casa de vanzare Govora
10
2

casa de vanzare Govora

Casa individuala situata pe Str. Strandului in Satul Gurisoara la o distanta de 1 km de Strandul Balnear din Baile Govora, cu P+Etj.1+ Etj.2 cu o suprafata utila de 468 m patrati .Beneficiaza de toate utilitatile. Informatii prin telefon sau Whatsap.

427 EUR/m2 | 468 m2

Gurisoara, Valcea

Promovat
Vind casă cu teren 10 km de Râmnicu Vâlcea in Stolniceni Str. Buridava Nr. 34
13
36

Stolniceni apartine de oras Râmnicu Vâlcea pana in centru orasului sint 10 Kilometri Sosele amenanjate. Terenul are o deschidere la stradă de 65 de metri cu toate utilitățile. Terenul total este de 2.100 mp din care 680 mp curți constructiv si 1400 mp gradina cu pomi fructiferi si vita de vie. Casa ...

132 EUR/m2 | 680 m2

Stolniceni, Valcea

Promovat
Proprietar  vând casă cu 7 camere în Diculești, jud. Valcea, teren 2267 mp
10
10

Proprietar vând casă cu 7 camere în Diculești, jud. Valcea, teren 2267 mp

Se propune spre vânzare o proprietate spațioasă, decomandată, ideală pentru familii sau pensiune, bine construită și mobilată, situată în Diculești, la aproximativ 51 km de Craiova, 31 km de Balș, cu un regim de înălțime P, având un număr de 7 camere, cu o suprafață utilă de 218 mp la sol și teren 2267 ...

211 EUR/m2 | 218 m2

Diculesti, Valcea

Promovat
Casa la tara de Vanzare! Zona de vis
8
23

Casa la tara de Vanzare! Zona de vis

Se vinde casa batraneasca cu 3 camere curte, grajd si 2 anexe cat si 2 livezi in fata respectiv spatele casei intr-o zona de vis unde linistea e la ea acasa. Casa este situata in Rm Valcea, Nicolae Balcescu . Pretul este de 24 900 eur negociabil.

311 EUR/m2 | 80 m2

Nicolae Balcescu, Valcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsonieră de vânzare   28 mp, zonă excelentă!
8

Garsonieră de vânzare 28 mp, zonă excelentă!

Se vinde garsonieră de 28 mp, situată într-o zonă foarte bună, cu vedere spre Calea lui Traian, Arhiepiscopia Vâlcii și Colegiul Național Alexandru Lahovari, zonă liniștită cu acces rapid către magazine, mijloace de transport, școli și alte puncte de interes. Locuința este ideală atât pentru locuit, ...

2071 EUR/m2 | 28 m2

Traian, Ramnicu Valcea, Valcea

Teren extravilan și intravilan de vânzare
4
29

Teren extravilan și intravilan de vânzare

Terenul este intravilan și extravilan, - suprafața este de 2500m2; - prezinta două căi de acces:drum pietruit pe lungimea terenului și drum asfaltat pe lățime; -locație:strada Papoiesti,sat Români, oraș Băbeni. Terenul are: livadă de nuci,stâlp de lumină,și sunt disponibile utilități (apă, lumină și ...

Babeni, Valcea

Terenuri pt case cabane pensiuni sau exploatare preturi incepand de la10   mp
1
4

Terenuri pt case cabane pensiuni sau exploatare preturi incepand de la10 mp

Proprietar vand mai multe terenuri situate in Vladesti pe str Valea Ursului Priporu sau Trundin in Bujoreni pe str Bradului in oras pe str Poenari Dealu Malului sau Morilor terenurile sunt pt case pensiuni cabane sau exploatare preturi incepad de la 10 euro mp până la 100 euro mp in oras pe str ...

Ramnicu Valcea, Valcea

Proprietar Vand 11500 mp teren pt Cartier Rezidential  str Morilor cu casa 100 Euro mp
3
1

Proprietar Vand 11500 mp teren pt Cartier Rezidential str Morilor cu casa 100 Euro mp

Proprietar vand 11500 mp teren intravilan și extravilan și o casă de 100 mp situate pe str Morilor la Nr 178 cu toate utilitățile vând tot nu dezmembrez

11,500 m2

Morilor, Ramnicu Valcea, Valcea

casă de vanzare
10
1

casă de vanzare

vând casa în com Lapusata sat Scorusu jud Vâlcea mobilată si utilată gata doar de mutat

667 EUR/m2 | 90 m2

Scorusu, Valcea

Vand casa
5
3

Vand casa

Vand casa cu 3 camere in centru satului, 1000 mp curte + teren. Casa nelocuita, asfalt, apa, canalizare la poarta, curent electric in casa. pret 30000 euro, usor discutabil!

