Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, etajul 4, Ultracentral
10
2

Apartament 2 camere, decomandat, etajul 4, Ultracentral

Va prezentam un apartament cu 2 camere, decomandat, la etajul 4, pe str Comuna din Paris, nr 2, in zona cinema Victoria. Apartamentul este in curs de renovare. Pret: 44.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: 57 mp; Suprafata utila totala: 52 mp. Acoperisul refacut, ...

856 EUR/m2 | 52 m2

central, Barlad, Vaslui

Promovat
Complex cu Piscină/Cazare de Vânzare, 10.777mp Teren - DN24, Vaslui
20
1

Comision 0% Complex de agrement cu piscină și teren parcelat de vânzare, la intrarea în Vaslui dinspre Iasi deschidere la DN24. Este vorba despre o proprietate specială, o afacere de familie, cu deschidere la DN24 - în apropierea viitoarei intrări pe centura Vaslui. Complexul de agrement cuprinde: - ...

2361 EUR/m2 | 360 m2

Nord, Vaslui, Vaslui

Promovat
Casa si teren, central Barlad, str Al Sahia
12
2

Casa si teren, central Barlad, str Al Sahia

Va prezentam in exclusivitate, o casa in centrul orasului Barlad, construita din caramida, pe un teren in suprafata de 260 mp, in zona Piata Barlad, in spatele fostei vami, pe strada Al. Sahia. Pret: 69.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Teren: 260 mp, intravilan, front 10 m. Casa: ...

1121 EUR/m2 | 62 m2

central, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara
12

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 2, pe str G-ral V. Milea, bloc D1. Apartamentul este spatios, la un etaj foarte bun, pe o scara linistita, intr-un bloc construit in 1978. Pret: 68.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata utila: 65 mp; Suprafata utila ...

1054 EUR/m2 | 65 m2

sud-est, Barlad, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vand teren in Banca Gara jud Vaslui 1

vand teren in Banca Gara jud Vaslui

terenul intravilan 1400m patrati in spatele scolii in apropierea terenului de sport

1,400 m2

Banca, Vaslui

Garsoniera Zona grădină 3

Garsoniera Zona grădină

Se oferă spre vânzare garsonieră situată în zona Grădină, într-un bloc liniștit, cu acces facil către puncte de interes. Locuința are o suprafață utilă de 22 mp și este rezultată din unificarea a două garsoniere mai mici, oferind astfel un spațiu mai bine organizat și practic. Garsoniera este complet ...

1182 EUR/m2 | 22 m2

Barlad, Vaslui

Vand apartament 3 camere centru
10

Vand apartament 3 camere centru

De vânzare apartament cu 3 camere centru cu suprafața utilă de 80 m patrati. - 2 balcoane - living - 2 dormitoare - bucătărie - 1 baie - 1 debara cu intrarea în pod separată - aer condiționat, centrală termică Este situat la etajul 4, deasupra sediului Gaz Est. Vederea către parcul Cinema Se vinde ...

1063 EUR/m2 | 80 m2

Husi, Vaslui

2 Terenuri pentru casa - Badeana 718 mp
6

2 Terenuri pentru casa - Badeana 718 mp

Vand terenuri intravilane in Badeana, strada Scolii. Ambele cu suprafata de 718mp fiecare. Cel situat pe colt (iesire la doua strazi) cu pret de 80e mp, iar cel din interior (o iesire la strada) cu pret de 70e mp. Preturi usor negociabile. Terenurile dispun fiecare de toate utilitatile: - electricitate - ...

Badeana, Vaslui

Vand ap cu 2 camere

Vand ap cu 2 camere

Vand apartament 2 camere,decomandat, 50mp , izolat, termopan, centrala fara alte imbunatatiri. Pret usor negociabil 60 000 euro. Relatii la telefon su Apartamentul este construit in anul 1982, din placi de beton. Blocul este situat in zona stadion pentru cunoscatori sau in apropierea cladirii teatrului ...

1200 EUR/m2 | 50 m2

Sud-Est, Barlad, Vaslui

Apartament 2 camere, 43 mp, parter   zona Stadion
8

Apartament 2 camere, 43 mp, parter zona Stadion

Apartament 2 camere, 43 mp, parter zona Stadion Preț: 47.000 EUR (fix) Vând apartament 2 camere, situat la parter, în zona Stadion. Renovare începută de la 0: uși și parchet scoase urmează gresia unde este cazul apartamentul este varuit în alb Din acest stadiu, este ideal ca renovarea să fie continuată ...

1093 EUR/m2 | 43 m2

Barlad, Vaslui

Vând  apartament  3 camere decomandat  ultracentral
1
5

Vând apartament 3 camere decomandat ultracentral

Proprietar vând apartament 3 camere decomandat, 85 m pătrați, an finalizare 1995,str.Petru Rareș, et.4 cu acoperiș, două băi,balcon închis și boxă la subsol . Preț 92000 euro negociabil. Tel.

1082 EUR/m2 | 85 m2

Vaslui, Vaslui

Teren vânzare 1400mpatrati 44kk

Teren vânzare 1400mpatrati 44kk

1400m patrati Teren vânzare 4km Vaslui Muntenii de jos Terenul se afla la 300 m.m.strada principala ,asasfalt ,gaz metan ,fibra optica .

1,400 m2

Muntenii de Jos, Vaslui

casa batraneasca
1
50

casa batraneasca

vand casa batraneasca in sat Craciunesti comuna Rebricea, Vaslui cu 3 camere fantana si lumina 1400 mp. teren. 12.000 putin neg. Se poate si in rate cu 7000 avans

171 EUR/m2 | 70 m2

Rebricea, Vaslui

teren minim 3000mp
1

teren minim 3000mp

doar pe strada principală negresti Siliste Decebal dacă aveți teren casă lăsați mesaj și vă sun în cel mai scurt timp

3,000 m2

Negresti, Vaslui

Vand casă și panant

Vand casă și panant

Vand casă și panant 1900 intravilan și 4500 extravilan in sat Frenciugi com Drăgușeni jud Iași

5,400 m2

Rediu, Vaslui

pasune  de vanzare la pret avantajos 16

pasune de vanzare la pret avantajos

Vand 5,5 ha. pasune bloc , situata pe raza comunei Puiesti ,Zona Fundul Muncelului, judetul Vaslui, langa drumul de acces judetean. Am act de proprietate și carte funciara

6 m2

Rusi, Vaslui

Vand teren zona Confectie Barlad
2
1

Vand teren zona Confectie Barlad

Persoana fizica, vand teren intravilan in suprafață de 465 mp, zona Confecție, strada Roșiori, nr 2, liber de sarcini

465 m2

Barlad, Vaslui

Casă de vânzare cu garaj auto și anexa
5
1

Casă de vânzare cu garaj auto și anexa

Casă de vânzare în sat Iaz Com Solesti jud Vaslui cu garaj auto și anexa, acte în regulă preț 27000 negociabil la 25km de Vaslui cu asfalt la poartă.