Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara
12

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 2, pe str G-ral V. Milea, bloc D1. Apartamentul este spatios, la un etaj foarte bun, pe o scara linistita, intr-un bloc construit in 1978. Pret: 68.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata utila: 65 mp; Suprafata utila ...

1054 EUR/m2 | 65 m2

sud-est, Barlad, Vaslui

Promovat
Casa si teren, central Barlad, str Al Sahia
12
2

Casa si teren, central Barlad, str Al Sahia

Va prezentam in exclusivitate, o casa in centrul orasului Barlad, construita din caramida, pe un teren in suprafata de 260 mp, in zona Piata Barlad, in spatele fostei vami, pe strada Al. Sahia. Pret: 69.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Teren: 260 mp, intravilan, front 10 m. Casa: ...

1121 EUR/m2 | 62 m2

central, Barlad, Vaslui

Promovat
Teren intravilan 1041 mp, Grivita, pentru constructii
5
2

Teren intravilan 1041 mp, Grivita, pentru constructii

Agentia imobiliara Nobel Haus va prezinta in exclusivitate, un teren intravilan, in Grivita, cu deschidere de 20 m la strada principala. Terenul se afla la intrarea in Grivita dinspre Barlad. Pret: 31.500 euro (30 euro mp). Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata: 1.041 mp Dimensiuni: ...

1,041 m2

Grivita, Vaslui

Promovat
Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Sud-Vest
5
4

Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Sud-Vest

Apartament cu 2 camere, generos, recent finisat, care îmbină confortul cu eleganța. Bucătărie spațioasă, care creează un spațiu aerisit și primitor, perfect pentru momente de relaxare și socializare. Apartamentul are o suprafață mare, o compartimentare practică și funcțională, finisaje noi, de calitate. ...

1132 EUR/m2 | 53 m2

Sud-Vest, Barlad, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

 Proprietate cu potențial generos   Casă + 2200 mp teren. Sat Codăești, județul Vaslui.
2
2

Proprietate cu potențial generos Casă + 2200 mp teren. Sat Codăești, județul Vaslui.

Vă propunem spre vânzare o gospodărie autentică, ideală pentru cei care caută liniște și spațiu. Proprietatea este ideală pentru cei care își doresc un proiect de restaurare după propriul gust. Este locul perfect pentru a crea un cămin personalizat, beneficiind de o bază solidă și un spațiu generos. ...

400 EUR/m2 | 70 m2

Codaesti, Vaslui

Casa de vânzare în Barlad
5

Casa de vânzare în Barlad

Se vinde proprietate situată în Bârlad, pe strada Căpitan Grigore Ignat, zonă liniștită. Teren în suprafață totală de 668 mp, din care 378 mp curți-construcții ideal pentru grădină, anexă, foișor sau extindere. Casa este compartimentată astfel: 3 camere, bucătărie și o baie de serviciu construită ...

682 EUR/m2 | 88 m2

Barlad, Vaslui

Vânzare casă cu etaj   construcție din cărămidă roșie, zonă premium, teren 500 mp
8
7

Vânzare casă cu etaj construcție din cărămidă roșie, zonă premium, teren 500 mp

Se oferă spre vânzare o proprietate deosebită, situată într-o zonă rezidențială de excepție, fără trafic auto, ideală pentru o locuire liniștită și confortabilă. --- Caracteristici principale: Casă cu etaj, construcție solidă din cărămidă roșie Suprafață teren: 500 mp, cu pomi fructiferi și viță-de-vie ...

500 m2

Barlad, Vaslui

Casă in zona linistită si retrasă
8
1

Casă in zona linistită si retrasă

Ofer spre vânzare o proprietate deosebită, situată într-o zonă rezidențială de excepție, fără trafic auto, ideală pentru o locuire liniștită și confortabilă. - Caracteristici principale: Casă cu etaj, construcție solidă din cărămidă roșie Suprafață teren: 500 mp, cu pomi fructiferi și viță-de-vie ...

1333 EUR/m2 | 150 m2

Barlad, Vaslui

Casa de vanzare,în sat Crasnaseni
8

Casa de vanzare,în sat Crasnaseni

Vând casa la tara în sat Crasnaseni comuna Tatarani la 10km de orașul Huși .Casa de renovat :2 camere ,bucătărie +anexe. Casa dispune de curent și apa de la fântâna proprie ,drum asfaltat pana la poartă Casa are 83 m amprenta iar curte și gradina intravilan 3500 m.si se află în centrul satului lângă ...

176 EUR/m2 | 85 m2

Crasnaseni, Vaslui

vand apartament
5

vand apartament

vând apartament cu 2 camere etaj 4 zona stadion aproape de laborator analize medicale Dorimed se vinde mobilat utilat preț 60000 euro

1071 EUR/m2 | 56 m2

Barlad, Vaslui

Teren intravilan de vanzare
2
1

Teren intravilan de vanzare

Vand teren situat in zona Poligonului auto, langa fostul Obor. Suprafata totala de 874 metri patrati. Pret: 35 euro metru patrat, negociabil.

Vaslui, Vaslui

Vând sau schimb
5
3

Vând sau schimb

Vând sau schimb Casa in Vaslui (Secuia) cu apartament 2 camere zona centrala plus diferența

667 EUR/m2 | 90 m2

Vaslui, Vaslui

Vând apartament 3 camere 3

Vând apartament 3 camere

Vând apartament 3 camere în municipiul Bârlad județul Vaslui, zona gradina, preț 60.000 euro ușor negociabil , telefon .

750 EUR/m2 | 80 m2

Barlad, Vaslui

Vând lot teren 450 m pt casa 2

Vând lot teren 450 m pt casa

Lot 450 m pt casa cu utilități, in Bârlad situat pe partea stângă a drumului care duce spre Ciocani.Pret 25000 euro

450 m2

Barlad, Vaslui

Apartament 3 camere, decomandat
8
1

Apartament 3 camere, decomandat

Apartament 3 camere,2 băi, 72 m , decomandat, strada Ana Ipătescu,bl 306, etaj 3 4, vedere pe ambele părți ale blocului. Preț negociabil

1097 EUR/m2 | 72 m2

Vaslui, Vaslui

Apartament cu 2 camere , centru Barlad
10
3

Apartament cu 2 camere , centru Barlad

Se vinde apartament cu 2 camere, decomandat, suprafata de 58 mp, situat la parter, in Barlad, zona Centrala, in spate la Hotel Moldova. Apartamentul este modificat, ideal pentru locuit, birou, cabinet medical. Bucataria este mutata in balcon. Balconul are 9 mp, terenul de sub balcon este inchiriat de ...

1563 EUR/m2 | 48 m2

Barlad, Vaslui

Vând teren de vegetație forestieră 2

Vând teren de vegetație forestieră

Vând teren de vegetație forestieră - 2400 mp Amplasament Oltenești Ocolul Silvic Huși - Vaslui 4.500 euro

Vutcani, Vaslui

Proprietate -2 case de vanzare
10

Proprietate -2 case de vanzare

Doua case de vânzare Vetrisoaia, Pojorani, jud. Vaslui Proprietar vând proprietate cu teren de 1000 mp și 2 case (200 mp). Compartimentare: 2 dormitoare, living cu bucătărie open-space, încă o bucătărie separată, 2 băi. - Toate utilitățile, mobilata complet modern - Centrală termică, termopane -Panouri ...

800 EUR/m2 | 200 m2

Vetrisoaia, Vaslui