462 EUR/m2 | 65 m2

Bratia din Deal, Valcea

Vând teren în BUjoreni lunca
6
3

Vând teren în BUjoreni lunca

Vând teren an BUjoreni lunca an suprafață de 800 m terenul se află la strada principala an deschidere la. stradă la. DN. 7 aproximativ 30.m facilități curent gaze apă preț negociabil. relații la telefon FĂRĂ. MESAJE

800 m2

Bujoreni, Valcea

padure si teren extravilan
2
5

padure si teren extravilan

Vand padure la 22 km de Dragasani, suprafata 22 861 mp, carte funciara nr. 35 596 / 2014 si teren extravilan suprafata 5 226 mp. in lunca Oltului. Pret : 5 euro/ mp

Dragasani, Valcea

casa vinzare
10
85

casa vinzare

casa renovata total. - 4 camere - living spațios - baie -bucatarie - faianță - gresie - parchet - termopane - sobe teracota noi - terasa vara - bucătărie vara - magazie - livada pomi 2000m - curte mare - casa izolata total - zona liniștită - zona panoramica excelenta -Pretul 60.000 euro telef. C ...

600 EUR/m2 | 100 m2

Dragasani, Valcea

Teren de vinzare 4

Teren de vinzare

Terenul este in satul Fedeleșoiu, Dăești judetul Vilcea Are ieșire la strada principala Este situat imediat după terenul de fotbal Fedeleșoiu , pină in Biserica Sf Petru și Pavel Suprafața Este de 800 mp imprejmiita total Orice solicitare doresc numai prin mesaj Prețul negociabil

Fedelesoiu, Valcea

Teren- OCNITA - Ocnele Mari , jud VALCEA,10 000 metri patrati - Intravilan in totalitate
4
11

Aproximativ 10 000 m2 (1 hectar), zona Linistita, posibilitate extindere cu alte suprafete plane in apropiere,posibilitate montare panouri solare, parc fotovoltaic, trasee sportive pt. PLIMBARE CU ATV-ul, vedere spre S. E.; Ocnele Mari, VL,Construibil, Zona Slatioarele, aproape de Biserica SF Nicolae, ...

10,000 m2

Ocnele Mari, Valcea

Casa de vânzare 5 camere  plus 3,5 ha pământ .com. Scundu Sat Blejani
10

Casa de vânzare 5 camere plus 3,5 ha pământ .com. Scundu Sat Blejani

Casa este formata din 5 camere , baie cu vana și boiler încălzire apa pe lemne pentru iarna + panou încălzire apa instalat pe casa și pus în funcțiune , hol intrare . Sub casa se afla un beci , și 2 magazii.+ Anexe o magazie și o bucătărie . Separat de casa in curte se mai afla o bucătărie de vară . ...

550 EUR/m2 | 100 m2

Scundu, Valcea

Vand apartament 2 camere in orasul Brezoi, Valcea 9

Vand apartament 2 camere in orasul Brezoi, Valcea

2 camere+sala inchisa (fara amenajari)+beci+magazie, la parterul unei constructii cu un etaj, langa Scoala generala nr.1.

459 EUR/m2 | 37 m2

Brezoi, Valcea

Teren intravilan Trundin 5349 mp, judet Valcea
5
2

Teren intravilan Trundin 5349 mp, judet Valcea

Vand: ---- Teren Vladesti - Trundin 5349 mp *Locatie:* De la intrarea parcului Zavoi pana la teren sunt aproximativ 6-7km (10 min cu masina). Mergeti pe DN64A pana la indicatorul Trundin (drumul cu biserica si primaria Vladesti, coordonate: 45.11933 ), apoi ramaneti tot pe DC168 vreo 2km (coordonate: ...

5,349 m2

Vladesti, Valcea

Schimb apartament cu 3 camere Traian, cu 2 camere
5
5

Schimb apartament cu 3 camere Traian, cu 2 camere

Vând apartament cu 3 camere cartier Traian etaj 3 suprafață 64 mp, confort 1, Rm Vâlcea, Aleea Ciocârliei Nr 2, bloc 5 sau schimb cu apartament cu 2 camere, confort 1,etaje inferioare.

1250 EUR/m2 | 60 m2

Traian, Ramnicu Valcea, Valcea

de vânzare
5

de vânzare

vând două pompe de apa

Alunu, Valcea

Se vinde casă
1
30

Se vinde casă

Se vinde casa întro-o zon foarte bună din cărămidă ,are beci ,3camere , hol si cămară mai multe detalii la telefon .

15 EUR/m2 | 1,700 m2

Livezi, Valcea

Teren intravilan
4
4

Teren intravilan

Vand teren intravilan in suprafata de 2298m2, 25 euro m2{aproximativ 55000 euro}, in comuna Pausesti Maglasi, judetul Valcea. Posibilitati conectare curent electric, apa curenta, canal, gaze si retea RDS.

