Promovat
ID 3648 Apartament 3 camere - DE VANZARE - Cartier Neptun
15
4

ID 3648 Apartament 3 camere - DE VANZARE - Cartier Neptun

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament situat în cartierul Neptun, într-o zonă liniștită și accesibilă. Deși figurează în acte cu 3 camere, spațiul a fost reamenajat inteligent pentru a oferi un confort sporit și o bucătărie mult mai spațioasă. COMPARTIMENTARE ȘI DOTĂRI: Apartamentul este ...

1263 EUR/m2 | 38 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 7863 EXCLUSIVITATE - Teren intravilan la 6 minute de Tulcea
4
3

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE Lux Imobiliare vă prezintă spre vânzare în EXCLUSIVITATE teren intravilan cu suprafața de 615 mp, ideal pentru construcția casei tale sau pentru investiție! Situat la 100 m de Șoseaua Agighiol (km - DN222, la doar 6 minute cu mașina de Tulcea. Categoria: CURȚI CONSTRUCȚII Două ...

615 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Ultracentral - Piata Civica, casa individuala cu teren 387 mp, centrala gaz
20
1

Agentia Dobrogea Imobiliare va ofera spre vanzare o casă individuală situată în zonă ULTRACENTRALA, aproape de Piata Civica, amplasată pe un teren de 387 mp, cu front stradal de 10,06 ml, ideală atât pentru locuință multifamilială, cât și pentru investiție. Imobilul este construit din materiale mixte ...

893 EUR/m2 | 140 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere,str.Babadag
13
2

Apartament 3 camere,str.Babadag

Oferim spre vanzare un Apartament cu 3 camere , tip Duplex , situat Ultracentral , pe str.Babadag , la etajul 4 . Suprafata totala 108 mp . Detine 2 balcoane si 2 bai . Incalzire proprie centrala pe gaz . Parter este compus din living cu hol open space , bucatarie , 1 balcon si baie iar Etajul este ...

1250 EUR/m2 | 108 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren Delta Dunarii
4
3

Teren Delta Dunarii

Vand teren extravilan suprafata 9.5 ha in Delta Dunarii.Deschidere spre lacul Golovita.Contact 0766676285

10 m2

Ceamurlia de Jos, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,str.Isaccei,renovat total
10
1

Apartament 2 camere,str.Isaccei,renovat total

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , modern , decomandat , situat pe str. Isaccei , central , la etajul 4 . Suprafata totala 50 mp . Incalzire proprie centrala pe gaz . Apartamentul se vinde mobilat si utilat complet , conform pozelor . PRET 75000 EURO Va asteptam la vizionare !

1500 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 5018 Duplex ULTRACENTRAL - Strada Babadag
20
4

ID 5018 Duplex ULTRACENTRAL - Strada Babadag

SUPER PREȚ - 83.000 EURO - 108 MP LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament tip duplex, amplasat ultracentral, pe Strada Babadag o zonă de top, ideală pentru cei care apreciază confortul, spațiul și accesul rapid la toate punctele de interes din oraș. Suprafață totală: 108 mp Etaje: 4 și ...

769 EUR/m2 | 108 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 7833 EXCLUSIVITATE - Teren cu priveliste superba
11
3

ID 7833 EXCLUSIVITATE - Teren cu priveliste superba

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE Oportunitate unică! Teren INTRAVILAN în EXCLUSIVITATE! Agentia LUX Imobiliare îți propune spre vânzare, în EXCLUSIVITATE, un teren situat pe Strada Fulgerului, Sat Mineri, Comuna Somova, la doar 8 minute cu mașina de orașul Tulcea (5 km)! Suprafața terenului: 500 mp, cu ...

500 m2

Mineri, Tulcea

Vand casa la tara - comuna Ciucurova jud Tulcea

Vand casa la tara - comuna Ciucurova jud Tulcea

Vand casa la tara- Comuna Ciucurova , Tulcea Vand casa situata in comuna Ciucurova jud Tulcea. 3 camere + bucatarie Teren generos : 3000 MP Ideala pentru cei care cauta liniste , aer curat si spatiu verde.. Locuinta este perfecta pentru o familie , casa de vacanta sau chiar investitie in agroturism. ...

