic, tencuita, acoperita cu placi de azbociment ,compusa din 4 camere, bucatarie, baie si anexe. Suprafata teren 132 mp, cu o deschidere stradala 6,84 ml. Utlitati: ...

547 EUR/m2 | 64 m2

Sulina, Tulcea

Spatiu 304 mp in Murighiol, Central, Bar Complet Utilat & Certificat reconfigurare pentru pensiune
3
3

Vând spațiu comercial de 304 mp, situat ultracentral în Murighiol (lângă Primărie), la etajul 1 al unei clădiri solide. Poziționarea la șosea captează fluxul turiștilor care se transferă pe apă, imobilul fiind vândut complet utilat ca Bar Restaurant rustic-modern, cu finisaje din cărămidă și lemn. Suprafața ...

Murighiol, Tulcea

Proprietar vând apartament 2 camere, 57 mp, central Isaccei, et. 2 - necesita renovare completa
2

Proprietar vând apartament 2 camere, 57 mp, etaj 2 din 4, situat central pe strada Isaccei 29A (bloc construit 1993). Locuința necesită renovare completă. Are doar panoul de electricitate schimbat. Compartimentare: bucătărie, living, dormitor, hol, baie. Gazele sunt la ușă. Poziție excelentă, în apropiere ...

1105 EUR/m2 | 57 m2

Tulcea, Tulcea

Casa de vânzare noua
9

Casa de vânzare noua

Casa de vânzare 2 dormitoare 4 4,living 4,30 5,50 baie 4 2,50 hol 4 12,50 posibil 2 camere +baie mansarda,construcție 145metri pătrați+150 curte total 300mp ,apa, curent,canalizare trase

167 EUR/m2 | 300 m2

Baia, Tulcea

Casă și teren localitatea Mahmudia  brațul Sf. Gheorghe (Delta Dunării)
4

Casă și teren localitatea Mahmudia brațul Sf. Gheorghe (Delta Dunării)

Această casă de vânzare are 3 camere și este complet mobilată și utilată. Este ideală pentru o familie care caută confort și spațiu. Curtea nu este amenajată cu beton, ci cu piatră măruntă, oferind un loc ușor de întreținut. De asemenea, dispune de o terasă generoasă unde te poți relaxa. De asemenea, ...

400 EUR/m2 | 150 m2

Mahmudia, Tulcea

Vand 3 ha teren agricol, jud. Tulcea, com Murighiol
4
2

Vand 3 ha teren agricol, jud. Tulcea, com Murighiol

Vand teren agricol in suprafata de 3ha(30.000mp), compact, situat in jud. Tulcea, com.Murighiol pret 8000 E ha .

30,000 m2

Murighiol, Tulcea

Vand ferma in Macin judetul Tulcea
5
1

Vand ferma in Macin judetul Tulcea

Vand ferma situata la 4 km de Macin si 7 km de Greci. Ferma se afla in vecinatatea fostului popas Lacul Sarat si a Parcului National Muntii Macinului. Ferma este racordata la reteaua nationala de energie electrica si are o fantana cu pompa electrica. Suprafata totala a terenului este de 13000mp. Pe aceasta ...

Macin, Tulcea

Vand casa cu teren Luncavita, Tulcea + 5 ha teren extravilan
1
7

Vand teren intravilan in suprafata de 3000 mp, cu casa batraneasca, in centrul comunei Luncavita, jud.Tulcea, langa biserica, cu toate utilitatile. Terenul poate fi impartit in doua loturi si se pot intemeia doua gospodari separate. Localitatea se afla la 7 km de padure si apa si la 25 km de Galati. ...

377 EUR/m2 | 130 m2

Luncavita, Tulcea

1000 mp intravilan construibil
7
1

1000 mp intravilan construibil

Intravilan construibil la intarrea in oras dinspre Braila. Apa curenta, energie electrica. Langa padure parc. Acces nrestrictionat DE 87. Pomastit pe grinzi beton, umplutura de piatra, caramida, nisip, pamant. Cu certif de urbanism.

1,010 m2

Macin, Tulcea

Teren intravilan în localitatea Mineri, județul Tulcea
3
1

Teren intravilan în localitatea Mineri, județul Tulcea

Se vinde teren lotizat, astfel: Lotul nr.1 - suprafața de 477mp plus cota-parte din drumul de acces de 140mp Lotul nr.2 - suprafața de 476mp plus cota-parte din drumul de acces de 153mp Lotul nr.3 - suprafața de 476mp plus cota-parte din drumul de acces de 153mp Lotul nr.4 - suprafața de 478mp plus ...

