Promovat
ID 7903 Teren în Murighiol - DE VÂNZARE
2
3

ID 7903 Teren în Murighiol - DE VÂNZARE

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un teren intravilan în Murighiol cu suprafața de 520 mp. Terenul este INTRAVILAN, îngrădit, cu 2 FRONTURI STRADALE de 14 ml, respectiv 32,11 ml, și utilități în zonă: apă și curent electric pe stradă. Localizare excelentă: - La doar 35 km de Tulcea (32 min cu mașina) - ...

520 m2

Murighiol, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere zona Centrala
15

Apartament 2 camere zona Centrala

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Centrala Str.Isaccei,etaj 4,suprafata totala 50 mp,decomandat,mobilat utilat,centrala gaz,pret 80000 euro,tel.0747698898

1600 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Casa zona Pacii
10
3

Casa zona Pacii

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Casa zona Pacii,suprafata totala 230 mp,suprafata utila 100 mp,deschidere 9 ml,loc parcare in curte ,2 intrari ,2 corpuri,un corp mobilat utilat complet,un corp necesita renovare,centrala gaz pe butelii,gaz la poarta ,pret 77000 euro,tel.

770 EUR/m2 | 100 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ZONA CENTRALA-2 CAMERE DECOMANDAT, ETAJ 4, NECESITA RENOVARE
4
3

Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat situat la etajul 4, într-o zonă centrala pe strada SLT.GAVRILOV CORNELIU. Suprafață totală: 50,52 m². Balcon închis cu termopan: 4 m², geamuri pvc, usa metalica Poziționare excelentă – la doar câțiva pași de piata, magazine ...

970 EUR/m2 | 51 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vanzare garsoniera 12

Vanzare garsoniera

Vand garsonierra etaj 7 Dalas langa Cronos Intrare cu cip.

600 EUR/m2 | 25 m2

Zona Industrială Est, Tulcea, Tulcea

Teren de vanzare SULINA
7
13

Teren de vanzare SULINA

40 euro mp Vand teren intravilan stradal cu deschidere 27.73m la Dunare in orasul Sulina judetul Tulcea cu suprafata de 1417mp, situat pe strada Independentei 33. Curent electric pe propietate cu factura platita la zi, posibilitate de racordare la apa potabila, retea in fata propietatii. Casa batraneasca ...

Sulina, Tulcea

Apartament de vanzare 5

Apartament de vanzare

Vând apartament format din două camere plus balcon si uscator ,in suprafata de 47 mp ,zona I.L.Caragiale aproape de Taxe si impozite.Apartamentul dispune de toate utilitatile și mobilă ,etaj 1 din 4,bloc o singură scară. Telefon : Camelia Pret 55.000 euro negociabil.

1170 EUR/m2 | 47 m2

Tulcea, Tulcea

Vând casă de vacanță in Delta Dunării,mobilată,la 50 m de apă.
1
51

Vând casă de vacanță in Delta Dunării,com Pardina jud Tulcea,cu suprafață utilă de 45 mp si teren de 450 mp , mobilată.Casa este noua si este compusă din 2 terase(una este închisă) bucătărie,1 dormitor,1 hol,baie, cameră cu centrală si boiler pe lemne si electric(stoc de lemne pe 2 ani),o magazie.Are ...

667 EUR/m2 | 45 m2

Pardina, Tulcea

Casă de vacanță Delta Dunării Mila 23
10
7

Casă de vacanță Delta Dunării Mila 23

Mila 23,Delta Dunării,avem spre vânzare o casă de vacanță cu o suprafață de 120 mp,terasă ,foișor și ponton,apa curentă,curent,fosă,alarmă,camere luat vederi,utilată pentru vacanță și eventual închiriere,o găsiți pe Google Maps și Turist Info : Fish Hunting Mila 23. Vă rog sunați-mă pentru alte informații ...