90 EUR/m2 | 500 m2

Ciucurova, Tulcea

Teren intravilan 513 m2 Tulcea
2

Teren intravilan 513 m2 Tulcea

513 m2 teren intravilan in zona Viticulturii, orasul Tulcea, Str Fizician Nicolae Dinulescu, teren construibil. Locatie aproape de natura, incantatoare si linistita. Acces auto si pietonal facil prin aripa de sud. contact Maria 07patru3 8cinci1 6unu1 Rafael 07cinci7 1sase7 3zero2

513 m2

Cartier C5, Tulcea, Tulcea

De vânzare teren + casă 3200mp
2
1

De vânzare teren + casă 3200mp

Terenul se afla la intrarea în Com. Murighiol lângă Pensiunea Cristiana.

3,200 m2

Murighiol, Tulcea

615 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Casa +Teren 414 mp
15
9

Casa +Teren 414 mp

Oferim spre vanzare , Casa batraneasca din chiripic tencuita si izolata exterior , situata inntr-o zona linistita , zona Primaverii . Suprafata totala 414 mp , suprafata construita 103 mp . Este compusa din 5 camere , bucatarie , baie si 3 holuri . Detine 2 garaje . Teava de gaz la poarta . Cheia in ...

583 EUR/m2 | 103 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Garsoniera confort 1 zona Piata Noua
7
2

Garsoniera confort 1 zona Piata Noua

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Garsoniera confort 1 zona Piata Noua,etaj 2.suprafata totala 32 mp,imbunatatita,mobilata utilata ,aparat aer conditionat,lift nou,pret 45500 euro,tel.0747698898

1422 EUR/m2 | 32 m2

Tulcea, Tulcea

Vand teren agricol la padure, langa Cetatuia!
3

Vand teren agricol la padure, langa Cetatuia!

Vand teren agricol la padure, langa Cetatuia, doua hectare lipite, 33m deschidere la șosea, padure in fața, padure in spate. Nu este arendat. Toate actele sunt in regula. Pretul este de 20 000 euro, nu schimb. Pentru detalii, schițe, etc va stau la dispoziție.

Luncavita, Tulcea

Promovat
ID 6657 EXCLUSIVITATE - Vila de tip P+M+pod de vanzare
20
5

ID 6657 EXCLUSIVITATE - Vila de tip P+M+pod de vanzare

SUPER OFERTĂ PREȚ REDUS! Alege varianta care ți se potrivește: 128.000 EURO Mobilată și utilată complet (Gata de mutare!) 122.000 EURO Nemobilată COMISION 0% PENTRU CUMPĂRĂTOR! Vă doriți o locuinta care să asigure un mediu ideal pentru toată familia? Agentia LUX Imobiliare vă propune spre vanzare ...

968 EUR/m2 | 126 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere Str.Babadag
12

Apartament 3 camere Str.Babadag

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere, Str.Babadag,etaj 5 , lift,suprafata totala 76 mp,gaz la usa ,pret 110000 euro neg.tel.0747698898

1447 EUR/m2 | 76 m2

Tulcea, Tulcea

Casa pe malul Dunarii
5
5

Casa pe malul Dunarii

Din lipsa de timp sunt nevoit sa vand aceasta proprietate situata pe malul Dunarii, pe bratul Macin, localitatea Peceneaga, Tulcea. Casa are o amprenta de aproximativ 64 metri patrati, compusa din 2 camere, baie si bucatarie.Langa casa este si o anexa de 40 mp ca si magazie. Casa este mobilata si se ...

625 EUR/m2 | 64 m2

Peceneaga, Tulcea

De vânzare casa batraneasca plus 3,700m2 teren în Iazurile jud Tulcea
5
18

Vând casa batraneasca, (necesita renovare) plus3,700m2 de teren,In Iazurile Com. Valea Nucarilor jud. Tulcea nr.de contact . (Casa se poate vinde și la 18000Euro cu doar 1000m DE TEREN). Prețul afișat este ușor negociabil.

Iazurile, Tulcea

Promovat
ID 7848 Teren în Dunăvățu de Jos DE VÂNZARE
2
2

ID 7848 Teren în Dunăvățu de Jos DE VÂNZARE

TEREN INTRAVILAN DE VÂNZARE DUNAVĂȚU DE JOS, INIMA DELTEI DUNĂRII Agenția LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un teren intravilan cu potențial excepțional, situat în pitorescul sat Dunavățu de Jos, comuna Murighiol, în inima spectaculoasei Delte a Dunării un loc de poveste unde natura este la ...

686 m2

Dunavatu de Jos, Tulcea

casa +spatiu comercial
4
21

casa +spatiu comercial

De vânzare spațiu comercial(care se poate transforma in camere), garaj, camere, curte. pt alte detalii . pe strada Mahmudiei

293 EUR/m2 | 188 m2

Tulcea, Tulcea

Teren intravilan Murighiol 28