Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara
12

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 2, pe str G-ral V. Milea, bloc D1. Apartamentul este spatios, la un etaj foarte bun, pe o scara linistita, intr-un bloc construit in 1978. Pret: 68.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata utila: 65 mp; Suprafata utila ...

1054 EUR/m2 | 65 m2

sud-est, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 4, zona biserica Sf Mina
12

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 4, pe strada Episcop Iacob Antonovici, bloc L2, in zona bisericii Sf. Mina. Apartamentul necesita renovare. Pret: 58.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: 89 mp; Suprafata utila: 65 mp; Suprafata utila ...

813 EUR/m2 | 72 m2

est, Barlad, Vaslui

Promovat
Teren casa Moara Grecilor
6
1

Teren casa Moara Grecilor

Direct proprietar Vând teren intravilan cu suprafața de 1150 mp, situat într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare, unde s-au construit și se construiesc în continuare locuințe noi. Ideal pentru construcția unei case familiale sau investiție sigură. Localizare excelentă: Suburbia Moara Grecilor, ...

1,150 m2

Moara Grecilor, Vaslui

Promovat
Casa si teren, central Barlad, str Al Sahia
12
2

Casa si teren, central Barlad, str Al Sahia

Va prezentam in exclusivitate, o casa in centrul orasului Barlad, construita din caramida, pe un teren in suprafata de 260 mp, in zona Piata Barlad, in spatele fostei vami, pe strada Al. Sahia. Pret: 69.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Teren: 260 mp, intravilan, front 10 m. Casa: ...

1121 EUR/m2 | 62 m2

central, Barlad, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vânzare apartament 2

De vânzare apartament

Apartament 2 camere,suprafața 61,30 mp

1142 EUR/m2 | 61 m2

Centru, Barlad, Vaslui

Casa din caramida cu patru camere
7

Casa din caramida cu patru camere

Casa din caramida cu patru camere, fundatie din beton si perna din balast, deci rezistenta. Este situata in zona centrala a comunei, strada asfalta, aproape de școală, primărie si magazinul Profi. Casa nu are imbunatatiri, gazul și apa sunt la poarta, fiecare o face după gustul lui. Sup. casa - 105 mp, ...

50000 EUR/m2 | 1 m2

Zorleni, Vaslui

Vand Casa Batraneasca in sat Sauca,Comuna Laza
1
5

Vand Casa Batraneasca in sat Sauca,Comuna Laza

Vand teren 3700mp in comuna Laza sat Sauca, trenul are o casa batranesca pe el racordata la curent electric mai multe detalii la telefon.

Sauca, Vaslui

TEREN pentru case .
1
8

TEREN pentru case .

Dezmembrez un teren de 5000 mp in 8 loturi ,2 sunt promise ,mai raman 6 loturi de 595 mp. Terenul se afla la intrare in satul Sarbi ,langa Barlad -Vaslui . Accesul se face direct din Drumul european ,pretul unui lot este de 5500 de euro negociabil .Mai multe relatii la telefon ; ;

5,000 m2

Sarbi, Vaslui

Vanzare   Inchiriere Hala in Vaslui
7
3

Vanzare Inchiriere Hala in Vaslui

Se ofera in chirie Hala Industriala inlatime 10m, suprafata interior hala principala 900 m2, la care sa adauga cateva spatii anexe. Suprafata teren 6200 m2. Zona str. Garii, Vaslui, peste calea ferata, in apropiere statii de betoane. Energie electrica trifazata: 50 KW Sistem alarma, sistem supraveghere ...

322 EUR/m2 | 900 m2

Vaslui, Vaslui

Vind casa
2
21

Vind casa

Vind casa+anexe, stare buna. Utilitati- curent electric, apa, teren arabil 5000 mp, pomi fructiferi, vita de vie, pozitie foarte buna pentru crescut pasari si animale,teren cu arbori pentru foc.

446 EUR/m2 | 73 m2

Zapodeni, Vaslui

vand casa Sat Nou Berezeni
4
31

vand casa Sat Nou Berezeni

vand casa Sat Nou Berezeni pret 20000 neg tel

10 EUR/m2 | 2,000 m2

Vaslui, Vaslui

Vand 2 locuri de veci
1
1

Vand 2 locuri de veci

Vand 2 locuri de veci in cimitirul "Sf.Toma" din Husi ,amplasate la intrare in cimitir,pentru mai multe detalii tel.:

Husi, Vaslui

Teren (vie) de vanzare zona Dric
3
4

Teren (vie) de vanzare zona Dric

1000 m teren(vie) zona Dric ,Drum Zachiu,la 30 metri de SC Adisamcor SRL ,este pretabil pentru construcția unei hale, depozit sau alte activități comerciale si industriale. toate actele in regula ,intravilan-30 euro metru patrat,pentru mai multe detalii rel la telefon.:

Husi, Vaslui

OFERTA-Teren de vanzare
1
5

OFERTA-Teren de vanzare

Teren de vanzare intravilan ,Str Husi-Crasna,Nr.18-1032 mp2-iesire la drum european.Terenul este curatat fara vegetatie pe el,este pretabil pentru construcția unei hale, depozit sau alte activități comerciale si industriale. pret 25 euro mp2 negociabil,Relatii la tel.

Vaslui, Vaslui

Lot de vanzare
10
29

Lot de vanzare

Lot intravilan de vanzare. Lotul nr.1 ( 862m2 - 43.000euro ), in suburbia Moara Grecilor, vis-a-vis de Protectia Copilului, Str. Gheorghe Rosca Codreanu.. Utilitati: Utilitati Generale: , Canalizare , Apa, Curent, Gaz Alte caracteristici: Alte caracteristici: ParcelabilDestinatie: RezidentialNr. Fronturi: ...

3,421 m2

Vaslui, Vaslui

Apartament de 2 camere de vânzare
8
1

Apartament de 2 camere de vânzare

Se vinde un apartament într-una din cele mai frumoase zone ale oraşului Bârlad zona Gradină. Acest apartament poate fi alegerea perfectă pentru cei care îşi doresc linişte şi acces rapid la toate facilităţile urbane: unităţi de învăţământ, transport public şi hypermarketuri (Berlin, Penny Market, Kaufland, ...

1104 EUR/m2 | 48 m2

Barlad, Vaslui

Vând apartament 2 camere 2

Vând apartament 2 camere

Apartamentul este la parter și are și usa de acces din exterior putând fi folosit și ca spațiu comercial. Pot fi contactat și pe WhatsApp la nr.: (SUSNEA COSTICA)

1415 EUR/m2 | 41 m2

Vaslui, Vaslui

Proprietar vand apartament 3 camere ,zona ultracentrala,mobilat,cum se vede in foto are open space.
9
3

Vand apartament 3 camere semidecomandat,zona ultracentrala,mobilat.bucatarie open space.,centrala,termopane,balocon ,Pret 63000 euro.negociabil.Apartamentul este liber.

1167 EUR/m2 | 54 m2

Ultracentral, Vaslui, Vaslui

Vanzare casa Barlad
1
6

Vanzare casa Barlad

Vand casa in Barlad, str. Rosca Codreanu nr.5, aproape de centru, din caramida, 4 camere, 2 holuri, baie, bucatarie,camara, debara, suprafata 136 mp, canalizare, gaze, suprafata teren 640 mp, 2 magazii, garaj, beci cu lungimea 15 m si adancimea 10 m, deschiderea la strada de aprox.30 m. Pretul este ...

1103 EUR/m2 | 136 m2

Barlad, Vaslui

Teren intravilan
5
1

Teren intravilan

Teren intravilan de vânzare, în Ivănești, comuna Balica, Vaslui. 4800 mp, 10.000 de euro, negociabil, fântână în curte, casă demolabila, vie și teren arabil. Luana

Ivanesti (Padureni), Vaslui

Vând  teren 5

Vând teren

Vând teren intravilan în zona Gura Bustei situat pe drumul spre ferma la 100 m de ultima casa,pe partea stânga în suprafața de 2000 mp deschidere 50 m sau 2 parcele de 1000 mp fiecare

0 EUR/m2 | 2,000 m2

Vaslui, Vaslui

Casa de vanzare și spatiu
4

Casa de vanzare și spatiu

Vând casă cu grădină, compusă din 4 camere și hol plus anexe de 110mp suprafață construită , teren(grădină) de 1400mp,racordată la apă și curent electric, canalizare lângă poartă, la strada principala lângă școală, aproape de primărie, cabinetul medical și mijloace de transport în comun. Detalii la Nr: ...

364 EUR/m2 | 110 m2

Grivita, Vaslui

Vand apartament cu 3 camere
7

Vand apartament cu 3 camere

Apartament cu 3 camere,decomandat,suprafata utila 64m ,cu geamuri termopan si centrala pe gaz. Imobilul este situat pe strada Ep Iacob Antonovici 30 la J3, intre Dorna si Liceul Ioan Popescu. Necesita renovare.Pretul este de 68000 negociabil. Pentru relatii sunati la