Promovat
Spațiu comercial de vânzare   Tulcea, parter stradal
10

Spațiu comercial de vânzare Tulcea, parter stradal

Vând spațiu comercial situat în municipiul Tulcea, la intersecția străzilor Spitalului cu 1848, la parterul blocului A1, nr. 12. Spațiul este poziționat foarte bine, are ieșire la stradă, acces stradal, intrare separată și rampă de acces prin spate, fiind potrivit pentru diverse activități comerciale. Suprafața ...

1234 EUR/m2 | 77 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Teren intravilan Somova
1

Teren intravilan Somova

Teren 4000 mp Somova parcelabil, ideal construcții Vând teren intravilan în Somova, cu suprafață totală de 4000 mp, ideal pentru construcție casă sau investiție. Terenul este parcelabil (loturi de 1000 mp, 1300mp 1500mp) 16 euro mp Acces facil la drum Zonă liniștită, în dezvoltare Ideal ...

4,000 m2

Somova, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere, zona E3,etaj 2
8
2

Apartament 2 camere, zona E3,etaj 2

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Kaufland , la etajul 2 , intr-un bloc nou . Suprafata totala 57 mp , suprafata utila 46 mp . Incalzire proprie : centrala pe gaz . Blocul este prevazut cu lift . Actele imobilului sunt pregatite pentru vanzare . PRET 79000 EURO Va asteptam ...

1386 EUR/m2 | 57 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,zona Eden
10
1

Apartament 2 camere,zona Eden

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , decomandat , situat la etajul 4 , pe str.Viitorului,zona Eden . Suprafata totala 54 mp . Se vinde mobilat si utilat . Incalzire : debransat . Gaz la usa. Ocupabil imediat ! PRET 53000 EURO Va asteptam la vizionare !

1060 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand teren intravilan
1
1

Vand teren intravilan

Proprietar, vand teren intravilan suprafata 1439 mp localizat in comuna I.C.Bratianu(Zaclau) judetul Tulcea. Terenul este situat la strada principala (DN22E) si are acces atat din drumul judetean cat si din drumul stradal. Utilitati prezente pe teren: apa si electricitate. Pret negociabil

1,439 m2

I.C. Bratianu, Tulcea

Teren 1000 mp  intravilan lângă  Lacul Somova
5
2

Teren 1000 mp intravilan lângă Lacul Somova

Vând teren 1000 mp intravilan construibil casa vila pensiune la 300 ml de Lacul Somova , sosea asfaltată, în loc Somova Preț 35000 euro

Somova, Tulcea

Casa de vânzare loc. Satu Nou
10
23

Casa de vânzare loc. Satu Nou

Vând casă + teren în suprafață totală de 2119 mp. în localitatea Satu Nou, Jud. Tulcea Casa are o suprafață la sol de 143 mp, fiind compus din 5 camere , 1 baie cu toate utilitățile și 1 terasă . Casa este complet mobilată , este renovată integral, inclusiv acoperișul și instalația electrică schimbată, ...

350 EUR/m2 | 143 m2

Satu Nou, Tulcea

Teren in Mila 23
3
1

Teren in Mila 23

Proprietar vand teren in intravilanul satului pescaresc Mila 23, inima Deltei Dunarii. terenul are o deschidere de 48.5 ml la Dunarea Veche si are suptafata de 2864 mp la pretul de 45 euro mp.

2,864 m2

Mila 23, Tulcea

Teren Delta Dunarii
4
3

Teren Delta Dunarii

Vand teren extravilan suprafata 9.5 ha in Delta Dunarii.Deschidere spre lacul Golovita.Contact 0766676285

10 m2

Ceamurlia de Jos, Tulcea

Teren Delta, Razim-Sinoe 6

Teren Delta, Razim-Sinoe

Teren extravilan construibil, cadastru, itabulare, acces la lac Golovita, lac Ceamurlia, complexul lagunar Razim-Sinoe; Doua drumuri de acces neamenajate, Utilitati in apropiere, sat Lunca, Ceamurlia, jud. Tulcea. 9.5ha Google maps , poze goo.gl/SLuUmD , suprafata totala: 9,5, Front stradal: 480

10 m2

Ceamurlia de Jos, Tulcea

Apartament cu doua camere decomandat.
7
4

Apartament cu doua camere decomandat.

Vind Apartament doua camere, decomandat, izolat termic, eterior si interior, total mobilat si utilat.

1125 EUR/m2 | 40 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 2964 Apartament 2 camere - BLOC NOU
15
1

ID 2964 Apartament 2 camere - BLOC NOU

LUX Imobiliare vă prezintă spre vânzare un apartament cu 2 camere, amplasat într-un bloc nou cu lift, situat lângă Kaufland o locație excelentă, aproape de tot ce ai nevoie! Apartamentul este nou și se predă la cheie, cu finisaje moderne: gresie, faianță, parchet, uși interioare din lemn, baie complet ...

1362 EUR/m2 | 58 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Studio,BLOC NOU, etaj 2, 42 mp
8
4

Studio,BLOC NOU, etaj 2, 42 mp

Oferim spre vanzare un Garsoniera tip Studio , situata in zona Kaufland , la etajul 2 , intr-un bloc nou . Suprafata totala 42mp , suprafata utila 37 mp . Incalzire proprie : centrala pe gaz . Blocul este prevazut cu lift . Actele imobilului sunt pregatite pentru vanzare . PRET 61500 EURO Va asteptam ...

