Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului
11
7

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 3, pe bd Primaverii, in zona Gura Leului, in blocul G7. Apartamentul a fost renovat in ultimii ani, in mare proportie, fiind necesare doar unele finisari. Pret: 73.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: ...

1035 EUR/m2 | 71 m2

sud, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, etajul 4, Ultracentral
10
2

Apartament 2 camere, decomandat, etajul 4, Ultracentral

Va prezentam un apartament cu 2 camere, decomandat, la etajul 4, pe str Comuna din Paris, nr 2, in zona cinema Victoria. Apartamentul este in curs de renovare. Pret: 44.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: 57 mp; Suprafata utila totala: 52 mp. Acoperisul refacut, ...

856 EUR/m2 | 52 m2

central, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Central
5

Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Central

Situat in una din cele mai frumoase zone ale orasului Barlad - zona stadion, la blocul turn de langa gradinita cu program prelungit, acest apartament este alegerea perfecta pentru cei care isi doresc confort , liiniste si acces rapid la toate facilitatile urbane. Pozitionat la etajul 4 din 8, apartamentul ...

1293 EUR/m2 | 41 m2

Central, Barlad, Vaslui

Promovat
Casă / Vilă cu 5 camere de vânzare în zona Est
7
1

Casă / Vilă cu 5 camere de vânzare în zona Est

O proprietate cu potențial uriaș, într -o zonă bună a municipiului Bârlad - Podul Verde. Cu un teren generos de 1459 mp, această proprietate îmbină perfect spațiul rezidențial cu oportunități comerciale. Pe lângă casa de locuit, solidă și primitoare, imobilul mai dispune de două spații acoperite și o ...

1165 EUR/m2 | 236 m2

Est, Barlad, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vanzare Bârlad
2
3

Casa de vanzare Bârlad

Vand casa caramida, 3 camere, două holuri. baie, bucatarie, beci, în Barlad str. Crângului, nr. 129. Teren 225 m.p. Tel:

813 EUR/m2 | 80 m2

Barlad, Vaslui

Vand casa Cepești, com. Bogdanita, jud Vaslui
2

Vand casa Cepești, com. Bogdanita, jud Vaslui

Vând casa nouă in Cepești, com Bogdanita, jud. Vaslui, 3 camere, living bucatarie baie, Teren 1500 m.p. Pentru contact folositi tel Italia: tel : Italia: [zero, zero, trei, noua, trei, doi, zero, sapte, sapte, patru, cinci, trei, cinci ,opt ]

636 EUR/m2 | 110 m2

Cepesti, Vaslui

Teren de vanzare 1

Teren de vanzare

vand 450m2 teren in statiunea lacu rosu catre 3 fantani de la manastire aproximativ 1km catre damuc la poalele muntelui Hasmasu Mare telefon

Barlad, Vaslui

Teren in Bariera  cartier Crang 6

Teren in Bariera cartier Crang

Vând teren cu suprafața de 500 mp, în cartierul Crâng, în spate la Pensiunea Sandra. Menționez ca nu este racordat la utilități, acestea sunt în apropiere. Dețin 2 parcele alăturate fiecare de 500 mp - schimb ambele cu apartament +diferenta Preț bucata 22.000 euro sau ambele 40.000 euro

500 m2

Barlad, Vaslui

Vand  Spatiu Comercial (structura usoara) in  Vaslui
4
1

Vand Spatiu Comercial (structura usoara) in Vaslui

Se vinde spatiu comercial de 36mp utili Constructie din panouri sandwich pe structura metalica cu un adaos de 5cm vata minerala pereti si tavan tavan Racordat independent la toate utilitatile : gaz ,apa , canalizare , curent electric 220 380 Baie proprie cu wc ,ghiuveta termopane salamander profil ...

377 EUR/m2 | 36 m2

Vaslui, Vaslui

Apartament 3 camere (decomandat)
2
3

Apartament 3 camere (decomandat)

Cand apartament conf foto atasate

933 EUR/m2 | 75 m2

Vaslui, Vaslui

Vând apartament 2 camere central

Vând apartament 2 camere central

Persoana fizica, vând apartament 2 camere suprafață 54 metri pătrați, decomandat, etaj 3 4, situat in centrul orașului în spatele hotelului Cantemir, locuibil, cu centrala termica in garanție, aer condiționat, geamuri termopan, izolat exterior. Apartamentul se vinde mobilat. Prețul este in euro negociabil. ...

1185 EUR/m2 | 54 m2

Husi, Vaslui

Garsoniera Vaslui
1
3

Garsoniera Vaslui

Vind garsoniera Vaslui zona Traian parter 49 000 euro negociabil pentru mai multe informatii sunati la nr

1750 EUR/m2 | 28 m2

Traian, Vaslui, Vaslui

Vand teren vis a vis de Silver Mall
1
12

Vand teren vis a vis de Silver Mall

Teren intravilan vis-a-vis de Silver Mall cu o suprafata totala de 2402m2-cale de acces pe drumul de vis-a-vis de Spitalul judetean de Urgenta, cu toate utilitatile gaz apa curent , vie pomi fructiferi , beci , magazie , loc foarte bun de casa. - ROG SI OFER SERIOZITATE- - PRET NEGOCIABIL- 27euro mp2 ...

