Teren casa Moara Grecilor
6
1

Teren casa Moara Grecilor

Direct proprietar Vând teren intravilan cu suprafața de 1150 mp, situat într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare, unde s-au construit și se construiesc în continuare locuințe noi. Ideal pentru construcția unei case familiale sau investiție sigură. Localizare excelentă: Suburbia Moara Grecilor, ...

1,150 m2

Moara Grecilor, Vaslui

Promovat
Afacere langa Spitalul de Urgenta Vaslui
2

Afacere langa Spitalul de Urgenta Vaslui

Preluare afacere magazin mixt in zona spitalului judetean Vaslui. Pretul include spatiul comercial(nu se mai plateste chirie). Afacere cu istoric de peste 20 de ani, clienti locali, contabilitate la zi, fara datorii. Se vinde cu preluarea completa a firmei, inclusiv spatiul comercial la parter de bloc(cu ...

1929 EUR/m2 | 85 m2

Vaslui, Vaslui

Promovat
Teren central unic proprietar
5
1

Teren central unic proprietar

De vânzare teren intravilan ultra central 553mp toate utilitățile necesare la marginea proprietății fără traverse ideal pentru orice tip de construcție locuință depozit spatiu comercial ecc unic proprietar ofer și rog seriozitate!!! nu deranjați inutil ptr info apelati

553 m2

Barlad, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apartament cu 3 camere
4

Vând apartament cu 3 camere

Vând apartament 3 camere 80 mp Bd. Epureanu, bloc D3, sc. A (blocul cu Casigaz), etaj 4 Este un apartament spațios, îngrijit și modernizat serios, într-o zonă foarte bună, cu parcare mare chiar în fața blocului, acesta e genul de loc în care te muți fără stres și fără investiții urgente. Detalii ...

850 EUR/m2 | 80 m2

Barlad, Vaslui

Apartament 4 camere, Piata Traian
10
4

Apartament 4 camere, Piata Traian

Vand apartament 4 camere decomandat, în imediata apropiere a pieței Traian, Vaslui etaj 3, structură mare, suprafață 100 mp. An construcție bloc 1997. Centrală termică nouă schimbată în anul 2024. 1 balcon, 10 m lungime, inchis , cu acces din sufragerie si bucătărie, vedere în spatele blocului 1 balcon ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Vaslui, Vaslui

Teren de vânzare Muntenii de Jos 981 mp cu utilități și asfalt
5

Teren de vânzare Muntenii de Jos 981 mp Vând teren intravilan în Muntenii de Jos, suprafață 981 mp, ideal pentru construcție casă, locuință de vacanță sau investiție. Deschidere 16,2 m liniari Împrejmuit complet Livadă de cireși pe rod Pomi fructiferi pe toată marginea terenului pe rod Utilități: ...

981 m2

Centru, Muntenii de Jos, Vaslui

Vand teren intravilan+extravilan Codaesti, Vaslui
3

Vand teren intravilan+extravilan Codaesti, Vaslui

Vand teren in sat com. Codaesti, jud. Vaslui, punctul "Lupoaica" avand o suprafata totala de 12.704 m.p. din care intravilan (1000 m.p.) si extravilan (11.704 m.p.), compacte intr-o singura suprafata de teren. In actul de vanzare-cumparare terenul extravilan este strucurat astfel: 3.768 m.p. arabil, ...

12,704 m2

Codaesti, Vaslui

Teren intravilan
3

Teren intravilan

Vând teren intravilan in centrul comunei Alexandru Vlahuță,preț neg.

4,800 m2

Alexandru Vlahuta, Vaslui

Apartament 3 camere Huși 1

Apartament 3 camere Huși

Apartament 3 camere decomandat in Huși, jud. Vaslui, central, str. ALEXANDRU GIUGARU, 66 mp, 2 balcoane, debara, dressing.

1061 EUR/m2 | 66 m2

Husi, Vaslui

AFACERE la cheie CLUB Menthor VDM se vinde
1
3

AFACERE la cheie CLUB Menthor VDM se vinde

AFACERE la cheie CLUB MENTHOR VDM VASLUI SE VINDE

233 EUR/m2 | 300 m2

Central, Vaslui, Vaslui

Vand casa si teren
2

Vand casa si teren

In sat Cantalaresti, com Stefan cel Mare, judetul Vaslui vand casa de locuit in planul 2 in suprafata de 106 mp, constructia din chirpici din 1991 si acoperita cu tabla in 2023. Casa este cimentuita in exterior, are 3 camere, hol, bucatarie si baie cu apa curenta. Casa se vinde impreuna cu 5160 mp teren. ...

Cantalaresti, Vaslui

Vând pachet de 4 parcele
1
1

Vând pachet de 4 parcele

Vând pachet 4 parcele de teren extravilan In Com Tatarani jud Vaslui. 1300 mp vie dealu Ulmilor, 2400 mp fanete galata, 2000 mp fanete vladica și 9900 arabil Tuluc mantu.