1125 EUR/m2 | 120 m2

Mila 23, Tulcea

Casă de vânzare
5
35

Casă de vânzare

Casă de vânzare în județul Tulcea, sat Vasile Alecsandri, comuna Stejaru. Locuință se află la marginea satului ,în apropierea pădurii,având 5000 mp.Drumul de acces este asfalt,casa are 130 mp, 4 camere ,un hol și o cameră pentru baie.Gradina este împrejmuită cu plasă, are canalizare și apă potabilă la ...

115 EUR/m2 | 130 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament -3 camere ETAJUL 2 - cartier E3
12

Apartament -3 camere ETAJUL 2 - cartier E3

APARTAMENT -3 CAMERE |111.000E 75Mp| str. cartier E3 -Tulcea Vindem, apartament cu 3 camere situat la etajul 2 din 4, in mijlocul cartierului -E3. Proprietatea face parte dintr-un bloc cu 4 nivele rezidential, construit in anul 1990, cu un singur balcon mare la bucatarie si dormitor. Amplasarea ...

1480 EUR/m2 | 75 m2

E3, Tulcea, Tulcea

Apartament 4 camere --E3 -(MEDUZEI ) etajul 3
16

Apartament 4 camere --E3 -(MEDUZEI ) etajul 3

APARTAMENT - 4 CAMERE | 89Mp ZONA-str MEDUZEI -Tulcea | etajul 3 Vindem, apartament cu 4 camere situat in Tulcea in cartier E3, pozitionat la etajul 3 din 4 intr-un bloc rezidential, construit din bca si dat in folosinta in anul 1992. COMPARTIMENTARE -decomandat- 3 dormitoare, camera de zi cu bucatarie ...

1348 EUR/m2 | 89 m2

E3, Tulcea, Tulcea

Apartament ---3 CAMERE  impecabil --- MOBILAT
10

Apartament ---3 CAMERE impecabil --- MOBILAT

APARTAMENT -3 CAMERE |118.000E 69Mp | str MEDUZEI -E3 -Tulcea Vindem, apartament SUPERB de 3 camere, pozitionat la etajul 4 din 4 cu POD deasupra blocului. ACOPERISUL este construit din lemn și tabla, inalt si bine izolat. (in garantie ) Bloc cu 4 nivele rezidential, dat in folosinta in anul ...

1643 EUR/m2 | 70 m2

E3, Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 3623 DE VÂNZARE Apartament 3 camere - CARTIER C5
14

ID 3623 DE VÂNZARE Apartament 3 camere - CARTIER C5

LUX IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament spațios, situat în Cartier C5, într-o zonă liniștită, aproape de Lidl, Jysk, parcuri pentru copii, magazine și restaurante. Apartamentul se află la etajul 2 și are o suprafață totală de 80,2 mp. În prezent este amenajat ca spațiu de birouri și compartimentat ...

1358 EUR/m2 | 81 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Casa P+E,Zona Victoriei
17

Casa P+E,Zona Victoriei

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Casa P+E,zona Victoriei,constructie Bca,an 2001,suprafata totala 355 mp,amprenta la sol 100 mp,suprafata utila 175 mp,deschidere 18 ml,centrala gaz,panouri fotovoltaice,aer conditionat,Garaj,pret 270000 euro neg.,tel.0747698898

1543 EUR/m2 | 175 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament renovat,str.Sabinelor
13
3

Apartament renovat,str.Sabinelor

Oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere , decomandat , luminos , situat in zona Piata Noua , str. Sabinelor , la etajul 8 din 10 , cu lift nou functionabil . Suprafata totala 70 mp . Incalzire : centrala proprie pe gaz noua. Apartamentul a fost renovat complet in urma cu 1 an , inclusiv instalatia ...

1086 EUR/m2 | 70 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere - LA BELEDERE -TULCEA
10

Apartament 2 camere - LA BELEDERE -TULCEA

Vânzare:APARTAMENT 2 CAMERE LA BELVEDERE -Tulcea Agentie imobiliara vindem, apartament in TULCEA - DEOSEBIT de 60mp, situat la etajul 1 din 4 . Apartamentul este situat ultracentral, in cel mai cunoscut loc din oras. Vedere superba la Piata Civica Etajul foarte bun- 1 din 4 Apartamentul il face ...

