Promovat
ZONA CENTRALA-2 CAMERE DECOMANDAT, ETAJ 4, NECESITA RENOVARE
4
3

Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat situat la etajul 4, într-o zonă centrala pe strada SLT.GAVRILOV CORNELIU. Suprafață totală: 50,52 m². Balcon închis cu termopan: 4 m², geamuri pvc, usa metalica Poziționare excelentă – la doar câțiva pași de piata, magazine ...

970 EUR/m2 | 51 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Casa zona Pacii
14
3

Casa zona Pacii

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Casa zona Pacii,suprafata totala 230 mp,suprafata utila 100 mp,deschidere 9 ml,loc parcare in curte ,2 intrari ,2 corpuri,un corp mobilat utilat complet,un corp necesita renovare,centrala gaz pe butelii,gaz la poarta ,pret 85000 euro,tel.0747698898

850 EUR/m2 | 100 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 7833 EXCLUSIVITATE - Teren cu priveliste superba
11
3

ID 7833 EXCLUSIVITATE - Teren cu priveliste superba

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE Oportunitate unică! Teren INTRAVILAN în EXCLUSIVITATE! Agentia LUX Imobiliare îți propune spre vânzare, în EXCLUSIVITATE, un teren situat pe Strada Fulgerului, Sat Mineri, Comuna Somova, la doar 8 minute cu mașina de orașul Tulcea (5 km)! Suprafața terenului: 500 mp, cu ...

500 m2

Mineri, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere,str.Babadag
13
2

Apartament 3 camere,str.Babadag

Oferim spre vanzare un Apartament cu 3 camere , tip Duplex , situat Ultracentral , pe str.Babadag , la etajul 4 . Suprafata totala 108 mp . Detine 2 balcoane si 2 bai . Incalzire proprie centrala pe gaz . Parter este compus din living cu hol open space , bucatarie , 1 balcon si baie iar Etajul este ...

1250 EUR/m2 | 108 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa Delta Dunarii - Patlageanca
10
56

Casa Delta Dunarii - Patlageanca

Vând casă (2012) si teren 7000 m2 cu pomi fructiferi si vita de vie în sat Patlageanca, judetul Tulcea.

500 EUR/m2 | 60 m2

Patlageanca, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere zona Pacii
9
2

Apartament 3 camere zona Pacii

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere zona Ultracentrala,etaj 1,decomandat,suprafata totala 68 mp,fara imbunatatiri,gaz la usa,pret 75000 euro,tel.0747698898

1154 EUR/m2 | 65 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere,str.Pacii,etaj 1
9

Apartament 3 camere,str.Pacii,etaj 1

Oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat , situat Central , zona Piata Noua , la etajul 1 , intr-un bloc turn . Suprafata utila 64 mp , suprafata totala 68 mp . Imobilul este liber si nu prezinta imbunatatiri . Cheia in Agentie ! PRET 75000 EURO Va asteptam la vizionare !

1172 EUR/m2 | 64 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere zona Centrala
15

Apartament 2 camere zona Centrala

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Centrala Str.Isaccei,etaj 4,suprafata totala 50 mp,decomandat,mobilat utilat,centrala gaz,pret 80000 euro,tel.0747698898

1600 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Teren intravilan de vânzare!
7
6

Teren intravilan de vânzare!

Vând teren intravilan 1500 mp. în sat Sălcioara com. Jurilovca jud.Tulcea,str. Bălții nr.36 (la 4 km de Jurilovca,gura portiței)

Salcioara, Tulcea

Promovat
ID 6143 Spațiu comercial de vânzare în centrul Luncaviței
3
1

ID 6143 Spațiu comercial de vânzare în centrul Luncaviței

Lux Imobiliare vă propune spre VÂNZARE un spațiu comercial cu potențial de investiție, situat în centrul localității Luncavița, la doar 50 km ( 45 min) de Tulcea. Poziționat strategic, în apropiere de DN22 E87, proprietatea beneficiază de vizibilitate excelentă și acces facil. Detalii proprietate: Amprentă ...

480 EUR/m2 | 250 m2

Luncavita, Tulcea

Vanzare teren intravilan in Jurilovca - Tulcea
5
3

Vanzare teren intravilan in Jurilovca - Tulcea

De vanzare teren intravilan 1100 mp categoria de folosinta arabil localizat excelent chiar in Com.Jurilovca (Tulcea) cu potential turistic remarcabil (punct de plecare in excursii catre Gura Portitei si Delta Dunarii cu ambarcatiuni din port). Are deschidere de 31,41 m la strada in curs de asfaltare, ...

1,100 m2

Jurilovca, Tulcea

 Teren pentru agricultura, panouri fotovoltaice/eoliene, hala, langa asfalt, apa trasa , 18600mp 10

Teren pentru agricultura, panouri fotovoltaice/eoliene, hala, langa asfalt, apa trasa , 18600mp

Vand teren cu deschidere la asfalt (drumul Tulcea-Murighiol), la intrare in satul Victoria, la 13 km de orasul Tulcea, cu retea electrica la hotar si cu apa trasa din sat, inclusiv conducta pe 300 m pe lungimea terenului. Pe teren este o fundatie cu suprafata de 20 mp., suprafata totala: 18600Acces: ...

