Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, etajul 4, Ultracentral
10
2

Apartament 2 camere, decomandat, etajul 4, Ultracentral

Va prezentam un apartament cu 2 camere, decomandat, la etajul 4, pe str Comuna din Paris, nr 2, in zona cinema Victoria. Apartamentul este in curs de renovare. Pret: 44.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: 57 mp; Suprafata utila totala: 52 mp. Acoperisul refacut, ...

856 EUR/m2 | 52 m2

central, Barlad, Vaslui

Promovat
Teren casa Moara Grecilor
6

Teren casa Moara Grecilor

Direct proprietar Vând teren intravilan cu suprafața de 1150 mp, situat într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare, unde s-au construit și se construiesc în continuare locuințe noi. Ideal pentru construcția unei case familiale sau investiție sigură. Localizare excelentă: Suburbia Moara Grecilor, ...

1,150 m2

Moara Grecilor, Vaslui

Promovat
Teren central unic proprietar
5

Teren central unic proprietar

De vânzare teren intravilan ultra central 553mp toate utilitățile necesare la marginea proprietății fără traverse ideal pentru orice tip de construcție locuință depozit spatiu comercial ecc unic proprietar ofer și rog seriozitate!!! nu deranjați inutil ptr info apelati

553 m2

Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara
12

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 2, pe str G-ral V. Milea, bloc D1. Apartamentul este spatios, la un etaj foarte bun, pe o scara linistita, intr-un bloc construit in 1978. Pret: 68.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata utila: 65 mp; Suprafata utila ...

1054 EUR/m2 | 65 m2

sud-est, Barlad, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Oportunitate rară - casă situată ultracentral
4
2

Oportunitate rară - casă situată ultracentral

De vânzare proprietate situată în Bârlad, ultracentral, ideală atât pentru locuință cât și pentru investiție pe termen lung.Proprietatea este compusă din casă de cărămidă, renovată în 1992 și teren aferent și este racordată la toate utilitățile.

1214 EUR/m2 | 140 m2

Ultracentral, Barlad, Vaslui

Vand padure
1
4

Vand padure

Vand padure in comuna Danesti - Vaslui, sat Brodoc. Suprafata de 1,5 Ha

Danesti, Vaslui

De vanzare , teren + proiect casa+ autorizatie de constructie
5
3

De vânzare teren 300 mp cu proiect casa și autorizație de construcție aflat pe strada D Cantemir din Vaslui . Proiectul casei dispune de două dormitoare luminoase un hol generos , living destul de mare cu ieșire la terasă , bucătărie mare și un dressing .

300 EUR/m2 | 100 m2

Vaslui, Vaslui

Vand teren intravilan 8

Vand teren intravilan

Teren intravilan suprafață de 2322mp situat în suburbia Rediu Brodoc, apa și canalizareîn curs de bransare fiind aduse până în fața terenului preț 18 euro mp, tel

Vaslui, Vaslui

Apartament super spatios, zona Capsa Iris
10
8

Apartament super spatios, zona Capsa Iris

Vând apartament cu două camere, decomandat, confort 1, bloc Iris-Capsa. Este foarte spațios, balcon pe toată suprafața apartamentului, 65 m.p.,etaj 5 din 6, bucătăria și baia recent renovate. Instalație electrică și termică schimbată, bloc construit in 1994. Se vinde mobilat și utilat complet. Preț 65000 ...

1121 EUR/m2 | 58 m2

Barlad, Vaslui

Proprietar vand apartament 3 camere ,zona ultracentrala,mobilat,cum se vede in foto are open space.
9
3

Vand apartament 3 camere semidecomandat,zona ultracentrala,mobilat.bucatarie open space.,centrala,termopane,balocon ,Pret 63000 euro.negociabil.Apartamentul este liber.

1167 EUR/m2 | 54 m2

Ultracentral, Vaslui, Vaslui

teren intravilan Vaslui-Paiu
1
6

teren intravilan Vaslui-Paiu

vând teren intravilan zona Paiu mun Vaslui. terenul are o suprafata de 4000 mp. Se afla la drum asfaltat. În apropiere rețea electrica. Dupa CET prima strada stanga. pret 5 euro mp

4,000 m2

Vaslui, Vaslui

casa noua de vanzare
5

casa noua de vanzare

Casa de vanzare 108 mp utili, teren 500 mp Casa este in curs de constructie, intr-un complex de 7 case, situata in Muntenii de Jos, zona Motel Everest. Este construita din caramida, acoperis Rufster, geamuri Salamander Imobilul are 3 dormitoare, 2 bai, bucătărie si sufragerie open space, terasa acoperita. Utilitati: ...

1368 EUR/m2 | 106 m2

Muntenii de Jos, Vaslui

Vanzare casa Barlad
1
6

Vanzare casa Barlad

Vand casa in Barlad, str. Rosca Codreanu nr.5, aproape de centru, din caramida, 4 camere, 2 holuri, baie, bucatarie,camara, debara, suprafata 136 mp, canalizare, gaze, suprafata teren 640 mp, 2 magazii, garaj, beci cu lungimea 15 m si adancimea 10 m, deschiderea la strada de aprox.30 m. Pretul este ...

