Promovat
Casă de Vânzare 2000 mp
5
17

Casă de Vânzare 2000 mp

Vând Casă la Munte, are curent electric, racordat la ApaCanal și fântână în propria curte, apa din fântână este de o calitate foarte bună de băut, prin grădină curge Râul Slava... Suprafața teren Total 2000mp. Casă cu o suprafața utilă de 121mp. cu 4 camere si Hol. Casa necesită renovare! Deschidere ...

182 EUR/m2 | 121 m2

Slava Rusa, Tulcea

Promovat
ID 6143 Spațiu comercial de vânzare în centrul Luncaviței
3
1

ID 6143 Spațiu comercial de vânzare în centrul Luncaviței

Lux Imobiliare vă propune spre VÂNZARE un spațiu comercial cu potențial de investiție, situat în centrul localității Luncavița, la doar 50 km ( 45 min) de Tulcea. Poziționat strategic, în apropiere de DN22 E87, proprietatea beneficiază de vizibilitate excelentă și acces facil. Detalii proprietate: Amprentă ...

480 EUR/m2 | 250 m2

Luncavita, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere zona Pacii
9
2

Apartament 3 camere zona Pacii

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere zona Ultracentrala,etaj 1,decomandat,suprafata totala 68 mp,fara imbunatatiri,gaz la usa,pret 75000 euro,tel.0747698898

1154 EUR/m2 | 65 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere, zona E3,etaj 2
8
2

Apartament 2 camere, zona E3,etaj 2

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Kaufland , la etajul 2 , intr-un bloc nou . Suprafata totala 57 mp , suprafata utila 46 mp . Incalzire proprie : centrala pe gaz . Blocul este prevazut cu lift . Actele imobilului sunt pregatite pentru vanzare . PRET 79000 EURO Va asteptam ...

1386 EUR/m2 | 57 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Se vinde Complexul Comercial  din Mila 23, Delta Dunarii
10
2

Se vinde Complexul Comercial din Mila 23, Delta Dunarii

Societate Comerciala vinde afacere la cheie: Complex Comercial Mila 23, Delta Dunarii, jud. Tulcea. Complexul curpinde bar si magazin cu terase separate, patiserie si discoteca, alaturi de spatii de depozitare, spatiu de cazare, un birou si curte. Complexul se vinde impreuna cu toate dotarile disponibile ...

783 EUR/m2 | 447 m2

Mila 23, Tulcea

Casa Slava Rusa, Tulcea
5
80

Casa Slava Rusa, Tulcea

Casa cu 3 camere, 2 holuri, bucatarie de vara si de iarna, garaj, curte spatioasa cu vie si gradina. Casa renovata in 2015, cu acoperis de tabla nou montat. De vanzare sau schimb cu garsoniera Constanta.

200 EUR/m2 | 250 m2

Slava Rusa, Tulcea

Vând teren intravilan 1660 m.p., în sat Iazurile, jud. Tulcea
3
4

De vânzare teren intravilan în sat Iazurile, situat la soseaua principală, DL 14, suprafata 1660 m.p, posibilitate de racordare la utilități

1,660 m2

Iazurile, Tulcea

Apartament 3 camere modern
9
1

Apartament 3 camere modern

Apartament modern cu 3 camere, 2 baii si balcon. Imobilul se afla la etajul 4 din 5, blocul este prevazut cu lift modern si camere de supraveghere. Apartamentul se vinde mobilat si utilat, finisaje de calitate, centrala pe gaz, cada cu hidromasaj (jacuzzi). Imobilul dispune de o boxa la demisol plus ...

2364 EUR/m2 | 77 m2

Peco, Tulcea, Tulcea

Vand teren intravilan
1
1

Vand teren intravilan

Proprietar, vand teren intravilan suprafata 1439 mp localizat in comuna I.C.Bratianu(Zaclau) judetul Tulcea. Terenul este situat la strada principala (DN22E) si are acces atat din drumul judetean cat si din drumul stradal. Utilitati prezente pe teren: apa si electricitate. Pret negociabil

1,439 m2

I.C. Bratianu, Tulcea

Vând teren în suprafață de 3000 mp în localitatea Sarinasuf, Comuna Murighiol, judet Tulcea
4
14

Vând teren în suprafață de 3000 mp în localitatea Sarinasuf, Comuna Murighiol, judet Tulcea, este bine poziționat și este branșat la electricitate și la apă. Este ideal pentru constructia unei case. Pe teren se afla o livadă de pruni tineri in producție. Are toate actele la zi.

3,000 m2

Sarinasuf, Tulcea

Teren 1000 mp  intravilan lângă  Lacul Somova
5
2

Teren 1000 mp intravilan lângă Lacul Somova

Vând teren 1000 mp intravilan construibil casa vila pensiune la 300 ml de Lacul Somova , sosea asfaltată, în loc Somova Preț 35000 euro

Somova, Tulcea

Casa de vânzare loc. Satu Nou
10
22

Casa de vânzare loc. Satu Nou

Vând casă + teren în suprafață totală de 2119 mp. în localitatea Satu Nou, Jud. Tulcea Casa are o suprafață la sol de 143 mp, fiind compus din 5 camere , 1 baie cu toate utilitățile și 1 terasă . Casa este complet mobilată , este renovată integral, inclusiv acoperișul și instalația electrică schimbată, ...