Mineri, Tulcea

Garaj zona Boema 3

Garaj zona Boema

curent electric contorizat Rampa Beci Vânzare 8000euro

Tulcea, Tulcea

Vând teren Greci Tulcea
3
3

Vând teren Greci Tulcea

Vând teren intravilan in comuna, Greci judetul Tulcea, 3000 mp, 17 euro mp, negociabil.

3,000 m2

Greci, Tulcea

Vânzare 418 mp teren intravilan
6

Vânzare 418 mp teren intravilan

Vând 418 mp teren intravilan in zona CAP. Utilități la limita proprietății. Deschidere stradală 20 m. Preț : 45000 euro . Telefon :

418 m2

Tulcea, Tulcea

Casa de vânzare Sălcioara TL
6
7

Casa de vânzare Sălcioara TL

Vând Casă în localitatea Sălcioara Comuna Jurilovca Tulcea.Casa este amplasata pe o suprafață de 3800mp.dispune de 4 camere,2 holuri,baie,bucătărie,debara,2 garaje,pivniță,Solar,plus o cladire adiacenta,constructie nouă etc.Mai multe detalii la Nr.de Mobil: Z0ero ș7apte p4atru c5inci p4atruzeci și ș7apte ...

17 EUR/m2 | 3,800 m2

Salcioara, Tulcea

Casa de vacanta P+M,anexa de exploatatatie agricola
10
6

Casa de vacanta P+M,anexa de exploatatatie agricola

Casa de vacanta P+M,anexa de exploatatatie agricola,situata in DELTA DUNARII, localitatea Colina, com. Murighiol, pe o suprafata totala de 10.000 mp cu deschidere la canalul Lipovenilor si lacul Razelm, langa pensiunea Castalia,de unde se poate ajunge in toata Delta Dunarii si este situata la o distanta ...

917 EUR/m2 | 180 m2

Tulcea, Tulcea

Somova- Casa batraneasca + teren 3

Somova- Casa batraneasca + teren

Casă bătrânească parțial locuibilă + teren 708mp, situată pe str. Traian Coșovei din com. Somova, la 100 m de baltă, zonă liniștită, cu vedere frumoasă spre baltă.

708 m2

Somova, Tulcea

Vindem teren de constructii in Mahmudia 4

Vindem teren de constructii in Mahmudia

Vindem teren de construcții in comuna MAHMUDIA, judetul Tulcea in suprafata de 1000 m2.Terenul este pozitionat pe o strada principala cu asfalt si are acces la tot utilitatile necesare(apa curenta, scurgere,instalație electrica)

Mahmudia, Tulcea

Teren de vânzare, com.Murighiol  - 30.000 ron

Teren de vânzare, com.Murighiol - 30.000 ron

Bună ziua, Începând cu data de 19.05.2026, se pun la vânzare, 3ha (30.000m2), în comuna Murighiol, la prețul de 30.000 ron ha; Terenurile sunt extravilane, poziționate într-o zonă de câmpie, unde unul dintre ele este prevăzut cu hidrant, ceea ce înseamnă că va facilita irigarea. Aceste terenuri ...

10,000 m2

Comuna Murighiol, Tulcea, Tulcea

Casa de in orasul Sulina
2
14

Casa de in orasul Sulina

De vanzare 2 corpuri de casa,unul de 68mp ,3 camere,hol intrare,bucatarie,cel de-al doilea 43mp,o camera,baie,hol intrare,constructii din chirpic din 1973.Apa si energie curenta,canalizare.Casele sunt locuibile.Teren in suprafata de 270 mp

167 EUR/m2 | 270 m2

Central, Sulina, Tulcea

Casă de vânzare

Casă de vânzare

Vând casă în loc garvan cu teren 2330m,,str scolii nr 80,facilități, curent electric, apa curenta, fântână în curte, posibilitate racordare gaze conducta gaze în fata porții, str asfaltată, unic proprietar, taxe plătite la zi la 15 minute de pod Brăila și 10 de bac IC.bratianu

11 EUR/m2 | 2,330 m2

Garvan, Tulcea

Vând casa Jurilovca
11
6

Vând casa Jurilovca

Vând casa în comuna Jurilovca Situata pe str 1 Mai situata la 3 case distanta de Căminul Cultural și de Gradinita Casa are 3 camere spațioase, o bucătărie, o baie și un hol spatios Proprietatea are și o anexa tip magazie și un garaj auto

559 EUR/m2 | 85 m2

Jurilovca, Tulcea

Teren de vanzare pentru constructii in Mahmudia,jud.Tulcea
4
1

Teren de vanzare pentru constructii in Mahmudia,jud.Tulcea

Teren de vanzare pentru constructii in Mahmudia,jud.Tulcea,avand suprafata de 800 mp. Acesta se afla intr-un cartier de case si prezinta toate utilitatile necesare(curent,apa si canalizare). Deschiderea la strada este de 20 mp. Pretul este de 24 Euro mp. Pentru mai multe detalii sunati la .

