Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, etajul 4, Ultracentral
10
2

Apartament 2 camere, decomandat, etajul 4, Ultracentral

Va prezentam un apartament cu 2 camere, decomandat, la etajul 4, pe str Comuna din Paris, nr 2, in zona cinema Victoria. Apartamentul este in curs de renovare. Pret: 44.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: 57 mp; Suprafata utila totala: 52 mp. Acoperisul refacut, ...

856 EUR/m2 | 52 m2

central, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Sud-Vest
5
4

Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Sud-Vest

Apartament cu 2 camere, generos, recent finisat, care îmbină confortul cu eleganța. Bucătărie spațioasă, care creează un spațiu aerisit și primitor, perfect pentru momente de relaxare și socializare. Apartamentul are o suprafață mare, o compartimentare practică și funcțională, finisaje noi, de calitate. ...

1132 EUR/m2 | 53 m2

Sud-Vest, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Central
5

Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Central

Situat in una din cele mai frumoase zone ale orasului Barlad - zona stadion, la blocul turn de langa gradinita cu program prelungit, acest apartament este alegerea perfecta pentru cei care isi doresc confort , liiniste si acces rapid la toate facilitatile urbane. Pozitionat la etajul 4 din 8, apartamentul ...

1293 EUR/m2 | 41 m2

Central, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara
12

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 2, pe str G-ral V. Milea, bloc D1. Apartamentul este spatios, la un etaj foarte bun, pe o scara linistita, intr-un bloc construit in 1978. Pret: 68.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata utila: 65 mp; Suprafata utila ...

1054 EUR/m2 | 65 m2

sud-est, Barlad, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren extravilan zorleni

Teren extravilan zorleni

Vand teren extravilan in zorleni

6,800 m2

Zorleni, Vaslui

Oaza ta de liniște la țară
10
2

Oaza ta de liniște la țară

Proprietate completă în centrul satului Pogana, la 7 min de Bârlad ! Preț: 45.000 euro negociabil Se vinde casă bătrânească locuibilă, cu geamuri și uși din termopan, dotată cu sobă cu plită funcțională,se vinde complet utilată , mobilă , aragaz , frigider , canapele , etc, într-o zonă excelentă în ...

643 EUR/m2 | 70 m2

Pogana, Vaslui

Spațiu comercial -Bar
5

Spațiu comercial -Bar

Vând spațiu comercial 70 M2 in zona ultracentrală 70000 euro. Variante cu imobiliare (apartament, garsoniera) cu diferența din partea mea sau a dv.

1000 EUR/m2 | 70 m2

Barlad, Vaslui

Apartament 3 camere   Mobilat   Centrală proprie   Călugăreni, Vaslui
4
4

Apartament 3 camere Mobilat Centrală proprie Călugăreni, Vaslui

Vând apartament cu 3 camere, situat în zona Călugăreni, la etajul 2 din 4 etaj ideal. Suprafață: 60 mp Etaj 2 4 Centrală proprie Aer condiționat Se vinde mobilat Preț: 72.000 euro negociabil Se acceptă și credit bancar Pentru detalii și vizionare, mesaj privat.

1200 EUR/m2 | 60 m2

Vaslui, Vaslui

Schimb casă Bârlad cu București sau vânzare
10
3

Schimb casă Bârlad cu București sau vânzare

Schimb casă din orașul Bârlad cu casă în București sau vând. 4 camere, 200 mp teren 600 mp racordată la gaz, apă, curent, toate facilitățile Preț pentru vânzare 90 000 de euro, discutabil.

400 EUR/m2 | 200 m2

Barlad, Vaslui

Apartament cu 3 camere de vanzare
5

Apartament cu 3 camere de vanzare

Vand apartament 3 camere,baie si bucatarie,balcon, et. 1,decomandat, izolat exterior 10 cm, interior 5 cm, pardoseala 2 cm, termopane noi, geam la baie.Se vinde mobilat sau nemobilat. Este in zona gura leului, la 5 min de Penny, gara, piata, aproape de scoala 2, sc. 11, liceul pedagogic, spalatorii auto, ...

1322 EUR/m2 | 59 m2

Barlad, Vaslui

vand loc de veci in HUSI

vand loc de veci in HUSI

vand loc de veci in HUSI in cimitirul DRIC inf la tel

Vaslui, Vaslui

Vând livadă nuc ecologica
9
1

Vând livadă nuc ecologica

Se vinde 3,34 ha livadă nuc ecologica din fonduri proprii în județul Vaslui .pentru mai multe detalii

Barlad, Vaslui

De vânzare teren intravilan + clădire

De vânzare teren intravilan + clădire

De vânzare teren intravilan 2857mp+curți construcții (clădire)-139mp, situat pe strada Mihai Eminescu, nr. 2. Terenul este dezmembrat din fostul MAT, pe teren se află o clădire de 139mp formată din 3 camere, verandă și 2 grupuri sanitare. Clădirea încă este racordată la curent electric, pe teren este ...

2,996 m2

Barlad, Vaslui

Vand teren arabil extravilan 5200m2 + 1600m2 Moara Grecilor in vecinatate cu viitoarea centura