Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului
11
7

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 3, pe bd Primaverii, in zona Gura Leului, in blocul G7. Apartamentul a fost renovat in ultimii ani, in mare proportie, fiind necesare doar unele finisari. Pret: 73.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: ...

1035 EUR/m2 | 71 m2

sud, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 4, zona biserica Sf Mina
12

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 4, pe strada Episcop Iacob Antonovici, bloc L2, in zona bisericii Sf. Mina. Apartamentul necesita renovare. Pret: 58.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: 89 mp; Suprafata utila: 65 mp; Suprafata utila ...

813 EUR/m2 | 72 m2

est, Barlad, Vaslui

Promovat
Depozit/Spațiu industrial Vaslui - 0% Comision cumparator
20

Depozit/Spațiu industrial Vaslui - 0% Comision cumparator

REMAX vă prezintă spre vânzare un Depozit de fructe, o oportunitate exceptională pentru depozitare, productie sau investiții, situat la limita cu municipiul Vaslui, în comuna Muntenii de Jos, județul Vaslui. Imobilul are o suprafață de teren de 2800 m.p., pe care se află edificată o construcție C1 - ...

568 EUR/m2 | 880 m2

Muntenii de Jos, Vaslui

Promovat
Casă / Vilă de vânzare în mun. Vaslui, jud. Vaslui - 0% Comision
20
2

Vă oferim spre vânzare o proprietate impunătoare, situată într-o zonă liniștită și căutată a municipiului Vaslui (str. Călugăreni). Această vilă spațioasă este ideală pentru o familie care își dorește confort, intimitate și un spațiu exterior generos. * Detalii Suprafață și Construcție: ​- Regim înălțime: ...

913 EUR/m2 | 345 m2

Nord-Est, Vaslui, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament 3 camere centru
10

Vand apartament 3 camere centru

De vânzare apartament cu 3 camere centru cu suprafața utilă de 80 m patrati. - 2 balcoane - living - 2 dormitoare - bucătărie - 1 baie - 1 debara cu intrarea în pod separată - aer condiționat, centrală termică Este situat la etajul 4, deasupra sediului Gaz Est. Vederea către parcul Cinema Se vinde ...

1063 EUR/m2 | 80 m2

Husi, Vaslui

2 Terenuri pentru casa - Badeana 718 mp
6

2 Terenuri pentru casa - Badeana 718 mp

Vand terenuri intravilane in Badeana, strada Scolii. Ambele cu suprafata de 718mp fiecare. Cel situat pe colt (iesire la doua strazi) cu pret de 80e mp, iar cel din interior (o iesire la strada) cu pret de 70e mp. Preturi usor negociabile. Terenurile dispun fiecare de toate utilitatile: - electricitate - ...

Badeana, Vaslui

Vand ap cu 2 camere

Vand ap cu 2 camere

Vand apartament 2 camere,decomandat, 50mp , izolat, termopan, centrala fara alte imbunatatiri. Pret usor negociabil 60 000 euro. Relatii la telefon su Apartamentul este construit in anul 1982, din placi de beton. Blocul este situat in zona stadion pentru cunoscatori sau in apropierea cladirii teatrului ...

1200 EUR/m2 | 50 m2

Sud-Est, Barlad, Vaslui

Apartament 2 camere, 43 mp, parter   zona Stadion
8

Apartament 2 camere, 43 mp, parter zona Stadion

Apartament 2 camere, 43 mp, parter zona Stadion Preț: 47.000 EUR (fix) Vând apartament 2 camere, situat la parter, în zona Stadion. Renovare începută de la 0: uși și parchet scoase urmează gresia unde este cazul apartamentul este varuit în alb Din acest stadiu, este ideal ca renovarea să fie continuată ...

1093 EUR/m2 | 43 m2

Barlad, Vaslui

Vând  apartament  3 camere decomandat  ultracentral
1
5

Vând apartament 3 camere decomandat ultracentral

Proprietar vând apartament 3 camere decomandat, 85 m pătrați, an finalizare 1995,str.Petru Rareș, et.4 cu acoperiș, două băi,balcon închis și boxă la subsol . Preț 92000 euro negociabil. Tel.

1082 EUR/m2 | 85 m2

Vaslui, Vaslui

Teren vânzare 1400mpatrati 44kk

Teren vânzare 1400mpatrati 44kk

1400m patrati Teren vânzare 4km Vaslui Muntenii de jos Terenul se afla la 300 m.m.strada principala ,asasfalt ,gaz metan ,fibra optica .

1,400 m2

Muntenii de Jos, Vaslui

casa batraneasca
1
50

casa batraneasca

vand casa batraneasca in sat Craciunesti comuna Rebricea, Vaslui cu 3 camere fantana si lumina 1400 mp. teren. 12.000 putin neg. Se poate si in rate cu 7000 avans

171 EUR/m2 | 70 m2

Rebricea, Vaslui

teren minim 3000mp
1

teren minim 3000mp

doar pe strada principală negresti Siliste Decebal dacă aveți teren casă lăsați mesaj și vă sun în cel mai scurt timp

3,000 m2

Negresti, Vaslui

Vand casă și panant

Vand casă și panant

Vand casă și panant 1900 intravilan și 4500 extravilan in sat Frenciugi com Drăgușeni jud Iași

5,400 m2

Rediu, Vaslui

pasune  de vanzare la pret avantajos 16

pasune de vanzare la pret avantajos

Vand 5,5 ha. pasune bloc , situata pe raza comunei Puiesti ,Zona Fundul Muncelului, judetul Vaslui, langa drumul de acces judetean. Am act de proprietate și carte funciara

6 m2

Rusi, Vaslui

Vand teren zona Confectie Barlad
2
1

Vand teren zona Confectie Barlad

Persoana fizica, vand teren intravilan in suprafață de 465 mp, zona Confecție, strada Roșiori, nr 2, liber de sarcini

465 m2

Barlad, Vaslui

Casă de vânzare cu garaj auto și anexa
5
1

Casă de vânzare cu garaj auto și anexa

Casă de vânzare în sat Iaz Com Solesti jud Vaslui cu garaj auto și anexa, acte în regulă preț 27000 negociabil la 25km de Vaslui cu asfalt la poartă.