15,600 m2

Tatarani, Vaslui

Vand Casa in sat Plopi com. Bunesti-Averesti
6

Vand Casa in sat Plopi com. Bunesti-Averesti

Vand casa cimentuita, acoperita cu tabla zincata, mobilata si utilata in sat Plopi com. Bunesti-Averesti aflata la drum principal, cu suprafata de 117.37 mp , suprafata utila de 80.69 avand urmatoarele: 4 camere 1 camara, 1 hol, 1 bucatarie Fantana pe tuburi cu pompa electrica Vie pe spalieri 1535.20 ...

296 EUR/m2 | 81 m2

Plopi, Vaslui

vând casă 3 camere gară Buhăiești Jud Vaslui
10
6

vând casă 3 camere gară Buhăiești Jud Vaslui

vând casă 3 camere hol baie cu wc și cadă plus bucătărie parchet toată casa uși geamuri termopan suprafață 90 m2 teren 1040m2 la șosea cu o deschidere de 40 m2 la șosea o anexă bucătărie de vară de 20 m2 casa este din chirpici cimentuita mobilata utilata complet curent electric fântână proprie anexe ...

422 EUR/m2 | 90 m2

Voinesti (Vulturesti), Vaslui

Casa cu mansarda
10
19

Casa cu mansarda

Vand casa cu mansarda în Vaslui, str George Enescu nr 57, bună atât pt locuit cât și pt cabinete medicale sau altele, suprafață 114 m 2,are beci, parter, etaj, balcon, o terasa in spatele casei,pret de apartament negociabil. Relatii la tel: . Sau schimb cu apartament sau garsoniera în Vaslui sau Mangalia. ...

632 EUR/m2 | 114 m2

Vaslui, Vaslui

Teren intravilan, casa,16 km sud Vaslui
6
3

Teren intravilan, casa,16 km sud Vaslui

Vând 2 loturi teren intravilancu suprafatade 1250+1650 mp(2900mp),acte la zi, fiscal,cadastru, in sat Deleni, ideal pentru o casa, livada, gradina, cu strada propusa pentru modernizare asfaltare , gaz metan, canalizare, apă, terenul este plat, la 300m de sediul primariei din Deleni, la 2 minute ...

Deleni, Vaslui

520mp teren intravilan , 4km de Vaslui
4
8

520mp teren intravilan , 4km de Vaslui

Vând o parcelă teren pentru casă 26m x 20m la 4 km vaslui cu acces facil, asfaltat cu posibilitate de racordare la utilități, apă, gaz, canalizare, energie electrică.

520 m2

Muntenii de Jos, Vaslui

Casă de vânzare Bârlad
8
8

Casă de vânzare Bârlad

Vând casă în cartier Țuguieta,P+1E,168 mp,suprafața teren 308 mp.Construcție din bolțari,finalizată în 2000. Casa este izolată termic,termopane,parțial mobilată. 4 camere,living,2 holuri,bucătărie și 2 băi,balcon și 2 anexe. Curent electric și apă,fosă,gaz și canalizare la poartă.

655 EUR/m2 | 168 m2

Barlad, Vaslui

Teren  2100 metri   Casa Traditionala
5
1

Teren 2100 metri Casa Traditionala

Telefon : Teren 2021 metri Casa Traditionala Valeni Comuna Padureni , Judetul Vaslui( Husi) Casa este situata langa Scoala din Valeni Exista si anexe gospadaresti Strada asfaltata pana la poarta, apa, curent electric Sunati pentru detalii Telefon:

163 EUR/m2 | 120 m2

Husi, Vaslui

vand loc de veci in HUSI

vand loc de veci in HUSI

vand loc de veci in HUSI in cimitirul DRIC inf la tel

Vaslui, Vaslui

Vand Constructie
10

Vand Constructie

Vând construcție cu destinație în acte ca locuința 85 mp fara utilități și 5000 mp teren , locație buna pentru grădinărie, creștere animale ,recreere . aflată la 10 m de râul Bârlad pe linia CFR Bârlad -Galați zona depozit militar pod fier ce traversează Râul Preț 35000 eur

515 EUR/m2 | 68 m2

Barlad, Vaslui

Apartament de vânzare
8

Apartament de vânzare

Vând apartament central, mobilat gata de mutat. Merită văzut! Pentru mai multe detalii și vizionare, sunați la nr. de tel.

1176 EUR/m2 | 68 m2

Central, Husi, Vaslui

teren intravilan lipovat
9
1

teren intravilan lipovat

teren intravilan in lipovat, fara utilitati ( curent si apa la aproximativ 50 m) 3600 mp, a fost defrisat anul trecut in toamna pentru 5500 e vand si rulota pentru punct fix, an 2006 hobby prestige, 3 zone dormit, 5-6 persoane

3,600 m2

Lipovat, Vaslui

Categorii

Județe

Vaslui
Salvează căutarea