1464 EUR/m2 | 42 m2

Tulcea, Tulcea

Teren intravilan Chilia Veche, Delta Dunarii
3
5

Teren intravilan Chilia Veche, Delta Dunarii

Vand teren intravilan in Chilia Veche, judetul Tulcea, suprafata 2396 mp,situat la 300 m de Dunare, acces la 2 strazi, front stradal 37 m si 39 m. Terenul este impartit (dezlipit) in 2 loturi de 1198 mp fiecare, acestea putand fi cumparate separat.Utilitatile sunt pe strada. Cadastru si intabulare, ...

Chilia Veche, Tulcea

Casă de vănzare Jud. Tulcea loc. Babadag
5

Casă de vănzare Jud. Tulcea loc. Babadag

Vând casă situată in jud. Tulcea, oraș Babadag , localizata in apropierea Padurii Babadag. Casa este formată din parter, etaj si posibilitate de mansardare. Imobilul este decomandat, fiind prevazut cu scara interioară, parterul având un living generos cu semineu , hol , 1 dormitor , baie si o bucatarie. ...

486 EUR/m2 | 288 m2

Babadag, Tulcea

Casa la tara , Ciucurova jud Tulcea 3

Casa la tara , Ciucurova jud Tulcea

Vând casă la țară Comuna Ciucurova, Tulcea Vând casă situată în comuna Ciucurova, județul Tulcea. 3 camere + bucătărie Teren generos: 3.000 mp Ideală pentru cei care caută liniște, aer curat și spațiu verde Locuința este perfectă pentru o familie, casă de vacanță sau chiar investiție în agroturism. ...

90 EUR/m2 | 500 m2

Ciucurova, Tulcea

Crisan, Delta Dunarii
2
4

Crisan, Delta Dunarii

De vânzare casă bătrânească cu teren - 1941 m2, Comuna Crișan, județul Tulcea. Amplasare pe drumul principal, deschidere la Dunăre aproximativ 23 m, lungime teren aprox. 80 m, racordată la curent electric. Preț 37 euro m2.

1,941 m2

Crisan, Tulcea

De vânzare teren extravilan Mahmudia Tulcea 2

De vânzare teren extravilan Mahmudia Tulcea

Vând teren extravilan Mahmudia Tulcea, 3000-12000mp peste drum de stadion

Mahmudia, Tulcea

Promovat
ID 1260 Garsoniera confort 1 - Zona KAUFLAND
8
2

ID 1260 Garsoniera confort 1 - Zona KAUFLAND

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare o garsonieră modernă, confort 1, spațioasă și luminoasă, amplasată într-o zonă liniștită, în apropiere de Kaufland una dintre cele mai apreciate zone rezidențiale din Tulcea, la un ETAJ INFERIOR acces facil și confort sporit! Suprafață totală: 42 mp Compartimentare: ...

1464 EUR/m2 | 42 m2

Tulcea, Tulcea

Casă de vânzare în loc. Macin județul Tulcea Str. Vânători , nr. 34
7
1

Suprafața totală teren 1041 m.p; suprafață construită 162 m.p. Preț în euro 57000Euro- merită văzută Casa are gaze, și toate utilitățile; Persiană de contact: Tel:

352 EUR/m2 | 162 m2

Central, Macin, Tulcea

Promovat
ID 2806 Apartament 2 camere - PIATA NOUA
9

ID 2806 Apartament 2 camere - PIATA NOUA

Lux Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în zona Piața Nouă o locație centrală și foarte bine conectată la toate facilitățile. Apartamentul este poziționat la etajul 2, într-un bloc solid, cu acces rapid către mijloace de transport în comun, Piața Nouă, școli, ...

1364 EUR/m2 | 55 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Casa zona Pacii
10
3

Casa zona Pacii

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Casa zona Pacii,suprafata totala 230 mp,suprafata utila 100 mp,deschidere 9 ml,loc parcare in curte ,2 intrari ,2 corpuri,un corp mobilat utilat complet,un corp necesita renovare,centrala gaz pe butelii,gaz la poarta ,pret 77000 euro,tel.

770 EUR/m2 | 100 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 2700 Apartament 2 camere de vânzare - Cartier E3
10

ID 2700 Apartament 2 camere de vânzare - Cartier E3

Nu mai căuta! Ai găsit! O locuință doar a ta! Agenția LUX Imobiliare vă propune spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona E3, lângă Hypermarket-ul Kaufland, la un ETAJ INFERIOR ideal pentru confort și acces facil! Poziționarea blocului este foarte accesibilă, aproape de mijloacele de transport ...

1414 EUR/m2 | 58 m2

Tulcea, Tulcea

Buna ziua ! Vand casa in comuna ,Dunavat de Sus ,Tulcea !
6
2

Buna ziua ! Vand casa in comuna ,Dunavat de Sus ,Tulcea !

Buna ziua ! Vand casa in Dunvat de Sus ,Tulcea ! Casa este locuibila ,dispune de 4 camere spatioase ,hol , bucatarie ,baie ! Este racordata la apa ,curent electric ! Terenul este de 600 m2 ! Casa se afla in apropiera canalului la 100 m ,nu are iesire directa in canal ! Casa de afla pe coltu ,are iesire ...

30 EUR/m2 | 600 m2

Dunavatu de Sus, Tulcea

Categorii

Județe

Tulcea
Salvează căutarea