Promovat
Apartament 2 camere zona Vest
7
3

Apartament 2 camere zona Vest

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Vest,etaj 3,decomandat,suprafata totala 55 mp,2 balcoane,gaz la usa,pret 65000 euro,tel.0747698898

1327 EUR/m2 | 49 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere Str.Babadag
12

Apartament 3 camere Str.Babadag

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere, Str.Babadag,etaj 5 , lift,suprafata totala 76 mp,gaz la usa ,pret 110000 euro neg.tel.0747698898

1447 EUR/m2 | 76 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ZONA CENTRALA-2 CAMERE DECOMANDAT, ETAJ 4, NECESITA RENOVARE
4
3

Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat situat la etajul 4, într-o zonă centrala pe strada SLT.GAVRILOV CORNELIU. Suprafață totală: 50,52 m². Balcon închis cu termopan: 4 m², geamuri pvc, usa metalica Poziționare excelentă – la doar câțiva pași de piata, magazine ...

970 EUR/m2 | 51 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Casă de Vânzare 2000 mp
5
17

Casă de Vânzare 2000 mp

Vând Casă la Munte, are curent electric, racordat la ApaCanal și fântână în propria curte, apa din fântână este de o calitate foarte bună de băut, prin grădină curge Râul Slava... Suprafața teren Total 2000mp. Casă cu o suprafața utilă de 121mp. cu 4 camere si Hol. Casa necesită renovare! Deschidere ...

182 EUR/m2 | 121 m2

Slava Rusa, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Somova- Casa batraneasca + teren 3

Somova- Casa batraneasca + teren

Casă bătrânească parțial locuibilă + teren 708mp, situată pe str. Traian Coșovei din com. Somova, la 100 m de baltă, zonă liniștită, cu vedere frumoasă spre baltă.

708 m2

Somova, Tulcea

teren intravilan Sat Posta Com.Frecatei

teren intravilan Sat Posta Com.Frecatei

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde teren pentru casa ,Sat Posta Com.Frecatei,Jud.Tulcea,supfrafata totala 2000mp,deschidere 25 m,utilitati in zona ,teren stradal,pret 23000 euro neg ,tel.0747698898

Posta, Tulcea

Teren Intravilan Somova
1

Teren Intravilan Somova

Agentia Imobiiara Aura Intermediar vinde teren Intravilan Somova,suprafata totala 1800 mp,deschidere 25 m,utilitati la poarta,langa soseaua principala si aprope de lac,pret 30000 euro neg.tel.0747698898

Somova, Tulcea

Teren Intravilan Loc.Cataloi Jud.Tulcea

Teren Intravilan Loc.Cataloi Jud.Tulcea

Agentia Aura Intermediar vinde teren Imtravilan Loc.Cataloi,suprafata totala 2855mp,deschidere 12,71mp,apa curent ,terenul este imprejmuit cu gard din plasa,pret 51000 euro,tel.0747698898

Cataloi, Tulcea

Teren Intravilan Loc.Mineri,Com.Somova
1

Teren Intravilan Loc.Mineri,Com.Somova

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde teren intravilan Loc.Mineri,suprafata totala 800 mp,aproape de soseaua principala,constructii in zona ,utilitati in apropiere,pret 40000 euro neg.tel.0747698898

Mineri, Tulcea

Apartament 4 camere zona Neptun
7

Apartament 4 camere zona Neptun

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 4 camere zona Neptun,etaj 3,semidecomandat,debransat caldura,fara imbunatatiri,suprafata totala 65 mp,pret 53000 euro neg.tel.0747698898

815 EUR/m2 | 65 m2

Tulcea, Tulcea

Vila P+1 Zona C.A.P

Vila P+1 Zona C.A.P

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Vila zona C.A.P,perete comun ,constructie B.C.A,an 2014,suprafata totala 496 mp,suprafata construita 231 mp.Parterul este conpus din:living generos,bucatarie,baie,hol cu spatiu depozitare.Etajul este compus din:3 dormitoare,baie,hol generos(spatiu joaca),plus ...

1299 EUR/m2 | 231 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 4 camere zona Str.Victoriei
12

Apartament 4 camere zona Str.Victoriei

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 4 camere zona Str.Victoriei,etaj 1,suprafata totala 88,9mp,suprafata utila 73,3 mp,decomandat,mobilat utilat,centrala gaz,aer conditionat,pret 140000 euro,tel.0747698898

183 EUR/m2 | 763 m2

Tulcea, Tulcea

Teren Intravilan Somova
1

Teren Intravilan Somova

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde teren intravilan Somova ,langa apa,suprafata totala 1000 mp,deschidere mare ,fosa septica,apa ,stalpi de curent in apropiere ,ideal pentru casute de vacanta, etc ,pret 38000 euro,tel.0747698898

Somova, Tulcea

Teren Sat Lastuni Com.Mihail Kogalniceanu
1

Teren Sat Lastuni Com.Mihail Kogalniceanu

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde teren intravilan in Sat Lastuni Com.Mihail Kogalniceanu Jud.Tulcea,zona centrala .suprafata totala 2300 mp,deschidere 37,69 ml,asfalt,utilitati la poata,pret 25000 euro,tel.0747698898

Lastuni, Tulcea

Apartament 2 camere zona Ultracentrala
7

Apartament 2 camere zona Ultracentrala

Apartament 2 camere zona Ultracentrala ,parter,semidecomandat,suprafata totala 50 mp,balcon mare,imbunatatit ,mobilat utilat, centrala gaz noua,pret 68000 euro .tel.0747698898

1360 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Teren intravilan Delta Dunarii
3
24

Teren intravilan Delta Dunarii

Parcela 2000 mp Mahmudia. /3000 Mahmudia./1250 mp Nufăru

2,000 m2

Mahmudia, Tulcea

Pontoane de acostare barci
6
8

Pontoane de acostare barci

Ponton de acostare ( 9 m/2.6m/1.2m) 9000 euro. Ponton de acostare (21m/6.3m/1.68m/ 24000euro. Barje transport piatră ,nisip cereale .. ponton acostare 31.8m/8.73m/. 98000 euro. ...

Tulcea, Tulcea

Teren intravilan si casa bătrânească
1
11

Teren intravilan si casa bătrânească

Vand casa batraneasca in localitatea Plopu, comuna Murighiol , judetul Tulcea (zona turistica). Casa se afla la marginea localitatii cu acces rapid de la soseaua principala (DJ222C), este construita in anul 1958, detine 3 dormitoare, hol, bucatarie si baie. Intreaga suprafata a terenului este 1887 metri ...

11 EUR/m2 | 1,887 m2

Plopul, Tulcea

Proprietar, vând 4 hectare în Iazurile, delta Tulcea
3

Proprietar, vând 4 hectare în Iazurile, delta Tulcea

Proprietar, vând sau schimb teren extravilan agricol 4 hectare din Iazurile Valea Nucarilor Tulcea în deltă. Terenul în proprietate are 4,65 hectare dar vând doar 4 hectare din total. Terenul poate trece în intravilan. Are o poziție excelentă pentru turism. Terenul poate fi adecvat pentru un complex ...

40,000 m2

Iazurile, Tulcea

Tulcea,, apartament decomandat 4 camere,,U-uri,,zona Vest 1

Tulcea,, apartament decomandat 4 camere,,U-uri,,zona Vest

Vand apartament decomandat 4 camere,, vest, U-uri, et.4, foarte ingrijit, izolatii interior/exterior,,incalzire centrala gaz, foarte spatios, se poate vinde mobilat,,