800 m2

Tulcea, Tulcea

Vand casa ultracentral
10

Vand casa ultracentral

Vand casa construita 120mp cu teren 803mp în centru orașului aproape de piață noua

1500 EUR/m2 | 120 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament de vanzare 3

Apartament de vanzare

Vand apartament 2 camere mobilat, zona centrala Tulcea

1477 EUR/m2 | 44 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 7748 Teren Zona VARD - 9683 MP
1

ID 7748 Teren Zona VARD - 9683 MP

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un teren intravilan cu o suprafață totală de 9.683 mp, situat în Zona VARD, una dintre cele mai dinamice și atractive zone din Tulcea. - Front stradal: 159 ml la stradă asfaltată acces facil pentru vehicule de mare tonaj și vizibilitate excelentă - Utilități: ...

9,683 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 7857 EXCLUSIVITATE - Teren intravilan cu priveliște în Somova
4
7

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un TEREN INTRAVILAN situat pe Strada Sălciilor nr. 11, Somova, cu suprafața de 1.133,77 mp și front stradal de 20 ml la stradă asfaltată. La doar 10,7 km (aprox. 13 minute cu mașina) de Tulcea La numai 100 m de Complexul Lacustru Somova ...

1,134 m2

Somova, Tulcea

Promovat
Duplex zona Centrala
17
1

Duplex zona Centrala

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament tip dublex zona Centrala,etaj 3 si 4,cu pod ,suprafata totala 108 mp,decomandat,etajul 3:living mare ,baie ,bucatarie,balcon,debara,etaj 4:2 dormitoare ,baie,hol ,balcon,mobilat utilat,centrala gaz,3 aparate aer conditionat,pret 155000 euro neg.tel.07 ...

1435 EUR/m2 | 108 m2

Tulcea, Tulcea

Casa zona Piata Noua
8

Casa zona Piata Noua

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde casa zona Piata Noua,pozitie stradala,suprafata teren 350 mp,suprafata construita 70 mp,deschidere 4ml,gaz la poarta,2 camere,baie,bucatarie,hol,magazie,pret 68000 euro,tel.07 arata numarul

971 EUR/m2 | 70 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 3648 Apartament 3 camere - DE VANZARE - Cartier Neptun
15
4

ID 3648 Apartament 3 camere - DE VANZARE - Cartier Neptun

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament situat în cartierul Neptun, într-o zonă liniștită și accesibilă. Deși figurează în acte cu 3 camere, spațiul a fost reamenajat inteligent pentru a oferi un confort sporit și o bucătărie mult mai spațioasă. COMPARTIMENTARE ȘI DOTĂRI: Apartamentul este ...

1263 EUR/m2 | 38 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 7866 Teren pentru construcție bloc - Cartier Vest
1

ID 7866 Teren pentru construcție bloc - Cartier Vest

Lux Imobiliare vă prezintă spre vânzare un teren intravilan de 827 mp, situat pe Strada Isaccei, între blocuri, cu două fronturi stradale de 21 m și 13 m. Terenul are două construcții existente ce necesită demolare, oferind libertatea de a planifica și construi exact cum doriți. Datorită amplasamentului ...

827 m2

Tulcea, Tulcea

Casa de vanzare - Agighiol
4
20

Casa de vanzare - Agighiol

Vand casa 6 camere in Agighiol, str. Pompelor. Casa este batraneasca dar consolidata, din ceamur si acoperita cu tabla, cu apa curenta si electricitate, in suprafata de 126 mp si teren de 2000 mp. Pret 20.000 euro.

159 EUR/m2 | 126 m2

Valea Nucarilor, Tulcea

Promovat
Zona centrala - Casa batraneasca, teren 690 mp
7

Zona centrala - Casa batraneasca, teren 690 mp

Agentia Dobrogea Imobiliare va prerzinta spre vanzare o caza batraneasca in zona Centrala, cu o suprafata aprox de 80 mp, situata pe un teren de 690 mp si o deschidere stradala de 11 ml. Imobilul are perete comun cu o alta proprietate, este compus din 3 camere, plus anexe, incalzirea se face cu sobe, ...

863 EUR/m2 | 80 m2

Tulcea, Tulcea

Casă de vânzare (Turcoaia) + teren (1300 mp)
9
3

Casă de vânzare (Turcoaia) + teren (1300 mp)

Casă de vânzare + teren (1300 mp), com. Turcoaia, jud. Tulcea, str. Troesmis, nr. 71, dispune de 2 camere și 1 living + bucătărie și baie, foișor cu grătar, bucătărie de vară, garaj și 2 beciuri (de depozitat lucruri), pentru mai multe detalii nu ezitați să sunați!

