Promovat
Zona centrala - Casa batraneasca, teren 690 mp
7

Zona centrala - Casa batraneasca, teren 690 mp

Agentia Dobrogea Imobiliare va prerzinta spre vanzare o caza batraneasca in zona Centrala, cu o suprafata aprox de 80 mp, situata pe un teren de 690 mp si o deschidere stradala de 11 ml. Imobilul are perete comun cu o alta proprietate, este compus din 3 camere, plus anexe, incalzirea se face cu sobe, ...

863 EUR/m2 | 80 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere zona Vest
7
3

Apartament 2 camere zona Vest

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Vest,etaj 3,decomandat,suprafata totala 55 mp,2 balcoane,gaz la usa,pret 65000 euro,tel.0747698898

1327 EUR/m2 | 49 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 6674 Vindem casa pe Strada Mircea Voda - ULTRACENTRAL
20
1

ID 6674 Vindem casa pe Strada Mircea Voda - ULTRACENTRAL

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE PREȚ BOMBA: 83.000 EURO SUB 1.000 EURO mp o oportunitate rară pentru o locație ULTRACENTRALĂ! LUX Imobiliare vă prezintă spre vânzare exclusivă o proprietate cu potențial extraordinar, situată pe Str. Mircea Vodă nr. 20C, una dintre cele mai căutate zone din Tulcea. Locație ...

847 EUR/m2 | 98 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 6657 EXCLUSIVITATE - Vila de tip P+M+pod de vanzare
20
4

ID 6657 EXCLUSIVITATE - Vila de tip P+M+pod de vanzare

SUPER OFERTĂ PREȚ REDUS! Alege varianta care ți se potrivește: 128.000 EURO Mobilată și utilată complet (Gata de mutare!) 122.000 EURO Nemobilată COMISION 0% PENTRU CUMPĂRĂTOR! Vă doriți o locuinta care să asigure un mediu ideal pentru toată familia? Agentia LUX Imobiliare vă propune spre vanzare ...

968 EUR/m2 | 126 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Casa P+E,Zona Victoriei
17

Casa P+E,Zona Victoriei

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Casa P+E,zona Victoriei,constructie Bca,an 2001,suprafata totala 355 mp,amprenta la sol 100 mp,suprafata utila 175 mp,deschidere 18 ml,centrala gaz,panouri fotovoltaice,aer conditionat,Garaj,pret 270000 euro neg.,tel.0747698898

1543 EUR/m2 | 175 m2

Tulcea, Tulcea

Afacere la cheie - productie piatra naturala
5
1

Afacere la cheie - productie piatra naturala

Piatra naturală - potrivită pentru construcția și amenajarea de spații, produsă și comercializată de S.C. Piatra Naturală Dobrogea S.R.L. SC CREATIVE STONE SRL Oferta include hala care este racordata la energie electrica (trifazic) si este dotata cu masini de taiat piatra cu disc, bazine de decantare ...

667 EUR/m2 | 300 m2

Ciucurova, Tulcea

FALEZA- 3 CAMERE DECOMANDAT ,ETAJ 7, CENTRALA GAZ, MOBILAT SI UTILAT
1

Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament de 3 camere decomandat pe strada Garii. Dispune de centrala termica pe gaz. Suprafata utila 65.2mp plus doua balcoane de 6.5mp, respectiv 3.2mp, 2 bai, bucatarie separata, spatioasa, Constructie 1982, reabilitat 2025, lift nou. Se vinde mobilat ...

1638 EUR/m2 | 65 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament renovat,str.Sabinelor
13
3

Apartament renovat,str.Sabinelor

Oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere , decomandat , luminos , situat in zona Piata Noua , str. Sabinelor , la etajul 8 din 10 , cu lift nou functionabil . Suprafata totala 70 mp . Incalzire : centrala proprie pe gaz noua. Apartamentul a fost renovat complet in urma cu 1 an , inclusiv instalatia ...