1500 EUR/m2 | 60 m2

Ultracentral, Tulcea, Tulcea

Garsoniera dallas - 25mp renovata
1

Garsoniera dallas - 25mp renovata

Vanzare-GARSONIERA 25Mp str VIITORULUI -Dallas- TULCEA Se vinde garsoniera IMPECABILA, situata in Tulcea pe str Viitorului la etajul 1 din 4 in cartier Dallas. Blocul este doar de garsoniere si pozitionat in apropiere de Liceul Economic si Liceul Anghel Saligny. In locuinta s-au investit multi bani, ...

1520 EUR/m2 | 25 m2

Dallas, Tulcea, Tulcea

Apartament 3 camere | str babadag et.2 -mobilat utilat
12

Apartament 3 camere | str babadag et.2 -mobilat utilat

APARTAMENT | 90Mp | str BABADAG | Etaj-2 Cauti sa TE MUTI IMEDIAT ? Avem pentru tine un apartament cu 3 camere GATA UTILAT, situat in apropiere de SCOALA 5 PROPRIETATEA arata IMPECABIL, RECONDITIONATA DE LA ZERO. INFORMATII UTILE : instalatie cupru, sanaitare schimbate, termopane foarte bune, ...

1433 EUR/m2 | 90 m2

Babadag, Tulcea, Tulcea

vind casa in localitate Sulina 13

vind casa in localitate Sulina

--- Casă de vânzare în Sulina, jud. Tulcea 4 camere, grădină, aproape de Dunăre și Mare! Vă propun spre vânzare o proprietate situată în orașul Sulina, pe strada a 3-a, într-o zonă liniștită și cu acces rapid la natură. Ideală pentru locuit permanent, casă de vacanță sau investiție turistică! ...

50 EUR/m2 | 1,100 m2

Sulina, Tulcea

Se vinde Complexul Comercial  din Mila 23, Delta Dunarii
10
2

Se vinde Complexul Comercial din Mila 23, Delta Dunarii

Societate Comerciala vinde afacere la cheie: Complex Comercial Mila 23, Delta Dunarii, jud. Tulcea. Complexul curpinde bar si magazin cu terase separate, patiserie si discoteca, alaturi de spatii de depozitare, spatiu de cazare, un birou si curte. Complexul se vinde impreuna cu toate dotarile disponibile ...

783 EUR/m2 | 447 m2

Mila 23, Tulcea

Casa  spatiu centru
16

Casa spatiu centru

CASA SPATIU | TULCEA PRET 87.000 EURO Vindem casa situata in Tulcea pe o strada central pozitionata. Casa este construita din caramida, an 1978. DETALII TEHNICE *SUBSOL -2 beciuri *DEMISOL - 2 camere + baie (MOBILATE) *PARTER - 3 camere +baie TEREN 121Mp Construiti 159Mp (amprenta 74Mp) SURSA ...

547 EUR/m2 | 159 m2

Central, Tulcea, Tulcea

Teren intravilan Murighiol,iesire Lac Murigiol,zona turistica 15

Teren intravilan Murighiol,iesire Lac Murigiol,zona turistica

Teren intravilan 3000mp,drum asfaltat,loc.Murigiol,judet Tulcea,iesire Lac Murighiol,in vecinatate br.Sf.Gheorghe si Puflene Resort,destinatie turistica/rezidentiala . Pret:22 euro,neg ., suprafata totala: 3000, Front stradal: 30

3,000 m2

Murighiol, Tulcea

Vând Teren Intravilan : 6000 mp.in Sat SARINASUF, Com. Murighiol
10
3

Vând TEREN Intravilan , in suprafața de 6000 mp in Sat Sarinasuf , Comuna Murighiol . Terenul este alcătuit din 2 Loturi a câte 3000 mp. fiecare . Terenul se afla poziționat in apropierea Canalului Lipoveni și a Lacului Razelm și este pretabil pt .: Casa de Vacanta , Pensiune , Căsuțe , Camping , ...

6,000 m2

Sarinasuf, Tulcea

Categorii

Județe

Tulcea
Salvează căutarea