29 EUR/m2 | 1,300 m2

Turcoaia, Tulcea

Promovat
ID 7903 Teren în Murighiol - DE VÂNZARE
2
3

ID 7903 Teren în Murighiol - DE VÂNZARE

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un teren intravilan în Murighiol cu suprafața de 520 mp. Terenul este INTRAVILAN, îngrădit, cu 2 FRONTURI STRADALE de 14 ml, respectiv 32,11 ml, și utilități în zonă: apă și curent electric pe stradă. Localizare excelentă: - La doar 35 km de Tulcea (32 min cu mașina) - ...

520 m2

Murighiol, Tulcea

Promovat
Casa Ultracentral,350 mp
8

Casa Ultracentral,350 mp

Oferim spre vanzare Casa din chiripic tencuita situata Ultracentral , zona Piata Noua . Este compusa din 2 camere , hol generos , 1 bucatarie , 1 baie + 1 magazie . Suprafata totala teren 350 mp , suprafata construita 70 mp . Deschidere 4 ml . Utilitati : apa , curent , gaz la poarta . Pozitie excelenta ...

971 EUR/m2 | 70 m2

Tulcea, Tulcea

Casa de vanzare la țară
2
3

Casa de vanzare la țară

Casa de vanzare la țară slava rusă str leurdei nr 50. Casă este formata din 4 camere.

108 EUR/m2 | 260 m2

Slava Rusa, Tulcea

Teren in suprafata maxima de 500mp

Teren in suprafata maxima de 500mp

Sunt interesat de achizitionarea unui teren in suprafata maxima de 1000mp in localitatea Ciucurova, jud Tulcea

Ciucurova, Tulcea

NICULITEL-CASA BATRNEASCA 3 CAMERE,TEREN 2205 MP, DESCHIDERE 31 ML+TEREN 1147 MP
5
3

Agentia Dobrogea imobiliare va prezinta spre vanzare o casa batraneasca formata din 3 camere si bucatarie ,in Niculitel. Construita din chirpic, acoperita cu tabla. Suprafata teren 2205 mp, cu o deschidere stradala 31,7 ml. Utlitati: curent, apa. Se vinde si terenul alaturat, in suprafata de 1147 mp, ...

256 EUR/m2 | 78 m2

Niculitel, Tulcea

Casa bătrânesca demolabila 1

Casa bătrânesca demolabila

Vând casa bătrânesca cu teren în Jurilovca cu deschidere la 2 străzi, terenul are 2000m se afla situat lângă spital detalii pe wathsapp la

Jurilovca, Tulcea

Teren intravilan 1100 mp, IC Bratianu
1
4

Teren intravilan 1100 mp, IC Bratianu

Vand teren intravilan in localitatea IC Btratianu, Judetul Tulcea. Terenul are 1100 mp, aproximativ 48 x 24m, cu latura mare la strada (poate fi impartit usor in 2 loturi mai mici). Pe teren nu este nici o constructie si utilitatile sunt la limita proprietatii (apa si curent). Terenul este intabulat ...

I.C. Bratianu, Tulcea

Proprietar, vând 4 hectare în Iazurile, delta Tulcea
3

Proprietar, vând 4 hectare în Iazurile, delta Tulcea

Proprietar, vând sau schimb teren extravilan agricol 4 hectare din Iazurile Valea Nucarilor Tulcea în deltă. Terenul în proprietate are 4,65 hectare dar vând doar 4 hectare din total. Terenul poate trece în intravilan. Are o poziție excelentă pentru turism. Terenul poate fi adecvat pentru un complex ...

40,000 m2

Iazurile, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere zona Pacii
9
2

Apartament 3 camere zona Pacii

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere zona Ultracentrala,etaj 1,decomandat,suprafata totala 68 mp,fara imbunatatiri,gaz la usa,pret 75000 euro,tel.0747698898

1154 EUR/m2 | 65 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere,str.Pacii,etaj 1
9

Apartament 3 camere,str.Pacii,etaj 1

Oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat , situat Central , zona Piata Noua , la etajul 1 , intr-un bloc turn . Suprafata utila 64 mp , suprafata totala 68 mp . Imobilul este liber si nu prezinta imbunatatiri . Cheia in Agentie ! PRET 75000 EURO Va asteptam la vizionare !

1172 EUR/m2 | 64 m2

Tulcea, Tulcea

Categorii

Județe

Tulcea
Salvează căutarea