1086 EUR/m2 | 70 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere - LA BELEDERE -TULCEA
10

Apartament 2 camere - LA BELEDERE -TULCEA

Vânzare:APARTAMENT 2 CAMERE LA BELVEDERE -Tulcea Agentie imobiliara vindem, apartament in TULCEA - DEOSEBIT de 60mp, situat la etajul 1 din 4 . Apartamentul este situat ultracentral, in cel mai cunoscut loc din oras. Vedere superba la Piata Civica Etajul foarte bun- 1 din 4 Apartamentul il face ...

1650 EUR/m2 | 60 m2

Ultracentral, Tulcea, Tulcea

Garsoniera dallas - 25mp renovata
1

Garsoniera dallas - 25mp renovata

Vanzare-GARSONIERA 25Mp str VIITORULUI -Dallas- TULCEA Se vinde garsoniera IMPECABILA, situata in Tulcea pe str Viitorului la etajul 1 din 4 in cartier Dallas. Blocul este doar de garsoniere si pozitionat in apropiere de Liceul Economic si Liceul Anghel Saligny. In locuinta s-au investit multi bani, ...

1520 EUR/m2 | 25 m2

Dallas, Tulcea, Tulcea

Apartament 3 camere | str babadag et.2 -mobilat utilat
12

Apartament 3 camere | str babadag et.2 -mobilat utilat

APARTAMENT | 90Mp | str BABADAG | Etaj-2 Cauti sa TE MUTI IMEDIAT ? Avem pentru tine un apartament cu 3 camere GATA UTILAT, situat in apropiere de SCOALA 5 PROPRIETATEA arata IMPECABIL, RECONDITIONATA DE LA ZERO. INFORMATII UTILE : instalatie cupru, sanaitare schimbate, termopane foarte bune, ...

1433 EUR/m2 | 90 m2

Babadag, Tulcea, Tulcea

Teren intravilande vanzare
3
4

Teren intravilande vanzare

Tulcea oraș De vanzare teren intravilan in cartierul Green Village, lângă gara de mărfuri, intrare dinspre Dedeman, loturi în proprietate privata, terenul este liber, drumuri de acces intabulate, fiecare lot are carte funciară. P.U.Z. aprobat prin H.C.L. 124 30.05.2017. Loturile sunt între 500 și 1000 ...

Tulcea, Tulcea

Vand casa si teren MILA 23
1
8

Vand casa si teren MILA 23

Vand casa si teren in Mila 23, suprafata totala: 997 mp., pozitie excelenta 25 m iesire la strada si la dunarea veche, intabulare si cladire lipoveneasca pe cadastru formata din 4 camere , utilitati curent electric si apa curenta.

625 EUR/m2 | 80 m2

Mila 23, Tulcea

Teren extravilan 1500 mp (viitor intravilan) loc. Telita, comuna Frecatei, jud. Tulcea
8

. Vand teren extravilan la granite cu intravilanul localitatii TELITA, la 28 km de municipiul Tulcea, in zona TRIUNGHIULUI MANASTIRILOR CELIC DERE (3 KM), SAON (9 KM, CU IESIRE LA DUNARE) SI COCOSU (19 KM). VEZI GOOGLE MAPS. Trenul va trece in viitorul apropiat in intravilanul localitatii ( pentru ...

Telita, Tulcea

ID 1372 DE VÂNZARE - Garsonieră confort 1 - BLOC NOU
5

ID 1372 DE VÂNZARE - Garsonieră confort 1 - BLOC NOU

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare o garsonieră modernă, confort 1, spațioasă și luminoasă, amplasată într-o zonă liniștită, în apropiere de Kaufland una dintre cele mai apreciate zone rezidențiale din Tulcea, la un ETAJ INFERIOR acces facil și confort sporit! Suprafață totală: 37 mp Compartimentare: ...