1103 EUR/m2 | 136 m2

Barlad, Vaslui

Vand teren cu plan de dezmembrare ,terenul se poate dezmembra si pe 1000mp  t
5
2

Vand teren cu plan de dezmembrare ,terenul se poate dezmembra si pe 1000mp t

Vand loturi de casa,terenul se afla la iesire din comuna Tacuta pe DC 6 toate loturile au iesire la drumul principal(asfalt) fiecare lot are 17 m latime si 118 lungime in total 2000mp la o distanta de orasul Iasi de 30min (drum intreg cu asfalt)si de Vaslui 30 40.min pt mai multe detalii la numarul ...

Tacuta, Vaslui

Teren intravilan
5
1

Teren intravilan

Teren intravilan de vânzare, în Ivănești, comuna Balica, Vaslui. 4800 mp, 10.000 de euro, negociabil, fântână în curte, casă demolabila, vie și teren arabil. Luana

Ivanesti (Padureni), Vaslui

Casa si teren de vanzare in sat Fundul Vaii,comuna Lipovat,jud Vaslui 32

Casa si teren de vanzare in sat Fundul Vaii,comuna Lipovat,jud Vaslui

Vand casa batraneasca ,in sat Fundul Vaii,aceasta este prevazuta cu 3 camere,cu o suprafata in jurul casei de 10.000mp{1 ha} Mentionez ca pe suprafata din jurul casei ,exista o fantana folosibila si inca 3-4 surse de apa{izvoare} si de asemeni terenul este prevazut cu pomi fructiferi,ses si teren arabil.Persoanele ...

2 EUR/m2 | 10,000 m2

Lipovat, Vaslui

Vând  teren 5

Vând teren

Vând teren intravilan în zona Gura Bustei situat pe drumul spre ferma la 100 m de ultima casa,pe partea stânga în suprafața de 2000 mp deschidere 50 m sau 2 parcele de 1000 mp fiecare

0 EUR/m2 | 2,000 m2

Vaslui, Vaslui

Casa de vanzare, sat Gugesti, comuna Botesti, jud. Vaslui, 34500 neg.
4
1

Casa de vânzare cu succesiune dezbătută, în sat Gugești, com. Boțești, jud. Vaslui, cu teren intravilan în suprafață de 4634 mp, din care curți, construcții 1278 mp. Utilități: fântână,curent electric, drum pietruit și rețea comunală de apă, la poartă. Preț 34500 EUR negociabil

575 EUR/m2 | 60 m2

Gugesti, Vaslui

Casa de vanzare și spatiu
4

Casa de vanzare și spatiu

Vând casă cu grădină, compusă din 4 camere și hol plus anexe de 110mp suprafață construită , teren(grădină) de 1400mp,racordată la apă și curent electric, canalizare lângă poartă, la strada principala lângă școală, aproape de primărie, cabinetul medical și mijloace de transport în comun. Detalii la Nr: ...

364 EUR/m2 | 110 m2

Grivita, Vaslui

Promovat
Teren casa Moara Grecilor
6

Teren casa Moara Grecilor

1,150 m2

Moara Grecilor, Vaslui

Garsoniera confort I, parter

Garsoniera confort I, parter

Vând garsoniera situata in Barlad, confort I, parter, Bd.Republicii, nr.300, bl.Z5, blocul turn de langa Grădiniță nr.9, buna si pentru privatizare. Preț vânzare 39000 euro, negociabil. Mai multe detalii la telefon .

1560 EUR/m2 | 25 m2

Barlad, Vaslui

Casa de vanzare, cartier Tuguiata, renovata recent.
10
9

Casa de vanzare, cartier Tuguiata, renovata recent.

Vand casa, aflata pe strada Pictor Adamiu nr.42, judet Vaslui, oras Barlad, cartier Tuguiata. Casa este compusa din 4 camere, bucatarie, o baie, 2 holuri + beci. Casa construita in 1985 din caramida si acoperita cu tabla. Dispune de centrala termica, aer conditionat, termopane, termoizolatie. Casa a ...

1250 EUR/m2 | 60 m2

Barlad, Vaslui

Vand apartament cu 3 camere
7

Vand apartament cu 3 camere

Apartament cu 3 camere,decomandat,suprafata utila 64m ,cu geamuri termopan si centrala pe gaz. Imobilul este situat pe strada Ep Iacob Antonovici 30 la J3, intre Dorna si Liceul Ioan Popescu. Necesita renovare.Pretul este de 68000 negociabil. Pentru relatii sunati la

1063 EUR/m2 | 64 m2

Barlad, Vaslui

Vand teren intravila, constructie casa
2
13

Vand teren intravila, constructie casa

Vand teren in suprafata de 500 mp, situat in Moara Grecilor - Vaslui, strada Gheorghe Rosca Codreanu, cu toate utilitatile.

Moara Grecilor, Vaslui

Categorii

Județe

Vaslui

Localități

Salvează căutarea