350 EUR/m2 | 143 m2

Satu Nou, Tulcea

Teren in Mila 23
3
1

Teren in Mila 23

Proprietar vand teren in intravilanul satului pescaresc Mila 23, inima Deltei Dunarii. terenul are o deschidere de 48.5 ml la Dunarea Veche si are suptafata de 2864 mp la pretul de 45 euro mp.

2,864 m2

Mila 23, Tulcea

Teren Delta Dunarii
4
3

Teren Delta Dunarii

Vand teren extravilan suprafata 9.5 ha in Delta Dunarii.Deschidere spre lacul Golovita.Contact 0766676285

10 m2

Ceamurlia de Jos, Tulcea

Teren Delta, Razim-Sinoe 6

Teren Delta, Razim-Sinoe

Teren extravilan construibil, cadastru, itabulare, acces la lac Golovita, lac Ceamurlia, complexul lagunar Razim-Sinoe; Doua drumuri de acces neamenajate, Utilitati in apropiere, sat Lunca, Ceamurlia, jud. Tulcea. 9.5ha Google maps , poze goo.gl/SLuUmD , suprafata totala: 9,5, Front stradal: 480

10 m2

Ceamurlia de Jos, Tulcea

Apartament cu doua camere decomandat.
7
4

Apartament cu doua camere decomandat.

Vind Apartament doua camere, decomandat, izolat termic, eterior si interior, total mobilat si utilat.

1125 EUR/m2 | 40 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 2964 Apartament 2 camere - BLOC NOU
15
1

ID 2964 Apartament 2 camere - BLOC NOU

LUX Imobiliare vă prezintă spre vânzare un apartament cu 2 camere, amplasat într-un bloc nou cu lift, situat lângă Kaufland o locație excelentă, aproape de tot ce ai nevoie! Apartamentul este nou și se predă la cheie, cu finisaje moderne: gresie, faianță, parchet, uși interioare din lemn, baie complet ...

1362 EUR/m2 | 58 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Studio,BLOC NOU, etaj 2, 42 mp
8
4

Studio,BLOC NOU, etaj 2, 42 mp

Oferim spre vanzare un Garsoniera tip Studio , situata in zona Kaufland , la etajul 2 , intr-un bloc nou . Suprafata totala 42mp , suprafata utila 37 mp . Incalzire proprie : centrala pe gaz . Blocul este prevazut cu lift . Actele imobilului sunt pregatite pentru vanzare . PRET 61500 EURO Va asteptam ...

1464 EUR/m2 | 42 m2

Tulcea, Tulcea

Teren intravilan Chilia Veche, Delta Dunarii
3
5

Teren intravilan Chilia Veche, Delta Dunarii

Vand teren intravilan in Chilia Veche, judetul Tulcea, suprafata 2396 mp,situat la 300 m de Dunare, acces la 2 strazi, front stradal 37 m si 39 m. Terenul este impartit (dezlipit) in 2 loturi de 1198 mp fiecare, acestea putand fi cumparate separat.Utilitatile sunt pe strada. Cadastru si intabulare, ...

Chilia Veche, Tulcea

Casă de vănzare Jud. Tulcea loc. Babadag
5

Casă de vănzare Jud. Tulcea loc. Babadag

Vând casă situată in jud. Tulcea, oraș Babadag , localizata in apropierea Padurii Babadag. Casa este formată din parter, etaj si posibilitate de mansardare. Imobilul este decomandat, fiind prevazut cu scara interioară, parterul având un living generos cu semineu , hol , 1 dormitor , baie si o bucatarie. ...

486 EUR/m2 | 288 m2

Babadag, Tulcea

Casa la tara , Ciucurova jud Tulcea 3

Casa la tara , Ciucurova jud Tulcea

Vând casă la țară Comuna Ciucurova, Tulcea Vând casă situată în comuna Ciucurova, județul Tulcea. 3 camere + bucătărie Teren generos: 3.000 mp Ideală pentru cei care caută liniște, aer curat și spațiu verde Locuința este perfectă pentru o familie, casă de vacanță sau chiar investiție în agroturism. ...

90 EUR/m2 | 500 m2

Ciucurova, Tulcea

Promovat
Teren intravilan Somova
1

Teren intravilan Somova

Teren 4000 mp Somova parcelabil, ideal construcții Vând teren intravilan în Somova, cu suprafață totală de 4000 mp, ideal pentru construcție casă sau investiție. Terenul este parcelabil (loturi de 1000 mp, 1300mp 1500mp) 16 euro mp Acces facil la drum Zonă liniștită, în dezvoltare Ideal ...