1351 EUR/m2 | 37 m2

Tulcea, Tulcea

Casa  spatiu centru
16

Casa spatiu centru

CASA SPATIU | TULCEA PRET 87.000 EURO Vindem casa situata in Tulcea pe o strada central pozitionata. Casa este construita din caramida, an 1978. DETALII TEHNICE *SUBSOL -2 beciuri *DEMISOL - 2 camere + baie (MOBILATE) *PARTER - 3 camere +baie TEREN 121Mp Construiti 159Mp (amprenta 74Mp) SURSA ...

547 EUR/m2 | 159 m2

Central, Tulcea, Tulcea

Vand teren intravilan 3

Vand teren intravilan

Vand teren intravilan de 1000 mp în Ceamurlia de Jos. Terenul are deschidere la strada asfaltata, cu posibilitate de racordare la canalizare. Deschiderea la strada este de 20 ml. Prețul este negociabil.

Ceamurlia de Jos, Tulcea

Apartament vanzare zona 0
1
1

Apartament vanzare zona 0

Vand apartament 4 camere etaj 4, 99 mp, strada Sabinelor, la E uri, 90.000 Euro usor negociabil, apartamentul este decomandat, centrala gaz noua,2 AC uri ,2 bai, 3 balcoane.Relatii la telefon .

909 EUR/m2 | 99 m2

Tulcea, Tulcea

Vand Teren - 7.900 mp - Nufaru, Jud. Tulcea
2

Vand Teren - 7.900 mp - Nufaru, Jud. Tulcea

Se vinde teren in suprafata de 7.900 mp cu o deschidere la sosea de 20 m si o latime pe partea din spate de 40 m Singur proprietar Comision 0%!

7,900 m2

Nufaru, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere, zona E3,etaj 2
8
2

Apartament 2 camere, zona E3,etaj 2

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Kaufland , la etajul 2 , intr-un bloc nou . Suprafata totala 57 mp , suprafata utila 46 mp . Incalzire proprie : centrala pe gaz . Blocul este prevazut cu lift . Actele imobilului sunt pregatite pentru vanzare . PRET 79000 EURO Va asteptam ...

1386 EUR/m2 | 57 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 4 camere Str.Babadag
18

Apartament 4 camere Str.Babadag

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 4 camere zona Ultracentrala,Etaj 4 cu hidroizolatie noua,decomandat,suprafata totala 86,22 mp,suprafata utila 79,18mp,renovat total,partial mobilat,centrala gaz,izolat exterior,bloc reabilitat total,boxa la subsol,pret 120000 euro neg.tel.07476988 ...

1500 EUR/m2 | 80 m2

Tulcea, Tulcea

Vânzare imobil 7

Vânzare imobil

Casa 5 camare baie bucătărie gresie faianță parchet uși geamuri termopan centrala gaz tabla linbad sup 147p teren 1200 relații tel

748 EUR/m2 | 147 m2

Tulcea, Tulcea

vind casa in localitate Sulina 12

vind casa in localitate Sulina

--- Casă de vânzare în Sulina, jud. Tulcea 4 camere, grădină, aproape de Dunăre și Mare! Vă propun spre vânzare o proprietate situată în orașul Sulina, pe strada a 3-a, într-o zonă liniștită și cu acces rapid la natură. Ideală pentru locuit permanent, casă de vacanță sau investiție turistică! ...

50 EUR/m2 | 1,100 m2

Sulina, Tulcea

vând casa vacanta crisan delta dunarii
8
1

vând casa vacanta crisan delta dunarii

SC Sanoroexclusive SRL vinde casa de vacanta Crisan inima Deltei mal stang, suprf teren 1260 mp Sc 170 mp Sd 290 mp. Compusa din trei camere + living, terasa, spatii depozitare, 3 toalete. Pompe apa, sistem sanitar cu doua fose ecologice. Teren de tenis cu nocturna, Piscina cu tobogan, pompa si filtre ...

1293 EUR/m2 | 290 m2

Crisan, Tulcea

Categorii

Județe

Tulcea
Salvează căutarea