18,600 m2

Victoria, Tulcea

Casa de vânzare!
4
2

Casa de vânzare!

Casă cu 3 camere , living spațios cu bucătărie open space , 2 bai , beci , garaj. Suprafața utilă 130 mp și teren 500 mp.

1538 EUR/m2 | 130 m2

E3, Tulcea, Tulcea

Casa cu teren
19
5

Casa cu teren

Vând teren intravilan 2806mp cu Casa .Incalzire cu lemne,posibil deschiderea activității ,Suprafata Construita 222 Mp.si arabil 999 Mp. Wc in casă și în curte.Se poate închiria si vara la turisti in cealalta parte a casei, pretul de 75.000 Negociabil. TEl: Casa este in comuna Mahmudia/Județul Tulcea ...

26 EUR/m2 | 2,806 m2

Mahmudia, Tulcea

Teren intravilan Murighiol,iesire Lac Murigiol,zona turistica 15

Teren intravilan Murighiol,iesire Lac Murigiol,zona turistica

Teren intravilan 3000mp,drum asfaltat,loc.Murigiol,judet Tulcea,iesire Lac Murighiol,in vecinatate br.Sf.Gheorghe si Puflene Resort,destinatie turistica/rezidentiala . Pret:22 euro,neg ., suprafata totala: 3000, Front stradal: 30

3,000 m2

Murighiol, Tulcea

  Apartament 4 camere, mobilat complet + centrală proprie   zona Păcii, Tulcea
8

Apartament 4 camere, mobilat complet + centrală proprie zona Păcii, Tulcea

Locație excelentă aproape de școli, magazine și transport public Zonă liniștită, ideală pentru familie Detalii apartament: 4 camere spațioase 2 băi confort și intimitate 2 balcoane perfecte pentru momente de relaxare Suprafață: 89 m Etajul 5 din 10 Izolat costuri ...

1292 EUR/m2 | 89 m2

Tulcea, Tulcea

Somova- Casa batraneasca + teren 3

Somova- Casa batraneasca + teren

Casă bătrânească parțial locuibilă + teren 708mp, situată pe str. Traian Coșovei din com. Somova, la 100 m de baltă, zonă liniștită, cu vedere frumoasă spre baltă.

708 m2

Somova, Tulcea

teren intravilan Sat Posta Com.Frecatei

teren intravilan Sat Posta Com.Frecatei

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde teren pentru casa ,Sat Posta Com.Frecatei,Jud.Tulcea,supfrafata totala 2000mp,deschidere 25 m,utilitati in zona ,teren stradal,pret 23000 euro neg ,tel.0747698898

Posta, Tulcea

Teren Intravilan Somova
1

Teren Intravilan Somova

Agentia Imobiiara Aura Intermediar vinde teren Intravilan Somova,suprafata totala 1800 mp,deschidere 25 m,utilitati la poarta,langa soseaua principala si aprope de lac,pret 30000 euro neg.tel.0747698898

Somova, Tulcea

Teren Intravilan Loc.Cataloi Jud.Tulcea

Teren Intravilan Loc.Cataloi Jud.Tulcea

Agentia Aura Intermediar vinde teren Imtravilan Loc.Cataloi,suprafata totala 2855mp,deschidere 12,71mp,apa curent ,terenul este imprejmuit cu gard din plasa,pret 51000 euro,tel.0747698898

Cataloi, Tulcea

Teren Intravilan Loc.Mineri,Com.Somova
1

Teren Intravilan Loc.Mineri,Com.Somova

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde teren intravilan Loc.Mineri,suprafata totala 800 mp,aproape de soseaua principala,constructii in zona ,utilitati in apropiere,pret 40000 euro neg.tel.0747698898

Mineri, Tulcea

Apartament 4 camere zona Neptun
7

Apartament 4 camere zona Neptun

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 4 camere zona Neptun,etaj 3,semidecomandat,debransat caldura,fara imbunatatiri,suprafata totala 65 mp,pret 53000 euro neg.tel.0747698898

815 EUR/m2 | 65 m2

Tulcea, Tulcea

Vila P+1 Zona C.A.P

Vila P+1 Zona C.A.P

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Vila zona C.A.P,perete comun ,constructie B.C.A,an 2014,suprafata totala 496 mp,suprafata construita 231 mp.Parterul este conpus din:living generos,bucatarie,baie,hol cu spatiu depozitare.Etajul este compus din:3 dormitoare,baie,hol generos(spatiu joaca),plus ...

1299 EUR/m2 | 231 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 4 camere zona Str.Victoriei
12

Apartament 4 camere zona Str.Victoriei

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 4 camere zona Str.Victoriei,etaj 1,suprafata totala 88,9mp,suprafata utila 73,3 mp,decomandat,mobilat utilat,centrala gaz,aer conditionat,pret 140000 euro,tel.0747698898

183 EUR/m2 | 763 m2

Tulcea, Tulcea

Categorii

Județe

Tulcea
Salvează căutarea