Pausesti-Maglasi, Valcea

vand teren intravilan
6
26

vand teren intravilan

Vand teren pentru constructii intravilan, la pretul pietei,in Vladesti Valcea, negociabil. 6,3km de Rm. Valcea. Asfalt, canal, curent, zona rezidentiala, 1,3 km de primaria Vladesti

1,000 m2

Vladesti, Valcea

Vand Teren intravilan
1

Vand Teren intravilan

Vand teren Intravilan 200 m principală strada Gogoaia , Turcești RM Vâlcea 7000 mp cuprinde și pădure ideal de a construii cel puțin 2 case

7,000 m2

Mateesti, Turcesti, Valcea

Categorii

Județe

Valcea

Localități

Ramnicu Valcea (323) Dragasani (57) Calimanesti (30) Brezoi (22) Horezu (20) Ocnele Mari (20) Vladesti (18) Bujoreni (17) Malaia (17) Budesti (16) Voineasa (15) Baile Govora (11) Baile Olanesti (10) Babeni (9) Balcesti (9) Pausesti-Maglasi (9) Mihaesti (8) Stoenesti (7) Bunesti (6) Fedelesoiu (6) Galicea (6) Ionesti (6) Copacelu (5) Govora (5) Salatrucel (5) Sutesti (5) Barbatesti (4) Berislavesti (4) Copaceni (4) Daesti (4) Fartatesti (4) Golesti (4) Jiblea Veche (4) Livezi (4) Orlesti (4) Radacinesti (4) Rosiile (4) Barsesti (Budesti) (3) Bratia din Deal (3) Caciulata (3) Cazanesti (Ramnicu Valcea) (3) Ciungetu (3) Curaturile (3) Diculesti (3) Gradistea (3) Gurguiata (3) Jiblea Noua (3) Lalosu (3) Muereasca de Sus (3) Nicolae Balcescu (3) Olanu (3) Pietreni (3) Popesti (3) Popesti (Golesti) (3) Prajila (3) Priporu (3) Prundeni (3) Sanbotin (3) Sinesti (3) Tetoiu (3) Aldesti (2) Barsesti (Mihaesti) (2) Barsoiu (2) Berbesti (2) Bercioiu (2) Budesti (Fauresti) (2) Costesti (2) Dragoesti (2) Igoiu (2) Maldaresti (2) Malu Alb (2) Marita (2) Milcoiu (2) Olteni (2) Opatesti (2) Oveselu (2) Paduretu (2) Pascoaia (2) Pietrari (2) Predesti (2) Romani (2) Runcu (2) Scundu (2) Seaca (Calimanesti) (2) Serbaneasa (2) Serbanesti (Salatrucel) (2) Silea (2) Sirineasa (2) Slatioara (2) Stanesti-Lunca (2) Stolniceni (2) Stroesti (2) Stuparei (2) Tisa (2) Tomsani (2) Vaideeni (2) Alunu (1) Balota (1) Baltateni (1) Barbuceni (1) Barza (1) Bistrita (1) Blidari (1) Bogdanesti (Bujoreni) (1) Bogdanesti (Otesani) (1) Bogdanesti (Tomsani) (1) Buleta (1) Caineni (1) Cainenii Mici (1) Calinesti (1) Carcadiesti (1) Cazanesti (Milcoiu) (1) Cernelele (1) Coasta Cerbului (1) Copaceni (Racovita) (1) Creteni (1) Cueni (1) Dealu Valeni (1) Dobriceni (1) Draganesti (Brezoi) (1) Draganu (1) Fauresti (1) Firesti (1) Francesti (1) Gaujani (1) Ghioroiu (1) Glavile (1) Gura Vaii (1) Gurisoara (1) Gusoeni (1) Izbasesti (1) Lapusata (1) Lunca (Bujoreni) (1) Maciuca (1) Madulari (Cernisoara) (1) Magura (1) Mazili (1) Mierea (1) Milostea (1) Mitrofani (1) Mosoroasa (1) Munteni (1) Negrulesti (1) Obislavu (1) Ocnita (1) Olanesti (1) Otetelisu (1) Pasculesti (1) Pausesti-Otasau (1) Proieni (1) Racovita (1) Ramesti (Horezu) (1) Roesti (1) Romanesti (1) Rotarasti (1) Ruda (1) Scorusu (1) Stanesti (1) Stefanesti (1) Stefanesti (Maciuca) (1) Stoilesti (1) Tanasesti (1) Telechesti (1) Turcesti (1) Usurei (1) Valea Babei (1) Valea Caselor (Dragasani) (1) Valea Macesului (1) Valea Mare (1) Valea lui Stan (1) Varatica (1) Verdea (1) Vetelu (1) Vladuceni (1) Voinesita (1) Zatreni (1) Zatrenii de Sus (1)