Vaslui, Vaslui

Vand teren la intrarea in Muntenii de jos
1

Vand teren la intrarea in Muntenii de jos

Vand teren intravilan la intrarea în Muntenii de Jos la 2 minute de restaurant Everest,cu acces direct de la drumul principal, o suprafață totală de 5136 mp, cu pomi fructiferi plantati, vie , o casa batraneasca. Toate utilitățile sunt la poarta (gaz curent etc). Pret 35 mp2 (negociabil la cumpărarea ...

Muntenii de Jos, Vaslui

Vând apartament cu 3 camere

Vând apartament cu 3 camere

Vând apartament cu 3 camere, suprafața utilă 78 mp, baie cu geam, hol spațios, bucătărie, 2 balcoane, decomandat, pod pentru depozitare, izolat, renovat ( instalație electrică schimbată, instalație sanitară nouă, centrală termică proprie, geamuri termopan, gresie, faianță, parchet). Apartamentul se ...

1163 EUR/m2 | 80 m2

Spital, Vaslui, Vaslui

Casa de vanzare
10
5

Casa de vanzare

Casa de vanzare in Barlad,teren aferent 420 mp, la 10 min.de Lidl Piata..Toate utilitatile:curent gaz apa canalizare digi.Strada recent asfaltata..Casa este locuibila...Mai multe detalii in privat

450 EUR/m2 | 100 m2

Centru, Barlad, Vaslui

Proprietate inedita la Solesti: Crama istorica si 7000 mp de teren
5

La cativa kilometri de orasul Vaslui, in com. Solesti, se vinde o proprietate inedita potrivita atat pentru locuit cat si pentru dezvoltarea unei afaceri. Cu o suprafata generoasa de 7.000 mp, acest domeniu imprejmuit ofera un echilibru perfect intre confortul unei locuinte solide și dezvoltarea unei ...

7,000 m2

Solesti, Vaslui

Apartament 3 camere
4

Apartament 3 camere

De vânzare apartament cu 3 camere, decomandat, 83 mp utili, 2 balcoane, etajul 3, 2 bai, bucătărie mare și spațioasă, izolat, schimbat instalația electrica, zona cinema Bârlad, necesita renovare. Pret informativ 80000 euro, ușor negociabil. Relații suplimentare la telefon .

964 EUR/m2 | 83 m2

Barlad, Vaslui

Apartament buium
3
2

Apartament buium

Apartament de vanzare zona buium, langa scoala nr 5. Apartamentul este semidecomandat, 2 camere, etaj 3, suprafata utila 53mp.

Vaslui, Vaslui

vand teren intravilan
1

vand teren intravilan

Vand teren 1000mp Situat dupa calea ferata pe partea dreapta cum mergi spre cioatele Terenul este drept fara inclinare Terenul are intrare pe drum agricol, cu posibilitatea de a se pietrui Este dintr-o parcela de 2060 mp in care pe cei 1000 mp ramasi se va construi o hala pe viitor Ideal pentru pentru ...

1,000 m2

Negresti, Vaslui

Vand casa bătrânească
9
13

Vand casa bătrânească

Vând casă în Dumești are doua camere bucătărie fântână in curte gradina casa este locuibilă necesita mici reparatii pentru mai multe detalii sunați sau mesaje aici

44 EUR/m2 | 270 m2

Dumesti, Vaslui

Apartament Husi 4 Camere , 2 Bai , 2 Balcoane , in suprafata de 110 m2
8
1

Vand sau ÎNCHIRIEZ Apartament cu 4 camere ,Etaj 4 , 2 Bai , 2 Balcoane in suprafata de 110 m2 + Boxa la subsol , Renovat complet , situat in Husi , zona Ultra centrala . Str G-ral Teleman . Relatii mai multe , intre orele 10:00 - 20:00 Nu raspund la mesaje . Rog serioziate maxima ! Detalii mai multe ...

691 EUR/m2 | 110 m2

Husi, Vaslui

Vand Casa
10

Vand Casa

VÂND CASĂ 160mp 4 camere + bucatarie+baie+ magazie - parter TEREN AFERENT 12000mp, ÎMPREJMUIT. Pe teren mai sunt 2 grajduri de 1600m2 amandoua. UTILITĂȚI : CURENT ,APĂ ,CANALIZARE ,DRUM ASFALTAT ÎN LAZA ,VASLUI Pret -185000 Euro Laza, Vaslui. RELAȚII :

1156 EUR/m2 | 160 m2

Laza, Vaslui

Casa de vanzare in sat Corbu,  comuna Lipovat, judetul Vaslui
10
1

Casa de vanzare in sat Corbu, comuna Lipovat, judetul Vaslui

Se vinde casa la gri, din caramida, izolatie 15 cm. vata bazaltica, cu posibilitatea de finisare dupa preferinte, situata in satul Corbu, comuna Lipovat, intr-o zona linistita, cu o priveliste deosebita spre dealurile din zona. Casa este pozitionata in centrul satului Corbu, la o distanta mica de orasul ...

Vaslui, Vaslui

Categorii

Județe

Vaslui
Salvează căutarea